24 szep 27, 15:12:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mad Duck Team Fanszinrkon (Fairy Tail, Hetalia, stb.)  (Megtekintve 66063 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #120 Dátum: 11 szep 17, 10:40:57 »

A csapat tagjait ha ma este ráérnek jöjjenek fel ts re egy szavazás erejéig köszönöm.
Naplózva

Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #121 Dátum: 11 szep 21, 05:29:15 »

És igen mint már ígértem megvan a kis demo videónk melynek linkjét végre valahára kitudom tenni. A video megtekintése után Véleményeket szívesen várunk, de további jelentkezőket még szívesebben Nevet. további szép napot mindenkinek.

jajj a link majdnem elmaradt.: http://indavideo.hu/video/MddTFanszinkronFairy_Tail_EP1_Demo
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #122 Dátum: 11 szep 21, 17:16:22 »

Az elején a narrátor vehetné egy lazábbra a figurát, nem kell ennyire Benedek Elek mesemondó stílusában tolni. Mosolyog
Az opening a helyén van, kár, hogy egy fia magyar szó nincs benne. ikszdé
A vonatos jelenetnél Natsu szinkronja kicsit jobban artikulálhatna, mert ha nem tudnám, mit mond, nem érteném. Happy hangja oké, esetleg lehetne kicsit "nyafogósabb", gyerekesebb.
Az effektek jók lettek. kacsint

Ja, és nem "fun" hanem "fan". Nevet

Nézzétek meg és mondjatok véleményt! Nem hosszú, kb. 3 és fél perc (ebből 2 és fél az opening. ikszdé).
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 21, 17:18:10 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #123 Dátum: 11 szep 21, 17:22:59 »

A narrátor szövegét eléggé sok féle képp adtam elő. És parancsra lett ilyen. Mosolyog Happy szerintem is nyugodtan nyafoghatna sokkal erőteljesebben.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #124 Dátum: 11 szep 21, 17:24:25 »

annyit hozzá tennék hogy ha mindent magyarra fordítanánk akkor bizonyos szituációk hülyén hangzanak így döntöttünk a világ nyelvnél bizonyos esetekben Nevet. de további véleményeket szívesen vesszük hogy még jobb legyen ami már remélem így is jó.
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #125 Dátum: 11 szep 21, 17:37:24 »

 happy hangja lehetne picit gyerekesebb szerintem is
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #126 Dátum: 11 szep 21, 17:57:50 »

Kezdetnek sztem egész jó lett, de azért mondok én is pár kritikát:

-Natsu hangja sztem korrekt, azzal nem lesz probléma
-Happyből tényleg hiányzik a gyerekesség,nyávogás de ha pótolva lesz akkor abban sem lesz kivetnivalóm
- A Narrátor úr  Nevet legyen lazább mintha beszélne, és a Fairy Tailt ne ejtse úgy kihangsúlyozva "Féri Tél"-nek. Sztem Fee-(kicsit megnyújtott e hang) ri Tél jobban hangzana.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 21, 17:58:26 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Korni
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #127 Dátum: 11 szep 21, 18:26:36 »

Happy majd jobban igyekszik  Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #128 Dátum: 11 szep 22, 07:56:50 »

Nagyon király látván, hogy jól haladtok a szinkronálással, már leírtam a véleményemet máshova, de akkor ide is írom.

Kicsit durván néztem Happy hangján, totál nem illik hozzá...
Natsu hangja már 1 fokkal jobb, de még azon is érződik, hogy nem jól artikulál, habár amikor a vonat elviszi a p*csába, akkor nem lett rossz, az a "Ments meg" szöveg
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #129 Dátum: 11 szep 22, 11:03:14 »

köszönjük az észrevételeket és ígyekszünk amin lehet javítani, habár sajnos minden karakterhez nehéz megfelelő hangot találni mivel kevés helentkezőnk van és ezek közül kell a leg ideálisabbat kiválasztani. és igen az is igaz van még min javítani pl artikulálás és szerepbe való beleélés terén de ez még csak egy alakuló csapat és most kezdünk összeszokni, nem kifogásként mondom és ezért is várjuk szívesen a véleményeket (építő jellegű!), hogy mire figyeljünk. Egy kis plusz információ igaz rővid a demo amúgy a hanganyagok 70% megvan de még az aláfestés folyik meg javítások a vélemények alapján zajlanak. Lényeg a lényegben jelentkezőket és további véleményeket várunk. Köszönöm
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #130 Dátum: 11 szep 22, 16:55:29 »

Natsu hangja lazán maradhat szerintem, mert illik hozzá, csak a mikrofon vagy nem tudom mi miatt olyan a hangja, mintha kopogna a hangja. Ezt úgy értem, mintha beljebb lenne a hangja, nem tudom értitek, hogy értem Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
sharko21/faranight
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2303


« Válasz #131 Dátum: 11 szep 22, 22:03:37 »

Nekem nagyon tetszett Natsu első megszólalása, szerintem azzal semmi gond nem volt Nevet viszont amikor kibukik az ablakon, ott nagyon nem illett a hang hozzá, de jó lesz ez Matten Nevet
Dani kommentálása is tetszett, szerintem ad egy hangulatot ennek az animének, a Fairy Tail különben sem egy olyan nagyon modern világban játszódik, ezért úgy vélem beillett a képbe ez a kis monotonítás szerűség. Ebben viszont egyet értek Bastiannal...a "Feeri"(Fairy) tetszetősebben hangzik Nyelvesít
Ami nagyon nem tetszett az Happy. Szerintem nem illik a karakterhez a szinkronszínésznő, bár tetszik a hangja, de én inkább másnál tudnám elképzelni, bár tuti, hogy megszokom idővel.
Izgatottan várom a teljes részt, nagy öröm lenne látni a Fairy Tail-t magyarul. Úgy meg főleg, hogy eddig csak a mangát olvastam,és egy részt sem láttam. Így méginkább ösztönöz arra, hogy nézzem. Sok sikert kívánok a továbbiakban! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 22, 22:05:32 írta sharko21/faranight » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #132 Dátum: 11 szep 22, 22:37:25 »

Az a hölgy aki most Happy hangját adja, szerintem tökéletes lenne Levy-nek. Nagyon illene hozzá, de mivel írtad Hadrius hogy emberhiány van , így nyílván nem tudtok nagyon válogatni.

Egyébként nekem tetszik, csak így tovább.
Naplózva


Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #133 Dátum: 11 szep 23, 12:34:02 »

Látod, látod Hadrius, mondtam én, hogy kell ez a kis "trailer". Nevet Melyik karakternek nincs még szinkronhangja? Nyelvesít Lehet, hogy eltudnék vállalni valamit.
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #134 Dátum: 11 szep 23, 14:16:21 »

első részhez kellene egy jó happy ha nem lesz jövőhét hétvégéig akkor kénytelenek lesztek elviselni majd a jelenlegit, amúgy majd kicsit jobban nyafog és jó lesz. Gondolod Dean jer fel ts-re és ha valóban szeretnél szerepet vállalni fogunk találni neked ettől nem kell aggódni Nevet. És egy kis + infó ha isten is úgy akarja az az úgy akarom na jó ez kicsit túlzás az elő részből meg lesz az összeg szöveg általi hangfelvétel utána még 1 kis utómunka effekt meg stb és azt hiszem rövid időn belül lesz mit adni a népnek. remélem nem volt ez nagyon nyers. Lényeg a lényegben kezd összeállni a csapat és jobbnál jobb dolgok fognak születni. Jelentkezőket és az építő észrevételeket továbbra is várjuk majd a részetekről és még egy kis türelmet kérünk. Mert halad a munka de vegyétek figyelembe ez egy friss csapat és még bővül.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!