24 szep 24, 04:22:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507766 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #915 Dátum: 08 júl 13, 20:51:46 »

miért kakashi hogy másolja le a 3-adik bogyót Nevet? az az akamichiék saját technikájuk.. egyszer az egyik fillerben egy ninja lemásol minden jutsut de nem tökéletesen(kuchiyo no jutsu csak vetitett sárkány volt,kage mane kötéllel lefogta) és amikor anruto odamgy mondja hogy a kage mane no jutsut csak shikamaru családja tudja használni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! és elvágja a köteleket Mosolyog tehát nem lehet lemásolni... inkább kiszednéd a csontjaidat mint hogy a föld mélyén heverj... attól egyáltalán nem jobb kimimaro Nevet mivel hidan se feküdne ott ha shika el nem intézi kacsint egyszer megvágja kimimarot és piff neki Nevet
Naplózva

So troublesome....
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #916 Dátum: 08 júl 13, 21:24:25 »

hát már bocsánat de a kagemane az nem klánjutsu, hanem  a nara klán várvonalképessége (ööö asszem)
bogyót meg nem lehet lemásolni, mert az bogyó nem jutsu Nevet
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #917 Dátum: 08 júl 13, 23:57:06 »

Na jó, tisztázzuk:

Shikamaru, Chouji és Ino justujai klánjutsuk és nem vérvonal képességek. Sharingannal lehet őket másolni.
Csak ugyebár azért nem használja más, mert a klánok hétpecsétes titokban tartják ezeknek a jutsuknak a mibenlétét.
Chouji piruláit meg még jó, hogy nem lehet lemásolni, hisz' azok csak bogyók (gyógyszerek) és nem jutsuk. Valami olyasmik kint az átokpecsét, vagyis nagyban fokozzák a chakra felszabadulását.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hjúgá Nelyi
Vendég
« Válasz #918 Dátum: 08 júl 14, 10:18:33 »

Háát én nem nagyon hiszem hogy Sharingannal le tudnák Másolni Shikamaru képességeit! De az a legrosszabb hogy mondják hogy Kakashi több mint ezer Justut tud és alig mutatnak párat...Katon,Raikkia avagy Chidori, az a Vízsárkány. én még csak ennyitt láttam tőlle!
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #919 Dátum: 08 júl 14, 16:25:59 »

Letudnák, mivel az csak 1 jutsu és a sharingannal le lehet másolni bármilyen jutsut, persze ha van annyi chakrája stb... Mosolyog Azért mutat még kakashi 1 földelemű jutsut is.( amikor lemegy a föld alá... Mosolyog )
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 14, 16:27:18 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
DAsz-Kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 61

IVIACHI az elmebeteg shinobi


« Válasz #920 Dátum: 08 júl 18, 13:46:35 »

Chakra kérnék egy véleményt szerinted az elmélet jo? Kakshi is eltudja sajátitani a mangenkyo sharingant mert a sharingan felylödik mivel obito-é 1 pontos kakashié 3 pontos...... na szerinted jó a teoria?
Naplózva

IVIACHI A HANGOS GYILKOS ikszdé "Jaj de szépet álmodtam" by Kakuzu az egy akatsukis élete című rajongoi történetből
Tobisziget lakoja
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #921 Dátum: 08 júl 18, 17:23:12 »

obito sharinganja 2 pontos volt és igen fejlődik ha nem fejlődne akkor nem lenn MS-e
szerintem de csak szerintem ahogy fejlődik a ninja növekszik a chakrája ugy fejlődik vele a sharingan perszze sokat is kell használni és összpontosítani ehez                  ...na ez mien teória ?  Mosolyog
Naplózva
DAsz-Kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 61

IVIACHI az elmebeteg shinobi


« Válasz #922 Dátum: 08 júl 18, 20:49:09 »

Egy pontos nem 2-ő mert amikor elöjön csak 1
Naplózva

IVIACHI A HANGOS GYILKOS ikszdé "Jaj de szépet álmodtam" by Kakuzu az egy akatsukis élete című rajongoi történetből
Tobisziget lakoja
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #923 Dátum: 08 júl 18, 22:55:15 »

Obitóé 2 pontoson aktiválódott először


Naruto manga 242/18.

És Kakashi is így kapta meg. Csak ő azóta valahogy rágyúrt a 3 pontosra. És persze az MS-re is.
Hogy Kakashinak hogy lehetett MS-e, lásd a Szereplőd > Hatake Kakashi témát, ott már írtunk róla eleget. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #924 Dátum: 08 júl 19, 11:18:10 »

chakra én inkább azt szeretném megtudakolni hogy van e egyáltalán 1 pontos sharingan mert én még sehol sem láttam olyat csak fan art-okon
Naplózva
Uzumaki Naruto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 229



« Válasz #925 Dátum: 08 júl 19, 11:41:33 »

Van, mikor Sasuke-nak előjön, neki is az egyik szemében 2 pontos, másikban meg egy. De általában 2-nél aktiválódik, én úgy tudom.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #926 Dátum: 08 júl 19, 13:44:45 »

Spoiler Veszély!

Sasuke egyeik visszaemlékezésében láthatunk egy pontos Sharingant kacsint
Naruto manga 403/11.:
http://kepfeltoltes.hu/080719/sasuke_1_pottyos_sharingan_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #927 Dátum: 08 júl 19, 16:29:44 »

köszi  Nevet most is okosabb lettem  Mosolyog
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #928 Dátum: 08 júl 27, 12:19:06 »

Bocsi, de nem szeretném az összes ehez fűzűdő topicot kiolvasni:
Nem értem, hogy hogyan tudta ezt Obito átadni Kakashinak? Csak úgy át lehet adni valakinek a fél vérvonal képességet?
Kösz(ha már nagyon kibeszéltétek ezt akkor egy pontos link is megteszi)

engem meg az érdekelne végre, hogy ki afranc azaz Obito, és miért nevezte valaki csak "fél" vérvonalónak? és miért próbálja mindeki azt elhitetni a másikkal, hogy ő  Uchica Madara?
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #929 Dátum: 08 júl 27, 12:35:14 »

te meg mirülbeszélgetel? Fogadjunk hogy csak jetixes narutot nézel...
SPOILER!
obito kakashi csapattársa volt régen, és a 3. csapattársuk, (rin) egy orvosi jutsuval "rakta át" a szemét kakashiba, mielőtt obito meghalt volna. (merthogy kakahinak összeroncsolódoott a bal szeme)
az meg már rég kiderült, hogy tobi, uchiha madara ezt eddig még senki más nem állította magáról, csakis ő.
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!