24 okt 07, 08:24:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164129 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #900 Dátum: 11 szep 14, 12:42:44 »

Azt fogom, amint befejeztem egy másik sorozatot (aminek már a végén vok).
Nagyon érdekel már a BH, a sima sorozat, még ha filleres is volt a befejezése nagyon, nagyon, nagyon tetszett, megszerettem ezt a sorozatot Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #901 Dátum: 11 szep 17, 18:07:55 »

Én végigszenvedtem. ikszdé Igazi hős vagyok Durci De közben a falat kapartam.

Ki kell hogy javítsalak, nem hős vagy hanem mazochista. Nyelvesít


ÉN a testvéremet akarom már egy jó ideje rávenni hogy nézze meg a BH-t, amit ő szívesen nézne, de nagyon nagyon dolgozik, így még nem jött össze. De még nem adtam fel.
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #902 Dátum: 11 szep 17, 18:39:28 »

Juj a Bh a legjobb peace & love Szeretet! Nyáron én is végig néztem és az elején rendesen elmagyarázott egyenértékűség elvét olyan szinten lesz**ta ahogy azt illendő (legalább is a vége fele), amúgy King Bradley nekem személy szerint az a tipikus "favorit nyalis-gyilkos típus"... azért hogy benyalta magát a nép szerető szívében azt sunyiban haragnak hívják mert egy homunculus!

De a legfőbb kedvenceim akkor is Ed marad meg a kis barátnője, meg Hohenheim és Armstrong őrmester! Nevet Amúgy Hoheinheim fiatalkori arca pont úgy néz ki mint Ed, meglátszik hogy apja-fia. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 17, 18:40:50 írta Morause » Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #903 Dátum: 11 szep 18, 15:18:31 »

Engem a fiatal Hohenheim Eden kívül Legolasra is emlékeztet a Gyűrűk Urából, de lehet, hogy csak én vettem észre a hasonlóságot Nevet
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #904 Dátum: 11 szep 26, 21:37:25 »

Vááá, elkezdtem nézni a Brotherhood-ot végre (már 30.résznél járok), de nagyon jó, sokkal jobban tetszik, mint a sima Mosolyog Még jobban megkedveltem Mustang ezredest, szegény Havock Szomorú
Homonkuluszok viszont megint jól megkapják a magukét.
Bradley-t és követőit a seregben még mindig egy utolsó rohadék féregnek tartom...
Összességében nagyon jó Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #905 Dátum: 11 szep 27, 19:02:06 »

Hát... Bradleyvel nekem először nem volt semmi bajom. Egész rendesnek tűnt, satöbbi satöbbi, aztán szépen lespoilereztem magamnak azt a ouroboros-tetkót a szemén, mert akkoriban még csak kábé minden 3. részt első negyed óráját tudtam megnézni (a sima FMA-ból) Nevet
 De kedves-aranyos führer bácsiból hamar elintézte, hogy egyetértsek veled, ahogy akár csak egyvalaki meglátta a bal szemét:D Nevet

Egyébként nézd csak tovább, ne hagyd abba a pörgés közepén^^ (*pontosan tudom, melyik részben mikor mi van:D*)
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 28, 09:49:31 írta feradraco » Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #906 Dátum: 11 szep 27, 19:03:43 »

Nem terveztem, végig nézem, mert már nagyon jó mint mindig Mosolyog Most, hogy falánk gyomrában vannak, kiváncsi leszek, hogy jut ki Edward és a herceg, meg a homonculus Nevet Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #907 Dátum: 11 szep 27, 19:30:01 »

most kezdtem el a 10. résznél tartok eddig jó kis anime bár elégé nyomott hangulatú nekem az eleje
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #908 Dátum: 11 okt 03, 16:14:33 »

valaki aki végignézte mindkettőt válaszoljon kérem a kérdésemre ami a következő:
a bh az eredetiben egy olyan részletett mond el amit nem láttunk? vagyis egy óriási filler vagy történek benne olyan dolgok amik rendesen megváltoztattják a történettét?
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #909 Dátum: 11 okt 03, 16:20:16 »

Én már láttam a simát és a bh végén járok, ezek alapján azt mondhatom, hogy a bh inkább mangahűbb. Főleg, hogy nem filleres a vége, mint a simának  Hümm-hümm
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #910 Dátum: 11 okt 03, 16:23:43 »

a 2003-asban(=simában) voltak a fillerek a BH-t a manga alapján csinálták mondhatni az a rendes
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #911 Dátum: 11 okt 03, 16:29:23 »

aham értem szólhatatok volna hamarabb a "simát" nem néztem volna meg:D azért kösz
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 03, 16:32:20 írta Putir » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #912 Dátum: 11 okt 03, 16:35:35 »

Azért szerintem a sima is élvezhető volt, mondjuk azzal a befejezéssel tisztára klissé szerű happy end-es, habár Edward részéről nem.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kiyonori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #913 Dátum: 11 okt 09, 09:20:57 »

Szerintem a Bh sokkal jobb mint a sima, és mustangot én is még jobban megszerettem meg az új szereplők is tök jók és nekem az egyik kedvencem az Amstrong testvérpár  >:)meg a xingieket ikszdé is bírom de szerintem yoki meg a kimérák Pojén is jók, de az egyik legnagyobb az a Lingkapzsi ikszdé! Hohenheimot is jobb szerintem meg az egész Brixi bagázs >.<# nagyon jó!
Naplózva

\"Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy ne kelljen adnia valamit cserébe, amit megszerzünk azzal valami egyenértékűt elveszítünk. Ez az egyenértékűség elve, az alkímia legfőbb alapszabálya!\"
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #914 Dátum: 11 okt 09, 09:23:34 »

Jaja, de azok Shingiek ikszdé Mustang nagyon aprított a BH-ban, jó pár homonculust megölt, aminek nagyon örültem. Homonculusok közül amúgy is Kapzsit szerettem csak Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!