24 máj 29, 12:13:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 817587 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #2400 Dátum: 08 máj 12, 09:14:24 »

Minority igazad van, nkem tegnap 10 percig tartott míg betöltötte a játékot Nevet jojó persze akkor amikor 6.000-en játszanak...xD
Nah mostmár Lee-m is van meg Narutom is Nevet mostmár csak egy Oro kell Dei, Gai meg a hokagék ikszdé
aronrigo leehez vagy gaarahoz? és velük? nah már nem azért de nem együtt a kettőjükhöz kell emberke?
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 12, 09:15:13 írta Pettinho » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #2401 Dátum: 08 máj 12, 09:42:02 »

pls valaki mondjon egy Kiba-Kankuro-valaki öszzeállítást naon kéne köcce
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #2402 Dátum: 08 máj 12, 09:52:05 »

Kiba-Kankuro-Temarival sikerült nekem de sokan ajánlják Kiba-Kankuro-Dosut vagy a Kiba-Kankuro-Kabutot...
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #2403 Dátum: 08 máj 12, 10:52:41 »

pff valami nagyon nem stimmel ezzel az új játékal mert rárakom az ellenfélre a támadást és kövi körben nincs rajta és én nem tom használni Ördögi Neeem
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Minority
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2404 Dátum: 08 máj 12, 12:06:02 »

Ilyet nekem is csinált hogy 2kör alatt 2x rányomtam Kabutora Garugát és nem halt meg...
Ha Naruto (S)-re támadsz neki van ugye olyan skillje hogy bevédi magát de te nem látod és akkor "elpocsékoltad" a támadást...
de csak Naruto (S)-nek van ilyen skillje
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Iam The Ghost
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 108


« Válasz #2405 Dátum: 08 máj 12, 12:36:12 »

Kakashinak is ilyen a Sharinganja v. Gainak is van ilyen képessége... Bár ezek csak bizonyos támadásokra.
Naplózva
Sasur
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



Re
« Válasz #2406 Dátum: 08 máj 12, 13:31:50 »

Lécci valaki magyarázzon el mindent mert nem értek semmit!és hol lehet olyan olyan előküldetéseket csinálni?
Angolból kicsit gyenge vagyok Szomorú
Naplózva
Iam The Ghost
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 108


« Válasz #2407 Dátum: 08 máj 12, 14:55:05 »

Sasukehez tud vki jó csapatot? Én próbálok találni vmit, de nem sikerül. Most vhogy sokkal gyengébb Sasuke, mint régen...
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #2408 Dátum: 08 máj 12, 15:39:36 »

Sasukehez tud vki jó csapatot? Én próbálok találni vmit, de nem sikerül. Most vhogy sokkal gyengébb Sasuke, mint régen...
Nekem a 7-es csapat szokott jó lenni de neked lehet más jön be
Naplózva
Axel-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293

Keyblade master


« Válasz #2409 Dátum: 08 máj 12, 15:49:59 »

Most vhogy sokkal gyengébb Sasuke, mint régen...

Szerintem Sasuke nem lett gyengébb.
---
 Azt állapítottam meg, hogy a Arénások utálják Narutot... Valahogy sikerül mindig olyan gyengére csinálni. Ez a Shippuudenes Naruto nem, hogy erősebb lenne, mégjobban meggyengítették. Az alap Rasenga 45 dmg + stun. Neki csak 40 és kell hozzá a Kyuubi Boost, hogy Stunnoljon és 60 dmg-s ütése legyen. Sokkal nehezebben jön össze neki a Rasengan, mint a sima Narutonak. Ráadás kék és zöld kell hogy használja az Oodama Rasengan-t. Szóval nem egy táp, bár ha Genin szinten nézzük akkor megértem, miért ilyen gyenge...
---
Ja, és Kyuubi Naruto se valami nagy szám, annyi benne a jó, hogy nehéz leütni, meg csapat sebzése van. CS Sasuke szerintem erősebb nála, viszont őt egy-két kör alatt ki lehet nyírni. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 12, 15:50:40 írta Axel-sama » Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
"...SouthSide nigga..."
souske1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #2410 Dátum: 08 máj 12, 16:22:02 »

Mindenkinél ez a "sírás" megy, hogy 8-at sorozatban omg.
Mondjuk én úgymond ultrakocka vagyok (össze meccseim: 1285 ebből győzelem 772 (régi rendszerrel együtt).
Nem olyan nehéz az a 8 csak kell hozzá egy jó csapat, szerencse. Ha ezek megvannak akkor 20-30 meccs után meg is van.
Ez kinek sok kinek nem relatív.
Naplózva

Iam The Ghost
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 108


« Válasz #2411 Dátum: 08 máj 12, 16:35:26 »

Majd megpróbálom a Team 7-t, csak nem szeretem őket együtt használni.

Én a sima Narutot és KNarutot bírom, de ez a Naruto (S) valóban gyengébb, az a gond, hogy csak a Rasengannal tud támadni és az sem erős. Bár azzal, hogy tud támadni replace technikákat is, az olykor igen hatásossá tudja tenni.

Az a 8 row meg szerintem igen is túlzás, az embert teljesen letudja lombozni, ha sokadjára sem megy. Másrészt délutánra/estére nagyon tele van a szerver, így egy csomószor veszíthetünk emiatt.
Naplózva
Uzumaki Naruto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 229



« Válasz #2412 Dátum: 08 máj 12, 17:19:42 »

Azt nézd már, hogy vannak sokkal nehezebb missziók is, meg azt, hogy Sakon milyen egy táp karakter. 35-ös gyógyítás, 40-es sebzés, és védhetetlen 15-ös sebzés egész meccsen, plusz 50% redukáció. Jó, hogy pár küldi nehéz lett. Ez van. Kurenai meg sokkal nehezebb.
Naplózva

Axel-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293

Keyblade master


« Válasz #2413 Dátum: 08 máj 12, 17:41:19 »

Nekem nem tetszenek ezek a változások. Már Lee (S) is megvan és végre sikerült Kimimaro is. Az elő küldijével szenvedtem én sokat, a rendes küldi pedig elsőre ment. Deidara szerintem sokkal erősebb, mint Itachi, pedig a sorozatban szerintem Itachi pár paraszt hajszállal erősebb.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 12, 17:43:19 írta Axel-sama » Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
"...SouthSide nigga..."
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #2414 Dátum: 08 máj 12, 18:02:20 »

Majd megpróbálom a Team 7-t, csak nem szeretem őket együtt használni.

Én a sima Narutot és KNarutot bírom, de ez a Naruto (S) valóban gyengébb, az a gond, hogy csak a Rasengannal tud támadni és az sem erős. Bár azzal, hogy tud támadni replace technikákat is, az olykor igen hatásossá tudja tenni.

Az a 8 row meg szerintem igen is túlzás, az embert teljesen letudja lombozni, ha sokadjára sem megy. Másrészt délutánra/estére nagyon tele van a szerver, így egy csomószor veszíthetünk emiatt.
Egyet értek! Én nem is vok kocka mégis simán megvan a row 8 Nevet És a Yorois küldit könnyítették...mert most elég ha csak az egyik hang genint használod... Én így Kin-Hinata-Kiba csapatot javaslok .... kacsint
Szerintem Deidara meg ugy erősebb h valamennyivel több csakrát emészt fel...de végülis Itachi se rossz azzal az50-es ütésével...Nevet
A Kurenai-os küldi ugyanaz maradt,mint ami volt..
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 12, 18:06:13 írta Pettinho » Naplózva
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!