24 ápr 27, 23:48:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában?  (Megtekintve 16462 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #15 Dátum: 12 jan 06, 17:58:10 »

Elözö csatához visszatérve, Gohan vs Goten, ha észrevetétek minden gyermek annál erősebb volt kiskorában minél erősebb az apja mikor megfogant, hogy érthető legyen Gohan is olyasmi erös volt kiskorában mint Goku, és igy lett Goten Super Saiyan olyan fiatalon mert mikor megfogant már Goku is az volt sőt, akkor teljesen az volt mert azon a héten végig Super Saiyan volt... ezért ö már azzal az adottsággal született, egy Gohan SSJ2 vs Goten SSJ2 laza Gohan win sztem, sokkal nagyobb harci tapasztalata van(ö már egész kiskorától fogva ebbe a világba tartozót még Goten Buuig 1 igazi ellenfelet nem látot, Gohan már kiskorában élet halál harcokban vet részt) STM-nek abban teljesen igaza van ha Gohan olyan lett volna mint az apja vagy Vegeta akkor ö lett volna minden bizonnyal a legerősebb, de igyis ö volt a legerősebb az eredeti manga szerint(GT már nem a manga után készült ezért ábrázolják "gyengének"), Mystic "szinten" nagyobb volt az ereje mint Gokunak 3ik szinten, sőt Gotenksnél is erősebb volt, ha megnézitek a harcukat Super Buu ellen, Gohan lazán földbe gyapta másodpercek alatt, és még akkor is tartotta ellene a harcot mikor felszippantotta Piccolot és Gotenkset is, igaz 1 idő után esélye sem lett volna de kinek lett volna ellene?
Másik csata, Goku és Vegita vs Super Vegito azt kell mondjam hiába belőlük született, az erejük megsokszorozódott a fúzió miatt, esélyük nem lenne Vegitto ellen Gokuéknak.

Ami érdekes csata lenne sztem Gohan SSJ2(cell elleni formában) vs Majin Vegita ssj2 Nevet már elgondolkoztam rajta mi lenne, Piccolo beoszlása szerint Vegita erősebb mint Gohan volt Cell ellen, de azért érdekes kis meccs lenne Mosolyog
Naplózva


--->3D Modeller<---
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #16 Dátum: 12 jan 06, 18:05:16 »

Szerintem Vegitának kell ynernie, egy csillagharcos ereje nő a dühtől, és ha egy kölyök elkalapálja, Majin Vegita átmegy SSJ8-ba. De háromba talaán tényleg, vagy ah nem, akkor is összeszedi magát annyira, hogy emgölje Gohant.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #17 Dátum: 12 jan 06, 18:51:53 »

Úgy érted, hogy SSJ2 Gohan a Cell játokok idelyéből (még gyerek)?

Ha a ige, akkor:

SSJ Goku egy szinten van Cellel
SSJ Gohan Gyengébb, mint Cell, vagy SSJ Goku
SSJ2 Gohan erősebb mint Cell

7 év alatt Goku és Vegita edzenek, Gohan nem.
Goku eléri a SSJ2-őt és SSJ3-at

Majin Vegita egy szinten SSJ2 Gokuval

 vagy SSJ2 Gohan  a Buu Sagából?
ugyan ez a gondolat menet, csak még annyit hozzá tennék,
hogy nézd meg újra ezeket a csatákat:

Gohan vs Dabura
Buu vs Dabura
Buu vs Gohan
Majin Vegita vs Buu

----
Ha valamit nem értesz akkor én se.  Pojén

Vagyis szerintem egyértelműen Majin Vegita.
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #18 Dátum: 12 jan 06, 19:35:36 »

ha ultimate gohan sikeresen portarazott volna gokuval akk vajon legyőzik buut, aki emiatt biztos vegitát szipantotta volna be?
na mégegyszer:Gohan/Goku portara fuzió vs Piccolo, Goten, Trunks, Vegeta super Buu
hát én nem tom  smirksweat talááááán ha ssj 3-ba megy a fuzió és ugy is mindent beleadva, vagy genkidama és ugy,
de ha beszippantja öket akk ugye buu nyert, de ha ennyi mindent "beszí" akk azért nem gyenge buu se szóval van esélye  >.<#
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #19 Dátum: 12 jan 06, 22:15:41 »

Melyik erősebb?
A. Goku fúziónál egy vele azonos erejű valakivel, és átváltoznak SSJx-é
B. Goku Fuzionál egy nála 1000x erősebb valakivel, és átváltoznak SSJx-é

Szóval Gotsu (aias Go2, Gotwo) győzne.


Freeza vs Dr Séró (C20)

« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 22:26:18 írta Shiro » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #20 Dátum: 12 jan 07, 04:50:16 »

Hát nem tom'. Szerintem is alapból nyer, de azért nem biztos, ssj2 Gohan lenyomott egy saga-bosst, ő meg nem is nyert nagyon soha....  Neeem  >.<#
Ha kicsit hátrányban van egy ideig, vagy bekap egy-két, utána biztos szétszedi.

Gogeta vs. Vegito? Mindegyikükből a "z-kori" verzió.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 04:51:44 írta STM » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #21 Dátum: 12 jan 08, 16:33:43 »

Nos nem voltam idáig úgy hogy hozzászóljak a dolgokhoz de a Gohan SSJ2 vs. Majin Vegeta dolog nekem így nem leintézett ügy több oka is van.
Idézet
SSJ Goku egy szinten van Cellel
SSJ Gohan Gyengébb, mint Cell, vagy SSJ Goku
SSJ2 Gohan erősebb mint Cell

7 év alatt Goku és Vegita edzenek, Gohan nem.
Goku eléri a SSJ2-őt és SSJ3-at

Majin Vegita egy szinten SSJ2 Gokuval

 vagy SSJ2 Gohan  a Buu Sagából?
ugyan ez a gondolat menet, csak még annyit hozzá tennék,

Nos akkor te nézd meg megint a dolgokat légyszives Nevet Először is wtf? SSJ Goku egyenlő szinten van Cell-el LOL maximum álmába Nevet nézd meg még1x a dolgokat akkor, nem azért tartotta Cell-t, mert legyőzni esélye sem volt, mert egyenlő szinten vannak hanem azért mert az ereje 1 részét használta csak(nézd meg a részt mikor Gohan SSJ2-re lép és Cell ereje tovább nő a 10x-re), és még az is rájátszott hogy Goku nagyon tapasztalt volt Cell-hez képest is, ezért képes volt tartani valameddig a csatát, de a végére már esélytelen volt. A Gohanos dolog itt jön képbe, mikor megmutatja mit tud mindenki megjegyzi hogy már SSJ-be is erősebb volt az apjánál, csak tapasztalat és agresszió hiányában nem nagyon támadót. A másik a Vegitás rész, az is lol, Gohan SSJ2-re lépet a saját erejéből, még Vegita eladta a lelkét hogy átléphesse a határait, lehet hogy 7 évig edzet, de mégsem tudott tovább lépni, csak annak az árán hogy "szolgája" lett Babidinek, ezt kifelejtetted Nevet. Igaz Piccolo szerint több energia tartaléka van mint Gohannak volt Cell ellen, tehát erősebb, de még így sem bírta Buu ellen ö sem, lehet adott neki párat annyit ért vele Nevet Buu elleni Gohan SSJ2 is felvenné valameddig a harcot, de tény jobb formába volt Cell ellen, elhanyagolt az edzéseit. De a csata maga Kid Gohan SS2 vs Majin Vegita volt Nevet

Ennyi voltam, Peace!
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 16:35:40 írta Gery SSJ3 » Naplózva


--->3D Modeller<---
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #22 Dátum: 12 ápr 25, 20:57:15 »

Gohan (a Szent kard edzése után,de nem az Ultimate Gohan formában,hanem az edzés után SSJ2 formába) vs Vegita SSJ2 ? Szerintetek ki nyerne?
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #23 Dátum: 12 ápr 26, 14:57:22 »

Ez egy igen fogós kérdés.
Szerintem Gohan nyerne, elméletileg és mindenhogyan Mosolyog. De azt égőnek tartom hogy vegita fejlődése leállt ss2n Minden saiyan erősebb volt nála, ki igy ki úgy. Gohan ss2-je nem volt erős buu sagában, de vegita még gokut sem tudta igazából legyőzni, akinek a zsebében volt az ss3. Szóval vegita ss2je még csak nem is kiemelkedő, gohan nyerne szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 27, 02:30:33 írta samdav » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Anrab89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #24 Dátum: 12 júl 28, 22:59:37 »

Szervusztok!

Én is szeretnék egy párbajt feldobni kacsint

Gogeta (személyes kedvencem) vs. Brolly

Ha jól emlékszek akkor, volt egy játék intro, ahol volt egy rövidke snitt.
Lehet hogy volt ez a párbaj akkor bocsi. :S De ha nem akkor kíváncsi lennék, hogy ti mit mondanátok.

Jó, kicsit konkretizálok.... mind a ketten SSJ2-ben vannak Nevet
Válaszokat előre is köszönöm. Nevet
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #25 Dátum: 12 júl 28, 23:06:42 »

Gogeta erősebb az elején jóval. Kb egy ütéssel leterítené mint Janembát. Ám ha szórakozik sokat, akkor Brolly lefejlődi de erre kevés az esély. Brolly csak akkor nyer ha gogétát elkapja a hard heve, vagy ha lejár az időkorlátja a fuziónak. Gogeta nyer 80-20ra.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #26 Dátum: 12 okt 27, 02:38:53 »

Innentől fogva csak a Dragon Ball-ból való karaktereknek való (fiktív) harcait lehet kibeszélni!
Továbbá valaki felteszi a harcot és utána ki lehet vesézni, viszont érvénybe lép az egysoros szabály, aki ennél kevesebbet ír a kivesézős részhez az számíthat a következményekre. Remélem érthető voltam.

Moderátor
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
tobi323
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 31


« Válasz #27 Dátum: 15 okt 12, 21:47:56 »

Bojack vs. Cell? ez szerintem érdekes lenne. Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #28 Dátum: 15 okt 12, 23:54:59 »

Cell.

Mivel ő SSJ2 Gohan szintjén van, aki Bojackot egy ütéssel lélektelenítette. Plusz Cellnek ott van a regeneráció.
Nem mellesleg szerintem jóval több ismerete van  KI használat terén is.

Meg ha Cell alap formája ellen küzdene, Bojack amilyen hülye annyiszor "ölné meg" tépné  szét, szakítanű le a fejét, luggatná darabokra, hogy Cell végül  a sok zenkaitol egy SSJ3-as szinten lenne.  Nyelvesít

Meg amúgy is inkább Brollival kéne összeereszteni. (Bojak úgy is csak az ő gyenge utánzata)
Lehet végtelenségig power uppolná  a szöcskét.  Pojén ikszdé
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #29 Dátum: 15 okt 13, 01:16:51 »

Azért nem kap zenkait ám mindig cell, sőt mondhatni egyszer kapott mikor ténylegesen az életébe került a goku féle önrobbantás.
Gondolom ha elfogy a ki-je akkor nem tud regenerálni, és bojackkal kb egy szinten lehet.
gohan>>cell, sérült gohan>=cell.

Brolly pedig mindenkit megverne, ha buunál kivédené a beszippantást valahogy akkor őt is, mert folyamatosan erősödik, bár lehet csak a multiverse miatt mondom ezt  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!