24 szep 24, 19:55:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beelzebub és Beelzebub Spinoff  (Megtekintve 80137 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #270 Dátum: 13 dec 20, 16:43:59 »

http://mangafox.me/manga/beelzebub/v22/c190/16.html

Elég pontos volt a sziluett. Mondjuk Takamiyáé az előző oldalon nem igazán. smirksweat

Fuji elég bikának tűnik. Kíváncsian várom az erődemonstrációját. Reménykedem benne, hogy Oga csapatban fogja leverni Behemoth-zsepis Furuichivel. Kúl Vajon a tag, aki kettészedte a kocsit az Sátán, vagy csak egy alárendelt? Gondolkozik

Az is megfordult a fejemben, hogy Fuji nem más, mint Saotome és Ikaruga Suiten fia. Lehet korábban házasok voltak, volt egy afférjuk, majd elváltak, de a "kis" Fuji mindenesetre egy Varázsmester és egy Ankokubuto használó potenciális fiaként elég táp lenne. Mintha az is elhangzott volna, hogy Saotome tanítványa volt. Saotome az apjaként taníthatta. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 20, 16:45:58 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #271 Dátum: 13 dec 20, 16:53:53 »

Szerintem simán csak alárendelt aki felelős a fekete ködökért és a kövé változtatásért. Ha jól megfigyeled, amikor ketté vágta a kocsit, amiben Kanzakiék ültek, akkor utána rögtön ők ketten kővé változtak és Furuichi nem. Szóval konkrétan megcélozta őket, és Furuichit valamiért nem, ami érdekes számomra, meg érdekel, hogy miért nem. Talán lesz 1v1? Nevet

Hm... ez nem is rossz ötlet, hogy a fiúk lenne, csak akkor eddig nem nagyon mesélt róla, meg jött szóba, vagy mondta volna Zen, de lehet igazad lesz.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ShowTime
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #272 Dátum: 13 dec 20, 20:59:05 »

Sziasztok!
Megtudjátok mondani, hogy a következő fejezet mikorra várható? kacsint
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #273 Dátum: 13 dec 20, 22:08:44 »

Amint Cart kirakja, ennél többet nem tudok mondani Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #274 Dátum: 13 dec 21, 21:54:07 »

Fú, mindenki kővé válik, nee! Szomorú

Azok, akikkel Furuichi találkozik, vagy már eleve kövek, vagy 1-2 percen belül válnak azzá, kicsit sajnálom a 'stratégát', de kíváncsi vagyok, mit fog így csinálni. Főleg hogy pillanatnyilag elég sok erős szereplő van 'offline-kényszerpihenőn'. (Viszont Kunieda és Tojo, a jelenlegi két legerősebb szövetséges még hozhat újdonságot. De addig mi lesz?... Szomorú )

Á, Sátán még biztos nem mutatkozik meg. Biztos várja a tökéletes pillanatot, amikor Team Oga vért izzadva harcol majd, ő meg végre megjelenik, hogy Fuji komolyan vehesse a háborúzást. ikszdé

Viszont én nem hinném, hogy Suitennek valaha is lett volna gyereke. A medencéje túl vékony ahhoz képest, hogy szült volna.
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #275 Dátum: 13 dec 25, 17:04:45 »

Hmm ez érdekes volt. nem gondoltam volna hogy Oga ennyivel gyengébb lesz most hogy nincs vele Beel.
Így nem igazán lesz haszna a csatában. Nevet Az oroszlánkirály séró meg jól megváltozott annyi szent. Kuniedám is megjelent hál Isten, bár sejtettem hogy őt nem lehet csak úgy kővé változtatni. Nyelvesít
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #276 Dátum: 13 dec 25, 21:01:47 »

Találó a fejezet címe. Fuji valóban egy szörnyeteg. Ohh My God
Ogának sürgősen vissza kell szereznie Beelzét, különben meszeltek neki. A többiek csapatmunkája tetszett és az is plusz pont volt, hogy védték Oga hátsóját. Az utolsó oldalnak különösen örültem. Jó lenne ismét látni a Pilléreket. Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #277 Dátum: 13 dec 26, 21:03:25 »

Sátán később fog még megjelenni, egy jobb alkalomkor, amikor nem fog senki sem rá számítani, nem hiszem, hogy Fujival való harc végén, inkább majd utána Mosolyog

Ez a fejezet megint áll leesős volt Nevet Pilléreknek én is örülök, hogy jönnek, mert kelleni fognak. Illetve Aoinak külön jár a piros pont, amiért így túlélte a dolgokat, mondjuk tőle elvárható volt Mosolyog

Illetve, még Fuji is utalt arra, hogy menjen vissza Beelzéért, mert így tényleg semmit sem ér ellene Mosolyog
Kicsit furcsálltam Fujit, hogy remete, meg nete van otthon, aztán antiszockodik és közben pedig bika erős szörnyeteg, de amúgy jó kis karakter. Még a csapatmunka se gyengítette le, meg se karcolták, úgyhogy itt lesznek még gondok rendesen.
El tudnám képzelni jó pár fejezeten keresztül most az elkövetkezendő fejezetekben, hogy Oga lemegy a Démonvilágba és visszaszerzi Beelzét. Majd amikor már visszaszerezte elmennek edzeni és szerez valami új technikát amellé, amit mondjuk a Démonvilágba eltanul (ha lesz ilyen), utána pedig visszatér Ishiyamába, ahol már mindent ellepte Fuji és a slepje, aztán megküzdenek, vaaaaagy valahol máshol megküzdenek, de én ilyesmit tudnék most valahogy elképzelni Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #278 Dátum: 13 dec 27, 15:40:02 »

Szerintem Aoinál inkább szégyen lett volna, ha kikap. Végül is, ott van Koma, mégha nem is egy Sátán erejű démon, akkor is tud valamit. Különben is, Aoi már eleve az erősek közt volt, még a történet elején (erősebb mint Kanzakiék), plusz még ő is fejlődött ám. Mosolyog
 Viszont ha már Misaki is kővé vált,akkor ott már bajok vannak. (Eddig ez mért nem esett le nekem?) Hiszen ő azért erősebb több démonnál is. És ha őneki is pihenőt fújtak, akkor mi lesz itt?  Kiüt
 Amúgy én meg azon agyalok, hogy amíg Oga erősödik:


El tudnám képzelni jó pár fejezeten keresztül most az elkövetkezendő fejezetekben, hogy Oga lemegy a Démonvilágba és visszaszerzi Beelzét. Majd amikor már visszaszerezte elmennek edzeni és szerez valami új technikát amellé, amit mondjuk a Démonvilágba eltanul (ha lesz ilyen), utána pedig visszatér Ishiyamába, ahol már mindent ellepte Fuji és a slepje, aztán megküzdenek, vaaaaagy valahol máshol megküzdenek, de én ilyesmit tudnék most valahogy elképzelni Mosolyog

addig Tojo jelenik meg, hogy 'na, menjél te sz*rházi erősödni', és addig remélhetőleg verhetővé üti Fujit. Vagy hasonló, csak az utolsó pillanatban ébred fel, Oga beérkezése előtt.

Viszont Furuichi hogy lehet olyan barom, hogy ne szólna Alaindelonnak, hogy ugyan vigye már el az Ishiyamába??? Hiszen eddig elég volt rágondolnia, máris ott termett. Most csak kiabálnia kéne... vagy nem?  Nevet
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #279 Dátum: 13 dec 31, 02:50:09 »

Azért azt megnézném, hogy Tojo mihez kezdene Fuji ellen, lehet tovább bírná, mint Oga, mert ő baba nélkül van majdnem egy szinten Ogával, amikor a baba rajta van Mosolyog

Ilyen szinten még nem kedveltem ellenfelet, mint ezt a Fujit, nagyon jó, karakteres, jó erős (legalább is erősebb sokkal Jabberwock ellen, ami nagy szó), és kibaszott bika/strapabíró Nevet
Szóval nagyon kedvelem Fujit, jó kis karakter, meg hát nem hiába az avatar és aláírás csere Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #280 Dátum: 14 jan 24, 09:50:47 »

Azért azt megnézném, hogy Tojo mihez kezdene Fuji ellen, lehet tovább bírná, mint Oga, mert ő baba nélkül van majdnem egy szinten Ogával, amikor a baba rajta van Mosolyog

Hát úgy fest Toujou se tudott sokat felmutatni, oké lenyomott 100 tagot de Fuji ellen nem ment neki.

Ja igen kinn az új rész: http://manga.redhawkscans.com/reader/read/beelzebub_2/en/0/236/page/1

A vége brutális vártam Kuniedát ééés vééégre színt vallott!  Nevet Oga ezúttal talán fel is fogta és hát megjöttek a kemények is. Most aztán durva harcok lesznek. Alig várom a jövőhetet. Rég élveztem ennyire részt!
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 09:52:07 írta Kuro25 » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #281 Dátum: 14 jan 24, 10:28:05 »

Megint azt érzem, hogy vége hangulat van és rohamosan siet a történet a végkifejlethez. >.<#

A többség szépen, csendben le lett győzve, panelmentesen, még Behemoth is. Jabberwock hol is van? Furuichi képességére nem tértek ki, csak fogadjuk el, hogy képes lazán szerződéseket kötögetni démonokkal. Laymia sem tett semmi megjegyzést Lamiáról, Furuichinek. A végén pedig Kunieda színt vallott, ami megint csak vége hangulatot jelez számomra. Beelze is rögtön megérkezett a végső ütközethez.

Ha a közeljövőben vége lesz a mangának, akkor még 6 fejezetet jósolok, mert az kitöltené a 27. kötetet.
Ha nem lesz vége, akkor áldásom rá, de akkor mire fel ez a nagy sietség?
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 10:29:40 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #282 Dátum: 14 jan 24, 11:55:31 »

Hát nem tudom én inkább azt érzem hogy másnak lesz itt vége nem a mangának. Nevet
Arról azért hallottunk volna már hírekben ha közeledne a vége a mangának.

Szerintem az hogy visszatértek a többiek nem jelenti automatikusan azt hogy van is esélye Ogának. Sőt megkockáztatom hogy Satan szarrá veri most.

Arról nem is beszélve hogy ismerve a shounen mangákat, Kunieda hiába vallott szerelmet ennek kb következménye semmi nem lesz mostanában. Na meg anno Dragon Ballnál kb minden nagyobb harc gén érezni lehetett hogy vége lesz de még se ez történt, itt meg aztán pláne van potenciál. Bár azt mondják Satan a legdurvább ellenfél de mint tudjuk sounen mangákban ez nem jelent semmit. Mindig van erősebb. Na meg a Beelze legtöbbször beéri a poénokkal sőt inkább azok a fő elemei és inkább a kisebb harcokra alapoz és elég ritkán van igazi ellenfél. Eddig volt talán 3? Pedig már ez se új manga.
Naplózva

Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #283 Dátum: 14 jan 24, 14:30:26 »

Á, ennyitől még nem lehet vége... Habár én inkább nem bocsátkozom jóslatokba, hiszen az előzők sem következtek be. ikszdé

De az azért nem volt benne a pakliban, hogy ilyen szinten kapják szét a társaságot. A végén már a fekete füst-köd-akármi gomolyag sem kellett.  Hmm?

Kérdés: Kunieda akkor most nem csak kővé vált, de el is esett???  Ohh My God
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #284 Dátum: 14 jan 24, 15:05:01 »

Kérdés: Kunieda akkor most nem csak kővé vált, de el is esett???  Ohh My God

Szerintem simán eldőlt mivel ugye kő, ezért tartja úgy Oga őt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!