24 szep 23, 12:22:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507425 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Shainingu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #1140 Dátum: 08 dec 30, 09:31:22 »

pl: Sasuke társa Juggo, ő azért tart Sasukéval mert a sharinganal képes vissza fogni és
akkor nem ől Mosolyog

Úgy emlékszem, hogy Kimimaro miatt is vele tart, mivel ő Orochimarut szolgálta s mivel Orochimarunak az volt az óhaja hogy Sasuket hozza el neki. Kimimaro mindeáron vissza is vitte volna, ha nem hal meg. S Juggo és Kimimaro nagy barátok voltak! Ez csak az én véleményem.

Nem nagyon hiszem, hogy egy sima sharingannal tudnák manipulálni a Kyuubit. Mivel annak "elképzelhetetlen" ereje van. Hát Manda-t meg miért tudta irányítani... ?
Naplózva

\\\"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé!\\\"
\\\"Do not be worried I have influence on you to protect you yet if I die.\\\"
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1141 Dátum: 08 dec 30, 10:35:44 »

Szerintem ez az irányításos dolog nem más, mint ge-n-ji-tsu ¤¤
jé van sharinganos szmájli -> Technikai KO xd lol ¤¤
Naplózva

aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #1142 Dátum: 09 jan 04, 14:38:58 »

Észrevettem, hogy pár posttal ezelött MAndáról beszéltek..NEm jut eszembe ki az a manda, és mikor irányítja sasuke...NEm nagyon maradt meg bennem...
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #1143 Dátum: 09 jan 04, 15:31:29 »

Szerintem ez itt már kicsit off, szóval inkább a Technikák > Kuchiyose no Jutsu (Idézések)  topicban válaszoltam rá. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 04, 15:32:01 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1144 Dátum: 09 jan 06, 02:47:37 »

Áthelyezve az Általános Naruto témák > Az Uchiha-klán eredete és története és Uchiha Madara témából:

Én arra lennék kíváncsi, hogy Sasuke új Sharingja pontosan mi is? MErt nem Mangekyou az ziher, és elvileg tud Amaterasut is nem. Meg most valamiért nem találom itthon de a Sasuke vs. Itachi harcban elveszíti az Orochimarutól kapott erőt is és Orochimaru ugye végképp meghal. Akkor most nem lett azért mégis gyengébb mert nincs rajta az átokpecsét? Vajon erősebb lett ezzel az új Sharingannal mint Madara? Mert ezeken tűnödöm. Meg mennyire káros a szemére az új Sharingan használata...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1145 Dátum: 09 jan 06, 10:56:50 »

Szerintem az Mangekyou Sharingan.
Pontosan azért amit te is írtál, az Amaterasu miatt, valamint, mi más lenne?
Szépen vakulni is elkezdett tőle, és Madara is felajánlotta neki, hogy beülteti Itachi szemeit.
Miért ne lenne Mangekyou?
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1146 Dátum: 09 jan 06, 11:01:26 »

Sasuke új Sharinganja az én értelmezésem szerint Mangekyou, mert megölte Itachit, aki ugyan nem a legjobb barátja volt hanem a bátyja, de mégis egy hozzá közel álló személy volt akit a saját kezével ölt meg. Ezért aktiválódott az MS-e. Az Amaterasut meg a többi tudást Itachi adta át neki vmilyen pecsételős technikával.
Az átokpecsét erejét valóban elveszíti, de helyette megkapja az MS-t ami szerintem erősebb. Plusz azért nem biztos, hogy az Oro-féle tudásai elvesztek, gondolok itt a Hidden Snake Arms-ra meg az ilyesmire. Elvileg ezekhez nem kell az átokp. ereje. Ha igen javítsatok.
Madaránál szerintem nem lett erősebb max. potenciálisan, de most még biztos nem.
Az új Sharinganja káros a szemére ez egyértelműen kiderült a mangából.  Szomorú
Naplózva


con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1147 Dátum: 09 jan 06, 15:10:51 »

Hát igen,az biztos hogy káros,de a mangekyou sharingan szentem évek alatt rontja elég durván a szemeket,és igazából nemtudjuk hogy mennyi idő is telt el itachi halála után,de évek kellenek míg megvakul tőle sasuke,ugye itachinak is mióta megvolt,és azért még naggyából látott,habár már nem teljesen tisztán az bizt,ugye egyszer kishi megrajzolta hogy is lát itachi még a sasukével folytatt beszélgetések alatt!

De szentem annyira még nem veszélyes a dolog,majd csak jópár év múltán lehet nagy látás zavarról beszélni,mert ha annyira sürgős lenne,akkor beültette volna itachi szemeit magának,de persze a vakulás gondolom attól is függ,hogy mien sokszor használja!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 06, 15:14:31 írta con » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1148 Dátum: 09 jan 06, 22:25:14 »

Sasukénak talán az ártott meg, hogy első alkalommal egy kicsit túlhasználta az Amaterasut és az Amaterasu-eloltót. Kellene neki egy kis regenerálódás.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1149 Dátum: 09 jan 06, 22:54:10 »

Szerintem Sasuke elég erős és jól használja a normál sharingant, de szerintem még nem bír el
 MS-al még túl nagy falatt lehet neki . Nevet 
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1150 Dátum: 09 jan 07, 17:54:51 »

Hát Itachi is elbírt vele.Mondjuk az tény, hogy ő erősebb Sasu-nál. Nevet
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1151 Dátum: 09 jan 08, 18:02:41 »

Hát az igaz hogy Sasuke erőseb már mint Itachi ,de én azt mondom hogy még nem bír el az MS-el és Itachi azért
tapasztaltabb volt ezzen a téren mint Sasuke hiszen neki még nem olyan régóta van,
Itachinak meg sajnos nem tudom Nevet hány éva van.
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1152 Dátum: 09 jan 08, 20:47:23 »

ööm... Ő nem úgy értette, a máááár nem-et.Úgy értette, szerintem, hogy a mangában Itachi máááár halott.  >.<#
De javíts ki, ha nem így van.Amúgy Itachi, hogy ha élne, és nem lenne beteg, akkor erősebb lenne Sasu-nál jóval.Na jó nem "jóval", de egy kicsit akkor is.Hisz Tobi azt  mondta, hogy a határaiaig ment el, hogy kiszedje belőle az átokpecsétet.De ez már egy másik téma tehát nem OFF-olok... Sry. Nevet
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #1153 Dátum: 09 jan 08, 20:57:40 »

Hát az igaz hogy Sasuke erőseb már mint Itachi ,de én azt mondom hogy még nem bír el az MS-el és Itachi azért
tapasztaltabb volt ezzen a téren mint Sasuke hiszen neki még nem olyan régóta van,
Itachinak meg sajnos nem tudom Nevet hány éva van.


Itachinak ha még élne durván 10 éve mivel akkor aktiváltam mikor Sasuke 6 éves volt és megölte a klánját és most Sasuke 16 (+ - 1 év)  Nevet
Naplózva
sharko21/faranight
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2303


« Válasz #1154 Dátum: 09 jan 12, 19:22:55 »

szeretnék kérdezni vmit.... ? igaz h elég nagy hidan rajongó vagyok de nem tudom eldönteni h a jashin ceremony kekei genkai? mert nem hinném h szüleitől örökölte... Ohh My God
elöre is kössz a segítséget Hümm-hümm
Naplózva

Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!