24 szep 29, 03:18:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 211338 alkalommal)
0 Felhasználó és 56 vendég van a témában
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #165 Dátum: 08 okt 29, 18:33:51 »

jah csak az ki van hallva xD es am hogy lehet megváltoztatni a topic nevét ? xD  Pirul
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #166 Dátum: 08 okt 29, 18:43:02 »

vki fehér betűvel írja már le a végkifejletet kíváncsi vok:D
Naplózva
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #167 Dátum: 08 okt 29, 18:45:57 »

Nem baj le lehet írni xD szeretem tudni hogy mi lesz a vége főleg könyveknél xD Nagyobb erőnlétet ad az olvasáshoz xD
De valaki mondja meg pls hogy mit kell csinálni ahol tartok ?  :/
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #168 Dátum: 08 okt 29, 18:57:34 »

a leg egyszerűbb ha a youtube-n megnézed. én úgy akasztottam ki 1-2 játékot:D
Naplózva
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #169 Dátum: 08 okt 29, 19:28:54 »

Természetesen gondoltam erre de nem találom  :/ hát marad a reggel 6-ig való gépezés ! Ez mindig bejön ^^
Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #170 Dátum: 08 okt 29, 19:29:29 »

Obi Wan: végigjátszás! Rákeresel a Googlen.
A végkifejletet nem mondom el mert megharagudtok Nevet Max priviben elküldöm.  Egyébként egy végkifejlet van, de addig el lehet jutni vagy 5 szálon, ha nem többön. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 29, 19:30:04 írta Csirguz » Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #171 Dátum: 08 okt 29, 19:36:26 »

Csigusz ne vedd sértegetésnek de hülyének nézel ? Már mindent próbáltam  :/ Pedig midnenki a Kashyyk-on akad el -.-" én meg már az első pályán pff ...
Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #172 Dátum: 08 okt 29, 19:46:22 »

Passz... én csak a 2-t játszottam végig, abban lehet tudok segíteni. Pfhuh szerintem ha próbálgatod akkor meglesz, sok sikert! Mondjuk a Kotort ismerve a történet pályánként is változik, és minden párbeszéd befolyásolja, szal érdemes átfutni több végigjátszást is! És nem, nem nézlek hülyének.
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 29, 19:46:58 írta Csirguz » Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
norbie 12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294

zabuza bácsi :-)


« Válasz #173 Dátum: 08 okt 29, 20:35:31 »

vki fehér betűvel írja már le a végkifejletet kíváncsi vok:D
nos ha a vég kifejlet a játék végét jelenti akkor mind a 2 kotor esetébe( rövid történet) kotor 1 : ki kel szabaditanod azt a kis csajt a ketrecböl és ő lesz a mestered mindenbe bele szol hogy ilyen meg olyan legyél és a végén Dart Malak (a volt társad asszem ) elkapja a kis csajt és meg kinoza és át ál a sötétt oldalra 2-szer meg küzdesz vele aztán kkinyirod  aztán mész malakért és ött is kinyirod nagyábol ennyi ( ja és te vagy a malak társa Dart Raven csak a joda utánzat kitörölte a memoriádat )

Kotor 2 : le zuhan a gépet és felébredszegy kamra szerüségben  kiesel belöle találkozol egy öreg asszonyal aki jedi és mászkálsz össze vissza majd késöbb ő lesz a mestered ( ja és feléled a mallak de ilyen össze vágot minden lesz )
deto patog hogy jonak kell lenned de aztán elkezd harcolni a néne a mallakal és a néne elveszti a karját csak az egyiket ( pont ugy mint deidara Mosolyog ) megmentittek mentek őssze vissza és a néne állt ál a sötétt oldalra  megküzdeszvele meg ölöd 1 bolygon fel robban a bolygó te elmenekülsz és ennyi
( remélem nem hagytam ki tul sok mindent )
Naplózva

szia szeretem a narutott ennyi :-)
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #174 Dátum: 08 okt 29, 20:57:20 »

ééérrdeeekeeeeees. xD most kakashi-san valami ilyesmit kéne csinálnom xD : EGY SOPILER ? OH NE MILYEN ALATTOMOS EZ .... !!! xD
De most Obi_wan-osan : Hmm kiváncsi leszek rá  Yóóóó

Valaki szerezhetne nekem egy végigjátszást az első részhez  :/
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 29, 20:58:00 írta Obi_Wan » Naplózva
Enterei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #175 Dátum: 08 okt 29, 22:31:13 »

Hát a játékban nagyon elrontani nagyon nem lehet, max másfélekép alakulnak az események. Ha valaki játszott anno a Baldur's gate-el akkor biztos tudja, hogy miről beszélek. kacsint
Bizonyos dolgokat már így fejből nem tudok, de itt biztos megtalálod azt, amit keresel.
http://www.starwarskotor.extra.hu/
Naplózva

Lásd meg mások szemében a reményt, és ne taposd el.
renato
Vendég
« Válasz #176 Dátum: 08 okt 30, 10:49:24 »

és még azt hittem h a Half-Life 2nek van béna végkifejlete Nevet (nem gúnyolódni akarok de nekem ez a végkifejlet nem naon tetszik:S)
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 30, 20:24:41 írta renato » Naplózva
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #177 Dátum: 08 okt 30, 19:05:31 »

Nah jedi vagyok xD És a válaszaim alapján Jedi őrző lettem vagyis Sárga kardos ! és ti milyenek lettetek ? ( amúgy zöld akartam lenni :/ )
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 30, 19:06:05 írta Obi_Wan » Naplózva
Enterei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #178 Dátum: 08 okt 30, 23:17:00 »

Én Jedi Sentinel lettem, így nagyjából minden helyzetben helyt tudtam állni. Az őrző a közelharcban erősebb, a tanácsadó a jedi erőkben, míg az őrszem jó közepes helyett foglal el. Mint már írtam én a hármas jedis felállást favorizáltam.
Ezen karakterek és jómagam:
         Én: Erős közepes értékekkel alakítottam ki, de úgy, hogy ha kell megállhassa a helyét egyedül is. Csapatban a közelharcos szerepét töltötte be.
         Jolee Bindo: Nálam ő volt a nagy "mágus". Ritkán vittem közelharcba, de távoli támadásaival és képességeivel tökéletes tagja a csapatnak. Mivel semleges, volt sötét és világos ereje is. Fontos képessége volt a Stun és a Droid Stun. A játék vége fele nagyon sokk és erős droidal hoz össze a sors, de a DS képességgel könnyedén ellehet intézni őket.
Bastila / Juhani: Ezen két hölgyeményt cserélgettem. Mindkettőt közelharcra, de két különböző stílusra fejlesztettem. Bastila nálam jó volt és ő töltötte be a csapat gyógyítóját " amikor jó voltam akkor én is kitanultam, de mindig jó ha más is ért hozzá magas szinten", emellett a sima stunt és az erő elfojtást is rá bíztam. Juhanit ugyan csak közelharcos, ám mivel sötét beállítottságú nagyon durván tud aratni a villámmal és az élet szívással, így őt gyógyítani nem kellett és ilyen elég volt a fő karim, hogy az esetleges sérüléseket gyógyítsa.
Naplózva

Lásd meg mások szemében a reményt, és ne taposd el.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #179 Dátum: 08 okt 31, 00:03:24 »

Imádom ezt a játékot de meglehetősen könnyű, legjobb választás szerintem a kék kardos alias védelmező. Két társnak mindig a vukit és bastillát vittem no meg néha az öreget Nevet
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!