24 ápr 28, 08:54:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában?  (Megtekintve 16464 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Dátum: 11 jún 14, 18:15:31 »

Ez egy megszokott téma ami pl. A Narutos téma van belőle. Akkor miért ne lehetne DB? Hiszen ez is egy ugyan olyan anime (manga) mint a többi.
________________________________________________________________________________________________
Na. én a következő  csatával nyitok: Cell vs Buu? Ugye ez nem fog megtörténni. Mi a véleményetek ki győz?
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1 Dátum: 11 jún 14, 19:04:28 »

Egyértelmű Buu győzelem. Cell Buu-t nem hiszem, hogy betudná szívni (nem fogja Buu megvárni) és elpusztítani se tudja. Buu viszont annál inkább magába olvasztja Cell-t vagy egyszerűen megeszi.

Bár én a magam részéről megjegyezném, hogy felesleg téma ugyanis itt tudjuk, hogy ki milyen erőt birtokol. Pl. itt van a Cell vs Buu. Cell-t ssj2 Gohan legyőzte, Buu ellen pedig potara fúzió kellett ami kicsit komolyabb erő, mint amit ssj2 Gohan birtokolt.
Naplózva

papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #2 Dátum: 11 jún 15, 05:42:02 »

1. Én is így gondoltam.
2. Itt nem az erőszintek a lényegek hanem, hogy te mit gondolsz.
3. Majd a moderátorok eldöntik, hogy maradjon e a téma.
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #3 Dátum: 11 jún 15, 09:57:49 »

2. Hiába gondolom azt, hogy Cell a nyertes, ha ennek nincs realitása. Ennyi erővel azt is gondolhatnám, hogy Mr. Satan simán megveri Cell-t és akkor ez úgyis van?
3. Nem azt mondtam, hogy be kell zárni, hanem hogy szerintem felesleges (hangosan gondolkoztam).
Naplózva

Destion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #4 Dátum: 11 aug 14, 22:49:24 »

Én mondok 1 jót. De viszont ennek az alapja feltételezés.... gohan ha cell után edzett volna vs majin buu
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5 Dátum: 11 aug 16, 23:40:13 »

Akkor kb olyan erős lett volna mint Goku, vagy Vegeta.  Namár most Vegeta nem bírta elverni Buu-t SSJ2 alakban.
S mivel Gohan se váltott eddig ennél magasabb szintre (A Mystic formától most tekintsünk el), így esélyes, hogy Cukordémon elverné Rizs-kunt.

Piccolo vs valamelyik Super Saiyajin (Goku, Vegeta vagy Trunks)  (Androidok elleni harc idején, még mielőtt Piccolo összeolvad Kamival, +Goku nembetegszik meg)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 16, 23:47:34 írta Shiro » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6 Dátum: 11 aug 17, 03:58:26 »

Nyilván Piccolo. Erősebb volt az androidoknál, akik szétverték mindenkit. SSJ Vegitát is.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7 Dátum: 11 aug 18, 00:31:04 »

De, akkor már Piccolo egybeolvadt Kamival, én kb a C19, Dr. Gero (C20) elleni harcok idejére gondolok.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8 Dátum: 11 szep 30, 16:24:05 »

Vajon ki nyerne ebben a csatában?

Gyumao vs. Mr. Satan
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 30, 16:24:45 írta MrSaiyan » Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 11 szep 30, 17:07:47 »

egyértelműen gyumao ő zseniális  tanitványa volt és szerintem azért egy ütés lenne neki mr.satan
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #10 Dátum: 11 szep 30, 17:10:49 »

Hát szerintem Mr. Satan bárki ellen veszítene Nevet Szóval én Gyuumao-ra szavazok, már csak azért is, mert ő is Kame-sennin tanítványa volt szóval valószínűleg tud valamit az öreg Mosolyog
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11 Dátum: 11 okt 02, 09:04:16 »

Piccolo vs valamelyik Super Saiyajin (Goku, Vegeta vagy Trunks)  (Androidok elleni harc idején, még mielőtt Piccolo összeolvad Kamival, +Goku nembetegszik meg)
Super Saiyajinok ellen semmi esélye , de alapjáraton nem volt akkor velük egy súlycsoportban.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #12 Dátum: 12 jan 06, 13:45:09 »

Nem értek egyet, az android saga-ba Piccolo még mielött összeolvadt Kami-val kb 1 super harcos szintjén volt igazából kb Vegeta környékén járt, Piccolo egész az ssj2ig tartotta magát a saiyanjin-hez... sosem volt túlságosan lemaradva tőlük, egész az ssj2 megjelenéséig, utána már nemtudta ö sem tartani a szintet.
Naplózva


--->3D Modeller<---
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #13 Dátum: 12 jan 06, 14:39:58 »

Gohan a cell harcok idején (ssj2) vs Goten a buu sagában, ha ő is ssj2 lenne
sztem goten nyerne mert alapból tehetségesebb volt mint gohan és sztem az ssj2 formája is tápabb lenne  Mosolyog
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #14 Dátum: 12 jan 06, 14:43:37 »

Szerintem meg Gohan, az után az edzés után Gokuval volt annyira csúcsformában, hogy lazán megcsinálja. Meg amúgy is, az alap ereje, és az ssj1-es ereje is sokkal nagyobb volt, mint holmi Gotené. Goten csak Trunksal együtt ér valamit.
Azt meg, hogy tehetségesebb lenne, mert könynebebn elérte az ssj-t eléggé kétlem... Gohan midnig is nagyon jól fejlődött, és benne volt a legnagyobb potenciál, ha oylan harcmániákus mint egy tiszta vérű saiyajin, nem hogy Gokunál lett volna sokkal erősebb, de lazán megöli Super Buut.

B. Roli totál szétgyúrva egy hosszabb harc után Gokuval és Vegitával vs. Super Vegito?
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 14:48:15 írta STM » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!