24 szep 21, 22:33:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506393 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #2340 Dátum: 12 jan 03, 15:41:26 »

Na az a bajom az animével hogy ezt valahogy teljesen kihagyták belőle és igen nagyon fontos rész fura hogy a harcot nem  Hmm? valaki kitudja fejteni bővebben hogy mi az a FMS mármint miben különbözik a MS tól?
Ezt inkább itten kérdezd mert ott off.
Na szóval az fms annyiból különbözik a ms-től hogy a fénye örök.
Ehez 2 pár szem kell 2 testvér szeme.
Igazándiból sok fms teknikát nem láttunk úgy hogy nemtudjuk milyen erős.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 15:43:07 írta Putir » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2341 Dátum: 12 jan 07, 00:24:29 »

szerintem sasuke baloldalán itt:  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/553/17   a yata tükör van,de a totsuka kard,meg itachinál,de lehet,hogy akármilyen mennyiségben lehetne belőlük,ha mondjuk több embernek lenne ms-e,( ha megvan az adottságuk rá),akkor az egyiknél és másiknál is ott lehetne.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #2342 Dátum: 12 jan 07, 00:34:46 »

nem tudom, az övén szerintem nincs rajta yata tükre, meg az a kard. az itachi specialitása.
Ez így nem teljessen igaz ,hogy (Itachi specialítása) Mert eddig Itachi és az Edo Madara is használta a "Yasaka no Magatama-t" de az is lehetséges , hogy azok akik a Susano'o-t bizonyos mértékig kifejlesztik azoknak a Yasaka no Magatama alap technika , mint a sima Ninjaknak a Bunshin no jutsu pl. Nevet
Nem? Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2343 Dátum: 12 jan 07, 10:38:22 »

Ajj istenem, te miröl beszélsz?
Sabaku a yata tükréröl és a kardról beszélt te meg egy teknikáról.
Szerintem olvasd el még egyszer a mangát...
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #2344 Dátum: 12 jan 07, 11:59:30 »

nem tudom, az övén szerintem nincs rajta yata tükre, meg az a kard. az Itachi specialitása. <Sabaku ezt írta
Yata tükör meg a kard Itachi specialitása , és én erre azt írtam ,hogy lehet hogy azok akiknek sikerül a Susano'o-t kifejleszteni azoknak a Sakegari penge meg a Yata tükör az alapfelszereltség mint a Yasaka no Magatama !!!Te ne a mangát te a HSZ-t olvasd vissza mielőtt beszólsz valakinek .
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 12:02:03 írta Rikudou-sennin » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #2345 Dátum: 12 jan 07, 12:19:27 »

Nem alap. Lásd: Sasuke harcai a kage találkozón és Danzou ellen nem 0,5 percesek voltak.
Mellesleg a Yatta no Kagami és a Totsuka no Tsurugi tárgyak, nem jutsuk, így egy van belőlük. A Yasaka no Magatama pedig jutsu, így az valószínűleg a Susano'o alap jutsui közé tartozik.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #2346 Dátum: 12 jan 07, 12:43:12 »

Lehetséges  Mosolyog
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #2347 Dátum: 12 jan 07, 20:18:09 »

Sziasztok, én még ebben a topicban új vagyok, de a byakuga elvileg jobb mint a sharingan, mert a byakuganból fejlesztették ki, de szerintem a rin'negan a legjobb, főleg a chibaku tensei. Nekem az tetszik a legjobban, nem kellene semmilyen copy-s jutsu, elég lenne tensei-ekkel dobálózni.
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #2348 Dátum: 12 jan 12, 15:59:03 »

Újranéztem/újraolvastam pár Naruto részt és Mangát és 1-2 jutsu/dolog nagyon szemet szúrt.
Az egyik az amaterasu. Kishi merít a mitológiából és létrehozza a fekete lángokat amik örökké égnek, és 1 másodperc alatt rajtad teremnek. Ez engem zavar. Iszonyat erős technika és NINCS gyengepontja. Ezért kishi direkt olyan ellenfelet küldött a használóira akiket nem öl meg instantan(pl.:Raikage-gyorsaság; Danzou- 10 halál;És gaara aki lazán kivédi a homokkal) Ezeket az embereket leszámítva killer bee volt az egyetlen akit "legyőztek" vele mert ő volt az egyetlen aki nem tudta kivédeni. Ezt láttuk összesen 1x és ezt kishimoto is észrevette egy külön képeeégeket/embereket kellett kitalálnia az amaterasu ellen mert egyszerűen túlboostolta. Mindez a saját véleményem.
A másik tömegesen pusztító képesség a C4: Ez a másik abszurdum. Előzetes ismeret és villám elem nélkül szinte kivédhetetlen és tömegpusztító. Kakashit és Sasuket leszámítva a ninják 95% halna be a tachnikába wtf? fejjel. Ezért Kishi deidara harcánál a felderítő osztag ellen egyszerűen nem használhatta mert akkor egy rakat kedvelt/ismert szereplő halt volna meg. Ez egész hadsereg Deidarának 5 mp harc lett volna de ehelyett csak C1-et használt mert C3-mal szintén kivégeztevolna az egész hadtestet. De hogy a nézőknek ne tűnjön ez fel annyira megpróbálta magát felrobbantani(amit a csata közben is megtehetett volna de nem akarta hogy a művészete elveszítse az értékét pff) 
A por elem is hasonló Kishi egyszer sem tudta hasznosítani mert olyan erős jutsut talált ki aminek szintén nincs gyengepontja. Muu az egész hadtestet gaarastúl mindenestől együtt elpuszthíthatta volna 10 mp alatt úgy hogy észre se veszik de OOnoki PONT minden por elem ellövést egy hasonló por elem támadással tudott semlegesíteni.
A tsokoyomit itachi össz-vissz 2x használta abból egyszer kiszámítható volt hogy sasuke kivédi a szemével először meg csak a jutsu erejének szemléltetése képpen holott lett volna alkalma egy jó párszor használni még ezt leszámítva is.
Akkor ott van nagato is de neki sok nagyon erős technikája van és nem 1-2 legyőzhetetlen így annyira nem szúr szemet még nekem se. Illetve az ellenfelei is elég komolyak voltak de Ő legalább meg is ölte őket e legerősebb képességeivel vagy csak kivédték de nem az volt hogy nem használta mert instantan győzött volna.
Sasori is ebbe a kategóriába tartozik hogy a mérgét szinte lehetetlen legyőzni erre Sakurát küldi rá kishi aki köztudattan gyógyító ninja.
Ja igen és kimaradt a kedvencem A kamui ezt kishi ellenség ellen összesen 1x használta. Vajon mért? Mert ezt is elhamarkodta és nem gondolta át. Távolsági jutsu ami instantan letépi a fejed kezed lábad. Kakashi össz vissz 5x használhatta volna de nem tette. Ja igen és kishi még csak a jutsu teljes működését se magyarázta el úgy mint a por elemnél. A jutsu egyetlen gyengepontja hogy a használó veszít az életenergiájából.

Ezeket összebetve egy kcsit hiányosnak érzékelek bizonyos harcokat amiket simán megnyerhetett volna az ellenség csak kishi nem használtatta a karakterekkel a legyőzhetetlen képességeiket.

Ja és a 3. raikage se használta a fekete villámot ez is az egyik kedvencem
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2349 Dátum: 12 jan 12, 16:13:47 »

Nem csak a fekete villámot hanem a szélalapú támadását sem. Nevet

Hogy komolyabban is hozzászóljak azt tudom hozzáfűzni, hogy először létrehozza a képességet (legyen az különleges, Kekkei genkai netán Kekkei touta) majd belegondol, hogy ebből mi következhet. Rájön a problémákra és ezért vagy alakít valamit rajta ha még van lehetősége vagy olyan ellenfelet/képességet állít szembe vele amely képes megállítani. Röviden igyekszik mindig valamilyen módon egyensúlyba hozni, tartani.

Lásd Kisame és Gai összecsapása ahol az egyik olyan jutsut használ amely elszívja a chakrát míg a másik pont nem chakrát használ a támadáshoz. Tipikus egyensúlyba hozó stratégia.
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #2350 Dátum: 12 jan 12, 17:22:40 »

Igen erre gondoltam, de engem bosszant az hogy Deidara nem használta a C4-et illetve sasori se csinált sokat, igaz nem voltak bábjai. Ebből azt szűrik le sokan hogy milyen gyenge mindkettő, de szerintem az akatsuki top 2-3 párosaánál nem gyengébbek.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
renato
Vendég
« Válasz #2351 Dátum: 12 jan 12, 17:41:56 »

Valóban, a Kamui nagyon meggondolatlan technika volt. Hiszen egy főbb szereplőnek csak szutyok és gyenge technikákat illik adni.
Kezdjük ott, hogy igen nagy ára van a Kamui használatának. Egy ideig lelassul Kakashi, ami elég nagy esélyt ad az esetleges ellentámadásokra.
A működési elvét valóban homály fedi, hisz ki ért akármit is abból, hogy egy dimenziókaput nyit a látótér közepén lévő helyre..

Az Amaterasu amúgy 7 napig ég, nem örökké. Egy Itachi szintű ninjának illik is ilyesmiket adni szerintem.

Tsukoyomit Itachi és Sasuke is háromszor használta, szóval a kettes szám nem értem honnan jött.

A Jintont egy vén trotty használja, akinek az összes porcikája fáj. Valamint egy 2 órán át tartó "levegőben pucsítás" előzi meg, aki ez idő alatt nem kíván elmenni, az haljon csak meg.

Sasori áldozatai pedig három napig élnek a halál előtt, szóval az ő támadása is átgondolt szerintem.
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #2352 Dátum: 12 jan 12, 17:48:28 »

Nem az átgondolássál van itt baj Pojén Hanem a használat gyakoriságával. pl.: a Kamuit kakashi mért nem használta Pain-Itachi-Tobi-Sasuke ellen illetve a ninja háborúban? Deidara a C4-et mért nem használta a felderítőcsapat ellen? A tsokoyomit is illendő lett volna többször használni. Én csak arról beszélek hogy annyira erősek ezek a jutsut hogy Kishi nem hagyja az érvenyesítsüket a csatákban.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2353 Dátum: 12 jan 12, 18:26:04 »

Engem az bosszant ezekben a jutsukban, hogy olyan módon hozza egyensúlyba a dolgokat, hogy a végén az egyik fél nevetségesen gyengének tűnik.  pl Sasori. Őt úgy állította be Kishi, hogy le tudja győzni egy chunin és egy vénasszony. Bár ezt nem szó szerint kell érteni, hiszen csak Sakura csinált ellenszert. De akkor is, a végeredmény még mindig az. vagy Deidara. A C4 sasuke miatt egy gyenge jutsu sokak szemében, hiszen egyszer volt használva és akkor sem volt semmi értelme. Holott sztem csak sasori, Sasuke, a többi uchiha meg 1-2 ember élné túl. Mindenki más meghalna.
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #2354 Dátum: 12 jan 12, 18:28:03 »

Kár hogy a fórumon nem lehet lájkolni Nevet De ezt teljes mértékben igaz. De egyesek a por elemmel is így vannak.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!