24 jún 01, 11:42:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki a leggyengébb Akatsuki tag? Miért?
Tobi - 1 (0.5%)
Nagato/Pein - 1 (0.5%)
Konan - 3 (1.4%)
Kisame - 0 (0%)
Uchiha Itachi - 2 (1%)
Deidara - 5 (2.4%)
Sasori - 3 (1.4%)
Orochimaru - 3 (1.4%)
Kakuzu - 0 (0%)
Hidan - 27 (12.9%)
Zetsu - 33 (15.7%)
Yahiko - 3 (1.4%)
Sasuke - 5 (2.4%)
Juugo - 2 (1%)
Suigetsu - 1 (0.5%)
Karin - 121 (57.6%)
Összes szavazó: 205

Oldalak: 1 ... 9 10 [11]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki a leggyengébb Akatsuki tag? Miért?  (Megtekintve 26500 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #150 Dátum: 12 nov 13, 10:29:05 »

1. Miert kell minden nyamvatt karaktert aki kacuki kopenyt viselt akatsukisnak nyilvanitani pl.: karin, sasuke, jugo, karin
1. Miert kell olyan szavazast inditani amejiknek egyertelmu az eredmenye
3. Mifele emberek nem valasztottak karint?
Mást nem is kell mondanom Taka megse érdemli egészet ,de Karin nyomtam én is de bellöl igazik köszt mindenki mindenkinek van gyengéje de összben most hidan neki elég vér de nem kapja el semmit értelme,ha tudna elemeket akkor más lenne szitu de egyelöleg ö marad nálam.
Naplózva
maisttro
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 2



« Válasz #151 Dátum: 13 jan 20, 11:54:14 »

Zetsu alap nem valami nagy harcmester a csávó  Nevet
Naplózva

Sabaku Fuyuu
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #152 Dátum: 13 jan 21, 13:17:09 »

Szerintem Karint ki kéne venni a szavazási lehetőségek közül.
Őt harcban egyáltalán nem lehet bevetni, a harci képessége ZÉRÓ. Bár tény, hogy nagyon hasznos tud lenni, de nem harcos. Így (számomra is teljesen) egyértelmű, hogy ő a leggyengébb, ezáltal értelmetlen a szavazás.
Naplózva

....................................................................................................................
Morause
Vendég
« Válasz #153 Dátum: 13 jan 21, 19:33:45 »

De kik azok a debil trollok akik Itachi-ra meg Deidara-ra voksoltak? ikszdé
Ez kb olyan troll mozdulat mintha a kérdés az lenne hogy Konohamaru vs. Edo Madara... és páran mind Konohamarut szavaznák! Nevet
Én is a legyeányzóra nyomtam, bár lehet ezt megírtam már egyszer, de ha a Takát kivenném akkor Hidan meg Sasori közt variálok... Hidan-ba megvan a kellő brutalitás és erő csak az ész hiányzik! Sasori meg véleményem szerint mégha profi bábmester is nem erős hanem inkább rejtelmes, és titokzatos és neki ebben rejlett az ereje. De mindenki más a csapatban beverné őket ezek ellenére simán.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #154 Dátum: 13 ápr 14, 12:29:55 »

De kik azok a debil trollok akik Itachi-ra meg Deidara-ra voksoltak?
Ez kb olyan troll mozdulat mintha a kérdés az lenne hogy Konohamaru vs. Edo Madara... és páran mind Konohamarut szavaznák!

Én is a legyeányzóra nyomtam, bár lehet ezt megírtam már egyszer, de ha a Takát kivenném akkor Hidan meg Sasori közt variálok... Hidan-ba megvan a kellő brutalitás és erő csak az ész hiányzik! Sasori meg véleményem szerint mégha profi bábmester is nem erős hanem inkább rejtelmes, és titokzatos és neki ebben rejlett az ereje. De mindenki más a csapatban beverné őket ezek ellenére simán.
Ohh My God láttam már dúrva dolgokat fanboyoktól, de az Itachi és a többi Akatsuki között lévő erőhézag a Madara és Konohamaru köztihez hasonlítása egy teljesen új szint  Lesütöttszemek
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #155 Dátum: 13 ápr 14, 20:49:17 »

Miért, szerinted Itachi vagy Dei nem verne el pl egy Karint? Szerintem ez eléggé a Madara-Konohamaru közti erőviszonyhoz hasonlít. (Nem vagyok Ita/Dei fan, mielőtt ezzel jönnél, de nekem is ez a véleményem)
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #156 Dátum: 13 ápr 14, 20:56:55 »

De, levernék. Karint igazából szegénykémet kb mindenki lecsapná. Ellenben Sasuke vagy Tobi nem verné le a fél Akatsukit fél kézzel? Dehogynem. Pedig ők is kaptak szavazatot...

Taka nélkül Hidan, Zetsu vagy Sasori nálam is a "befutó" (inkább a középső), így viszont Karin a szerencsétlen nyertes. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 14, 20:57:29 írta Aizen » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #157 Dátum: 13 ápr 16, 17:01:37 »

Dei maga mondta hogy Sasori erősebb nála (ha akárjátok keresek scant)
de am felesleges is volt mondania mert az egész arcból kijött hogy ő volt annak a duónak az Itachija/Kakuzuja Dei meg a másodhegedűs mint Hidan/Kisame...
azért nem Karinra szavaztam mert 1 alapból csak a klasszikus Akatsukit vettem figyelembe 2 onnantól h Karint berakták a szavazás értelmét vesztette, mert mindenki aki nem rá szavaz egyértelmű troll ezért döntöttem úgy h inkább szándékosan figyelmen kívűl hagyom
Naplózva

Oldalak: 1 ... 9 10 [11]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!