24 ápr 28, 10:59:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Brolly  (Megtekintve 13042 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Dátum: 11 jún 20, 13:32:20 »

Észre vettem, hogy már van aki írta, hogy legyen ilyen téma. Gondolom sokan nem írták le, de szerintem ez a téma szükséges. A nagy Brolly aki három movie fő gonosza volt.

Leírása:
Egy super saiya-jin aki ugyanazon a napon született, mint Goku és természetéből fakadóan utálta ő‘t. Még kisbabaként ki akarta végezni Brolly-t Vegeta király, mert félt az erejétől, de végül is Brolly megmenekült. Évekkel később mindenkit szétvert, de amikor találkozott Gokuval, Goku legyőzte ‘Őt, bár nagyon nehezen, de nem halt meg, hanem a földre zuhant.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_qjyahGK-33LC0Dx9HHG_4-K70zxfWfOrB-BjtBw59Md-rwRP

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS2EXd4ZOtQ-yMaH4ufcGPYXgCqi3CfMbTAgWMfhTwK66qvUhG9bg

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSNI7WUz6OzFuCOSzPBscc0htWwYMCQrS4_uGhIkYSx8sJbAfhH4g
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 21, 07:26:36 írta papama » Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1 Dátum: 11 jún 20, 16:46:37 »

Ha már lusta voltál saját magad írni róla pár sort, akkor azt a néhány hieroglifát igazán átjavíthattad volna "ő"-betűre.
Naplózva

papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #2 Dátum: 11 jún 21, 07:29:12 »

Javítva.
A saját változatom:  Vegetea király megakarta ölni őt, mert félt Brolly nagy erejétől. Ám megmenekült és az erejével mindenkin bosszút állt. Goku nagy nehezen elintéztem ám a földre zuhant.
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3 Dátum: 11 jún 24, 11:49:38 »

Brollyt csak a Budokai 3ban kedveltem . Imádtam max hangerőn nyomatni a hörgéseit , kiabálásait. x'D
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4 Dátum: 12 jan 22, 14:30:33 »

Egy másik kedvenc. Mosolyog Brollyval csak 1 baj volt, hogy folyton butították. Az első movie-ban hatalmas volt, kemény szöveggel, a 2.ban már agyilag zabkása volt félig, a 3. movie-t meg kár volt megcsinálni, teljesen lealacsonyította a karakterét... Szomorú
Budokai Tenkaichi 3-ban "tag team" módban ő a kivégző karim, nem véletlenül. Nevet

Ellenben az erejének a szintje sosem volt tiszta, sokan ssj2 körülre tennék, van aki ennél kevesebbre... erről valami forrás esetleg?  >.<#
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5 Dátum: 12 jan 22, 14:37:19 »

Hát, mivel elvileg folyamatosan növekszik az ereje, és nincs ismert felső határ, bőven átlépheti az ssj2 szintet. Az, ameddig el is jutott nem tudom, de tekintve (az első mozit, amit láttam is) a leveréseit, szerintem nem ütötte meg az ssj2-t.
Bár ez is hüyleség igazából, mert az ő sj2-je talán még gyengébb is eltt volna... mindenkinél a különböző szintek erejét csak a pillanatnyi tartalékai és edzettsége határozta meg. Mondjuk hasonlítsuk össze ssj1 Gokut a Buu és a Frieza-sagában.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6 Dátum: 12 jan 28, 08:37:07 »

Mondjuk nekem az nem volt tiszta, hogy az első moviban, csak lssj be volt, meg lila hajjal, a 2. részben meg volt ssj is neki...
Egyébként jó kari, csak idegesítő hogy a kakarotton kívül mást nem nagyon tud mondani.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #7 Dátum: 12 feb 01, 00:05:52 »

Broly -nál ez a normál SSJ állapot: http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2010/222/a/0/Dragon_Ball_Z___Broly_RSSJ_by_tekilazo.jpg

Ez pedig az LSSJ állapot: http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2011/087/0/0/dragon_ball_z___broly_lssj_m10_by_tekilazo-d3coqgw.jpg

Mosolyog
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #8 Dátum: 13 máj 28, 22:50:45 »

Emberek, ti mit néztetek eddig? A Dragon Ballban vannak ugye a SSJ szintek, de ő nem szintlépős, kemény edzéssel elérős volt, hanem Legendás Super Saiyan. Már 10. 000-es harci erővel született, meg nem véletlen az sem, hogy külsőre is elüt a többiektől. Ahogy azt megjövendölték, kb 1000 évente, vagy hányszor születik egy ilyen harcos. Goku nem legándás, hanem csak sok edzéssel, és kemény munkával érte el, hiszen teljesen átlag alattinak született. Szerintem az ereje sokkal nagyobb, mint SSJ 2, 3, és 4 között kéne mozognia, ha logikusan lenne elhelyezve, csak hát ugye a film még SSJ 3 előtt készült, sajnos.

A 2. film, az botrány. Az a két szaros győzi le a nagy Broly-t? Na persze... A 3.ba legalább nem ő van, csak valami gyenge utánzat.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9 Dátum: 13 máj 29, 01:14:19 »

Goten és Trunks?  Hmm?  Ők ki tudja már mennyivel születtek, ha gyerekkén olyan könnyen elérték az ssj-t.


http://dragonball.wikia.com/wiki/Legendary_Super_Saiyan#Usage_and_Power

Dióhélyban annyi, hogy erősebb volt mint a Z harcosok együtt. De mikor Gokunak átadták az erejüket, Goku erősebb lett, mint Brolly.
Nincs ismert szorzó tényező, de a V-jump adatai alapján ekkor a z Új Vegita bolygón 1.400.000.000 volt az ereje

Kis elmezés.
Ekkor az ellenfelei SSJ Goku, SSJ Gohan, SSJ Vegta, SSJ Trunk és Piccolo voltak.
Piccolo ereje is kb megegyezik egy SSJ-vel

Azzal, hogy mindegyikük ereje Gokuban egyesült, és ezzel legyőzték elmondható, hogy 5SSJ>1LSSJ
Vegyük példának, hogy 4SSJ</=1LSSJ

Erről nagyjábol elmondhatjuk, hogy LSSJ=SSJx4
Annyi ismert, hogy SSJx2=SSJ2 és SSJ2x4=SSJ3 vagyis SSJx8=SSJ3

Szóval LSSJ erősebb, mint SSJ2, de gyengébb, mint SSJ3.

Én a kinézet és az erőalapján úgy fogalmaznék, hogy az LSSJ kb olyan mintha egy USSJ2 lenne.

A 2. movieban nem csupán akét kicsi győzi le, hanm velük van még Gohan is
 Gohan SSJ2 volt meg még plusz vele a két kicsi, majd a végső támadásnál megjelent Goku is. (ő nem tudom SSJ2 vagy SSJ3 volt?)
akkor az 2+1+1+(2 v 8)=6 v 12 > 4

Szerintem az ereje rendben van, kb dagi Buuhoz lehet mérni.

---
megj: a Brolly első megjelenése a Cell játékok szünetére tehető s itt azért volt kis szórás az 5 Z harcosok ereje közt.
Ha 1.4 milliárdot elosztjuk néggyel, akkor átlag minden az 5 Z harcos ereje SSJ állapotban 350 millió.

ami kb így oszolhat meg a Z harcosokközt
Piccolo és Trunks 250 millió
Vegita 350 millió
Goku és Gohan 450 millió.

megj2: noha az LSSJ-t 4x olyan erősnek állapítottam meg, mint az SSJ-t, abbólamit láttam az első movieban, ez közel se biztos, hogy így van, mivel látszólagosan nagyobb volt pl a különbség Cell és SSJ2 Gohan közt, mint pl Brolly és valamely Z harcos közt, pedig az előbbi esetben valamivel kisebb volt a különbség, mint kétszeres.
...de végül is movies ábrázolás.

Másik dolog, az hogy nem szintlépős volt csakannyit, hogy zenkai.
Ezek moviek, a mangátol különállóak.

A születésnél lévő harci erő is elég random. Az nyilván, hogy a nemzéskori harci erő közbejátszik az utód erejét tekintve, de hogy a szórás mekkora és, hogy hány generációra nyúlhat vissza az nem ismert.
Lehet ez az ezer évente dolog is olyan, hogy születik évente átlag N db csillagharcos akkor ahhoz, hogy baromi jó örökségre tegyen szert 1 az Nx1000-hez az esélye.

Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #10 Dátum: 13 máj 29, 07:57:48 »

Nem lehet brolly ss2nél erősebb az első filmben!
Ha gohan egyedül megalázta a cell juniorokat és cellt együtt, akik elbírtak az assj vegetával és trunksal, (meg picoloval és a sérült gokuval).
Akkor az ss2 szimplán több mint
7(juniorok)x++1,5(ass ez sem tudjuk mennyi ennél jóval több, ha megnézünk egy evolúciót:

vegeta+trunks ssj!<c18, c18<<c16, c16=sáska cell, c16<<imperfect cell és imperfect cell<<<ass vegeta)

xX(ez pedig a maradék miszerint gohan elfújta őket mint a faleveleket)-el

A képlet: =7*++1,5*X én ezekből legalább hússzorosra mondanám.

több erőt ad mint a sima ss. Az hogy ss2 2x jobb azt honnan vetted ? Nevet

Te már próbáltál elvezetni erő szinteket ott nem is hibáztál ennyit szerintem (egy dolog nem tetszett hogy hasra ütés volt két kezdő adat).

Amúgy igen kreatív egy tag broli, szókincse kimerült abban hogy Kakarot.  
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 08:07:24 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11 Dátum: 13 máj 29, 08:40:55 »

Szerintem az egyik legbénább és legkidolgozatlanabb szereplő a Dragon Ballban. Most komolyan azért gyűlöli Goku-t, mert csecsemőkorában folyton sírt és ezzel idegesítette Brollyt?  Technikai KO Valami értelmesebbet is kitalálhattak volna ennél. Bio Brolly... OMG.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 08:43:52 írta MrSaiyan » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12 Dátum: 13 máj 29, 12:35:45 »

Yamnael, de ott amit írtam, vedd figyelembe, hogy az az 5 erő Gokuban egyesült.

Cell meg a Cell junioruk külön külön voltak.

De kis rpg logika

Mit könnyebb legyőzni 6 db mobot egyénkét a következő statokkal.

hp: 1000
atk 80
def 50
dex 70


vagy pedig egyet aminek?
hp 6000
atk 480
def 300
dex 420


megjegyzem a jövőbe visszatérve SSJ Trunks könnyedén leverte Cell-t az alap formájában (a téridő szoba dobott rajta)
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #13 Dátum: 13 máj 29, 12:42:41 »

De így nem kétszereződik az erő, hanem tényezőként hatványozódik. Hát a szorzó eléggé eltér  Kúl
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #14 Dátum: 13 máj 29, 12:58:58 »

Oké de ha azt nézzük, akkor a power level egymillió és a kétmilliós közt is úgy van a különbség, hogy a kétmillás nagyobb üt gyorsabb, strapabíróbb, és erősebbek a sugarai.

Ha így nézed akkor is simán lehet egy kétmillásnak egy ütés egy egymillás, aztán onnantól kezdve az egymillások már kevesebben vannak.

Innen:
http://dragonball.wikia.com/wiki/Super_Saiyan_2#Usage_and_power

de itt van az eredeti forrás is:
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20130225135648/dragonball/images/0/02/SEGTransfoGuide2.png


Te már próbáltál elvezetni erő szinteket ott nem is hibáztál ennyit szerintem (egy dolog nem tetszett hogy hasra ütés volt két kezdő adat).
http://dragonball.wikia.com/wiki/Broly#Power
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20111126224916/dragonball/images/2/24/V2.jpg

Amúgy igen kreatív egy tag broli, szókincse kimerült abban hogy Kakarot. 
Kb mint egy pokemon.  ikszdé

Egyébként beszüljünk inkább Brolly személyiségéről, mert átmegyünk offba... Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 13:07:46 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!