24 szep 22, 18:28:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506934 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1425 Dátum: 09 nov 09, 17:46:26 »

Én ilyesmikben nem bízom... Amit a mangában leírtak az van és kész. Anno olvastam olyat is, hogy Narutonak a Rasengan a vérvonalképessége... Jellemző...
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1426 Dátum: 09 nov 09, 18:35:27 »

Hol olvastál te ilyet? O_o A LeafNinja és a Wikia is megacélosodott az utóbbi időben. Követelnek most már forrásokat, külső hivatkozásokat is a wikiken. Amennyiben nincs, törlik a cikket vagy rábízzák valakire hogy készítse el normálisan. Ha megnézel egy normálisan megírt wiki cikket, láthatod hogy vannak benne referenciák, lábjegyzetek, külső hivatkozások, stb. Már messze nem kezelik ilyen lazán benne a dolgokat.  Pontosan
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1427 Dátum: 09 nov 15, 23:44:56 »

GYerekek ezeken beheltam

Sharingán és Byakugan keresztezése
Na jó oké keresztezzék(vagy inkább ne is gondoljanak rá), de azért átunna nézhettek volna, hogy mit jelent a két szó(szem) jelentése, és akkor nem jönnek ki ilyen dolgok, hogy:

Byakuringan (nyersford: Fehérgyürű szem) ami piros
http://www.youtube.com/watch?v=Z6PdWlBOwTk&feature=related

vagy

Shakugan (Izzó szem) ami fehér (Ugye Shana? xD) mondjuk ez utóbbi kinézetre nem rossz. Kúl
http://www.youtube.com/watch?v=oM9drciaVns&feature=response_watch
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 16, 00:19:26 írta Shiro » Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1428 Dátum: 09 dec 05, 17:10:17 »

Idézet
A maszkra nekem is van egy elméletem, mivel feltételezhetjük, hogy az örök MS is fogyasztja a chakrát ráadásul nem is keveset, egész egyszerűen annyi a szerepe, mint Kakashi kendőjének, csökkenti a szem terhelését és a chakra fogyasztását. Tehát Madara maszkja arra szolgál, hogy spóroljon a chakrával, meg persze "misztikussá" teszi az alakját.

Manson!

Javits ki ha tévedek, de ezzel azt akarod mondani h az egyik szeme FMS, mig a másik sima sharingan?
Naplózva







Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1429 Dátum: 09 dec 05, 18:25:06 »

Lehet hogy csak arra gondolt, hogy felesleges 2 sharingant használni, ha 1 is elég, és végül-is ebbe van logika.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 05, 19:39:28 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1430 Dátum: 09 dec 05, 18:56:08 »

de akkor meg minek használja? mert akkor egyszerűen hívja vissza a sharingant. vagy arra gondoltok, hogy az 1.-vel vívott harc alat valahogy tönkrevágta az 1. a visszahívás képeségét?
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1431 Dátum: 09 dec 05, 19:44:00 »

Láttál te már valakit fél sharingannal harcolni? Nevet Szerintem vagy mindkettő aktiválva van, vagy egyik sem ( Sasuke vs Itachi alatt volt egy olyan jelenet amikor Itachi jobb mangekyouja nem volt aktiválva, de az valószínűleg nem szándékos volt, és az se tartott tovább 1 percnél), szóval ha kell neki sharingan, de nem kell mindkettőt aktiválnia, akkor megoldhatja így. Persze valószínűbb hogy a Shodaimevel  vívott harc alatt elvesztette a bal szemét, de végül is ez se lehetetlen.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1432 Dátum: 09 dec 05, 19:52:34 »

hát szerintem ha nem harcol értelmetlen hogy használja, ha meg harc közben valami oknál fogva a másik szem akadályoza, csukja be, mint ahogy itachi is csinálta.

a fél sharinganra kakashi beleszámít?
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1433 Dátum: 09 dec 05, 20:27:44 »

Hát, a becsukás lehet hogy egyszerűbb, de szerintem Kakashi se véletlenül fedi le a szemét, elég kényelmetlen lehet állandóan csukva tartani mindenféle elkendőzés nélkül.  >.<#

Nem tudom hogy értetted hogy beleszámít-e de az ő esete kicsit speciális, mivel a másik szemét nem is tudná aktiválni, ráadásul az ő sharinganja állandó, mármint nem tudja "deaktiválni"

Most igazából a semmin vitatkozok, mert szerintem se ilyen egyszerű a maszk indoka, de ha már itt vagyok...  Pojén
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #1434 Dátum: 09 dec 05, 20:47:13 »

Végülis az a lényeg hogy Itachi azért kacsingat mert neki a jobb szemében van a Amaterasu a balban meg a Tsukoyomi és ha mind kettőt 100% használja akkor Susanoo. Ezt szépen le lehet elemezni mert mikor Sasuke kitör a Tsukoyomi-ból Itachi a bal szemét fogja és az Amaterasunál meg erősen vérzik neki a jobb és mikor a Susanoot használja mindkét szeme teljesen össze szűkül.
Ja szóval szerintem Tobi jelenleg csak egy Sharingannal rendelkezik. Ezért is csak árnyéka régi valójának mert nem tud mindent használni.
Ja mondjuk Sasukénak mindkét szeméből előtör az Amaterasu de tőlle még nem láttunk Tsukoyomit.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1435 Dátum: 09 dec 05, 20:49:05 »

már másik témában említetem egy olyan elméletet, hogy az első hokage valamilyen módon lepecsételte madara szemeit vagy valamilyen jutsut használt rajta, és madarának csak az eggyiket sikerült valahogy ,,feloldanija"  és a másik meg annyira hátráltatná a küzdelmekben,vagy olyan technika volt, ami inkább ártalmas lenne madarára,  hogy inkább elrejtette. és ez magyarázat arra is, hogy miért gyengült le a harc után.

kakashi csak azért rejti, mert nem tudja visszahívni, és sok chakrát használ, ha nem tudja ,,kikapcsolni"
Naplózva
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #1436 Dátum: 09 dec 05, 20:57:57 »

ez nem is rosz magyarázat de szerintem lehet hogy nem csak a szemeit pecsételte le csak gondoljatok be az első hokagét aki nagyon nagy harcos volt Madara meg tévesztette úgy hogy kidugta a nyelvét és az első azt hitte hogy meghalt nem tartom valószínűnek.
Szóval úgy gondolom hogy Madara testével valami történt ez akár lehet is valamien pecsételés hatása is de a lelke valahogy fenn maradt és egy másik testben van szóval szerintem Tobi csak félig Madara a testét valaki mástól szerezte. Ez lehet több Uchiha is akár olyan is akit nem ismerünk.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 05, 20:58:52 írta HarrierAndreas » Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1437 Dátum: 09 dec 05, 21:12:54 »

hát igen, ha nem tudta a sajátját használni, és ez még magyarázza hogy miért él ilyen sokáig. de ha nem uchihat talált, akkor egyszerűen kiszedett egy uchiha szemet és azért kell takarnia a másikat, mert sok chakrát használ el. + lehetséges  még az MS-st is előhívnija. és az is igaz, hogy az első a kekkei genkai miatt kiváló pecsételő technikákat ismert.

Naplózva
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #1438 Dátum: 09 dec 05, 21:26:01 »

ja ja valahogy így csak én azért gondolom hogy Uchiha testben van mert Itachi is megmondja Kakasinak hogy azért nem bírja rendesen használni a Saringant mert nem Uchiha teste van. és szerintem Tobi jobb szeme folyamatosan Sharingan bár erre nincs bizanyítékom mert nem mutatják folyamatosan de élég sokszor látni mikor nem lenne rá szüksége és mégis használja.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1439 Dátum: 09 dec 05, 21:50:25 »

na azért kakashi is elérte az ms-t és használni is tudja egész jól. ugyan ez fent ál tobi-nál is. és lehet hogy azért volt olyan bátor a kage találkozón tobi, mert megtalálta a módját, hogy valahogy visszaszerezze a saját testét a saját sharinganjával. nyilván az ő sharinganja olyan erős,  hogy még a legtöbb kagét is lazán lenyomná.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!