24 jún 29, 06:05:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Lee-nek vajon sikerül nagy ninjává lennie a taijutsujával?
igen - 305 (66.7%)
nem - 28 (6.1%)
talán - 56 (12.3%)
igen de belehal - 32 (7%)
nem de híres lesz - 36 (7.9%)
Összes szavazó: 411

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lee-nek vajon sikerül nagy ninjává lennie a taijutsuval? Igen/nem és miért?  (Megtekintve 48201 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #60 Dátum: 08 ápr 24, 12:16:12 »

Ez a genjutsus baromsagot minek irja mindig vki, H lee mit csinal ellene meg jujj meg jajj... Mintha kakashi nem szarta volna ugyanugy ossze magat Itachi MS-tol...
Azert mert nem tud genjutsut meg ninjutsut ugyanugy tud vedekezni, tamadni meg foleg. MIvel Gai tanitvanya es Gai is gondolom sokat kuszkodott ezzel a problemaval, valoszinu, h megtanitja a kedvenc tanitvanynak, h  lehet hatasosan harcolni mas jutsukat hasznalo ninjak ellen.
Naplózva

Abarai_Renji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Drunken Fist Fighter


« Válasz #61 Dátum: 08 ápr 26, 10:46:50 »

Sztem Lee mindig is nagy shinobi volt a tajijutsujaval és az is marad. Ha használna más jutsut akkor már nem is Lee lenne.
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #62 Dátum: 08 ápr 27, 06:14:16 »

szerintem is ki tud védni genjutsut ,arra alapozván,hogy Naruto is úgy próbálta kivédeni Itachi genjutsuját ,hogy összecsapta a két kezét és chákrát adott ki magából(ez nem sikerültneki ,mert Itachi túl erős volt)mondjuk ezt Lee is meg tudná csinálni,egy erős genjutsut meg még egy erős nindzsa is nehezen véd ki.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #63 Dátum: 08 ápr 27, 09:28:11 »

Csakhogy Lee nem tudja a chakráját irányítani!  Nyelvesít Azért tud csak taijutsut!  Mosolyog

És Naruto nem chakrát adott ki maából, hanem a chakra áramlását próbálta megállítani, hogy ezáltal semlegesítse a genjutsut...  Hümm-hümm
Naplózva
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #64 Dátum: 08 ápr 27, 23:22:18 »

Csakhogy Lee nem tudja a chakráját irányítani!  Nyelvesít Azért tud csak taijutsut!  Mosolyog

ezt nem értem egészen... ha ez igaz akkor még is hogy ált meg a viz tettején... mert ahoz is chakrát kell irányitani nem?
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #65 Dátum: 08 ápr 28, 00:02:58 »

Az egy baki volt a készítők részéről...  Nevet Előfordul pár baki az animében...
Naplózva
Bankai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 516


« Válasz #66 Dátum: 08 máj 01, 20:19:40 »

Szerintem sikerülhet neki végülis érti a dolgát és elszánt egy fiú!
Naplózva



Haku & Bankai Fusion Habu *.* danceboy jedi2
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #67 Dátum: 08 máj 01, 22:39:52 »

Valaki visszább már írta, hogy ő már most is nagy nindzsa.
Hiszen neki csak a taijutsuval sikerült elérnie azt amit a többeiknek tai-nin- és genjutsuval.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #68 Dátum: 08 máj 02, 20:28:41 »

Persze hogy igen!!Különben is adjuk meg neki a lehetőséget! Nyelvesít
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
sakura19
Vendég
« Válasz #69 Dátum: 08 máj 03, 10:56:48 »


  Ha nem sikerül majd neki akkor elég érdekesen nézek majd Kishimoto-ra... Minek beszélnek álandóan erről ha nem sikerül neki... szerintem sikerülni fog neki.... Hümm-hümm Vagyis remélem...  Ördögi
Naplózva
singaa
Vendég
« Válasz #70 Dátum: 08 máj 03, 11:05:16 »

Szerintem sikerülnie kéne neki!! Sőt szinte tuti, hogy fog is.. Gainak is sikerült Nyelvesít Hajrááá LEEE!!!! Pontosan bye bye
Naplózva
NarutoMX
Vendég
« Válasz #71 Dátum: 08 máj 03, 11:06:20 »

Én azt mondom,hogy Lee a Taijutsuban lett nagy ninja. Más jutsut használó ellenfelei ellen,pedig maximálisan helyt tud állni,mer ő egy eléggé elszánt és akaratos figura. ÉS csatlakozom az elöttem szóló(k)hoz,aki(k)azt mondják,hogy ne majmolja Gait........ Nevet Nyelvesít Pojén Figyelmeztetés
Naplózva
sakura19
Vendég
« Válasz #72 Dátum: 08 máj 03, 11:08:13 »


  Szerintem nem baj hogy majmolja...  Hümm-hümm Jól áll neki...  >.<#
Naplózva
NarutoMX
Vendég
« Válasz #73 Dátum: 08 máj 03, 11:11:22 »

Lee chakrájával kapcsolatban annyit,hogy HA nem lenne neki chakrája,akkor a chakra kapuit hogy tudná megnyitni??(mert ha jól emlékszem akkor azt mondta Kakashi(vagy Gai nmtom)hogy ilyenkor a chakrája felszabadul.)és ha van neki chakrája,akkor gondolom csak megtanulta valamilyen szinten   irányítani is..... Nevet Pontosan Pojén
Naplózva
Kakashi6
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #74 Dátum: 08 máj 03, 20:59:08 »

Lee nagyon tehetséges de ami még ettől is fontosabb az hogy elszánt és ezért fog neki sikerülni!!!  kacsint
Szerintem...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!