24 máj 29, 12:29:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 817589 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Set
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 709



WWW
« Válasz #11025 Dátum: 09 nov 08, 13:54:53 »

próbáld meg a hinata-kiba-shigure csapatot, öcsémnek nagyon bevált, és még itt is működött sanninon
Naplózva

v_v
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11026 Dátum: 09 nov 08, 16:16:39 »

Elegem van ebből a játkból, gyűlöl engem. AMikro véletlenül az ellenfél nem kezd már úgy az első két-három körben, hoyg egyértelmű legyen, hnincs esélyem, akkor nem akpok a fél meccsen mást, csak genjutsu chakrát. Gyakorlatilag nincs értelme próbálkoznom. De nem érdekel, most összerakok egy csapatot random chakrát használó karakterekből, akik lehetőleg ranged skilleket használnak, aztán mehet.
Nem mellesleg, most egy dfarab Gaarával szórakozom, olyan három vérvonallal, három taijutsuval, meg egy rakat genenl, és nulla ninjutsuval.
Lassan elérem a -10-es rowot...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 08, 16:17:15 írta STM » Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #11027 Dátum: 09 nov 08, 18:09:46 »

Stm én is jártam így Szomorú Tízszer egymás után kikaptam ráhagytam, hogy egy kicsit lenyugodjak engem akkor nagyon totál felhúzott, hogy mindig kikpatam.Aztán fél év múlva újra játszottam vele annyira könnyedén nyertem, hogy sohasem akartam abba hagyni és ez által feljutottam a 36-os szintre. Ha gondolod akkor megadom az msn-en címemet és privatban gyakorólhtsz elenem
Naplózva

Justin[HUN]
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111



« Válasz #11028 Dátum: 09 nov 08, 18:17:17 »

Nekem már egyszer sikerűlt -11-es row is akkor még milyen ideges voltam Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11029 Dátum: 09 nov 08, 19:58:40 »

Kösz, de miután elértem a -10-es rowot, egy pár óra pihi, meg egy új csapat segített. Most a Kakuzu-Asuma (s)-Shikamaru (s)-el tolom, és nem megy rosszul.
Amúgy én úgy vagyok vele, hogy vagy nagyon jól megy, és egyhuzamban fejlődök egy-két szintet, vagy borzalmasan, és csak hébe-hóba egy pár meccsenkétn avn egy, amit nem vesztek el.
EGyébként, az én max. szitnem is 36, és akkor tök simán mentem fel odáig.. utána próbáltam továbbfejlődni, aminek az lett az eredménye, hogy elöbb Sannin lettem, majd Jounin, utána meg academy student. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 08, 19:59:20 írta STM » Naplózva
sadowkage
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


C:\Documents and Settings\Mag Lászlóné\Asztal\kép


« Válasz #11030 Dátum: 09 nov 08, 21:10:44 »

Stm én is jártam így Szomorú Tízszer egymás után kikaptam ráhagytam, hogy egy kicsit lenyugodjak engem akkor nagyon totál felhúzott, hogy mindig kikpatam.Aztán fél év múlva újra játszottam vele annyira könnyedén nyertem, hogy sohasem akartam abba hagyni és ez által feljutottam a 36-os szintre. Ha gondolod akkor megadom az msn-en címemet és privatban gyakorólhtsz elenem

velem nem akarsz priviben játszani? Kúl csak azért kérdezem mert nekem is jó lene vki ellen játszani mert quick gameban itt anbun ugy megy hogy vagy huzza az időt vagy egyből föladja és így nem igazán tudom próbálgatni a teamokat Neeem
ha igen akkor küld el lécci priviben az msn-ed
Naplózva


Sanin Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer <a
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #11031 Dátum: 09 nov 08, 21:21:40 »

Janee!
Hát rákattantam megint a gamera...A Zabuzas küldivel gyötrődök, 3 win és kivégezve bye bye Egy jó TM amivel már van +5-öm: Haku-Tayuya-Yoroi...3x egymás után kaptam a 3. skillt hakuval először Mosolyog
Sadowkage: Ne dupla hsz-ez...
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Set
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 709



WWW
« Válasz #11032 Dátum: 09 nov 08, 23:06:22 »

ember te és a haverod már hányszor kezdtétek újra a gamet?
itt ugrálgattok n-a és s-a között, jólenne már eldönteni végre melyikkel akarsz komolyabban foglalkozni mert ahogy elnézem az eredményeidet egyikbe se vagy túl jó

utólag bocs a hsz miatt de ezt le kellett írnom >.<#
Naplózva

v_v
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #11033 Dátum: 09 nov 10, 17:33:55 »

na hát ismét irok ide sok sok év után  most +4 row nál tartok de 1-2 menet és -10

szerk.: na hát kezdödik meglet 5 row aztén halál és mos tmeg  haku tenten shika sose leszek jounin :S

szerk2.: llllllooooooolllllll rehab gaaraval lefogtam 1 körig az ellenfelet erre meg kövi körbe anyi csakra jött hogy kimi tenten s és gaaraval is tudtam a 35 öt sebzeni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 10, 17:52:57 írta zsolti99 » Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11034 Dátum: 09 nov 10, 22:10:55 »

Kakuzu (s9 meg Asuma (s) marha jók együtt, most Kimimaroval tettem be őket, éés így tényleg őrült jó kis team. Mióta velük vagyok kétszer kaptam ki, és majdnem felmentem tizes rowig.
Most győztem le velük egy jinchurikit jouninként, de lefelejtettem megnézni, mennyi xp-t kaptam. MIndenesetre egyből felugrottam a harminc elejéről sanninra. Nyelvesít

szerk.: most megint beadott egy jinchurikit. EGy ilyen shino-Yoroi-Jiroubou chakra szívó teammel tolja. Lement egy pár kör, éás úgy érzem nem fog sokáig tartani. NAgyon jó vagyok Pojén
Tetszene, ha továbbra is iylen szintü ellenfelek jönnének, ha legyőzök egy párat, gyorsan felmennék én is jinchurikire, ha meg vesztek, alig von le xp-t.

szerk2.: ez lehet, hogy mégsem megy majdf olyan simán. Már azt hottem a zsebemben van a győzelem, amikor azt vetetm észre, hogy már a második körben vagyok, ahol egyáltalán nincs chakrám. Kicsit elhanyagoltam a védekezést? VAlahgogy, amikro én ezzel a csapattal próbálkoztam, vagy hasonlóval, soha nem jött be így...

szerk.3.:
Na bebuktam... bruhu-bruhu elvesztettem értékes 43 xp-t.
AMúgy nem annyit. Annyit, úgy ötszázat, amit kaphattam volna, ha nem bukom be. Mosolyog

szerk.4.: (többet nem fecsegek)
Megint kikaptam egy jinchurikit! >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 10, 22:24:17 írta STM » Naplózva
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #11035 Dátum: 09 nov 11, 16:00:08 »

hmm meg mondaná valaki hogy sakura s mivel lett gyengéb? mert látom a küldönbséget
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Set
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 709



WWW
« Válasz #11036 Dátum: 09 nov 11, 16:51:48 »

a self-heal cooldown-jához adtak 1-et
Naplózva

v_v
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11037 Dátum: 09 nov 11, 17:45:49 »

Remek, remek, gyengítsék csak. Utálom azta  skillt, az őrületbe tud kergetni amikor ötödzsörre gyógyít vele viszsa valakit majdnem százra.
AMúgy lassan felérek Jinchurikire, tényleg, a Kimimaro-Kakuzu-Asuma (s)-t mindenkinek csak ajánlani tudom.
Naplózva
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #11038 Dátum: 09 nov 11, 18:09:23 »

na végre 24 es vok csak az a kár hogy visza leeht esni szintet:D de ha nem lehetne nem érne semmit  ajáték másnap már sanin lennénk



imádkozzunk hogy ne essek mostantol visza mielöt jounin leszek ha lezek xD
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #11039 Dátum: 09 nov 11, 18:23:56 »

Szomorú((( ez nem tartott sokáig elöb kikaptam és utána meg egy jounin tol is



szerk.: ááááááááááááááááááááá ez a legrosazb ellenfél:tsunade most is egy reses és most is kikapok
most kb le visze magam 22 re
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 11, 18:26:56 írta zsolti99 » Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!