24 okt 08, 00:19:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164519 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #555 Dátum: 10 feb 05, 19:58:27 »

Én nem hiszem hogy minden alkimista tudja használni az összes ilyen stílust. Mert Mustang például láng alkímiát tanult
Ezt így külön mondták szóval gondolom a többit nem tanulta meg.
Egyébként is Mustang esőben használhatatlan.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #556 Dátum: 10 feb 05, 21:22:44 »

Annak, hogy mit használ semmi köze, ahhoz, hogy mit tanult, ez itt nem Naruto, ezt ne úgy képzeljük el, hogy itt külön külön technikát jelent a különböző elemek és anyagok transzmutálása, mert mindegyikre ugyanaz az elv az Egyenértékűség elve vonatkozik, más szóval ha valaki megtanul valamit transzmutálni valami mássá, akkor onnantól kezdve nagyjából minden elemmel és anyaggal tud bánni, hiszen bármiből bármit létre tud hozni, viszont az, hogy mindenki csak egyvalamire szakosodik annak nem más az oka, mint a transzmutációs kör, ugyanis minden elem vagy anyag transzmutálásához más fajta kör szükségeltetik és mivel az alkimisták kis hányada vetemedik a legfőbb tabu megszegésére, ezért sajnos nem képesek kör nélkül úgy vagánykodni, mint Ed vagy Al, szóval praktikusabb és hatékonyabb, ha csak egy elemre vagy anyagra összpontosítanak, lásd pl. a karmazsin alkimista, aki a robbantásokra specializálta magát, ezért nem kell mindig köröket rajzolnia, hiszen mindig ugyanazt a transzmutációt használja a tenyerében lévő körökkel.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 05, 21:28:14 írta Csibe19 » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #557 Dátum: 10 feb 05, 23:24:06 »

Szerintetek annak nem lesz vmeilyen következménye (vagy esteleg már volt  amangában) h. Ed és Al egy olyan ember fiai aki egyben bölcsek köve?

Off: valaki tudja kb. mikorra várhatóa a 42hoz magyar felirat?
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #558 Dátum: 10 feb 05, 23:26:19 »

Hát nem tudom mi a helyzet a mangában, de az animében eddig nem volt következménye, mivel Ed és Al semmit sem tudnak az apjuk származásáról. Mosolyog

Hát jó kérdés, elvileg már ki kellett volna jönnie. :/
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #559 Dátum: 10 feb 06, 12:28:05 »

Egyébként az alkímia hazsnálatról h. milyet abban Csibének igaza van aza lapokat mindebki tudja aztán szakosodnak mert ügye nehéz lenne többfélét használni egyzserre mindenfélét jobb egy fajtát nagyon kitanulni.

Ed és Al nagyon alapos tudást szedtek össze de azért azt kell mondanom annak ellenére h. már nem kell nekik alkímista kör mégis ők is egy fajtát használnak nagyjából csak hát látszik h. az ő tudások messze felül múlja Mustangét aki az alapokkal van tisztába mega a lángalkímiával na meg ő azért inkább katona és csak másodsorban tudós.
Úgy amúgy most Mustang látta az igazságot megvakult de mivel láng alkímista hiába tudna már körök nélkül támadni ha egyszer nem lát szóval sajna nem csak a katonaságban nem képes már felemelkedni hanem tulajdonképpen ezzel megérett nekia a visszavonulás...Azért sajnálom mert én imádtama  stílusát meg nagyon sokat tett Edért...S én végig reménykedtem h. végül ő lesz a führer s kialakítja  ademokráciát...
 
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #560 Dátum: 10 feb 06, 17:10:30 »

Miért? Csak mert megvakult, vezetőnek ugyanúgy alkalmas, legfeljebb lesz egy-két kissebb-nagyobb nehézsége, az meg, hogy hogy telejsítene egy csatában, szerintem érdekes kérdés. Ha monjuk valaki szemtől szemben ráront, az most is halott, nee?
Szerintem semmiesetre nincs ezzel vége Mustang karierjének.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #561 Dátum: 10 feb 06, 17:18:14 »

Hogy tudna már harcolni vakon? Nem tudja kit éget fel...Most pl. ha hazsnálná Edet és Alt is felperzselné...Sztem így vakon ott kell hagynia a katonaságot...De majd meglátjuk...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #562 Dátum: 10 feb 06, 18:20:24 »

Egy magas rangu katonánál nem valami léyneges, hogy maga hogy harcol, és így ugyanúgy alaklmas a pozíciójára, mint eddig, ahogy mondtam volt. Valaki Mustang pozíciójában már inkább politikus béke időben, a háburuban pedig az számít, miylen stratéga.
A támadóját észlelve pedig, nagyjából a megfelelő írányba elüldve egy robbanást, így is eredményes harcos lehet még, vagy legalábbis képes az önvédelemre. Ha nem is hozza a régi szintet... de ezt is mondtam volt.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 07, 16:33:46 írta STM » Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #563 Dátum: 10 feb 07, 00:51:30 »

azért ennyire még nem kell vak veteránnak vagy épp világtalan vezetőnek titulálni,mert ha a végén Ednek meg Alnak sikerülne a testüket visszaszerezni, akkor neki miért ne jönne vissza a szeme világa?bár mondjuk ez eléggé figyelemfelkeltő esemény volt, hogy egy ilyen kaliberü karakterrel ilyesmi történjen...de azért csak nem marad már így szegény o_o
bár a mostani rész eléggé megnehezítette a testvisszaszerzős dolgot..haa jól láttam O_o"
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #564 Dátum: 10 feb 09, 16:07:38 »

Jujj de csúnyán eldurvult a helyzet Nevet
Greed-sama pedig nagyon ott volt, "ez a világ az enyém" Nevet
Habár sajna itt nem tehetett sokat...kíváncsi leszek hogy akkor most az ottlévőkön kívül tényleg mindenki meghalt? Hmm? Az lenne minden idők legnagyobb szereplőstáb leépítése szerintem Pojén
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #565 Dátum: 10 feb 10, 19:26:03 »

Először Kishi aztán Kubo meg Oda, most már Arakawa is kezdi? Mi van most Japánban hogy az összes mangaíró elszállt?

Ez mondjuk tényleg nem volt semmi. Csak remélem, hogy amin Hohenheim meg az Ishvarok dolgoztak bejön...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #566 Dátum: 10 feb 10, 20:13:02 »

Hát igen érdekes fejezet volt ha ez visszafordíthatatlan az elég érdekes kimenetel mert innen hogyan lehet folytatnia a mangát?
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #567 Dátum: 10 feb 10, 20:17:13 »

Á bakker, úgy látszik minden mangaka meghibbant, Kubo is lezavart a Bleach-ben egy laza hentelést és most ez... :/

Remélem vissza tudják csinálni valahogy, mert ez így szép kis szereplőgárda leépítés. xDD
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #568 Dátum: 10 feb 10, 20:28:12 »

Lehet itten még ezt folytatni Nevet
Lehet ha mondjuk gyorsan szétfejelik a tagot akkor a lelkek amiket elnyelt még megmenthetőek...nah jó ez elég gyenge lenne így. Szerintem a kapu lessz itt is a megoldás, Father is megmondta hogy el se tudnák képzelni mekkora az ereje


Ezt az anime részt kicsit furcsáltam, a mangából nekem úgy rémlett Marcoh valami kristály teknikával kapta szét irígykét de itt csak annyit mondott hogy mivel tudom hogyan kell létrehozni így azt is tudom hogyan pusztítsam el a bölcsek kövét...maga a megjelenítése ugyan az csak a "körülírása" más a teknikának...persze lehet hogy már keverem valamivel és így volt a mangában is Pojén
Viszont jövőhéten végre jön Greed a szokásos kis mondókáival Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #569 Dátum: 10 feb 10, 20:37:28 »

Én azt számoltam h. kb mosta a 80dik manga fejezetnél tart a anime. Ha továbbra is marad a atempó 2 hónap és beérik a mangát. most vagy ott abbahygják de akkor amangának kb. még ennyi rész kellene nagyjából h. legyen egy 1 meg egy 2 széria vagy a manga és az anime ebben az évben együtt lezárul...Vki tud erről vmit? Mert ez csak saját következtetés...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!