24 szep 21, 11:59:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506087 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2190 Dátum: 11 aug 14, 14:04:33 »

Itt alapitja meg Konohát a Sanju és az Uchiha klán remélem ebből leesik hogy konoha alapitásánál az Uchiha már egy klán volt ==> Léteztek Konoha előtt
SSS én ugy tudom az volt mondva hogy Madarának volt először FMS e ugyhogy szerintem erről nem nagyon voltak feljegyzések
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2191 Dátum: 11 aug 14, 14:07:55 »

Sőt, Mangekyou Sharinganja sem volt még senkinek előttük (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/8), szóval biztosan nem voltak feljegyzések. Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2192 Dátum: 11 aug 14, 14:14:01 »

SSS - ez körülbelül ugyan az amit én is írtam csak te jobban, mélyebben belementél. Mosolyog
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #2193 Dátum: 11 aug 17, 17:39:38 »

amúgy szerintem az MS képesség klántagonként változik....(kakashi,madara,shisui,itachi....sasukénak azért olyan mint itachinak mert lényegében valahogy csak áttadta...)
persze lehet hogy hülyeség..  smirksweat ikszdé
Naplózva

biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #2194 Dátum: 11 aug 17, 22:39:57 »

ezen én is gondolkodtam már hogy hogy is van ez hogy Itachinak 2+1(sassauno) képessége volt de Kakashi egy egészen másmilyen szemmel rendelkezik, de még Shishui is, de Sasukénak nincsen új képessége pedig még ha Itachi át is adta őket kéne lennie.

Amúgy van egy elméletem rá.
Ugye Hashirama fa eleme egyedi képesség amit senki más nem tudott, még a gyermekei sem.
Mi van ha a Sharingan is ilyen és az Ms-nek vannak egyedi képességei meg általános képességei is
általános alatt a sassaunot értem például, egyedinek meg a kamuit és a Koto Amatsukato-t
de a Tsokuyumit meg az Amaterasut nem tudom hova tenni, mivel a sztoriban mint ha azt mondta volna itachi hogy sikerült elérnie a mangekyu 3 képességét (amaterasu, tsokuyumi meg sassauono).
valamint arról is volt szó hogy a képességek a szemekben vannak (külön külön) a sassaunohoz meg mind a kettő kell.úgy hogy én arra jutottam hogy mindenkinek elvileg 2 képessége van ami egyéntől változhat + a sassauno
ez utobbihoz viszon erős csakra kell, ezért mondhatta tobi hogy "ritka az olyan szem ami képes megidézni a sassaunot"

és ez még arra is magyarázatot ad hogy a EMS miért nyit meg új táblatokat a használója előtt, hiszen a testvére képességeit is megkapja és így már 5 képessége lesz

szoval sasukénak lehet még 2 képessége amikről még nem tudunk és majd akkor fog rályönni ezekre ha már kicsit tapasztaltabb ha ezt a kettőt a bátyjától kapta
Kakashinak nincsen más képessége mert egy szeme van
Shishui meg nem volt eléggé erős a sassaunohoz, ezért győzhette le őt Danzou

Bocsánat ha egy sokaknak/mindenkinek zavaros kissé de este van, én meg már fáradok  smirksweat
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2195 Dátum: 11 aug 17, 23:54:32 »

Olyan ötletem van, hogy az MS képességeinek száma megegyezik a Sharingan pöttyeinek a számával (MS alakban szimbólumok) ami ugye 3. Amaterasu, Tsukuyomi, Susanoo (+Kamui,  Elme kontrol, Tobi téridő jutsuja) viszont az eredeti Sharingan meg 9 pöttyös volt. Vagyis szerintem van 9 lehetséges képesség amiből 3 jut egy MS használónak (1-1 szemenként,plusz 1 közös)

Shishui MS-e nekem arra enged következtetni, hogy ő valahogy felébresztett 1 negyedik  pöttyöt is.

---

biyakingan, kicsit ellentmondásos amit írtál. Mert ha, Sasuke magkapja a testére 2 képességét, akkor kb semmi újat nem kap mert ő is ugyanazokat az MS technikákat használta, mint Itachi.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2196 Dátum: 11 aug 18, 00:25:58 »

Sasuke és Itachi egyesített szeméhez még csak annyi, hogy amikor harcoltak akkor Itachi megemlíti, hogy ez először Madarával történt meg. Tehát Madara volt az első aki ilyen szemeket kapott. Azt is mondta, hogy erőszakkal vette el ezeket a szemeket az öccsétől. Természetesen Madara ezt máshogy mesélte. Azt is mondta, hogy ezután kezdődött a szemek miatt egy gyilkolási sorozat ahol a testvérek egymást kezdték legyilkolni, hogy megszerezhessék. Emiatt be is tiltották. A sajnálatos azonban az volt, hogy csak nagyon keveseknél jelentkezett fejlődés a beültetett szemeknél és nagyon sokaknál semmi nem változott. Tehát egyáltalán nem biztos a fejlődés. Viszont Sasuke a szereplők egy olyan kategóriájába tartozik ahol szükséges a beültetés utáni óriási erő és képességnövekedés. Úgyhogy nála mindenképpen számíthatunk erre a dologra.

A három pöttyel én is erre gondoltam. Mindegyik pötty hordoz magában egy speciális képességet. Viszont én azt is belegondoltam, hogy ezek a képességek egyénenként is változik a személy tulajdonságainak megfelelően.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #2197 Dátum: 11 aug 18, 00:47:28 »

Idézet
biyakingan, kicsit ellentmondásos amit írtál. Mert ha, Sasuke magkapja a testére 2 képességét, akkor kb semmi újat nem kap mert ő is ugyanazokat az MS technikákat használta, mint Itachi.

Itachi átadta neki a technikáit elvileg, és én azt mondom hogy az átadottak mellé még előjöhet neki 2 új képesség
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #2198 Dátum: 11 aug 18, 09:31:31 »

mondjuk ha azt vesszük akkor azthiszem Entonként említik azt amikor sasuke formázza a lángokat ... erre itachi nem volt képes szóval lehet hogy ez egy új képesség?

am shiro nem is olyan hülyeség amit írtál...
csak szerintem nem volt 4. pötty hanem lehet hogy a képességeket random felosztásban kapják...
pl.: sasuke tsukoymije szerintem csak szimpla genjutsu.. amit az MS felerősít így az ő képességei amaterasu susano'o  enton
majd meglátjuk mire lesz képes az ems-e
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 18, 09:35:02 írta kiskakas2 » Naplózva

Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #2199 Dátum: 11 aug 18, 12:19:29 »

az enton puszta alakformálás. hasonló elven működik mint a rasengan. erősen kétlem hogy ms technika lenne.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2200 Dátum: 11 aug 18, 12:19:53 »

Olyan ötletem van, hogy az MS képességeinek száma megegyezik a Sharingan pöttyeinek a számával (MS alakban szimbólumok) ami ugye 3. Amaterasu, Tsukuyomi, Susanoo (+Kamui,  Elme kontrol, Tobi téridő jutsuja) viszont az eredeti Sharingan meg 9 pöttyös volt. Vagyis szerintem van 9 lehetséges képesség amiből 3 jut egy MS használónak (1-1 szemenként,plusz 1 közös)

Shishui MS-e nekem arra enged következtetni, hogy ő valahogy felébresztett 1 negyedik  pöttyöt is.

A 3 pötty szimbolizálja a mozgás érzékelést, az illúziót, és a másolást. Én nem hiszem hogy ezeknek köze lenne a Mangekyou-hoz vagy hogy mennyit ilyen képességet birtokol az illető. Ez ugyan olyan mint a Bleachben a maszk feltépés. Senki sem tudja hogy fog kinézni az az Arrancar, itt meg senki sem tudja milyen képessége lesz a M-nek. Erről szó is volt, testvérek között megegyezik a képesség, de ezen kívül ahány használó annyiféle alakzat és képesség, mindenkinél más.

mondjuk ha azt vesszük akkor azthiszem Entonként említik azt amikor sasuke formázza a lángokat ... erre itachi nem volt képes szóval lehet hogy ez egy új képesség?

Láng manipulálás az Enton, és Sasuke is a trió képességekkel rendelkezik, csakhogy Ita tudta az időt is manipulálni a Tsukuyomiban, Sasuke nem tudja, így ő ehelyett Enton-t használ. Más beállítottságú a két Uchiha.

FMS-t még nem láttunk, de mivan ha az történik amire senki sem számít... Sasuke elveszíti a képességeit. És mondjuk ha ezek a Mangekyou képességek pusztán csak "melléktermékei" az igazi Sharingan erőnek, és ezért vakul meg az illető, mert nem ez a rendeltetésének célja? Vagy az FMS által képes lesz bele látni abba a világba ahonnan a Jubi is jött, majd lényeket áthozni? Lehet hogy ez a Sharingan valódi titka, egy másik világ felett való uralkodás? Nekem tetszene.
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #2201 Dátum: 11 aug 18, 13:01:32 »

itachi nem tudott időt manipulálni. a célpont időérzékét befolyásolta. olyan mint egy álom. 10 percre visszaalszol, és ezalatt a 10 perc alatt álmodban mintha több óra telne el és amíg álmodsz ez fel sem tűnik. ezen felül álmodban átélt élmények valós fizikai reakciókat válthatnak ki: izzadás, izomrángás, magasabb szívverés/vérnyomás stb. a tsukoyomi is hasonló elven működik. a különbség itachi és sasuke között, hogy itachi olyan mint de caprio az inceptionben: ő a legjobb építő.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #2202 Dátum: 11 aug 18, 21:41:36 »

SSS és Kiskakas szerintem olyasmire gondolt, hogy Itachi a Tsukuyomi használatában volt fejlettebb genjutsu használó lévén, ezáltal abban a világban az időt is ő irányította (mint említette is amikor Kakashi ellen harcolt a sima Narutoban), míg Sasuke az Amaterasuban, és annak irányításában fejlettebb, mivel ő inkább a támadótechnikákban jártas, mint az illúziókban.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 18, 21:45:50 írta MoonTiger » Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2203 Dátum: 11 aug 19, 19:03:37 »

Kezdjük ott ,hogy nem Itachi adta Sasukénak az MS-t ,ő csak beültetett neki egy egylövetű Amaterasut ,ami Tobi sharinganjára reagált.Sasukénak azért ébredt fel az MS ,mert mgtudta az igazat a bátyjáról és bűntudata támadt.

Valóban Itachi inkább genjutus beállítotságú volt ezért volt jobb a tsukuyomia ,viszont Sasuke ninjutus téren fejlettebb ,így ő képes formálni az amaterasu fekete lángjait.

Viszont ahoz ,hogy ki milyen MS technikát kap ötletem sincs ,hogy most Shisuinak is hogy lehet egy teljesen más MS képessége ,kakashiról nem is beszélve (mondjuk ő egy más tészta).
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #2204 Dátum: 11 aug 27, 11:31:29 »

Igen,remélem ez hamarosan ki fog derülni.Amúgy SSS-el egyetértek.Szerintem sasuke teljesen más képességeket fog használni,elvégre ita is mondta hogy EMS egy teljesen új dojutsu.Én szerintem sasuke olyan erőket képvisel az EMS-sel,amiktől még itachi is szívrohamot kapna. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!