24 szep 27, 14:20:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 874 875 [876] 877 878 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 986143 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13125 Dátum: 10 dec 31, 08:35:13 »

Végre itt vannak az új karik.És egyik sincs sannin felett,így nem kell felmennem jinchuurikire. Nevet Nevet Nevet

Azok lettek végül az új karik,akik a spoilerbe voltak.

Tsunade nerfje egy kicsit fáj.Egyetlen használható skillje az volt h stunnolta teljesen az ellenfelet,most meg...
Bár nem egyszer szívtam ellene,mikor az ellenfél minden körben agyon rugdosott Tsunadeval,de attól még sajnálom ezt a skillt,mert szerettem.Hidant nem értem mért nerfelték.Tayuya érthető.Bár akkor már a többi aoe karit is nerfelni kellett volna h veszítsenek a népszerűségükből.A boostok viszont elég jók lettek így első ránézésre.Mindegy boostolt kari táposabb lett.Nyilván ez is volt a cél.xD Bár szegény Ankot nem értem.Minden alkalommal változtatnak rajta valamit. Nevet
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #13126 Dátum: 10 dec 31, 09:18:33 »

Áááááááááááááá neki álltam megszerezni a karikat, de már az első meccsen szívok... rég játszottam már, nem emlékszem mit tudnak a skillek, szóval most még vissza kell szoknom Nevet A változtatások pedig engem nem érintenek, így se -úgy se tudom már, hogy ki mit csinál Nevet
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #13127 Dátum: 10 dec 31, 10:48:53 »

ejj, gyerekek ez trükkös volt... >.<#
felmegyek, megnézni hátha szilveszteri karieső lesz, de semmi megint csak klaviatúra-varázslat van a jobb oldalon. aztán csak elolvasom a címet, hogy végül is mit hagyott nekünk ezuttal loopy - jaa, hogy karik...  Nevet
^^ezt biza lejjebb kellet tekerni a balanceok miatt  Nevet
13 karakter nem semmi, meg loopman is háttérbe húzódik átadva helyét, egy még nála is elhivatottabb társának hát nagyon szép fogalmaztam...
kicsit csalódott vagyok amiatt hogy nincs jinchuuriki kari, tök menő lett volna...  Mosolyog
azért túlságosan nem lettek egyszerű küldik ezek, főleg killerbee aggaszt...
mind1 majd meglátjuk...

hungary van egy kis karim, Namikaze_streak névvel, ha gondolod felveheted a klánba, bár ahogy láttam most is szórás volt, és igy megszerzett karik nélkül annyira nem jó... ilyen +10- ket lehet csinálni nulláról vele...
előre is köszi
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 31, 10:54:45 írta MiNamikaze » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #13128 Dátum: 10 dec 31, 15:52:20 »

Áhh ez egyszerűen hihetetlen... egyszerűen majdnem lehetetlen APPvel egy olyan csapatot csinálni, ami képe 5öt nyerni rowba... elég idegesítő, mit ne mondjak... próbáltam már mellé LeeSt is, vele se megy, YKt is betettem Animal Path mellé, vele sem, úgyhogy én már-már ott tartok, hogy feladom... ha valaki tudna egy használható csapatot írni Animal Path Peinnel, azt megköszönném.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #13129 Dátum: 10 dec 31, 16:44:51 »

Hát, mit ne mondjak, a Peinek állati bénák lettek (és melelsleg gyengék). A lélekkitépés nem öl, nincs egy komolyabb shinra tensei, a feltámasztás sima gyógyítás, a táamdások röhelyesen gyengék, Nagatonál össze van mosva a "mostani" és a régi Nagato.. ccc...
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 31, 16:45:54 írta STM » Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13130 Dátum: 10 dec 31, 17:05:07 »

STM

Nekem is kb ez a véleményem.Leginkább a Shinra Tensei-t hiányolom.(szerk.:na javították a szöveget,mégis csak van shinra tenseixD)

Renato

Ne is mond.Reggel óta kínlódok APP-vel,9 meccsből egyetlen egyet tudtam nyerni vele.Valaki segítsen pls,mert már megőrülök.

« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 20:07:16 írta zoli00014 » Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13131 Dátum: 10 dec 31, 22:59:23 »

Én is összeállitottam végül egy jó csapatot : naruto teen ,rock lee ,temari (de most elkezdtem a chouji küldit ) szóval a kérdésem hogy szerintetek jó a csapat a choujis küldihez:Naruto(S),Temari,Chouji? ja és aki akar privátot nyomni itt a nevem:Ricko14
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #13132 Dátum: 10 dec 31, 23:57:28 »

A válaszom egyértelmű: nem, mivel ütik egymást a chakráik.
Amúgy ha nem bánjátok leírom az észrevételeimet az új karikról.
Inoichi, Chouza, Tsume, Killer Bee: eltalálták őket szerintem, elég jó karakterek lettek, nem tudok nagyon belekötni. Bár Tsume altja felettébb érdekelne.
Ibiki, Fukasaku&Shima: szerintem egy csöppet OPk lettek, biztos kapni fognak 1 nerfet.
Sennin Naruto, Deva Path Pein: róluk szerintem alig lehet valamit mondani, nem ismerni az altokat.
Naraka Path Pein: jó karakter, de nem azzal tűnt ki, amit az animébe létfontosságú skilljeként kezeltek (újraélesztés).
Preta Path, Animal Path: igazi taktikai karakterek, nem rosszak de nem is jók.
Asura Path, Nagato: nekem ők tetszenek legjobban az újak közül.

Mellesleg mindenkinek boldog új évet kívánok Nevet
Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13133 Dátum: 11 jan 01, 11:39:16 »

Akkor mit ajánlotok Naruto (S) és Chouji mellé??? am elég nehéz  mer ha 2 verek valakit akkor már 3 djára olyan ellent kapok akit alig birok meg verni:S
Naplózva

mg500
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 133



« Válasz #13134 Dátum: 11 jan 01, 14:17:40 »

Úristen új karik!  Nevet
Én is nekiláttam megszerezni őket de szinte mindig a harmadik row-ot szúrom el. Egyedül a Killer bee-s küldinek tudtam megcsinálni mindakét row-ját.(Sasuke-s,Suigetsu-s, Juugo-s) de egy szó mint száz nem kis megméredtetés kell hogy minden új karit megszerezzünk.
Zoli00014: Van shinra tensei csak az uneversal pull után!
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 01, 16:02:01 írta mg500 » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #13135 Dátum: 11 jan 01, 15:10:28 »

Animal Path Peinhez ajánlom Four Tailed Kyuubi Narutot és Tenten(s)t, én velük lazán megcsináltam a rowot.
Lassan megszerzem Asura Path Peint is és Killer Beet is. Fukasaku and Shima küldivel nem nagyon haladok, mert pont azt a fajta chakrát/chakrákat eszi SJiraiya és Naruto(s) is, amit sok más karakter, így maximum egy olyan csapatot lehet melléjük rakni, amivel nem halad egyszerre több küldetés.
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13136 Dátum: 11 jan 01, 22:53:19 »

Hát tudjátok, én akárhogy próbálom, ez a játék nekem nem fekszik... próbálgatom az itt leírt tippeket, de nem...valahogy nem. Jelenleg a Shika, Hinata, Sasuke tűnik a legeredményesebbnek, (csak chuuninig vittem, egy győzelemre három, négy vereség jut zsinórban O__o) de még így is elég gyakran fáztam rá.
Van néhány lockolt karakterem, de bevallom vért izzadtam azzal is ^^"
Most reseteltem, mert siralmas eredményt mutattam (többek között ezért hanyagolom a klánkeresést is) Vegyük azt, hogy full kezdő vagyok. Van valakinek a totál kezdő vesztesek számára valami tippje? ^^"

mód: Hálásan köszönöm a tippeket - kipróbálgatom Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 02, 14:48:45 írta Ecklair » Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13137 Dátum: 11 jan 02, 05:54:03 »

kezdőre én ajánlom:
naruto,zaku,kankuro
sakura,chouji,rin
dosu,zaku,tema
tenten,temari,zaku

am én is nekikezdtem a kariknak 8kari megvan és már 3buggom volt-.-, mit ne mondjak elég idegölő, h egy peines küldetést harmadjára is meg kell csinálnom, de kiba anyával is valószínűleg ez lesz:axe:
ha valaki tud valamit arról h mikor lesz javítva a bugg akk pls szóljon Mosolyog am csak nekem buggol???mert látom az ellenfeleknél megvan ibiki és deva pein....pedig nekem is már rég meglennének

amúgy az új karik közül nekem nagyon bejön ez a két béka Nevet de am a küldetésekkel csak az a bajom h hosszúak, mert az 5row az gyorsan megvan de a 20-25győzelem sok

és nyomtam is egy laddert főkarakteremmel:D
és rögtön ilyet kaptam:
Level:    43
Rank:    Akatsuki
Experience Points:    38779 xp
Ladder Rank:    #39
Wins:    309
Losses:    58
Win percentage:    83.74 %
Streak:    -2
Highest Streak:    +46
Highest Level:    Level 45

és hát a végén mind 3karakterem 50élettel túlélte Nevet de be kell ismernem h volt szerencsém, de még mindig nem tudom elhinni h nekem legyen szerencsémXD
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13138 Dátum: 11 jan 02, 10:57:29 »

Tudnátok egy jó csapatot összeállitani nekem mer Chouji -s küldit csinálom és egyszerüen nem megy:S vagy elsőre nyirnak ki vagy másodjára vagy harmadjára :S volt már neji chouji sakura ,chouji temari sakura egyik se vált be ezért kérem egy jó csapatot állitsatok már össze pls:)
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #13139 Dátum: 11 jan 02, 11:35:02 »

Jól van már... mindenkinél bugos vagy Naraka Path Pein vagy Deva Path Pein, erre az ellenfelem egy Nagatoval jön ellenem... most akkor megcsinálták? Nem bugosak már? Csak mert ha a bug még fennáll akkor inkább várok egy kicsit a küldetés befejezésével.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 874 875 [876] 877 878 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!