24 szep 24, 20:23:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 508126 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #675 Dátum: 08 máj 07, 22:06:42 »

MoonTiger arra gondol, hogy a legutóbbi Sasuke vs Itachi harcnál használja csak 1x.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #676 Dátum: 08 máj 07, 23:30:02 »

Na igen, én is erről beszéltem, először csak sima genjutsukkal harcoltak egymás ellen, az MS-t csak akkor kezdte el Itachi használni mikor elkezdett arról papolni, hogy elveszi Sasu szemeit, és megszerzi az örök fényt.
Naplózva

kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #677 Dátum: 08 máj 08, 08:53:17 »

hat lehet hogy azt hitte el tudja intezni sasuket a ms nelkul.
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #678 Dátum: 08 máj 08, 10:22:31 »

Nem hinném. Inkább arra gondolnék, hogy mivel az MS nagyon nagy veszélyt jelent a szemére próbálta addig kihúzni nélküle amíg csak lehet. +gondolom fel akarta mérni, h Szöszke mennyit fejlődött
Naplózva

Ookami
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101

Halál fia vagyok...


« Válasz #679 Dátum: 08 máj 08, 15:12:25 »

asszem a legutóbbi rész befagyasztotta ezt a topicot  :'X
amúgy valaki az ANYAPA -ból el tudná mesélni mien kekkei genkai is van a klubbon belül?  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 09, 15:19:46 írta Ookami » Naplózva

Ne üvöltsön a akaratod, ha a hatalmad suttogása is elég!
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #680 Dátum: 08 máj 08, 19:11:46 »

Ha byakugant aktiválják--->távolra néz akkor nem látja mi van igazából előtte vagyis azt nem látja mintha csak simán nézne?
Naplózva

kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #681 Dátum: 08 máj 08, 20:18:42 »

ha ezzel most arra akartál kilyukadni hogy ha távolra néz egy hyuga a byakugannal akkor előrröl lazán le tood támadni mert nem lát akkor
1. szentem pillanatok alatt tudja változtatni azt hogy mijen messzire lásson
2. egy ninja nem csak a szemére támaszkodik hanem a hallására + a többi egy néhány érzékszervére is  kacsint kacsint
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #682 Dátum: 08 máj 08, 22:03:04 »

Elég csúnya lenne, ha jóval előre nézne, erre pont kap egy fát a pofájába Mosolyog Szóval szerintem azért látja/érzékeli azt, ami előtte van =)
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #683 Dátum: 08 máj 09, 13:44:18 »

Majd nem teljesen körbe lát (360 fok) és ezt egyszerre látja szerintem szal olyan mintha hátul is lenne szeme nem váltogat kamera állásokat legalább is én kétlemxDD. És ha beállnak eléd amikor előre nézel hiába van a vasut 300 mre akkor se látod mert be álltak elédxDD és ezt szerintem észre veszed Nevet.
Így szerintem ha byakugannal néz sem forul elő Nejivel(hyuugákkal). És tényleg ott van a maradék érzék szerve is.
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #684 Dátum: 08 máj 09, 14:57:50 »

de a byakugan elvileg átlát a dolgokon
Neji és Hinata legalábbis át látott vele a falon pl mikor a robbanó jegyzeteket keresték Konohában tehát akkor ha beállnak eléd akkor átlátsz rajta
+ a byakugannak nem teljesen 360 fok (ha ez most hü*eség akkor sorry) a látószöge
 és csak 50 méteres körzetben lát meg mindent  kacsint kacsint
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #685 Dátum: 08 máj 09, 15:00:33 »

Nem mert a chakrát érzékeli és neked is van chakrád mindenkinek van, csak nem tudod használni. Ettől függetlenűl van benned és azt látja és ha figyelted amiken átlát is látja csak furcsán.
Naplózva
Shinji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



« Válasz #686 Dátum: 08 máj 09, 23:32:03 »

Egyébként tényleg nem 360° de 358° biztos megvan egyedül egy kis pontnyit nem lát a háta közepénél de et is megoldotta ... abba a kis kúp alakba ahol nem lát chakrát erszt kis és azt érzi ha valami megzavarja a chakrát.
De nekem akkor is a sharingan tetszik jobban milyen könnyen lehetne hasznosítani pl:suliban csak másolom a legjobb tanuló mozdulatait Nevet ok kicsit elkalandoztam de akkor is az a legjobb mert azzal azonnal le tud másolni minden jutsut kivéve a vérvonal jutsut és átlát a taijutsun genjutsun is (legfeljebb nem elég képzett a teste hogy tegyen is valamit a taijutsu ellen pl:lee vs sasuke.
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #687 Dátum: 08 máj 10, 10:23:07 »

Nem mert a chakrát érzékeli és neked is van chakrád mindenkinek van, csak nem tudod használni. Ettől függetlenűl van benned és azt látja és ha figyelted amiken átlát is látja csak furcsán.
Érdekes meglátás, a fákon simán átlátott mind Neji mind Hinata, úgy, hogy nem látszódott egyáltalán a fa, csak az 50 méterre levő dolog.
Naplózva

Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #688 Dátum: 08 máj 10, 11:46:54 »

Sztem ő dönti el hogy éppen min akar és min nem akar átlátni
tehát ha valami belendűl elé akkor nem hiszem hogy azt nem akarja látni
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #689 Dátum: 08 máj 10, 19:00:41 »

Én szerintem (egyéni vélemény nincs bizonyítékom) a chakra mennyisége alapján dönti elhogy mi az, és amikor átlát a fán akkor is látja annak az elenyésző chakra mennyiségét. Nyilván ha keres valamit a lényegtelen dolgokat kiszűri de egy ember beáll elé azt tuti észrevenné mert az nem kevés chakra Nevet.
De ezt nem tudom bizonyítani lehet nincs is valóság alapjaxD.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!