24 okt 07, 12:22:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164208 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #870 Dátum: 11 máj 05, 18:03:34 »

De ha egy anime nem szerepel a projektjeitek között, akkor miért konkurenciátok (pontosabban miért vagytok ti konkurenciái) a másik oldal(nak)? Itt kiegészítő termékekről van szó, nem fog senki sem átpártolni amiatt, mert ti nem fordítjátok az FMA-t.
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #871 Dátum: 11 máj 05, 18:11:03 »

bocs Aes Sedai igazad van
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #872 Dátum: 11 máj 06, 08:35:46 »

Loah!

Ez nem arról szól, hogy konkurencia-e vagy sem, hanem arról, hogy a Fórumszabályzat azt mondja hogy:

Idézetet írta: Fórumszabályzat
14§ A Naruto-Kun Csoporton kívüli, kizárólagosan magyar nyelvű animés weboldalak egyértelmű említése és linkelése tilos.

Szóval teljesen mindegy az amit te felsoroltál, a szabályzat egyértelmű ebben a kérdésben.


Moderátor
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #873 Dátum: 11 máj 06, 09:53:20 »

Ettől függetlenül szerintem indokolatlanul szigorú a szabályzat ezen pontja, de mindegy, igazából engem személyesen nem érint, másrészt a topicot sem, szóval hagyom a francba Mosolyog.

On: majd ha lesz végre egy kis szabadidőm, lehet, hogy elkezdem újranézni az animét, mert valahogy hiányzik ^^.
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #874 Dátum: 11 máj 06, 20:51:17 »

Én is az újranézését tervezem, de ez sajnos eltolódik a nyári szünetre Szomorú
Bevallom elég kevés olyan animé van amit úgy végig tudok nézni, hogy nem szökök át néhány percet sem, és ez azok közé tartozik, történet, rajzolás meg minden egyszerűen csodás bow
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #875 Dátum: 11 júl 17, 15:16:32 »

am most azon gondolkoztam, h ha Ed ugye feladta Alért az alkímiát, akkor alkahesztriát még használhat nem? végülis az csak egy alkímiához nagyon hasonló erő
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #876 Dátum: 11 júl 17, 16:34:33 »

szerintem nem tudná használni mert az alkímia és az alkahesztriának ugyanaz az alapja kör meg stb  Pojén
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #877 Dátum: 11 júl 17, 18:50:10 »

am most azon gondolkoztam, h ha Ed ugye feladta Alért az alkímiát, akkor alkahesztriát még használhat nem? végülis az csak egy alkímiához nagyon hasonló erő

Mind2-höz szükség van a Kapu-hoz. És Ed a saját igazság kapuját adta oda Al-ért cserébe. Ergo egyiket sem tudja használni. Egyébként az alkahesztria is alkímia csak máshonnan nyeri az energiát és kicsit más típusú.
Naplózva


feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #878 Dátum: 11 júl 17, 19:33:28 »

hmm. most, hogy belegondolok, ez igaz. forget it Nevet
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #879 Dátum: 11 júl 21, 20:16:11 »

várok vmi Fma-ra vagy 4es metró transzmutációs köre csak Fma legyen  Szomorú

végre le szinkronizálták a 64.részt is:D sokáig tartott:D
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 26, 18:27:09 írta stan322 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #880 Dátum: 11 szep 03, 16:22:05 »

Én csak most végeztem a sima FMA sorozattal és a movie meg a Brotherhood csak most jön. Viszont most meg kell jegyeznem, hogy nagyon jó anime, nagyon jó a világ, történet, harcok is.
Amúgy így a sorozat végére azon elmélkedtem, mi van ha tényleg létezne egy olyan kapu, ami egy másik (alkimista) világba vezet minket? mi meg itt szívunk alkímia nélkül Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #881 Dátum: 11 szep 03, 19:59:13 »

Samdav, esetleg, ha szenvedni akarsz nézd meg a movie-t is. Az összeköti az alkimisták világát a miénkkel. De amúgy ritkaszar. Ha 2esnél jobb vagy töriből, akkor ne nézd meg mert visítani fogsz a sok baromságtól. ikszdé

Am meg Bh sokkal jobb a simánál. Legalábbis nekem jobban tetszett, sokkal ütősebb a története a végső harcok meg.... áhh epic Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #882 Dátum: 11 szep 03, 20:08:58 »

Én úgy terveztem, hogy most végig néztem az 1.évadot, aztán megnézem a movie-t ééés utána Brotherhood, ja és megnéztem imdb-n a pontozásban, 9.2-t kapott a Brotherhood, míg az 1.évad 9.1. Tényleg jobb lenne a folytatás, mint az elődje? :O

OFF: Aes: 4-essel végeztem érettségin Töriből ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #883 Dátum: 11 szep 03, 21:38:31 »

A Bh nem a folytatása a sima FMA-nak. Nevet Hanem a Bh az eredeti történet, ami végig a manga szerint megy. A sima sorozatnál egy ideig követik a mangát, utána meg teljesen eltérnek tőle, és más befejezést adnak. Szal ha elkezdesz FMAB-t nézni az eleje ugyanaz lesz, mint a simának csak kissé összesűrítve. Utána meg beindul az igazi akció. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #884 Dátum: 11 szep 03, 21:41:49 »

Okés, értettem, a movie meg akkor totál gáz történelem szempontjából mi? ikszdé ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!