24 szep 21, 15:29:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506187 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #2265 Dátum: 11 nov 12, 17:46:04 »

Vagy úgy működik hogy körül öleli azt akit elkap, és ha félremegy akkor teknős bácsi látja a kárát, mert az volt alatta abban az esetben és nem egy sziget. Persze mondjuk ehhez feltételezni kell, h élő dolgokat kap el.
Naplózva

Bankai: PoloSanyi
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2266 Dátum: 11 nov 12, 20:08:26 »

Igazatok lehet, valóban a belefektetett chakra mennyisége határozza meg, hogy mekkorára nő.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2267 Dátum: 11 nov 14, 14:38:49 »

Hello nem tudom, de sztem a következő kérdésem inkább ebbe a témába tartozik mint a Ki nyerne.. topicba, ha nem akkor elnézést:

Szerintetek melyik kekkei genkai halálosabb és melyik hasznosabb egy csatában? A por vagy a kristály elem? Szerintem mind2 eléggé halálos, hiszen a por elemmel elég hamar szét lehet bomlasztani az ellenfelet, de a kristállyal is, hiszen, ha  a használó kikristályosítja az ellenfelet, és széttöri azt, akkor majdnem ugyanott vagyunk, mint a por elemmel kapcsolatban.  És a kristály még azért is hasznos, mert az jó védekező és támogató jutsukat is biztosít.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2268 Dátum: 11 nov 14, 15:22:43 »

Néz meg az egymásra gyakorolt hatásukat is. A Por elem valószínűleg megsemmisítené a kristály elemű jutsukat, míg ugyanez fordított esetben nem biztos.

2 A por elem a magasabb szintű kekkei touta kategóriába tartozik, a kristály elem meg csak a kekkei genkaiba.
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2269 Dátum: 11 nov 14, 15:29:43 »

De hasznosságát tekintve sztem a kristály jobb, hiszen a jinton csak pusztít (eddig csak azt csinálta)
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #2270 Dátum: 11 nov 16, 20:34:20 »

Ha elpusztítod az ellenfelet akkor nem kell védekezni Nyelvesít
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2271 Dátum: 11 nov 17, 20:36:22 »

De hasznosságát tekintve sztem a kristály jobb, hiszen a jinton csak pusztít (eddig csak azt csinálta)

Ami a védekezést illeti el tudnék képzelni egy pajzsot ami úgy helyezkedik el , mint a homokpajzs , mindent ami hozzáérne szétszedne . Max. Genjutsuval lehetne rá támadni .
Új támadásnak meg csinálhatna a kezére egy olyan "pajzs" réteget , amivel ha hozzáér valakihez az elporlad .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2272 Dátum: 11 nov 17, 20:56:00 »

ebbe szerintem az a baj, hogy ha a kezére tenne egy ilyen technikát, ő maga is porladna:D ha megnézitek, amikor a por technikát csinálják soha sem érnek hozzá, csak maga előtt létrhozza, és utána csakrával eltolja magától.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2273 Dátum: 11 nov 17, 22:15:43 »

Szerintem ezzel csak az a baj, hogy ha visszanézitek ezeket a részeket akkor azt is megtalálhatjátok benne, hogy mi a jutsu képessége. Mármint a kristály jutsunak. A használója mindent kristállyá tud változtatni ami chakrával rendelkezik vagy abból hozzák létre. Röviden a por elemet is képes lehet kristályosítani. Ez alapján pedig amikor létrehozzák a porelemmel a megfelelő formát/alakot vagy akármit akkor azt képes lehet egy nagydarab kristállyá változtatni Guren. Ugyan úgy mint Naruto jutsujánál is tette. Röviden nem mondanám egyiket erősebbnek mint a másikat. Amit az egyikkel létrehoznak azt a másikkal tönkre lehet tenni ebben az esetben. Ha belegondolok, hogy milyen vérvonal képesség szükséges Gurannak ehhez a technikához az elég érdekes lehet. Szerintem az egyik elem a föld de a másik, netán a harmadik elem? Szerencsére Guren csak egy filler szereplő így nem is szól bele a történet szálába.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 17, 23:15:49 írta rini67 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2274 Dátum: 11 nov 18, 15:47:23 »

Na végre valaki megértette a kristály jutsu lényegét kacsint szerintem amúgy bele lehetne építeni ezt a kekkei genkait/((toutat)) is, de van egy olyan sejtésem, hogy nem fogják, mert már eleget láttuk, több mint 15 jutsut mutatott Guren szóval, nem nagyon lesz a rendes mangában.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2275 Dátum: 11 nov 18, 15:50:08 »

Guren vagy ki egy filler szereplő szóval mangàba semmi kép nem lesz.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2276 Dátum: 11 nov 18, 15:53:02 »

Guren semmiképp, de maga a kristály elem benne lehet.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2277 Dátum: 11 nov 18, 15:56:32 »

Kishi nem fog ilyen filler dolgot bele rakni a mangájába szerintem.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2278 Dátum: 11 nov 18, 17:51:36 »

ebbe szerintem az a baj, hogy ha a kezére tenne egy ilyen technikát, ő maga is porladna:D ha megnézitek, amikor a por technikát csinálják soha sem érnek hozzá, csak maga előtt létrhozza, és utána csakrával eltolja magától.

Na jó akkor nem pont a bőrére rakná , de az a lényeg , hogy tudná irányítani .

Putirral egyet értek a kristály típus nem lesz benne a mangába .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2279 Dátum: 11 nov 18, 22:43:59 »

Putirnak adok igazat. Miért? Mivel Guren egy filler szereplő és ő használja csak a kristály elemet és az már eleve ugyanaz pl amit domynyk mondott hogy '' de maga a kristály elem benne lehet '' amit hülyeségnek tartok mivel ha a kristály elem benne lenne akkor guren is mert csak ő tudja használni és ha most felhoznád/ felhoznátok hogy edo tensei-jel benne lehet mert meghalt az nem igaz mivel gozu mentette meg de ez OFF.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!