24 okt 07, 12:18:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164194 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #705 Dátum: 10 aug 07, 17:17:03 »

Aszem az Animax honlapján olvastam egy olyan hírt, hogy lehet, hogy lesz a BH-hoz is egy film. Bár még nem néztem végig, de nem lenne rossz, ha tényleg készítenének egyet és mivel a simához is van egy film, legyen ehhez is  Pontosan
Naplózva

....................................................................................................................
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #706 Dátum: 10 aug 07, 19:04:32 »

Hát ha olyan minőségű lesz, mint a "sima" film, akkor inkább ne!!!
Ráadásul miről szóljon?
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #707 Dátum: 10 aug 07, 19:23:58 »

 Ed és Al utazgatnak vagy mustang führernek van vmi ellensége vagy selim elkezd gyilkolni vagy mit tom én
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 07, 19:27:08 írta stan322 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #708 Dátum: 10 aug 08, 11:53:03 »

Figyelem az alábbiakban olvasható a Conqueror of Shamballa kritikám. Spoliert tartalmaz, valamint igen kemény megfogalmazást. Csak erős idegzetűeknek!


Nah végignéztem végigszenvedtem az FMA movie-t. Nem akarom megbántani a filmváltozat rajongóit, de ilyen agysorvasztó, szánalmas baromságot régen láttam már.  smirksweat Az első fél óra kínszenvedés volt. :S Az a rajoskodás a teherautóban... utána meg a sok szent szöveg. Komolyan, mintha az egyik tucattermék gagyiwoodi holo-filmet láttam volna. :S Legalábbis a dialógusok néha erősen arra emlékeztettek. (Jajjj nekünk nincs hazánk.... besírok... jajjj utálnak minket.... besz*rok jajjj Egyiptomból származunk... jajjj a nevünk "embert jelent"......... ezt már nem bírom ébren, hííííívják az aneszteziológust!!!)

Komolyan  pont azért nézek japán animét, hogy ne kelljen ezt a szánalmas sírást hallgatnom, ami az amcsi filmekből dől!!! Tényleg, orvosi ellátásra van szükségem ez után, mert még kárt teszek magamba. Hallgatnom kellett volna rád, kedves Szaff, te tényleg a javamat akartad, amikor azt mondtad, hogy tartsam távol magamat ettől az... izétól. Mosolyog

Nah és ez eddig csak az első fél óra élménye. Utána jött a többi. A nemzetiszocializmus és okkultizmus kapcsolatáról rengeteg remek könyv, cikk íródott, ezek közűl én sokat olvastam is. Hááát ilyen háttérismeretekkel ez az irdatlan baromság a Shamballával, a Thule Társasággal, meg a többiekkel.... áhhhhhhhhhh hagyjuk. Ha elkezdem leírni a véleményemet a Pokolra jutok, ami abból áll, hogy 7/24ben ezt a filmet kell néznem.  Ördögi Basszus a film készítői, ha már egy ilyen témához nyúltak, akkor legalább nem a Kurt Reider könyvek színvonalán lévő helyekről szedték volna az ismereteiket. Már a wikipediával is jobban jártak volna, pedig az is hemzseg a hülyeségtől. :F

Komolyan nem hiszem el! Miii a mentők száma?? Jah 104 ugye??   ? Figyelmeztetés

Nah  ami jó volt, az a harcjelenetek, meg egyáltalán, hogy láthattam a szereplőket. Ezek tényleg jó dolgok voltak. Illetve Scar igenis a kedvenc szereplőm, Bh alapján, és ő ishbali, nem pedig sajóvárkonyi! Még fillerben sem az!


Nah most jól kiadtam magamból az élményeimet. Természetesen a fenti egy filmkritika, egy alapvetően kitalált elemekre építő történet kritikája, szal senki ne képzeljen bele semmit, ami a való világgal (történelemmel, ideológiával, népekkel, stb.) kapcsolatos. Akinek nem inge, ne vegye magára. (Megyek öltözködni. xD)
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #709 Dátum: 10 aug 08, 21:03:37 »

én csak azért szenvedtem végig hogy megtudjam a történet végét. Miután végig néztem elgondolkoztam hogy egy ilyen ratyi befejezésért szenvedtem  Szomorú
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #710 Dátum: 10 aug 09, 08:06:51 »

Lesz FMA BH Movie, ki van írva a sorozat végén, és szerintem csak nem fogják úgy elszúrni mint az előzőp záró moviet.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #711 Dátum: 10 aug 09, 10:11:59 »

Hát azért annyidra nem rossz az FMA Movie ahogy Aes lefestette, de tény, hogy befejezésnek katasztrófa.  >.<#

Az FMABH meg úgy egy kerek lezárt egészt képez, ahogy van, szerintem nem kéne megbolygatni egy movie-val, max egy ilyen összefoglalóval. Mosolyog

Amúgy így az FMABH után nyugodtan kijelenthetjük, hogy a sokáig istenített 2004-es sorozat harmat gyenge az eredeti sztorihoz képest. Mosolyog
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #712 Dátum: 10 aug 09, 11:19:18 »

Azért nem harmatgyenge az (emlékszem én ameddig nem simertem a BHt imádtam azt is) de tény h.a a BH nagyságrendekkel színvonalasabb.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #713 Dátum: 10 aug 09, 11:22:06 »

Nem lenne rossz azért egy FMAB movie. Mosolyog Csak ne olyan legyen, mint a sima FMA film, mert, áhhh... az szörnyű volt.
Mondjuk történetet nehéz elképzelni hozzá, mert valóban teljesen le van zárva. Nevet Esetleg csinálhatnának vmi fillert, amiben Ed visszaszerzi a képességeit. Nevet Ezt szívesen látnám még fillerben is.
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #714 Dátum: 10 aug 09, 13:17:02 »

nekem elég lesz annyi hogy egy normális kiegészítő legyen ne olyan mint a legelső film kacsint
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #715 Dátum: 10 aug 10, 22:01:17 »

Én nekem még nagyon kívánkozik RizaXRoy összehozása rendesen...Esetleg meg lehetne filmesíteni azt h. mi lesz Ed és Al kutatásának eredménye ami egybe esik Roy führeré válásának dolgaiba meg összejöhetne vhogy Rizával...De gondolom sajna nem ilyen elsz hanem inkább majd Eddel lesz vmi...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #716 Dátum: 10 aug 11, 10:56:50 »

Azért ne legyünk ennyire telhetetlenek, örüljünk, hogy végül Edet és Winryt összehozta az alkotó. Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #717 Dátum: 10 aug 11, 11:03:42 »

Jahm , de meddig? xD 1évig asszem , abból is láttunk kemény 3-4percet >.< Utánna meg elment csavarogni Ed szal Nyelvesít Am. egy Xingiben játszódó seriest simán ellehet indítani... Most , hogy az uralkodó pasija lehet Al így komoly szinten tanulhatna Xingalkémiát. Meg Én nagyon megkedveltem Lingéket is , kiváncsi vagyok , hogy sikerült a családok közti kiélezett helyzetet elsimítani , ha sikerült-e Mosolyog Azért is nagyon jó a manga befeejezése , mert lehet még szőnni a szálakat tovább... Szerintem a Bonesnak nem lenne veszteséges egy filler seriest is nyomni . Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #718 Dátum: 10 aug 11, 12:41:39 »

Hát lenne bőven még miről fillert csinálni. Mosolyog Mustang Führerré válása pl. kifejezetten jó ötlet, meg RoyxRiza jöhet minden mennyiségben. Nevet
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #719 Dátum: 10 aug 11, 20:27:46 »

van egy csomó ötlet de nem biztos hogy megcsinálják   Technikai KO
Naplózva
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!