24 szep 27, 12:17:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 876 877 [878] 879 880 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 986077 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13155 Dátum: 11 jan 03, 01:47:37 »

Na, nagy újság van. Új makker a láthatáron. Ha nekem nem hisztek, akkor nézzétek meg a következö videót, és biztos ki fog esni a szemetek. Engem nagyon meglepett. Alig hittem a szememnek, de bizony ez a srác megcsinálta a legnagyobb streaket amit eddig bárki is csinált az új Naruto-Arena-ban. <a href="http://www.youtube.com/watch?v=WZfHtJPtbS0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WZfHtJPtbS0</a>
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #13156 Dátum: 11 jan 03, 14:23:00 »

Most jogosan mondhatja mindenki, hogy csak az irigység beszél belőlem, de Nagatoval könnyű... kiba... khm... nagyon jó karakter Nagato, egy bloodért 20at dob allra és még védelmet is kap, 40et tud gyógyítani az egész csapaton, stb... vele "könnyű" 64et csinálni, főleg azért, mert kb 10 embernek van csak meg.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13157 Dátum: 11 jan 03, 15:26:47 »

Értem, akkor ha sikerül felmennem sanninra, megszerzem, aztán had szóljon vele a móka! Nyelvesít Am kajak, nem is tudtam hogy ennyire erös. De ha így állunk, akkor ha megszereztem, és addig nem lesz nerf, akkor tuti könnyü dolgom lesz. Igaz épp ezaz, hogy reseteltem, szóval még dolgoznom kell ezen.
Naplózva

mg500
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 133



« Válasz #13158 Dátum: 11 jan 03, 15:40:38 »

Valaki megtudja mondani hogyha megszerzem chouji apját (márcsak 1 nyerés kell hozzá és nem row Nevet) akkor a küldetés újra fog kezdődni mert sokan azt írták hogy náluk újra kezdődött meg a counter skillje nem megy de az mellékes.
Szerk.: Mind 1 sikerült minden  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 03, 15:59:05 írta mg500 » Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13159 Dátum: 11 jan 03, 15:46:10 »

Üdv!

Az miért van hogy Inoichit megtámadtam CSS chidorijával, maradt 10 élete, köv. körben rátettem a Goukakyou no Jutsut és megmaradt a 10 élete? Pedig le kellett volna mennie, és ilyen már nem először fordul elő hogy egyes karakterek nem sebződnek pedig nincs is olyan képességük ami láthatatlan és sebezhetetlenné tenné őket - Inoichi nem használta a Mind Probe technikát - Az ellenség csapatában Inoichi, Kiba (S) és Obito volt.

Előre is köszi a választ.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #13160 Dátum: 11 jan 03, 16:10:09 »

Véletlenül nem védtél le abban a körben egy karakteredet? Csak mert akkor egyszerű: Inoichi igenis használta a Mind Probe skilljét, de mivel bevédted azt a bizonyos karakteredet, ezért nem sebződött.
MG500: Naraka és Tsume bugos. Senki más, csak ők. Meg talán Deva.
Dawe: az a baj, hogy hiába jössz föl sanninra, mert Naraka bugos. Naraka után jön Deva küldije (ami a karaktereknél lévő kommentek szerint szintén bugos), ami után jön Sennin Naruto és Nagato küldetése. De mivel Naraka küldije teljesíthetetlen, ezért a 3 utánna lévő kari még mindig zárolva marad, hiába csinálod meg Narakát. Viszont ha elvégzed a küldetést, akkor a karaktert megkapod.
Naplózva
A Sokadik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 249


Beton használó


« Válasz #13161 Dátum: 11 jan 03, 17:58:34 »

Hali valaki tud jó csapatot arra hogy felmenjek chuninra
Előre is köszi
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13162 Dátum: 11 jan 03, 18:38:46 »

Igen a Rin-Chouji-Sakura csapat jó nekem zsinorba eddig 2 meccsem van most pihentettem őket én ugy csinálom hogy beadom Choujinak a Pills és ha sakura tud életet tölteni akkor már chouji nem vesztett életpontot ezután beadom choujinak a 2 dik pills igy már 200% Damage pont kacsint és ekkor ha Rinnek jól jön a chakra felgyógyitom Chouji és utána a 3 dikat is beveszi és ugy már nagyon hamar megnyerheted Mosolyog
Naplózva

lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13163 Dátum: 11 jan 03, 18:38:54 »

Zaopot annyival hadd védjen meg(nem ismerem xD),hogy volt 42-es szintű vaizard,tehát amellett hogy tényleg mákos,azért nem csak egy utolsó senkiházi máker,azért tud ő játszani rendesen.
Megjegyzem már +69-es a row-ja.xD Szerintetek meddig megy el?

Ja és még vmi.Sztem ha Hungarygaara megszerezte volna Nagatot már rég túl lenne a +69-en.xD
Persze rajtam egy Nagato se segítene sokat xD
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 03, 18:47:14 írta zoli00014 » Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13164 Dátum: 11 jan 03, 18:54:13 »

Remélem nem nerfelik Nagatot, mert én is akarok egy jó streak-et. Nyelvesít Igen, én is láttam, hát azért egy Ladderben ki álnék vele, de ha ez a Ladder csapata akkor természetes hogy jól megy neki. Bár a békák skilljeit nem ismerem, de Kisaméjét igen, igy lophatja a chakrát rendesen azért, ami jó Nagatonak. Kúl
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13165 Dátum: 11 jan 03, 19:26:47 »

Tudnátok összetenni egy csapatot a Search for Kidoumaru küldihez ?? Mer már egy meccset megnyertem csak nem emlékszem a csapatra azt tudom hogy benne volt Neji és Kid Kakashi ehhez tudnátok ajánlani valami jó kis karaktert?
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 03, 19:28:50 írta Ricko14 » Naplózva

MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #13166 Dátum: 11 jan 03, 19:33:56 »

shigure pl kiváló melléjük...
hát én eléggé szenvedek a küldikkel, próbálgatok mindenféle felállást, de arra nem visz rá a lélek, hogy egyszerre csak egy mission menjen, igy viszont naon nehezen megy a row, ha vki megtudja h vége a bugoknak, beirná ide, mert addig fölös kikapni a karikat is...
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13167 Dátum: 11 jan 03, 19:40:56 »

Na megint telibe talált egy kifagyás - közvetlen egy Hinata S - Kin - Kurenai leverése után...a bibi az ilyeneknél: 1. Nem enged vissza! 2. vagy ha mégis, akkor büszkén hirdeti, hogy kikaptam. A kifagyásban mégis az a legrosszabb, amikor nem tudom, hogy nálam halt meg, vagy az ellenfélnél... volt már olyan hogy nekem 3 sárga karakter volt neki egy Chouji 5 ponttal ÉS kifagytam... abban a minutumban nekiestem az íróasztalnak... -_-
Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13168 Dátum: 11 jan 03, 19:51:27 »

De az még nincs meg de már voltam ellene tényleg nem gyenge karakter az alap karik közül ha lehet akkor mer eddig csak Tayuya-t és Naruto S unlockoltam. Nevet de nem baj már kezdek bele jönni Nevet már csak egy row kell és meglesz Jiroubou  Kúl
Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13169 Dátum: 11 jan 03, 19:52:23 »

na írtam levelet a tisztelt Zoap-nak, kihívtam egy harcra Nevet
lehet jönni a véleményekkel Nevet de csak mondom h olyan csapattal megyek ami szétszedi a kis nagatot:D
am nagyon jó alap csapat még a Dosu-zaku-Tema is
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 03, 19:53:43 írta hungarygaara » Naplózva

Oldalak: 1 ... 876 877 [878] 879 880 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!