24 szep 23, 18:15:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507539 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Rewmac
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48

Six Paths Demon


« Válasz #1080 Dátum: 08 dec 07, 19:11:23 »

Az üveg nem egészen átlátszó ahhoz baromi tisztának kell lennie. Ha szilánkokkal vagy egyéb egész literessel akarod fejbe vágni látná, mivel a fényt nem veri vissza ezért látható.
Naplózva

atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1081 Dátum: 08 dec 07, 19:15:11 »

már bocs de az látható  ami visszveri a fényt
am csak én találom furcsának hogy rewmac aváján egy nádzsonszáp byakugan szempár néz ránk, és az van aláírva hogy sharingan warior?? Gondolkozik
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1082 Dátum: 08 dec 07, 22:16:26 »

Hát nem is a templom ólomüveg ablakszilánkjaira gondotam, hanem natur átlátszó üvegszilnkra. pontosabban üveglencse, vagy alapból ilyen olyanra formált üvegre mert a szilánknak látható a törésvonala.
na de amúgy csak pojén volt Nevet
Naplózva

balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #1083 Dátum: 08 dec 13, 15:19:00 »

bocs lehet hogy hülyeséget kérdezek és volt már róla sz csak nekem nincs kedvem 70 oldalt végig olvasni. szovalmivan azzal a csillag szerű sharingannal. az mi?
Naplózva


Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1084 Dátum: 08 dec 13, 15:24:43 »

Nem kéne 70 oldalt kereshetsz is. Vigyázz mert spoiler:

Az Sasuke Mangekyou Sharinganja.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1085 Dátum: 08 dec 13, 15:34:57 »

...és még plusszban: SPOILER: valszeg a "vakulhatatlan" féléből mert elméletileg sasuke saját, és itachi saringanjából jött össze.
vagyis nem biztos, de én így tudom  hmmm
ha el akarod olvasni jelöld ki.
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1086 Dátum: 08 dec 13, 15:46:39 »

Hát kérlek az egy aranyos mangekyou saringan!
Az hogy mért ilyen bonyolult (mert ugye a mangekyouk álltalában 3 pontban végződnek de sasukéé ugye 6 pontban) azt nem lehet tudni!

Az lehet hogy valami szuper erős mangekyou lesz mert ugye kishi kedvence sasuke vagy lehet hogy kapásból örök (mondjuk azt nem hinném)vagy lehet hogy kishinek nem jutott más az eszébe vagy úgy gondolta hogy ha bonyolultabb a rajzolása mint a normál mangekyouk akkor jobb lesz (mondjuk nekem annyira nem jön be csak egy kicsitXD)de ezt majd akkor fogjuk megtudni hogyha sasuke nyom végre egy norm fight-ot a mangekyou-jával mert ha különlegesebb mint a többi akkor az biztos hogy elmondja majd szal még nem lehet sokat tudni róla!

Mondjuk nekem eddig az tűnt fel a rajzolásokból akik kiszínezték sasu magekyou-át hogy álltalában mindig úgy van szinesítve hogy fekete alapon piros pedig álltalában a mangekyouk piros alapon fekete mintázatúak!

Szal ezzel arra akarok kilyukadni hogy ebből a szempontból is különleges sasukéé a többihez képest de ez még nem bizonyított csak akkor lesz az ha kishi kiszínezi nekünk vagy az anime elér odáig de ez még bőven messze van úgyhogy ez is csak egy feltételezés! Nevet

Am meg az nagy hülyeség hogy Itachi mangekyou-jából jött elő vagy mit mondtál ilyen nem létezik az az ővé mármint sasukéé a másik meg itachié itachi mangekyou-ának semmi köze sasuké-hoz!
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 13, 15:47:49 írta con » Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1087 Dátum: 08 dec 13, 16:14:57 »

 Ohh My God lassan kiderül hogy semmit nem tudok jól xD  Nevet
szal bocsa a hülyeségekért xD
am ezt nem magamtól találtam ki, hanem mikor régen ebben a topicban már volt róla szó ott ezt írta valaki... asszem
de madarának is 6 ágú volt... és az viszont biztos, hogy azért volt 6 ágú mert az öccsétől vagy bátyjától vette el. és így lett az övé örök+6ágú. akkor az kizárt hogy sasukénak csak úgy magától lett volna örök és 6ágú mangekyou-ja szal itachinak mégiscask van hozzá valami köze.azt is itachi"intézte el" hogy ha sasuke sharingant lát akkor automatikusan jön az amaterasu<- tuti hogy nem így kell leírni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 13, 16:19:09 írta atka94 » Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1088 Dátum: 08 dec 13, 16:36:16 »

Hát de szentem az amikor itachi mangekyou-ja előjöttsasuke szemében az csak ilyen egyszer használatos technika volt attól még itachi szeme a helyén marad emlékezzetek csak rá hogy tobi megkérdi sasukétól hogy beültessék  e itachi szemeit sasukénak és sasuke mondta hogy nem kell mert...blablablaszal nem hiszem most így utólag visszagondolva hogy az egy örök mangekyou saringan de lehet hogy én tévedek mert sasuke az mégis csak sasuke és ugye kishi sensei kedvence bármire képes ugyebár Technikai KO !XD

Am meg a madarás jó példa és ez egy érv hogy sasué miért lehet örök de mondom lehet ez is az is kishi rem elmagyarázattya majd sasuval amangába hogy hogy is van ez a saringanos story!
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 13, 16:41:17 írta con » Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1089 Dátum: 08 dec 13, 16:41:36 »

az oké hogy bármire képes, de azért az hogy csak úgy nő a szemébe egy örök mangekyou az mégiscsak túlzás nem?
am sztem akkor adott át neki valami képességet, mikor a halála előtt "megpöckölte" sasuke homlokát. vagyis jobbanmondva összekente vérrel
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1090 Dátum: 08 dec 13, 16:51:33 »

Hát mondjuk az ilyenre csak akkor derül fény hogyha mondják a mangában de szentem nem adott neki erőt mert narutónak is adot hogy állítsa meg sasukét ha szükséges na most akkor sasukének mért adott volna hogy megszivassa narutot vagy mi?ikszdé

Az csak ilyen jelképes volt mint ahogy látni amikor sasuke visszaemlékezik és mosolyog itachi!
Hogy ugye itachi mindig megpöckölte a fejét hogy majd legközelebb foglakozik sasukkéval és ott már nem volt legközelebb sajnos Neeem!
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1091 Dátum: 08 dec 13, 16:54:06 »

ja értem... lehet hogy pont arra utal hogy most foglalkozik vele (segít neki) vagy nemtom..
de ezt itt most fejezzük be, mert megkapjuk a figyiket chat-ért.
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1092 Dátum: 08 dec 18, 14:21:17 »

az oké hogy bármire képes, de azért az hogy csak úgy nő a szemébe egy örök mangekyou az mégiscsak túlzás nem?
Nem ,mert nem csak úgy nőt a szemében hanem Itachi megölt egy hozzá közel álló személyt ,Orot.
De szerintem ezek amit ti irtatok nagyon jó érvek ,ám de Itachi már megtette azt amit akart neki segite szal ,hogy feléleszti benne az ms-t és meghal a keze által.És még bőven lesz szó erről a 6 ágú ms-ről mert nagyon furcsálom ,hogy Madaranak is mennyire kell sasuke (oro tranfesztita társa :'DD)
Naplózva

Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #1093 Dátum: 08 dec 18, 14:31:11 »

A hozzá közel álló személy az inkább itachi volt (azért mégis a bátyja) mert hát oro nem hiszem hogy annyira a szívéhez nőtt.
De szerintem ha sasukének örök ms-e lenne akkor nem ömlene a szeméből a vér meg nem homályosan látna.
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 18, 14:31:47 írta Fox » Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1094 Dátum: 08 dec 18, 14:42:50 »

Hát nemtom de ha valakinek örök mangekyou-ja van mért ne ömölhetne a szeméből a vér?
Ezt nem értem,még nem hallottam! Hmm?

Meg szentem sasuke nem lát homályosan mert még annyira sokszor nem használta a mangekyou-t hogy elkezdjen vakulni!
Ugye itachi már vagy 4-5 éve használhatta a mangekyout mielőtt meghalt és ő már igaz hogy homályosan látott!
Sasuke nemtom hogy mennyi ideje lehet meg neki a mange. de bőven a töredéke és így nemhiszem hogy annyira káros lenne a szemének!
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 19, 15:35:35 írta con » Naplózva
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!