24 szep 24, 02:16:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507716 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #930 Dátum: 08 júl 27, 19:06:14 »

már nem tudom gogy hol de láttam ojat is hogy szászke jobb sharinganja 2 a bal 1 pontos volt ........kérlek chakra javíts ki ha tévedek
Naplózva
Szeth
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #931 Dátum: 08 júl 27, 19:45:02 »

Hát az animében, amikor Haku ellen használja a sharingant, akkor tényleg a jobb szemében 2 pontos, míg a balban csak egy. Haku is mondja, hogy még közel sem tökéletes. Pont most volt a dzsetikszen és véletlenül megnéztem Nevet

Amikor Oro ellen harcolt, akkor lett mindkét szemében kétpontos a sharingan(ha jól emlékszem). Tehát mindig valamelyik fontos harca közben fejlődött a sharinganja, mert a harmadik pont is Naruto ellen jelent meg.

De most már a mangában nm nagyon tud már továbbfejlődni a szeme, kiv. vagyok ,h mit fog kihozni az MS-éből...
Naplózva

"Az élet dolgait két részre osztom: rettenetesre és kibírhatatlanra."
http://varesz.b13.hu/
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #932 Dátum: 08 júl 27, 21:36:38 »

hú bakker télleg ott láttam nagy unalmamban átkapcsoltam 10óra magasságában és az ment

az MS-t meg nem tom mért használja ha azt mondta Madarának hogy nem kell neki
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 27, 21:38:12 írta kornel1992 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #933 Dátum: 08 júl 28, 00:22:35 »

...
Amikor Oro ellen harcolt, akkor lett mindkét szemében kétpontos a sharingan(ha jól emlékszem).
...

Nem, Sasuke Lee ellen már 2+2 pontost használ.

Haku ellen (a későbbi Nagy Naruto Hídon): 1+2 pontos, manga 27/4
Lee ellen (a Chuunin-vizsga írásbeli tesztje előtt): 2+2 pontos, manga 37/14
Orochimaru ellen (a Halál Erdejében, Chuunin-vizsga 2. forduló): 2+2 pontos, manga 49/10
Naruto ellen (a Végzet Völgyében): 2+2 pontos átalakul 3+3 pontossá, manga 229/18

Spoiler veszély!

És a manga 403/11-dik oldalán láthatjuk ahogy Itachi ellen az 1+1 pontossal próbál tenni valamit. Persze, ez a jelenet időrendben jóval a Hakus harc előtt játszódik.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 28, 00:25:26 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #934 Dátum: 08 júl 28, 19:18:54 »

kíváncsi vaok melyik az erősebb vérvonal képesség hidané vagy sharingan, mert egy csomó helyen  azt olvastam hogy hidan vérvonalképessége a legerősebb Gondolkozik
Naplózva

So troublesome....
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #935 Dátum: 08 júl 29, 00:59:08 »

hát hidan vérvonal képessége, szerintem inkább védelem mint erő, merthogy őt nem lehet megölni a sharingan, meg támadásban, és védelemben sem rossz nemtom nekem inkább saringan kéne, minthogy egy gödör alján roghadjak test nélkül....
 Gondolkozik
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #936 Dátum: 08 júl 29, 08:13:18 »

igen a sharingant többféleképpen lehet használni, de ahogy hidan a vérvonalképességét jashinnal párosítja, így már nem naon van erősebb Gondolkozik
Naplózva

So troublesome....
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #937 Dátum: 08 júl 29, 11:29:16 »

Még hogy halhatatlan... ^^
Egy kis Amaterau lehet megolvasztaná a búráját. Nevet
És lehet, ha a feje is megsemmisül, akkor neki meszeltek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #938 Dátum: 08 júl 29, 13:28:21 »

jó nem halhatatlan, de nem egyszerű megölni...
ehhem mi az a jashin? ^^
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #939 Dátum: 08 júl 29, 13:52:30 »

Jashin, Hidan Istene akit Tisztel és neki áldozza fel azokat akiket megöl
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #940 Dátum: 08 júl 29, 14:36:46 »

Amúgy tényleg nem halhatatlan mert a manga-ban is mondja shikamaru-nak tömören fogalmazva hogy amíg a feje egyben van addig él. Vagyis hogyha a fejének annyi akkor nincs tovább Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #941 Dátum: 08 júl 29, 17:15:08 »

de ezt nemértem hogyha jashin az istene, akkopr meg hogy ötvözi vele a képességét?
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #942 Dátum: 08 júl 29, 18:24:17 »

áááá amit nyitottam hidanrol topicot abba kérdezd meg >.<#!!! de leírom: hidan vérvonalképessége alapból az hogy halhatatlan, és jashin sama akkor megöli a célpontot ha valakit feláldozunk neki, de hidan rájött arra hogy minek áldozzon fel másokat amikor magát is feltudja Nyelvesít( elég gagyi lenne ha hordozna magával embereket hogy majd harc közben feláldozgassa őket Mosolyog) azt nem tudom honnan ismerte meg jashint vagy hogy hogy beszélte meg vele hogy akkor segít neki ha az ellenféltől szeresz egy kis vért Gondolkozik további kérdéseket a hidan képességei topicban >.<# Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #943 Dátum: 08 júl 29, 22:43:37 »

A legendák azt mondják a legveszélyesebb doujutsu. Megmentheti vagy elpusztíthatja a világot. Használói közül csak a shinobi világ megteremtőjének homályos alakját, és az Akatsuki látszólagos vezetőjét ismerjük, így öröklődése és tulajdonságai nehezen nyomon követhetők. ... De mégis mi a búbánatra jó azon kívül, hogy az egyik Pein a másik Pein hátsója mögé tud lesni vele, nem-e van ott egy Jiraiya? Azt láttuk, hogy a gyerek Nagato megölt vele egy rá és Yahikora támado ninját, de hát akkor még csak egy teste volt, vagyis valami módon fizikai sebzést is lehet vele okozni, vagy segíti használóját abban, hogy megsebezze az ellenfelét. Lemaradtam valamiről? Vagy esetleg van valakinek bármi ötlete ezzel kapcsolatban?
Másik kérdés: Már tudjuk, hogy az Akatsuki vezetője nem Pein, hanem Madara. A legenda szerint a Rin'nengan a legerősebb doujutsu. De hát ennek kicsit ellent mond, hogy Madara a góré. Ebben a kérdésben is várom a véleményeket: A két doujutsu (kekei genkai) közül melyik az erősebb, és MIÉRT?
Naplózva

Tomi is a good boy.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #944 Dátum: 08 júl 29, 23:43:38 »

Az utolsó kérdésedre egy idézettel válaszolnék:
"A Sharingan csak egy eszköz. Csak annyira erős, mint a shinobi, aki használja." (Naruto manga 388/15.)
Ugyanez áll a Rin'neganra is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!