24 szep 29, 10:30:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 509440 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #570 Dátum: 08 ápr 19, 00:37:35 »

Itachi sohasem használt sima Sharingannal MS-es technikákat.  Hmm? legalábbis ha azt használt, akkor mindig megváltozott a szeme. Nevet Én legalábbis így emlékszem. xDD
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #571 Dátum: 08 ápr 19, 00:42:15 »

Itachi csak az utóbbi pár mangában és akkor használt MS-t, amikor kakashiékkal és Sasukával találkozott. És akkor mindig átalakult a szeme, szóval ő nem használ sima Sharingannal MS cuccukat, hanem MS-sal használja őket... asszem. xD
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #572 Dátum: 08 ápr 19, 00:46:33 »

ja, mintha olyan fontos lenne. xD
Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy Madara vajon az örök MS miatt nem halt-e meg. (bár lehet, hogy Madar Obito, amit nem akarok, de ez off xD ) lehet, hogy az örök MS-nek még rengeteg képessége van. xD és az ember is örök lesz tőle, ahogy a Sharingan is. xD
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #573 Dátum: 08 ápr 19, 00:55:08 »

én akkor sem szeretném, de ezt hagyjuk szerintem. x'D

Am, nekem még minidg az a meggyőződésem, hogy a sharingan a legjobb kekkei genkai. xD Én úúúgy imádom. xD Mondjuk a rinnegan is brutál erős. Nevet bááár, hiába mondja Jiraiya én nem hiszem, hogy az örök MS-től erősebb lenne. xDD
Naplózva

Ciccus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥


« Válasz #574 Dátum: 08 ápr 19, 00:57:03 »

főleg a megvakulás veszélye miatt... bár minden szemteknikának meg van az átka. a byakugan miatt az egész Hyuuga klán "enyhén" vakegérnek néz ki xD
Naplózva


A halál nem szomorú. Az a szomorú, hogy a legtöbb ember nem is él igazán.

Háborúzni a békéért olyan mint baszni a szüzességért.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #575 Dátum: 08 ápr 19, 01:13:13 »

amúgy tényleg.  Ohh My God azon már elgondolkodtam, hogy Itachinak, pont a sharingan miatt nem lett volna szabad tudnia, hogy Sasuke genjutsut használ amikor el akarta venni a szemét. Itachi mégis ki vette, miközben valójában meg akarta védeni az öccsét. Ami azt jelenti, hogy Itachi végig tudta, hogy Sasuke genjutsut használ akkor, amikor kivette a szemét. xD Tehát az MS-sel tudhatta csak. Mondjuk arra is kíváncsi lennék, hogy Madara az MS-sel oltotta-e el az Amaterasut. de az is leht, hogy valami más jutsut használt.  Nevet
Naplózva

aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #576 Dátum: 08 ápr 19, 11:52:43 »

amúgy tényleg.  Ohh My God azon már elgondolkodtam, hogy Itachinak, pont a sharingan miatt nem lett volna szabad tudnia, hogy Sasuke genjutsut használ amikor el akarta venni a szemét. Itachi mégis ki vette, miközben valójában meg akarta védeni az öccsét. Ami azt jelenti, hogy Itachi végig tudta, hogy Sasuke genjutsut használ akkor, amikor kivette a szemét. xD Tehát az MS-sel tudhatta csak. Mondjuk arra is kíváncsi lennék, hogy Madara az MS-sel oltotta-e el az Amaterasut. de az is leht, hogy valami más jutsut használt.  Nevet
Olvass vissza, nagyon rosszul tudod...kezd az ita vs sasuke harc elején...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #577 Dátum: 08 ápr 19, 21:37:20 »

Itachi sohasem használt sima Sharingannal MS-es technikákat.  Hmm? legalábbis ha azt használt, akkor mindig megváltozott a szeme. Nevet Én legalábbis így emlékszem. xDD

Én arra a részre gondoltam, amikor Kakashit megdöfködi egy cseppet (3 nap és 3 éj). Akkor csak a sima Sharinganja van, nem változik meg a pupillája stb, de mégis használja. Sőt mikor rátalálnak Narutóra és Ero Sennin bezárja az egész panziót valami béka gyomrába. Ott sem változik meg...
Naplózva
aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #578 Dátum: 08 ápr 19, 21:41:25 »

Az csak hiba, kell használni az ms-t ahhoz a 3 technikához....mindenképpp
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #579 Dátum: 08 ápr 19, 21:45:45 »

Hát pontos számot nem tudok írni, de ez akkor van, mikor Tsunadét mennek megkeresni, az első két három rész abból a történetből...
Naplózva
Ciccus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥


« Válasz #580 Dátum: 08 ápr 20, 10:42:24 »

Az 80 valahányas rész (vagy 90 valahány xD) És tényleg csak hiba lehetettt mert nem tudná simával használni. Legalábbis elvileg  Nevet
Naplózva


A halál nem szomorú. Az a szomorú, hogy a legtöbb ember nem is él igazán.

Háborúzni a békéért olyan mint baszni a szüzességért.
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #581 Dátum: 08 ápr 20, 11:08:55 »

+ ott volt még az amaterasu azt is csak az MS-el lehet bár az nincs leírva (asszem Mosolyog )sehova hogy sima sharingannal nem lehet ijen illúzió technikát végrahajtani max csak nem lessz ojan erős  Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva
aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #582 Dátum: 08 ápr 20, 11:17:51 »

Nem is látjuk, hogy csinálja az amaterasut, csak azt, hogy ég a béka gyomra, és nem vett be gyomorfájdalomcsillapítót...
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #583 Dátum: 08 ápr 20, 12:03:47 »

biztos hogy az az amaterasu volt mert feketén lángolt és tachi még mondja is használnom kellet a napistennőt vagy vmi ijesmit  Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #584 Dátum: 08 ápr 20, 12:11:38 »

De az amaterasu is le van írva.  Nevet

És valóban használta ott az amaterasut, csak nem mutatták. Elvégre az amaterasu pont a fekete lángokkal égű tűz, amit nem leht, vagy csak nehezen lehet eloltani. És a béka gyomrában is ilyen volt, csak akkor még nem mutatták, hogy hogy csinálta.  Nevet

Aha, aronringo, vagymi... és azt elmondanád, hogy mit olvassak vissza? Mert tudtommal az történt amit leírtam.  :/
Naplózva

Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!