24 szep 27, 12:19:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 875 876 [877] 878 879 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 986082 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
all_in
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


« Válasz #13140 Dátum: 11 jan 02, 11:41:21 »

ez animel path pein olyan szinten szar karakter h azt nem tudom kifejezni meg van a 20win de nem tudom megcsinálni a rowot. amugy sennin jiraya hoz egy jo team: Sjiraya karin és itachi(S) aktiválni kell a sussano és minden jo lesz
Naplózva
mg500
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 133



« Válasz #13141 Dátum: 11 jan 02, 12:12:18 »

Eggyet értek all_in-nal nagyon néhéz az öt row human path-hoz(nekem legalábbis). Valaki tud Ino s-hez egy jó csapit ami elég jó hogy meglehessen csinálni az öt rowot? Mert nekem most nem nagyon megy. Human path-nál az öt row-ot majdnem megcsináltam (4/5) csak jött egy gyerek és megvert. Szomorú
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #13142 Dátum: 11 jan 02, 12:39:02 »

Animal Path valóban egy érdekes karakter, már egy angol gyerek is kért pmben csapatot tőlem hozzá, sikerült is neki azzal amit ajánlottam, ráadásul elsőre. Csak egy hátulütője van a csapatnak amit ajánlottam neki: egyszerre csak egy küldetés megy vele: Tenten(s)-Animal Path Pein-Four Tailed Kyuubi Naruto. Ino(s)hez én Sennin Jiraiya/Naruto(s)-Ino(s)-Sasori csapatot használtam (én Sennin Jiraiyaval csináltam, de Naruto(s) is tökéletes).
Na elértem odáig, hogy már csak 1 win kell egy aka taggal és megvan Naraka, de nincs kedvem újra kezdeni a küldetést, úgyhogy nem próbálom meg befejezni. Majd ha az adminok javítják a bugot.

Amúgy csak én hiányolok egy C0 Deidarat?
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 02, 13:02:51 írta renato » Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13143 Dátum: 11 jan 02, 14:00:38 »

Na és nekem csapatot tudna valaki ajánlani ??? Már vagy 5napja szenvedek a Search for  Jiroubou küldetéssel már néztem vidit de az se segitett :S Volt pár probálkozásom csapatokkal : Sakura ,Chouji, Neji bejött csak  elvertek vele a végén.:S
Naplózva

Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13144 Dátum: 11 jan 02, 14:43:43 »

Hali!

Valaki meg tudná mondani hogy a The Sages of Mount Myoboku nevű küldi teljesítésével kit lehet megszerezni? Sajnos még csak Jounin szinten vagyok ezért nem tudom megnézni a küldetést. Ino(S)-hez Tenten és Haku a legjobb, nekem egyből meglett az 5 row, pont ma. Mosolyog
Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13145 Dátum: 11 jan 02, 15:48:45 »

chouji-hoz:
sakura,rin
tema,kin
s sakura,iruka
naruto,kankuro
kin,kankuro
(és ajánlom azt h ne egyszerre csináld a rowot, tehát 2nél pihentess játsz más karikkal, majd néhány meccs után térj vissza a küldetéshez)

am hát igen, a bug-ot én se értem, h mi a ...-nak van néhány embernél, és a többinél semmi, mert hát ez rohadt nagy ki...ás.jelenleg 1 karit se tudok csinálni, így eléggé nemtudok mit csinálni, de ha valaki tud arról h mikorra lesz megjavítva a hiba, az szóljon.

nem értem mit kell szórakozni itt animal peinnel, elég jól lehet használni.s lee-vel és s ino-val 7es-rowot csináltam. am az a lényeg h lee 15ösét rárakjuk valakire, és arra utána rárakjuk pein 5x 10-ét, amiből 5x 25lesz, ez pedig eléggé üt.

 The Sages of Mount Myoboku: ezzel lehet megszerezni a 2békát, és megéri mert szerintem nagyon jók, tegnapi ladderben is őket használtam
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13146 Dátum: 11 jan 02, 17:01:25 »

És amugy egymás ellen hogy kell jáccani ?? csak annyi lenne hogy Start Private game --> beirom az ellenfél nevét és  OK ??? mer ezt megcsináltam és kereset tiz percig de semmi nem volt . forditva is megcsináltuk hogy haver beirta a nevemet de akkor sem csinált semmit. vagy olyan sokáig tart megkeresnie ?
Naplózva

mg500
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 133



« Válasz #13147 Dátum: 11 jan 02, 17:12:24 »

én már csináltam ilyet haverral, beírtuk egymás nevét és akkor ment. Tud valaki animal path pein-hez írni egy jó csapit mert nekem a tenten-s és four tail kyuubi-s változat nem segített. Kát row után lealáztak Szomorú remélem idővel segíteni fogják egymást a többi játékosok mint soul arénán.
Szerk.: Úristen meglett inoichi  Nevet (ino-s,naruto,sasuke)
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 02, 18:28:32 írta mg500 » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #13148 Dátum: 11 jan 02, 17:13:53 »

Mindkettőtöknek keresnie kell a másikat egy időben. Tehát Neked be kell írnod a nevét, leokézni, közben neki is be kell írnia a Te nevedet és szintén leokéznia. Így rövid időn belül megtaláljátok egymást, és megy is a harc. :)
Úgy tűnik, én is visszatérek az arénához, így, hogy vannak új karik, meg kellene szerezni őket. :D
Naplózva
hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13149 Dátum: 11 jan 02, 18:34:37 »

hát talán pain dosu és kidomaru...de nem ígérem 100%-ra  Neeem amugy valakiinek kell inos-hoz egy jó team: inos ccsl kyuubi naruto ,vagy inos  sakon kabuto
amúgy megvan már valakinek az új naruto?
Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
renato
Vendég
« Válasz #13150 Dátum: 11 jan 02, 18:46:20 »

Egy gyors kérdésem lenne hogojoo: ki a bánat az a ccsl? Cursed Seal Sasuke? Mert akkor nagyon sántít a csapatod, mivel CSS és KN is ninre épül.
Az új Naruto pedig csak nagyon kevés embernek lehet meg, mivel bugos Deva és Naraka is.
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13151 Dátum: 11 jan 02, 19:44:43 »

chouji-hoz:
sakura,rin
tema,kin
s sakura,iruka
naruto,kankuro
kin,kankuro
(és ajánlom azt h ne egyszerre csináld a rowot, tehát 2nél pihentess játsz más karikkal, majd néhány meccs után térj vissza a küldetéshez)

am hát igen, a bug-ot én se értem, h mi a ...-nak van néhány embernél, és a többinél semmi, mert hát ez rohadt nagy ki...ás.jelenleg 1 karit se tudok csinálni, így eléggé nemtudok mit csinálni, de ha valaki tud arról h mikorra lesz megjavítva a hiba, az szóljon.

nem értem mit kell szórakozni itt animal peinnel, elég jól lehet használni.s lee-vel és s ino-val 7es-rowot csináltam. am az a lényeg h lee 15ösét rárakjuk valakire, és arra utána rárakjuk pein 5x 10-ét, amiből 5x 25lesz, ez pedig eléggé üt.

 The Sages of Mount Myoboku: ezzel lehet megszerezni a 2békát, és megéri mert szerintem nagyon jók, tegnapi ladderben is őket használtam

Ez nekem is jól jött köszi!  A rowosokhoz van kérdésem: Amint elkezdek egy row küldetést, és megváltoztatom a csapatot, azonnal elvesztem az addig nyert meccseim...hogy kell pihentetni? :O
Egyébként én nem tudom mi van az oldallal, de nekem meccs közben zsinórban 4-szer is kifagyott...pedig a Temari -TenTen - Zaku tényleg működik! Nevet Levertem vele egy Ji - Shizu - Kido teamet ^^
Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13152 Dátum: 11 jan 02, 20:02:47 »

pihentetés annyi lenne h ha pl:choujival kell 4row, akkor a 3as csapatban bent chouji és nyersz vele kettőt, utána kirakod a csapatból, és másokkal játszol, pihentetés képen, majd fél óra után ismét be rakod choujit, és folytatod a meccseket.

animal peinhez írtam már csapatot, de látom nem nagyon figyeltétek smirksweat, de leírom megint h kik jók hozzá:
s lee,s ino
s lee,kin
y kakashi,aoba
asuma,aoba
két béka,s tenten
y kakashi,shigure

remélem ennyi már elég, ha nem akk írok még
am sennin naruto, csak azoknak a qu..va makkereknek van meg akinek nem buggos a játék, szerintem már rég meg tudtam volna szerezni mindenkit, ha nem lenne ez a rohadt bug Szomorú
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13153 Dátum: 11 jan 02, 20:07:45 »

pihentetés annyi lenne h ha pl:choujival kell 4row, akkor a 3as csapatban bent chouji és nyersz vele kettőt, utána kirakod a csapatból, és másokkal játszol, pihentetés képen, majd fél óra után ismét be rakod choujit, és folytatod a meccseket.

Na nekem pontosan ez az amitől teljesen lenullázódik a row számlálóm! Egyszerűen falra mászom ettől, így ha "pihentetni" akarok akkor kénytelen vagyok hanyagolni a játékot. Mondjuk ez a meccs közben befagy az egész szintén remek játék.. asszem mára hanyagolom -_-
Korábban írtál egy Rin - Chou - Sakura triót: nálam bukás Szomorú
Naplózva
hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13154 Dátum: 11 jan 02, 20:16:22 »

ha befagy tennivaló: gyors naruto-arena.com aztán ujra a játék megvárod míg betölt.és mér jó is:) ha elmegy a net akkor ezen nemsegít semmiXDés amugy igen csak elírtam css :)de ha jólkapod a chakrát akkor igenis jó team:) smirksweat
Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
Oldalak: 1 ... 875 876 [877] 878 879 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!