24 okt 07, 16:22:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164412 alkalommal)
0 Felhasználó és 68 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #660 Dátum: 10 júl 09, 08:44:49 »

Őszinte legyek a Brotherhood befejezésben nagyságrendekkel felülmúlta az előző seriest. Az , hogy Ed nem Hohheheim életét használta fel , egyértelmű volt. Alphonsezal ígéretet tettek , hogy senkit nem hagynak meghalni közelükben. Az , hogy Ed feláldozta az alkímiát egy győzelem volt "Isten" ellen. Illetve nekem az a mondat ragadt meg nagyon , amikor Trisha sírkövénél Hohhenheim mondja , hogy már nem akart meghalni. Nagyon sajnáltam , hogy meghalt. Az tiszta a végén , hogy Marcoh meggyógyítja majd Havoccot , de Royra is marad a Bölcsekkövéből?
Am. az anime jobb a befejezés szempontjából. Manga csak 2lapot adott Hohhenheim búcsújára.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 16:11:28 írta Ishida » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #661 Dátum: 10 júl 09, 18:14:30 »

Szerintem marad Royra is mert itt elég egyértelműen lát
http://i789.photobucket.com/albums/yy174/zsofi051/mustangbajusz.jpg
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 18:15:52 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #662 Dátum: 10 júl 10, 14:11:54 »

tudnátok küldeni egy linket amely egy olyan oldalhoz vezet amelyen megnézhetem az összes részét?
Az indavideo kicsit gyenge minőségű feliratot foglal magába...
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #663 Dátum: 10 júl 10, 15:16:04 »

www.mrma.hu

Sajnos megaupload. Bár a későbbi részeknél még torrentesek.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 10, 15:17:07 írta Saphira » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #664 Dátum: 10 júl 10, 15:24:08 »

Szerintem jobban jársz, ha felmész google-re beírod, hogy eclipse subs és onnan leszeded a sárga FMA-B torrentet. Az avis is szép minőségű animeaddicts on találsz hozá feliratot, és nem kell órákat várnod mire betölt, ráadásul a torrent is gyors
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #665 Dátum: 10 júl 10, 15:28:44 »

Köszi, de maradok az mrma-nál, mert mostanság kicsit lusta vagyok keresgélni mindenfele Nevet
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #666 Dátum: 10 júl 10, 15:59:17 »

mrmaról csak az 56. részig tudod letölteni. Legalább is , nekem 56tól nem adta be a MU linket :S
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #667 Dátum: 10 júl 10, 16:13:13 »

Én eddig a bleachexile.comról töltöttem  Mosolyog
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #668 Dátum: 10 júl 10, 20:07:25 »

Régebben annyira szerettem ezt az animét hogy a saját oldalamra feltöltöttem az összes rész, de ez régen volt azóta már töröltem . Pojén
Naplózva
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #669 Dátum: 10 júl 11, 11:32:38 »

Lelehet normálisan tölteni a mrma.hu -ról is.Nem tudom hanyadik résztől én IE segítségével töltöttem le,mert ott automatikusan tölteni kezdi.Ennyi a trükk kacsint
Mustang tuti,hogy újra látott.Abban is biztos vagyok,hogy Al és May is összejöttek Nevet
Remélem a filmben az utazásaik lesznek.Ééés annyira jó lenne,ha az író folytatná a mangát xD valahogy visszakaphatná Ed az alkímiát és... ébresztő,bilibe lóg a kezem xD
Off:Zergi0 látom te is Code Geass fan vagy Nevet Most néztem meg pár nap alatt,miután vége lett az FMA-nak Nevet
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #670 Dátum: 10 júl 19, 14:43:45 »

Nah végignéztem az FMA Brotherhood-ot. Nevet Azt hiszem életem egyik legjobb, ah nem a legjobb animéjét láttam. Mosolyog Talán csak a Code Geass volt ehhez mérhető hatással rám Mosolyog

Innentől spoiler  Figyelmeztetés

A vége is nagyon tetszett. Mosolyog Egészen meglepett, hogy egy ennyire szomorú, helyenként tragikus (Nina  Sír) történetnek ennyire jó vége lett. Nagy volt a megkönnyebbülés. Nevet Pár dolgot fájlalok csak: pl. Ed-nek szerintem használnia kellett volna az apja erejét Al vissza hozatalához. Hiszen, maga az apja ajánlotta fel ezt a lehetőséget neki. Meg akart halni, és nem olyan sokkal később valóban meg is halt. Ezért számomra egy kicsit feleslegesnek tűnik, hogy Ed feláldozta a saját képességeit. Szomorú Pont ő, aki mindig is alkimista akart lenni, ez volt a szenvedélye, és valóban nagyon erőssé is vállt. Kicsit furcsa ez nekem. Azt még jobban megértem, hogy a Bölcsek Kövét nem akarta használni, bár akár megtehette volna, hiszen annyi ember életét mentette meg, cserébe ezért kijárt volna neki ennyi szerintem. (Főleg úgy, hogy ő pusztította el azt a gonoszt, aki ezért az egészért felelt végső soron.) Ettől függetlenül, ezt azért még megértem. Sajnálom azt is, hogy nem Mustang lett a Führer, bár szerintem erre a későbbikben még lesz esélye. De azért jobb lett volna látni. Mosolyog
Annak örülök, hogy Scar életben marad. Én az első perctől kedveltem, és ez nem is változott meg. (Akármit is mondtál, Szafi Nyelvesít). És jó, hogy szerepet kaphatott az ishabali kultúra felélesztésében. Sokat harcolt (és sokat ölt) a hazájáért, a népéért, és nekem nagyon igazságtalan lett volna, ha meghal, és nem segíthet az ishabaliaknak az újjászületésben. Hiába, szeretem az ilyen a hazájukért mindent megtevő, fanatikus őrülteket. Nevet

Szerencsére Winrynek semmi baja sem esett. Wáhh ettől annyira rettegtem végig... kb. az utolsó részekben már örültem neki, hogy alig szerepelt, pedig az egyik kedvenc szereplőm volt. Mosolyog De ha csak egy percre is mutatták, azonnal félteni kezdtem. Mosolyog

Hohenheim halála is nagyon szép volt szerintem, valahogy olyan jól mutatta be azt, hogy egy halhatatlan ember hogyan vágyakozik a békés, szép halál iránt. Szomorú


A mangába még bele se néztem eddig, de azt hiszem, abba is belelolvasok majd. Most éppen azon tűnődöm, hogy nézzem-e meg az eredeti sorozatot is, bár nem igazán vagyok egy filler-rajongó.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #671 Dátum: 10 júl 19, 15:25:51 »

Az a baj , hogy a Brotherhood-dal kezdted! Így a sima sorozatot nem fogod értékelni. Sima sorozat mindenben másabb a Brotherhoodnál. Mangánál meg egyértelműen jobb a Brotherhood. Sok dolgott nem tudott úgy hangsúlyozni a manga , mint az anime. Hohhenheim esetében egyértelmű volt. Ed tudta , hogy Al nem akarná a bölcsek köve segítségével az életet. Ígéretett is tettek erre , hogy akármi lesz nem teszik meg. Hohhenheim meg egy kétlábon járó bölcsekköve. Szal itt a pont amiért nem lehetett Hohhenheimet feláldozni Alért.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #672 Dátum: 10 júl 19, 15:30:34 »

Nekem mindenki inkább azt mondta, hogy a Brothrehood-al kezdjem. Bár állítólag sok rész jobb, mint az eredetiben. Mosolyog Majd meglátom.

Ami meg Hohenheim-et illeti: az egy dolog, hogy ő maga is egy Bölcsek Köve volt, tulajdonképpen, azonban ettől függetlenül mégis inkább ember volt, legalábbis szerintem. És ráadásul Ed-ék apja, aki maga is elismerte, hogy nem sok jót tett eddig a fiaiért. Így viszont tehetett volna értük valamit, amit önként fel is ajánlott, hiszen maga is kereste már a halált. Ed pedig élhetett volna az apja erejével, nem mint a Bölcsek Kövéével, hanem mint az emberével, nem tudom érthető e mire akarok kilyukadni. Kb. arra, hogy Ed, ha az apját használta volna fel, akkor sem egy eszközt látott volna benne, hanem egy embert, aki segít nekik. Mosolyog
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #673 Dátum: 10 júl 19, 15:35:31 »

Ez a Brotherhood-Manga dolog nekem pont fordítva jött át  Nevet
Szerintem a manga sokkal kifejezőbb volt, főleg a vége felé..dehát kinek mi Nyelvesít

Az első FMA meg amúgy nem olyan rossz...ha nem akarod feltétlenül összehasonlítani a BH-val, csak szimplán egy alternatív sorozatként nézed sztem úgy bőven élvezhető (Régi időkben 1ik kedvencem volt a jópár hülyesége ellenére is Nyelvesít )

Ednek meg nem kellett volna feláldoznia az apját...azt ő maga is megtehette volna segítség nélkül Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #674 Dátum: 10 júl 19, 15:40:01 »

Én is inkább önálló sorozatként akarom nézni. Mmint, hogy ne az legyen a fejemben perceként, hogy bezzeg az Brotherhood-ban így meg úgy, stb. Most am is FMA hiányban szenvedek, szal vmivel gyorsan ki kell elégíteni a dolgot. xD


Ednek meg nem kellett volna feláldoznia az apját...azt ő maga is megtehette volna segítség nélkül Nevet

Úgy érted, hogy maga Hohenheim is végrehajthatta volna azt a transzmutációt Ed helyett? Ha igen, akkor ez nekem is eszembe jutott. Már akkor, amikor azt a jelenetet néztem. Így ugye Ed-nek nem kellett volna Követ használnia. (Jóóó, persze így is a Kő segítségével szerezte volna vissza Al a testét, de hát basszus, ezen azért már csak nem szőröztek volna annyit. xD)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!