24 szep 28, 22:26:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 509119 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #375 Dátum: 08 feb 02, 08:52:01 »

Eddig Itachi MS-e ien volt:
Mostani mangákban meg ien:
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #376 Dátum: 08 feb 02, 09:18:04 »

.. :o :o ... aztarohadt...  én ezt edig  nem  vettem észre...xD..
..de ennek kell h  legyen  valami oka nem ?? ... vagy  ez  a  vagság  folyamattal  járhat ??
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #377 Dátum: 08 feb 02, 09:31:43 »

Erre gondoltam én is, de én se tudom azér kérdeztem  Nevet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #378 Dátum: 08 feb 02, 10:00:14 »

hűha hát ezt én se tudtam utána néztem hogy hátha másfajta Sharingan mind2 de ami a mangaban van azt sehol se találtam meg csak ami eredetileg volt neki MS
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #379 Dátum: 08 feb 02, 13:30:11 »

Na a mostani manga rész után felmerült bennem egy kérdés:

Ha Saskénak nincs MS-e (ezt ő is állítja??) akkor Itachi, hogy fog MS-t varázsolni a szemébe?
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #380 Dátum: 08 feb 02, 13:38:55 »

Szerintem sehogy , de valószínű bazira örülni fog , hogy lát Nevet (FWa -ba midnig neki megy valaminek aztán Mangekyou sharingan Nevet)
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #381 Dátum: 08 feb 02, 13:39:01 »

hmm..  szerintem nem azon van a  lényeg  h  MS legyen amit  elvesz  a  testvértől.. hanem  maga  a  szem...... lehet  h  kiveszi.. és  ha  berakja  magának  akkor   automatikusan MS  é  válik  a  sima   sharingan  szem.......
..am Itachi  tudja.. hisz  mondta  is... 
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #382 Dátum: 08 feb 02, 13:47:33 »

Jaa tényleg ezt el is felejtettem , de mivel az is Uchiha szem ezért aktiválni lehet benne a Mangekyou - t , ha tudja valaki , hogy hogy kell . Szóval mivel Itachi fölélesztett magában  mangekyou - t , ezért fogja tudni használni , ez full kiment a fejemből Nevet . Egyébként azt nem értem , hogy lesz ez ? Berakja és már lát is ? hát vaaélhogy csatlakoztatni kéne bele a saját látóidegét .
Amúgy én kekkei genkai-ból szerintem a byakugan - t használnám , tök könnyen áltláhet nézni vele a lány öltözőbe . Nevet Miért nincs nekem ? Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 02, 14:04:02 írta Gangstakun » Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #383 Dátum: 08 feb 02, 18:33:23 »

Eddig Itachi MS-e ien volt:

Ezt meg tudnád mondani melyik részben volt, vagy esetleg, hogy az animében vagy a mangában?
Mert, már korábban is beszéltünk róla, van egy olyan kis baki az anime/mangában, hogy bár Itachi mondja, hogy "Mangekyou Sharingan" de a szeme marad a "sima" 3 pöttyös Sharingan.
És ezért még nem sokat láttuk az MS-ját...

Bár, ha jól megnézzük a képeket, akkor a második képen a halvány vonal ugyanott van mint az első képen a Sharingan "teste". Lehet benne valami, hogy a Mangekyou Sharingan folyamatos "lefogyásával" Kishimoto-sensei a használó "fénytől való megfosztatását" menetét akarja szemléltetni.
Vagy egyszerűen csak baki. Nevet
Vagy ez a forma most jobban tetszik a mangakának... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 02, 18:34:11 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #384 Dátum: 08 feb 02, 19:17:02 »

Csak én vettem észre, hogy Itachinak, közel már 3 féle MS-t is rajzoltak a mangában?
Ez az új, amit Chakra linkelt(amiről azt hittük, hogy Sasuke-é) és kétféleképpen ábrázolták a régit is...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #385 Dátum: 08 feb 02, 19:35:54 »

Hát amit beidéztél az akkor látszik amikor lemészárolja a klánt, és Sasukenak mutogatja  Nyelvesít Hívjuk telinek, mer az még mondhatni kör alakú (mármint a fekete rész)
A másik ami shuriken alakú az meg a mostani mangákban van: Itachi-Sasuke összecsapásnál.
Naplózva
tatatomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54


Mangekyou Sharingan


« Válasz #386 Dátum: 08 feb 04, 18:46:09 »

Nem a Rinne'gan az más és a Genne'eigan is nézz utána >Szomorú
Naplózva

Gondolkodom tehát..... .vagyok??
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #387 Dátum: 08 feb 04, 19:51:50 »

tatatomi, mi az a "Genne'eigan"? :huh:

Mellesleg ezt írtad:

Sztem a genneigan se m rossz nem tom hogy kell írni csak egszer láttam egy oladalon.Elsőnek a ninja világ megalapítója tudta ezt használni(vagy másnéven sárkényszem)

Ami a Rin'negan leírása (félkövér betűvel kihúztam) + Te magad is mondtad, hogy nem tudod, hogyan kell leírni... Akkor miről is dumálunk? Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 04, 19:54:02 írta Arvael » Naplózva

Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #388 Dátum: 08 feb 05, 10:55:32 »

Valószínűleg Kekkei Genkai-t akart írni. De amúgy Itachinak 4 MS-e van!!!
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #389 Dátum: 08 feb 05, 14:04:40 »

Háát ezt még nem vettem észre .  ??? Képet tudnál róla adni ? Mondjuk nem rég néztem egy vidit amiben benne volt mikor Itachi használja a mangekyuo sahringan - t sasuke - n és ott se váltott át a szeme csak 3 vonás volt rajta vagy több . De ez most irekt volt vagy baki ?  ???
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!