24 szep 29, 03:19:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 211340 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #375 Dátum: 09 júl 28, 08:29:33 »

Hát sajna én már előre tudom, hogy ez nem fog menni a gépemen Szomorú de addigra lehet lesz új vidikártya. A sima Star Wars: The Force Unleashed csak Xbox-ra jelent meg? olvastam róla kritikát, hogy ez a játék teljesen ellentmond annak amit eddig lucas art-ék csináltak
Ez a vidi lehet hogy volt már itt de azért belinkelem
http://www.youtube.com/watch?v=DOvbv-LkK6w ez elvileg az old republic legújabb része
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #376 Dátum: 09 júl 28, 21:08:23 »

Igen, a sima csak X-Box 360-ra jelent meg, valamint igen. Full ellentmond nagyon sok dolognak amit Lucas kitalált. Tele van felesleges és pózőrködő mozdulatokkal is. Számomra nagyon abszurd az hogy Vadert majd utána az Uralkodót is leveri, aztán a végén meghal. Vader volt a legerősebb Jedi Lovag és nagyon megdobta az erejét a páncélja fizikális ereje is. Erre jön egy ilyen huszonvalahány éves kölök és lealázza mindkét Sithet. ikszdé
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #377 Dátum: 09 júl 28, 22:07:44 »

Nem csak X360ra jelent meg: PS2, PS3, PSP, DS, Wii, Xbox360

Vader addig volt erős, míg meg nem kapta a vastüdőt és az automail végtagokat.
Lucas még saját magának is ellentmond. A játékba meg szerintem semmi ellentmondás nincs.
A filmekbe egyszer se mondták, hogy nem rendelkezhet valaki ekkora erővel.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 28, 22:12:50 írta Dei » Naplózva


Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #378 Dátum: 09 júl 28, 22:48:19 »

Az ellentmondásban nem kételkedem, az egész sw tele van velük Nevet
Viszont az h Vader lett volna a legerősebb...azért az eléggé nagy túlzás.
Vader egyedül abban az időszakban számítható erősnek amelyikben a film játszódik...azért nem hiszem h megütné a régi sith lordok szintjét, vagy ha Ragnos bácsiék csak annyira voltak képesek mint ők..akkor ennyit a hatalmas Sithekről Nevet
Az uralkodót meg inkább nem is említeném Nevet, azt Windu-bá 20 sec alatt bedarálta...annál sztem még Vader is jóval erősebb volt, csak ugyebár nem véletlenül állt át hozzá.
Bobi-van meg Luke esete meg ugyan ez...noh de persze csak szvsz  Pontosan
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #379 Dátum: 09 júl 29, 17:01:45 »

Idézet Mace Windutól: "Már most minden idők legnagyobb Jedi lovagja... És az ereje még mindig növekszik."

Anakin valóban a legtáposabb volt. Olyan szinten profin nyomta a fénykardozást hogy senki sem bírta legyőzni (a saját fia kivételével). Ami pedig a játékokat érinti, ott a nagyobb játékélmény érdekében terjesztik ki "kissé" a Jedik hatalmát. A játékokhoz Lucasnak nem sok köze van, egyiknek sem ő írta a sztoriját.

"A játékba meg szerintem semmi ellentmondás nincs.
A filmekbe egyszer se mondták, hogy nem rendelkezhet valaki ekkora erővel."

Anakint a midichlorianok teremtették és az övé a legmagasabb midichlorianszám. Ez azt jelenti hogy senki sem kerekedhet felébe, ha az ereje csúcspontját eléri. Vaderként is erősödött ám elég sokat. A fémkaszni miatt ki kellett dolgoznia egy másfajta vívóstílust, ez az ő félkezes Djem So-ja. A fémkaszni miatt megnőtt Vader testi ereje is, erre a Sötét Nagyúr című könyv ad magyarázatot. A Kashyykon pl. elpusztít néhány Jedi Mestert, percek alatt, és a csata végére sem merül ki.

Röviden egy olyannak aki alig kapott 10 vagy 20 évnyi kiképzést, semmi esélye sincs a valaha élt legerősebb Jedivel szemben.   

"Vader egyedül abban az időszakban számítható erősnek amelyikben a film játszódik...azért nem hiszem h megütné a régi sith lordok szintjét, vagy ha Ragnos bácsiék csak annyira voltak képesek mint ők..akkor ennyit a hatalmas Sithekről
Az uralkodót meg inkább nem is említeném, azt Windu-bá 20 sec alatt bedarálta...annál sztem még Vader is jóval erősebb volt, csak ugyebár nem véletlenül állt át hozzá."

Ragnos erejét igencsak megdobta az a Sith kard és az a jogar, amit láthattunk Tavionnál is, tehát az ősi Sithek képesek voltak az úgynevezett Sith Alkímiára. Ez a tudásuk már elveszett, vagy legalábbis Palpatine-ék nem ezt használták... bár az is igaz hogy ők Darth Bane rendjének utolsó tagjai voltak, ahol csak a birtokos és az óhajtó Sith volt. Az ősi SIthek teleaggatták magukat mindenféle erőnövelő csecsebecsével, így nyugodtan mondhatjuk hogy anélkül egyikük sem bírt volna el Vaderrel.

Windu pedig azért volt képes győzni mert ő a galaxis egyik legjobb vivója volt. Nála egyedül csak Dooku volt volt jobb vívó és Yoda. És mivel Dookut Anakin legyőzte, egyértelmű hogy Windut is lerendezte volna. 
   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #380 Dátum: 09 júl 29, 20:08:34 »

Az hogy abban az időszakban mit mondott Windu sztem full jelentéktelen...ez kb olyan minth Revanra is aszondták h ő a legnagyobb és stb...

"Windu pedig azért volt képes győzni mert ő a galaxis egyik legjobb vivója volt. Nála egyedül csak Dooku volt volt jobb vívó és Yoda. És mivel Dookut Anakin legyőzte, egyértelmű hogy Windut is lerendezte volna. " ...nos...sztem Yoda abszolút semmit nem ért, hiába írkálják rá hogy mekkora hatalmas Jedi volt...max bölcsessége érhetett valamit, minden más amit csinált full szánalmas volt...többek között a fénykard techje...+ha már attól összefossa magát hogy 1 kis fémhulladékot meg kell tartani Bobiék felett...nos akkor ennyit a nagy erőkontrollról.

Markához visszatérve: "Marka Ragnos didn't wield a lightsaber, the common weapon of the Sith Lords and the Jedi Knights. He wielded a Sith sword, consisting of a metal blade enhanced by Sith sorcery, a weapon of the primitive Sith race. He could hide the sword inside his scepter." ...tehát fénykardja sem volt, csupán 1 sith "varázslattal" megbűvölt kard volt nála amit a 1 jogarban el tudott rejteni..szal az nem 2 külön dolog volt.

+Kreia is említi az Exiled-nak, hogy a mostani jedik illetve sithek fénykardtechikája full nevetséges a sith lordokéhoz képest(persze nem ilyen szóhasználattal de ez volt a lényege) ...akkor biztos nem pár erőnövelő apróságról beszélt.

Továbbá az sem túl mérvadó hogy Vader mennyi mestert ölt le...abban a korban az egész jedi rend full szánalom volt, már eleve az gáz h nem érzik meg a veszélyt amikor ellenük fordul a klón hadsereg...nem is beszélve arról h mind1ik elég lazán kifekszik. A könyv szerint Maul is elég jónak számított...mégis lecsapta Obi...hozzátenném h elég szánalmas csatában(sztem nagyon gyér volt a dolog  Nevet )

És ha Yoda jobb lenne mint Windu...akkor nem szenvedett volna 20 percen keresztül Sidiussal....és Sidius meg sosem volt vmi hatalmas Sith féleség, sztem semmi xtrát nem mutatott ő sem...

"Sidious knew that the injuries Vader had sustained had robbed him of much of his potential."...magyarul sok powert vesztett az "auto-mail" miatt^^
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 29, 20:15:11 írta Feo » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #381 Dátum: 09 júl 29, 21:38:40 »

Vadernek egy Revan korabeli Jedi legyőzése sem jelentett túl nagy gondot. Mosolyog Plusz mivel Kreia egy Sith Lordina volt, ezért egyértelmű számomra hogy csak némileg szerette volna kíváncsivá tenni az Exilet, hisz a történet során végig a manipulálásán mesterkedett. Felfogható egyfajta túlzásnak is amit mondott, plusz jómagam a Kotor II néhány eseményével és Erőhasználataival nem igazán értek egyet, nem veszem kanonikusba.

"...nos...sztem Yoda abszolút semmit nem ért, hiába írkálják rá hogy mekkora hatalmas Jedi volt...max bölcsessége érhetett valamit, minden más amit csinált full szánalmas volt...többek között a fénykard techje...+ha már attól összefossa magát hogy 1 kis fémhulladékot meg kell tartani Bobiék felett...nos akkor ennyit a nagy erőkontrollról."

Ahhoz képest Yoda Ataruja tökéletes volt ahhoz hogy Dookut elrettentse Nyelvesít. Yoda azért harcolt így, mert alacsony volt, máshogy nem tudott volna küzdeni. "Ha a fénykardot is olyan jól tudnád forgatni mint a nyelvedet olyan vívó lehetnél mint Yoda mester." - mondja Obi Wan Anakinnak, tehát Yoda mégis csak tud valamit. kacsint Plusz ne feledjük hogy Yodát erős kínok gyötörték, mikor érezte hogy a társai sorra elesnek. Egyértelmű volt hogy nem tudott fullpóverrel nyomulni. És tegyük hozzá azt is hogy nem ismerhette Sidious vívótechnikáit, képességeit, így az esélyei alapból nem voltak túl fényesek, ellenben Sidiousnak volt alkalma felmérni Yoda képességeit, hisz találkoztak már néhányszor.

Az a kis fémhulladék pedig fogadok elég nehéz lehet. Egy ősöreg Jedi Mestertől ne is várj el többet. De még egy fiatal Jedi Lovagnak sem lett volna egyszerű. Már ahhoz hogy valaki egy labdát fel bírjon emelni, több éves tapasztalat kell. Ne hidd hogy a Jedi lovagok olyan hű de táposak szoktak lenni ám. Tessék elvonatkoztatni a játékoktól! Egy Jedit egy képzett fejvadász is meg tudott ölni, és ez mindig is így volt.

"És ha Yoda jobb lenne mint Windu...akkor nem szenvedett volna 20 percen keresztül Sidiussal....és Sidius meg sosem volt vmi hatalmas Sith féleség, sztem semmi xtrát nem mutatott ő sem..."

Sidious az Erőalkalmazáshoz értett jobban. Ezen kívül szerintem legyőzte volna Windut is, de akkor mégis hogyan játszhatta volna el a szegény főkancellárt aki ellen a Jedik fellázadnak? Palpatine jól kijátszotta a kártyáit, ez tény. Három Mestertől könnyen megszabadult, a negyedikkel meg elbolondozott egy kicsit. AZért ne feledd hogy kik küzdöttek meg egymással. Mosolyog A Jedi Rend Nagymestere és a Sith Sötét Nagyura. Tehát a két oldal legnagyobb képviselői. Így az erejük is kb. azonos. Plusz a párbajuk nem is volt túl hosszú. Sidious ahelyett hogy szemtől szemben küzdött volna Yodával, elkezdte hajigálni. Mindenképp gondoskodni akart arról hogy Yoda alulmaradjon.

 

"..tehát fénykardja sem volt, csupán 1 sith "varázslattal" megbűvölt kard volt nála amit a 1 jogarban el tudott rejteni..szal az nem 2 külön dolog volt."

Mint olvashattad, az Erővel megbűvölt kard volt, tehát alapból biztosított neki némi előnyt. Mosolyog A jogar pedig képes volt Elszívni az Erőt, és kilőni egy nyaláb formájában vagy még többre is képes lehetett akár.
   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #382 Dátum: 09 júl 29, 21:47:10 »

Idézet
sztem Yoda abszolút semmit nem ért, hiába írkálják rá hogy mekkora hatalmas Jedi volt...max bölcsessége érhetett valamit, minden más amit csinált full szánalmas volt...többek között a fénykard techje...+ha már attól összefossa magát hogy 1 kis fémhulladékot meg kell tartani Bobiék felett...nos akkor ennyit a nagy erőkontrollról.

Meghát azt se felejtsük el, hogy már a 200 évet is túlhaladta ikszdé szóval lehet azért is volt olyan harc amilyen.
Én meg már 542526×-re kezdem újra a Kotor 2-tXD nem igaz. Most elértem a dantooine-re és ott felvettem a saját kristályomat. Utánanéztem kiderült, hogy amint oda leet menni a bolygóra mennyünk oda, mert minden szintlépéskor, erősödik a kristály. Nekem a kövi szintlépésig, kb 25.000 XP-t kellett volna gyűjtsek ami nagyon lassú folyamat  >.<#
Naplózva

Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #383 Dátum: 09 júl 29, 22:02:49 »

Felfogható egyfajta túlzásnak is amit mondott, plusz jómagam a Kotor II néhány eseményével és Erőhasználataival nem igazán értek egyet, nem veszem kanonikusba.
Amíg a KotOR 2 és a FU C-canon addig akármennyire tiltakozhattok ellene, része az sw univerzumnak!
Naplózva


Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #384 Dátum: 09 júl 29, 22:21:41 »

Nem hiszem h Dooku elrettent volna...ha valóban olyan gonosz lett volna mint amilyennek beállítják, ledobta volna a fénykardjával amíg tartotta Bobiék felett a fémcuccost ...
+A Kotor féle storykat eléggé canonikusnak írják...

Bobi szövegéből se lehet kiindulni mivel alap h minden Jedi felnézett Yodára...+nem hiszem h Palpatine nagyon látta volna harcolni Yodát szal ő se tudhat túl sokat az erejéről.
Bobit is gyötörte Qui-Gonn halála...mégis lecsapta Mault(ami szintén elég gáz volt sztem de ebbe nem akarok belemenni  Nevet )

"Sidious killed Plagueis in his sleep and took the title of Sith Master for himself" ...szóval ennyit a nagy és hatalmas Sith mesterről -.-

Hiába ősöreg Jedi Mester...ő volt a tanács feje, alkalmatlant meg fölös odaválasztani...pusztán bölcsességgel meg nem lehet fenntartani 1 szervezetet amikor azt ki akarják írtani  Nevet
Tény h a képzett fejvadász meg tudta ölni a Jedit...de nem igazán tudok olyan esetről amikor úgy igazán párbaj jellegű lett volna a dolog...a merénylet meg megint más téma, elég egyszerű dolog ha képzett az illető.

"AZért ne feledd hogy kik küzdöttek meg egymással. Mosolyog A Jedi Rend Nagymestere és a Sith Sötét Nagyura. "
Pár sorral odébb írtad h Yoda ősöreg és ezért nem volt olyan fain mint amilyennek képzelhették volna 1esek...nos ezesetben a Jedi Rend Nagymestere titulus abszolút semmit nem ér, Sidius meg kb villámot szórt meg manipulálta ANakint...szal ő se volt túl tápos.

És azt se hiszem h Kreia csak kíváncsivá szerette volna tenni az Exiled-ot...mivel nem a sötét oldalra akarta átcsábítani, hanem Revan után akarta küldözgetni a népet az "igazi fenyegetés" ellen ...nos ehhez nem kell sithet faragnia senkiből.

És Ragnos kardjánál nem ír semmi erőbűvölést...Sith Sorcerynek írja...ami inkább boszorkányság mintsem erő.
És a jogarhasználatot egyedül JA-ban említik...ha Kotort nem veszed kanonikusnak úgy a JA-t miért is?  Nyelvesít
+Simus legyőzésénél sem írja hogy használt volna bármi extrát...pedig ő is Sith Lord volt
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #385 Dátum: 09 júl 30, 09:14:15 »

A régi Sith Lordokat nem hiszem, hogy van értelme összevetni az újabb koriakkal, mert azóta teljesen más lett a felfogásuk + számos felfedezés is történt azóta.

Anakin lehetőségei tényleg óriásiak voltak, de az nem sokat jelent, ha nem tudja megfelelően irányítani - lásd Mustafar.

Aki meg lebecsüli Sidious-t, csak annyit mondok: Force Wormhole. Egy egész flottát bedarált alig pár perc alatt ezzel.
Windu ellen valószínűleg csak megjátszotta, hogy vesztett, mert Yoda erősebb volt, mint Mace és nem tudta legyőzni a Sith Lordot. Sőt, amennyire tudom párbajbl csak egyszer került ki vesztesen, de ott is csak azért, mert Leia megnövelte Luke erejét.


Amúgy tényleg eltúlozták az erejét a tanítványnak, hogy Vadert lenyomja még hagyján, de hogy a Császárt is, na az azért túlzás.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #386 Dátum: 09 júl 30, 09:34:34 »

"The uncontrolled Force storm destroyed the Eclipse, Palpatine's flagship" ...képzelem hogy élvezhette a saját wormhole skilljét...

Mivel a "Legerősebb Sith" féleségről beszéltünk így eléggé sok értelme van felhozni másokat Vaderen meg Sidiuson kívül.

És sztem ha Vadert lenyomta akkor az emperor meg alap...Vadert se tartom túl hatalmasnak, de sztem az emperornál ő is táposabb volt, az close-combatban össz a force lightningot szórta...
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #387 Dátum: 09 júl 30, 10:11:42 »

Mármint a játékban? Még nincs meg, szal nem tudom.
De Sidious mindig is erősebb volt Vadernél.

Ha még az idén kihozzák, hááát... nem tudom lesz-e idejük rendesen portolni.

Vajon mennyire lehet majd modolni?
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 30, 10:14:19 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
phamerik13
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Válasz #388 Dátum: 09 júl 30, 15:54:29 »

hu de faja és már ősszel!?Nevet
de király!
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #389 Dátum: 09 júl 30, 16:15:06 »

"Nem hiszem h Dooku elrettent volna...ha valóban olyan gonosz lett volna mint amilyennek beállítják, ledobta volna a fénykardjával amíg tartotta Bobiék felett a fémcuccost ..." - Dooku nem is volt gonosz, plusz magát nem is tartotta valódi Sith Lordnak.

"+A Kotor féle storykat eléggé canonikusnak írják..." - A kotor I eseményei ellen semmi kifogásom. A kotor II ellen már nagyon is sok...

"Bobi szövegéből se lehet kiindulni mivel alap h minden Jedi felnézett Yodára...+nem hiszem h Palpatine nagyon látta volna harcolni Yodát szal ő se tudhat túl sokat az erejéről."

Anakin azonban már látta, és Palpatine kiszedhette belőle, hogy Yoda miket tud. Plusz Dooku is tarthatott neki róla kiselőadást.

""Sidious killed Plagueis in his sleep and took the title of Sith Master for himself" ...szóval ennyit a nagy és hatalmas Sith mesterről -.-" - A vicces hogy Sidious még büszke is volt rá. ikszdé A Sithek sosem voltak a becsület hívei, a tanítvány célja hogy felülmúlja és aztán megölje mesterét, kerüljön ez bármibe. Sidious tette gyávaságra vall, de mivel meg tudta ölni a mesterét, büszke rá. Túljárt a mestere eszén, ez neki a lényeg. És igaza is van.

"Hiába ősöreg Jedi Mester...ő volt a tanács feje, alkalmatlant meg fölös odaválasztani...pusztán bölcsességgel meg nem lehet fenntartani 1 szervezetet amikor azt ki akarják írtani"  - A Jedik elsődlegesen nem katonák. Békefenntartók és a tudás őrei. Yoda használta a legjobban közöttük az Erőt, és ő volt a legtapasztaltabb is. Plusz a Rend akkor még nem állt háborúban mikor Yoda lett a Nagymester.

"Tény h a képzett fejvadász meg tudta ölni a Jedit...de nem igazán tudok olyan esetről amikor úgy igazán párbaj jellegű lett volna a dolog...a merénylet meg megint más téma, elég egyszerű dolog ha képzett az illető." - a Jedik vívóformái állnak a galaxis legjobb közelharci technikáinak élén. Közelharcban tényleg kevesen tudnának ellenük helyt állni. Maximum egy mandalóriai hadvezér, de egy mesterrel talán még ő sem bírt volna. Grievous meg Dookutól tanult vívni.


"Pár sorral odébb írtad h Yoda ősöreg és ezért nem volt olyan fain mint amilyennek képzelhették volna 1esek...nos ezesetben a Jedi Rend Nagymestere titulus abszolút semmit nem ér, Sidius meg kb villámot szórt meg manipulálta ANakint...szal ő se volt túl tápos." - attól függ mit nevezünk tápnak. Ha valaki képes egy egész galaxist összekuszáló háború kirobbantására és mellette marad még ideje egy Jedi manipulálására, azért... nem is tűnik mellette úgy mintha annyira szüksége lenne ilyen hatalmas tápokra. Mosolyog Minden estre neki sikerült elérnie azt amit sok ősi nagyúrnak nem. Kialakította a Galaktikus Birodalmat. Mosolyog Ráadásul elérte hogy a tanítványa ne múlja felül őt.

"És Ragnos kardjánál nem ír semmi erőbűvölést...Sith Sorcerynek írja...ami inkább boszorkányság mintsem erő.
És a jogarhasználatot egyedül JA-ban említik...ha Kotort nem veszed kanonikusnak úgy a JA-t miért is?  Nyelvesít
+Simus legyőzésénél sem írja hogy használt volna bármi extrát...pedig ő is Sith Lord volt" - Marka Ragnost tartom kanonikusnak. Neki meg ilyenjei voltak, tehát az ő hatalmát amúgy sem lehet kétségbe vonni. Minden nagyúrnak volt valami speckó medálja vagy kardja vagy valamije ami különlegességnek számított. De abban az időben szükség is volt rá mindenképpen hisz egymástól is meg kellett védelmezniük magukat.  


 




Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!