24 máj 29, 09:28:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 853 854 [855] 856 857 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 817538 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #12810 Dátum: 10 szep 08, 15:44:17 »

Jah oks Nevet Na már megvan az 5 row, már csak 12 win kell tentennel és meglesz Nevet aztánm ég megcsinálom shiguret, meg oborot, és gó missing, és folyttom tovább Nyelvesít Mistich te régen chuunin voltál, most milyen szinten vagy?D:
Naplózva


Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #12811 Dátum: 10 szep 08, 15:54:55 »

jouninon Nyelvesít de ez rohadt nehéz,már abba is hagytam xD Kurenai-t kéne megszereznem csak mire kapok köd ninjákat...
Akkor ott van Kakashi(s) küldije ami már embertelen,Itachi Body mittudoménmi is elég nehéz...szerintem itt hagyom abba az arénázástxD
Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #12812 Dátum: 10 szep 08, 17:23:52 »

a jounin szint nem is olyan nehéz.az s itachis küldit annó 1-2óra alatt megcsináltam. am kurenai küldetése tényleg nem egyszerű és idő szükséges hozzá , de megéri mert ha nincs meg akkor nem csinálhatod a többi jó karaktert.
Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #12813 Dátum: 10 szep 11, 10:50:35 »

amint látom kezdünk itt kihalni....nemsokára jön  a bajnokság, úgyhogy szerintem fel kéne ébredni Nevet
egyáltalán van még valaki aki ide is benéz? csakmert sztem jó volt itt  a társaság.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #12814 Dátum: 10 szep 11, 10:53:14 »

Én követem a topikot,csak a játékot hagytam abba ideiglenesen,túlságosan felidegesítettem magam rajta,így nem éri meg. Majd egyszer lehet visszanézek rá,de most suli mellett időm se nagyon van:D
A Jounin szint meg hogy nem olyan nehéz...Anbu-hoz képest -nekem- nagyon is az Nevet persze valószínüleg én vagyok béna,de most foglalkozni se nagyon van kedvem vele.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #12815 Dátum: 10 szep 11, 13:29:27 »

Én is abbahagytam a suli miatt.Meg hát ugye a tanulnivaló is elég sok, év elei vizsgák és kicsit görcsös, meg különben is, megvan minden karakter, miért fejlödjek még tovább amig nem lessz megint új? Nem akarom magam idegesiteni vele. De persze a bajnokságra nyitott vagyok. Kicsit off volt talán, de azért elnézést. Nevet
Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #12816 Dátum: 10 szep 11, 15:54:19 »

Dawe mi a te karakterednek a neve? am mikorra is várható a bajnokság? csak mert úgy készülök, am meg én még mindig rendszeresen játszok, főleg a 3.karimmal mivel vele most csinálom a karaktereket.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #12817 Dátum: 10 szep 11, 18:07:56 »

15 jelentkező van. Most vagy az lesz, h én visszalépek, és 2 db 7 emberből álló csoportot csinálok, amiből az első 2 jut tovább, vagy vki beszervez még 1 embert, és 4 db 4 emberből álló csoport lesz, amikből az elsők jutnak tovább. A jelentkezés még tart szeptember 16-ig (jövőhét csütörtök). És szerintem le lehetne zavarni a csoportmeccseket 2 nap alatt, (péntek-szombat), de mivel szerintem lesznek olyan "szerencsés helyzetűek", akik még pénteken dolgozatot írnak/felelnek, ezért még vasárnap le lehet játszani a meccseket. Utána hétfőtől péntekig lesz idő lejátszani az elődöntőt és a döntőt. A meccsek 2 győzelemig mennek, és minden karaktert lehet használni.
Minden jót addig is Nevet

Szerk: hungarygaara a 2 haverod nevét majd szeretném megtudni, előre is kösz Nevet
Szerk2: elszámoltam magam, megvan a 16 játékos, a további bonyodalmak elkerülésére a jelentkezést most LEZÁROM. A kezdési időpontok maradtak a régik.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 11, 18:11:52 írta renato » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #12818 Dátum: 10 szep 11, 18:27:37 »

Murcik a téma cimébe is benne van: "(2 soros szabály!)" és nem ez az 1. hsz-ed ami csak 1 sorbol áll. Erre jobban kéne figyelni, de a te dolgod azt csinálsz amit akarsz.

Én meguntam és abba hagytam. Nincs nekem ehhez türelmem Mosolyog
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #12819 Dátum: 10 szep 11, 18:38:23 »

Én is még szívesen jelentkeznék. csak most sokat ült itt a tesóm. Módosítás 2 sorra: Majd mire mennek a háborúk addigra elfoglalom a gépet. De szerintem elérhető karakterek szerint kellene csinálni a csoportokat. Mert ha egy fullos krapek kikap egy kezdőt már 2 kör és megvan az eredmény.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 11, 19:00:49 írta Manesz » Naplózva


Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #12820 Dátum: 10 szep 11, 19:06:03 »

Szerk2: elszámoltam magam, megvan a 16 játékos, a további bonyodalmak elkerülésére a jelentkezést most LEZÁROM. A kezdési időpontok maradtak a régik.

Manesz,Murcik,ezt lekéstétek^^
Amúgy meg felesleges karakterek szerint megcsinálni,ha ügyes vagy akkor csak alap karakterekkel is le lehet verni teszem azt Itachit.
szeretNék jeleNtkezi rossz az m előtti karakter és az a utámi!

Ezt írd le légyszi mégegyszer,a második felét xD
Naplózva

Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #12821 Dátum: 10 szep 11, 19:25:42 »

Ez igaz, simán le lehet akár alap karikkal is verni bárkit. Pl: itachira rányomod gaara homokkoporsólyát vagy miét és már meg is van.
Azt szeretném még kérdezni, hogy ez a kilépős hiba még mindig fenáll, mert már vagy 2-3 hete játszok de még egyszer sem dobott ki, nem tudom hogy mi okozhatja ezt a kidobást.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 12, 09:38:02 írta Psanyi » Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
renato
Vendég
« Válasz #12822 Dátum: 10 szep 11, 19:29:29 »

Köszönöm Mistich h elmagyaráztad helyettem Nevet (amúgy szerintem arra gondolt, h nem működik a , és az N a billentyűzetén). Nem fogom karakterek szerint csoportosítani az embereket, ha jelentkezett, akkor tudnia kellett, hogy lesznek nála erősebbek is.
A csoportokat megcsináltam, be is írom őket:

A csoport:
MiNamikaze
Zoli00014
Shadowkage
Neji-sama_sensei

B csoport:
STM
hungary_sanin
Én (reni12)
Mistich

C csoport:
Kiko007
Treyman
Justin[HUN]
Dawe

D csoport:
hungarygaara
Sharko
Dupla0
hidan_12

És egy kérdéssel fordulnék hozzátok: a csoport első 2je, vagy csak az 1. jusson tovább?

És még egy kis infó: nem szeretném a csoportmeccsek veszteseinek ágát tovább vinni, senkinek sem esne jól, ha azt mondanánk rá, h te lettél az utolsó.
Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #12823 Dátum: 10 szep 11, 20:35:33 »

Hát én mindenképp 2 továbbjutóra voksolok.Ú azért mégis csak csak jobb játszani h 2.ként is továbbjutok mintha csak az első jutna tovább.Viszont után majd ú kellene a 1/4 döntőben h egy első helyezett kap egy másodikat.

Azért kíváncsi vagyok majd h fog zajlani a dolog,mert elég sokan vagyunk,kinek épp milyen gondja baja lesz ami miatt nem tudja esetleg lejátszania  meccsét.Sztem kellene egy szabály,ha vasárnapig nem játszod le a meccsedet akkor 2-0-ra az ellenfeled nyerte a meccset.Ha ezt nem vezetjük be sokáig elhúzodik a bajnokság mint soul arenán.legalábbis sztem.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #12824 Dátum: 10 szep 11, 21:49:08 »

Természetesen adok haladékot, ha megkér rá vki. De legkésőbb szerdán minden meccsnek le kell játszódnia ha haladni akarunk. És egy rossz hír: a bajnokság nyertesének nem tudok semmit sem adni. Sajnos képszerkesztőhöz nem értek nagyon, ezért még 1 sig-et sem tudok csinálni :S de ha van vkinek vmi jó ötlete pübe várom Nevet előre is köszönöm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 853 854 [855] 856 857 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!