24 szep 21, 09:41:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506018 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2175 Dátum: 11 aug 11, 21:03:08 »

Yagura nem akatsuki tag volt hanem Tobi irányitotta őt a sharinganjával http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/507/15
de ez off egy kis on:
Gaaraval kapcsolatban nem tudom hogy mi ez a homok hogy nem a Shukaku miat van de én most már kiváncsi vagyok hogy milyen volt az anyja mert akkor mutassák be vagy magyarázzák el mi ez a képesség mert még elfogadhatóbnak tartottam volna hogy ez a mágnes elem a homokfaluba ugy müködik hogy csak egy valamit tudna mágnesezni aki haszbálja 3. kazekage vashomok 4. kazekage aranypor Gaara homok mondjuk ez hülyeség meg nem is igyvan de ha igy lenne legalább lenne magyarázat mert igy nincs semmi magyarázat hogy mi ez mit tudott az anyja stb bár az én variációmból is lennének viták de mind1
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2176 Dátum: 11 aug 11, 21:19:10 »

Nekem meg azt magyarázd meg légyszi, hogy miért nem használsz írásjeleket!

Egyébként szerintem ez az anyja egyedi képessége volt, amit "átruházott" Gaarára - nem mellesleg nagyon kevés szó esett eddig arról a kis mozzanatról, ahogy Gaara apja előhozza az aranyport, és előjönnek a szeme körül a fekete csíkok. Valószínűleg ennek a segítségével tudják megoldani az ilyen por alapú tárgyak irányítását.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2177 Dátum: 11 aug 11, 21:25:53 »

Az a helyzet hogy ahogy mondtad is: kis mozzanat valószinüleg van szerepe de nem lesz kifejtve mivel ha jól vettem ki Gaara lepecsételte az apját.
OFF: Igazából nincs magyarázatom rá egyszerüen katasztrofális volt a helyesírásom és olvashatatlan fél éve egy hozzászólásomban vagy beadandó ott helyben irott fogalmazásomban több volt a piro szin mint amivel írtam azóta valamennyire tanári győzködésre is kezdtem el valahogy javítani az írásom hát még itt tartok csak gépelek de legalább olvasható  smirksweat   Pirul
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2178 Dátum: 11 aug 12, 08:14:17 »

Az Uzumakiknál a nagymennyiségű, Bijuu befogadására alkalmas csakra öröklődik, de nem hiszem, hogy ez vérvonalnak számít.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2179 Dátum: 11 aug 12, 11:47:48 »

Yagura nem akatsuki tag volt hanem Tobi irányitotta őt a sharinganjával http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/507/15

csak azt mondtam, hogy lehet, nem azt, hogy az volt Mosolyog
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #2180 Dátum: 11 aug 13, 21:29:24 »

egyébként most jöttem rá egy bakira  Pirul
hogyan kell beültetni az MSt? Hmm? vagyis pontosabban hova?  Hmm? a másik szem helyett? az fail... mert ha teszemazt sasuke kiveszi a szemeit és beülteti itachiét akkor FMSe lenne de akkor a kivett szemek szintén beültethetőek pölö kakashinak így ő is birtokolná az FMSt és kakashi szeme szintén beültethető lenne ...és így tovább ^^
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2181 Dátum: 11 aug 13, 21:37:29 »

Szerintem ezen senki nem gondolkodott, ilyen részletesen Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2182 Dátum: 11 aug 13, 21:46:34 »

nem hiszem.
kakashi úgy nem birtokolhatná a fms-t mert testvére szemeit ültetheti csak be vagy mi
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2183 Dátum: 11 aug 13, 21:52:13 »

A testvéri szem beültetésének a lényege, hogy a szemek sok használata közben sem romlik a látás. A többi képesség növekedés csak velejárója a dolgoknak, de a legfontosabb, hogy nem vakul meg a használó.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2184 Dátum: 11 aug 13, 23:14:31 »

Ebben tényleg van valami mert mért kellene a tesót megölni hozzá Madara meg az öccse viszonya nem volt olyan rosz mint Itachi Sasuke viszonya simán csak kicserélték volne egymásnak mind a kettő FMS és kész. Szerintem valahogy bele kell olvasztani vagy egyesiteni vagy valami mivel a Madara FMS-e is olyan mintáju volt mint a sajátja és a tesójáé. Egyáltalán Madarának honan jött az ötlet hogy tesó szemmel jobb leesz vakulás után vagy ez le volt irva valahol?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2185 Dátum: 11 aug 13, 23:25:31 »

Ez volt a mangában Madara visszaemlékezésében mivel ő már majdnem teljesen vak volt. Az öccse szemeit ültették be neki.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2186 Dátum: 11 aug 14, 00:26:10 »

Azt tudom amikor mesélt Sasukénak asszem akkor volt csak ez az egész honan jött neki hogy fekszik az ágyon vakon és akkor kikapja az öccse szemeit. Az érdekel hogy tudta e hogy ha az öccse szemeit beteszi akkor FMSe lesz vagy csak azért rakta be az öccse szemeit hogy legyen müködő MS szeme ? Gondolkozik
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2187 Dátum: 11 aug 14, 11:25:05 »

Ha jól emlékszem ezt is tudta. Ezt Itachi mesélte el számára. Azt is elmondta, hogy hol találja a titkos Uchiha feljegyzéseket. A második szem beillesztését szerintem ne úgy képzeljük el mint egy normális szem műtétet ahol kiveszik az egyiket és beteszik a másikat, hanem valahogyan beleolvasztják az eredeti szembe. Talán ezért is tart tovább a gyógyulása. Ha emlékezünk Kakashira nála teljes szemcsere volt és nemsokkal azután már használta is. Ez Sasukénél nem áll fenn.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 14, 11:46:16 írta rini67 » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2188 Dátum: 11 aug 14, 13:42:31 »

Szerintem ezen senki nem gondolkodott, ilyen részletesen Nevet

Mert baromság.

Ebben tényleg van valami mert mért kellene a tesót megölni hozzá... Egyáltalán Madarának honan jött az ötlet hogy tesó szemmel jobb leesz vakulás után vagy ez le volt irva valahol?

Senkit sem kell megölni hozzá. Ez nem MS.

Mivel Konoha elött is léteztek Uchihák, (újat mondtam?) így bőven a Madara elötti időben is történtek ilyen esetek, nem ő volt az 1. aki ilyennel próbálkozott. Vannak feljegyzések.

A második szem beillesztését szerintem ne úgy képzeljük el mint egy normális szem műtétet ahol kiveszik az egyiket és beteszik a másikat, hanem valahogyan beleolvasztják az eredeti szembe.

Így se. A fúzió/beolvasztás kizárva mert a sűrűsége olyan mértékű lenne amitől egyszerűen kifolyna. Az egyszerű csere sem igaz, mert akkor Izunának adta volna Madara az ő saját szemét. És lefogadom hogy Izuna szeme sem volt olyan remek állapotban. Most az én verzióm:

Maga az emberi szem 30 féle szövetrészből áll, na mármost elképzelhető hogy az Uchiha szemnél van egy olyan szövetrész (nevezzük  Mangekyou Fénynek, ez a 30+1) ami miatt végbe tud menni ez a fajta drasztikus változás a szemben (Mangekyou Sharingan). És csak ezt kell kiszedni, hogy a másik szemből FMS legyen. Ezért nem volt Izunának.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 14, 13:43:11 írta SSS » Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #2189 Dátum: 11 aug 14, 13:49:39 »


Mivel Konoha elött is léteztek Uchihák, (újat mondtam?) így bőven a Madara elötti időben is történtek ilyen esetek, nem ő volt az 1. aki ilyennel próbálkozott. Vannak feljegyzések.

linket kérek pm ben kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!