24 máj 29, 09:36:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában extra (A minimum 2 teljes sor kötelező harconként)  (Megtekintve 261313 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #405 Dátum: 12 jan 19, 15:28:26 »

Sanji vs Gin:
Ez szemét húzás volt... két kedvencemet küldöd egymásnak, ráadásul úgy, hogy Gin nyilvánvalóan a Bleach egyik legerősebb karaktere... ejj-ejj... sajnos/hála az égnek Gin nyerne, viszont egy Hell Memories-es rúgás, és a Shinigami számára vége a játéknak. Csak a Butou Renjin miatt több esélyt látok Gin győzelmére... 70-30 szerintem is.

A többi harcot nem nagyon kommentálom, gman álláspontján vagyok én is.

Hatake Kakashi vs Azuma:
Szerintem most jött el az a harc, ahol megszakad a szép egyetértési sorozatunk Nevet Kakashinak adom a harcot, bár egy tájegységet adhattál volna a helyszínnek, mivel nem mindegy, hogy a dzsumbulyosba ugranak egymásnak, vagy a betondzsungelben. Egy közepesen fás területen Kakashi esélyesebb sokkal, nem hiszem, hogy megvárja, míg Azuma az összes fa gyökerével kapcsolódik.

Edward Newgate vs A Raikage:
Ed magassága miatt nem igen fogna rajta a Lariat, a többi támadást Busoshoku-val gyengíthetné, azonban a Kenbushoku miatt a kalóz lehozná a harcot. 70-30 neki.

Abarai Renji vs Hyuuga Neji:
Őszinte leszek, ez a harc totál hidegen hagy, sikerült két olyan szereplőt összeválogatnod, akik soha nem voltak és nem is lesznek nagy kedvenceim, ezért megeshet, hogy néhány dolgot kifelejtek az elemzés során.
Szerintem Renji lehozná a harcot. Zabimaru elég jó védelmet ad, mellette ott van a Hikotsu Taihō, ami átvinné a Kaitent. Egyértelműnek találom a hadnagy győzelmét.

Akkor jöjjön a bosszúhadjárat Mosolyog: Ichimaru Gin (Szungukuból) vs Roronoa Zoro (ő is)
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #406 Dátum: 12 jan 19, 16:03:50 »

Nem lett volna muszáj kommentálni, ha nem akarod. Mosolyog Főleg hogy ugyanazt írtad kb mint gman. Gin meg elég messze van a Bleach egyik legerősebb karaktere címtől...

Kakashi vs. Azuma

Lehet meglepődsz most, de én is Kakashit látom esélyesnek. Bujkálni mindketten elég jól tudnak, a különbség annyi, hogy Kakashi simán megtalálja a mágiaforrást a Sharingannal. Klónokkal és helyettesítésekkel tud védekezni a robbantások ellen, illetve lesből is meglepheti Kakashi a mágust. Viszont Azuma "leverte" Mirajane-t, és Erzát is elintézte volna ha a Fairy Tail nem legyőzhetetlen, szóval elég kemény a tag... 49%-ot adok Azumának.

Shirohige vs. A

A Lariat simán fogna rajta, azt nem csak mellkason lehet használni. Ha tökön baszarintja vele a Raikage, lehet szarabbul jár mint egy mellkasfeltépéssel. Nevet De a kalóznak letépték a fél fejét, meg beleszórtak jópárszáz golyót, és még azután is agyonverte Kurohigét, szóval szerintem a Kagét is lecsapná... Főként egészségesen. 85-15

Renji vs. Neji

Időugrás után agyonverné Renji Nejit, azelőtt viszont érdekesebb lehetne. Mindketten tudnak távolra is támadni, de Renji jobban. Közelharcban viszont a Hyuuga jóval jobb a hadnagynál. Ha esetleg Abarai elkezdene repkedni, és utána cseszteti a Jounint Zabimaru támadásaival, ugyanúgy járna mint anno Kidoumaru. Elkapná a kardot, és végigtudná vezetni rajta gondolom a chakráját, ami után ha meg nem is sérülne Renji, de a kardját elejtheti. Ez meg egy döntetlennek tűnő helyzet, mert Neji nem tud felmenni, Renji meg hülye lenne lemenni. Nevet Mondjuk még ha nem is nagyon jól, de tud kidoukat használni Renji, szóval nyerhetne... De ha elvesszük a repüléses cuccot, Neji esélyesebb.

Gin vs. Zoro

Csak a repülés miatt nyerne Gin. Zoronak van pár távolsági támadása, de ezeket nyilván kitudná kerülni Ichimaru, ami fordítva nem mondható el. Repüléssel 70-30 Ichimarunak, anélkül fordulnak az arányok, 70-30 Zoronak.

A Zoro vs. Byakuyához még annyi megjegyzést tennék, hogy ha túl sok virágszirom veszi körbe a kalózt, egy Tatsumakival eltakaríthatná őket. Viszont a repülés és a sebességkülönbség itt is Zoro ellen van, de neki jóval nagyobb a fizikai ereje, kardforgató tudása, reflexei, és kitartásban is sokszorosan felülmúlja a tájcsót. Ha egyszer eltalálja egy támadása Byakkunt nyert ügye van Zoronak... Csak a Shunpo miatt kérdés, képes-e erre... Nálam 50-50, bármelyikük megnyerheti.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #407 Dátum: 12 jan 19, 16:23:46 »

Leírtam, mert úgy éreztem tartozok "magamnak" némi magyarázkodással Mosolyog és aki képes volt Aizent megölni (még ha sikerült is regenerálódnia), az valószínűleg a jelenleg látottak közül legjobbak táborát erősíti (ellentétben Kyorakuékkal, akiket ledarabolt az ex-kapitány).

Kakashi vs Azuma:
Mirától kikapott volna, ha teljes erővel harcolt volna a Fairy Tail mágus és nem kellett volna Lisanna segítségére sietnie.
Elza ellen még inkább kikapott volna, ha nincs összekapcsolódva az egész szigettel.

Gin vs Zoro:
Azon kívül, hogy ott már (gondolom) kivédi Gin bármelyik támadását, miért adnád Zoronak a szárazföldi harcot?

Byakuya vs Zoro:
A Tatsumakival sokra menne, a virágszirmok kicsit eltávolodnának, majd folytatnák az ostromot. Plusz ott vannak a kidouk, amikkel védekezhet és támadhat is Byakuya kedve szerint.
Nem hiszem, hogy nyert ügye van. Byakuya belenyúlt a Senbonzakura-ba és túlélte, egy-két vágástól nem feküdne ki. Valamint amíg a Zanpakuto-val harcolgat Zoro, Byakuya nyugodtan elmormolhat egy varázsigét, amivel kifekteti a kalózvadászt. Nálam egyre kevesebb esélye van a Mugiwara tagnak.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 17:06:06 írta renato » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #408 Dátum: 12 jan 19, 17:11:52 »

Azt viszont elfelejtetted, hogy Kyorakuék előtte leverték Starkot, az egyik legerősebb Espadát... Ráadásul Kyoraku még bankai-t se használt, amivel teljesen más lett volna a harc kimenetele. Ichimarut meg még nagyon valószínűleg meg is ölte Aizen, még Kyorakuékat csak megvagdosta kicsit... Nagyon hirtelen jó 5-6 karaktert feltudok sorolni, akik erősebbek Gin-nél.

Kakashi vs. Azuma

Nem véletlen raktam idézőjelbe a leverte szót...

Gin vs. Zoro

Azért adnám Zoro-nak, mert szárazföldön tudja kamatoztatni a kardforgatói képességeit, és könnyedén Ichimaru közelébe férkőzhet. Mivel Hitsugaya is elverte Gint közelharcban (legalábbis bőven nyerésre állt, mielőtt Gin meg nem támadta az eszméletlen Hinamorit), nem hinném hogy Zoro ellen bírná tartani magát.

Byakuya vs. Zoro

A Bakudoukat Zoro a fizikai erejével képes lenne széttörni. Legalábbis azokat, amiket verselés nélkül mond a tájcsó. Ha lenne ideje elmondani a 20 soros versecskéjét, tényleg lefogná a kalózvadászt, de Zoro nem hülye annyira hogy ezt hagyja neki. Egy Pound Hou-val simán megzavarja a koncentrálásban. Azért nem mindegy, hogy egy olyan valamibe nyúl bele, ami megvagdossa Kuchiki tájcsó kezét, vagy egy olyan valami "nyúl" a mellkasához, ami egy baszott nagy hajót gond nélkül kettévágott...
Még a szirmokhoz: Kaku is indított ellene hasonló jellegű támadást (azok a rohadt sok, kisméretű Rankyaku-k), Zoro egy ideig hárított, utána pedig mindet bekapta, de semmi baja nem lett tőlük... Kicsit véres lett, de ugyanúgy folytatta a harcot utána. És ez bőven TimeSkip előtt volt, azóta rengeteget fejlődött a világ legjobb kardforgatójának a "keze alatt".
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #409 Dátum: 12 jan 19, 17:29:55 »

Viszont elfelejtetted, hogy Kyorakuék számbeli fölényben voltak, míg Gin csak egyedül harcolt. Valamint ha alaposabban elolvasod láthatod, hogy a jelenleg látott erőkről beszéltem. Ki tudja, lehet Kyoraku Bankai-a haszontalanabb, mint Soifoné.
Yamamoto, Kisuke, Getsuga Ichigo, Getsuga Isshin, Aizen... más karakter erőt nézve nem jut eszembe...

Érvelésként hoztad fel, érvelésként reagáltam rá. Ha valamit nem gondolsz komolyan ne hozd fel a harc során.

Azért nem hiszem, hogy Gin tétlenül állna és várná, hogy Zoro megtámadja. Alapvetően Zoro semmi gyorsító technikát sem használ és utalás se volt rá a mangában, hogy megnőtt volna a sebessége. Érdekelne, hogy mit kezdene egy olyan Kamishini no Yari szúrás ellen, mint amit Ichigo felé küldött "poénból" az ex-kapitány. Valamint egy komoly kardforgató ellen valószínűleg nem trükközne sokáig, a méreggel lenyomná.

Kaku támadásai is kemények voltak, de ne hasonlítsuk már a Zommari ellen használt Senbonzakura támadáshoz. érdekelne, hogy abból a burokból hogy jutna ki Zoro.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #410 Dátum: 12 jan 19, 17:58:04 »

Kyoraku bankai-áról egyenlőre nem lehet mit mondani, de nem hinném hogy véletlenül ne mutatták volna meg. Mindig a legerősebb karakterek képességeit rejtegetik legtovább. (Nem véletlen a nagyobb nevek bankai-ait nem láttuk eddig, szerintem Aizené se véletlen nem lett lelőve.)

A felsoroltak mellett szerintem elverné Gin-t Byakuya, Kenpachi, Ulqiorra, Stark, Barragan, Renji, Hirako stb. Néhánynál lehet kötni, de nagy részük (különösen az időugrás után) egyértelműen erősebb a régi Gin-nél. De ez itt off.

Amúgy amikor először megemlítetted, hogy Gin a legerősebbek között van, még csak utalást se tettél arra, hogy az eddig látottak alapján.

Azért hoztam fel a két harcot, mert attól független hogy a másik félnek kellett volna nyernie, Azuma megküzdött 2 S osztályú mágussal, és - a körülményektől független - egyiküket el is verte. Kb olyan győzelem mint Natsu harcainak 90%-a, vagy akár a Naruto vs Pein.

Akkor kérnék egy mangafejezetet, ahol Gin Shunpot használ. Ha nem tudsz linkelni (nem tudom van-e, de én nem emlékszek rá), akkor nem is képes rá a kapitány. Alapsebességben meg nem hinném hogy gyorsabb lenne Roronoa-nál.  A kardja mindenképp az, de Zoronak több van, és a kardforgatói tudása bőven felülmúlja Ginét. Illetve ha jól emlékszek Gin kb 2 vágásba halt bele, Zoro ennél jóval nagyobb sérüléseket is kapott be, és túlélte. A mérget meg nem hinném hogy minden egyes útjába akadó ellenfél ellen használná, mivel ha most nem is, de a későbbiekben ettől elfogyna a kardja, ami szívás. Plusz a méreg használatát nyilván elnyújtaná amíg csak lehet, de Zoro gyorsabban levágná. A Kamishini no Yari pedig kemény támadás, de Ichigo is kivédte egy karddal. Zoronak van 3, és a fizikai ereje jóval nagyobb Ichigoénál. Plusz a bicepszeit is tudja növelni (Ichi/Ni Gorilla), ami után főleg kitudná védeni...

Ha ki nem is jutna, de belehalni se halna. A One Piece karakterek kitartása legalább egy szinten van az FT-sekével. Ilyen szempontból (DB-t leszámítva) ez a 2 anime elég nagy fölényben van a többi shounennel szemben.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #411 Dátum: 12 jan 19, 18:47:29 »

Soifon Bankai-a is nagyon titokzatos volt, mégsem lett nagyon nagy ász. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Kyorakué is gáz lesz, hanem azt, hogy egyenlőre ne hagyatkozzunk a megérzésekre.

Byakuya, Kenpachi (pláne ő), Stark, Renji (ő meg a másik pláne) és Hirako ellen szerintem nem veszítene, de ezt itt nem fejteném ki miért.

Leírtam, mert úgy éreztem tartozok "magamnak" némi magyarázkodással Mosolyog és aki képes volt Aizent megölni (még ha sikerült is regenerálódnia), az valószínűleg a jelenleg látottak közül a legjobbak táborát erősíti (ellentétben Kyorakuékkal, akiket ledarabolt az ex-kapitány).
Mondjuk kicsit félreérthető, de szerintem lejön, hogy a jelenleg látott személyek, szóval erőt, kitartást, mindent nézve a jelenlegi gárdából.

Hát azért az elverte elég durva kifejezés. Ha Mira inkább őt küldi le, mint hogy Lisanna segítségére siessen, egyből más lenne a helyzet. Gyáva volt Azuma.

Válassz egyet: ez, ez, vagy ez képezze a shunpo-s érvelésem alapját?
Zoronak több van, csak Gin kardja olyan, mint a géppuska...
Miért múlná felül Ginét? Mert Gin egy géniusz, aki több száz éve kardforgatást tanul, vagy mert Zoro 15 éve tanulja maximum?
Gin egy vágásba "halt bele" plusz leszaggatták a kezét. Érdekelne Zoro hogy viselné ezt el.
A mérget egyedül Aizen miatt rejtegette. Már börtönben van, így Aizen miatt nem kell aggódnia, a mérget szabadon használhatja.
A Kamishini no Yari (igazából a Bankai neve, nem a támadásé) valóban erős, Ichigo is úgy védte ki, hogy belevágta őt Gin a falba. Zoroval se lenne másképp és mivel nincs közös témájuk, így nem dumálgatna vele, hanem egyből küldené az újabb Butou-t. Fizikai erőről nagyon merészen beszélsz, holott Zoro csak bicepszet mutatott, fizikai erőt nagyon nem.

Valószínűleg belehalna, ha egyszerre támadna rá ezer virágszirom ezer irányból... ne csinálj már Hidant Zoroból...
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #412 Dátum: 12 jan 19, 19:45:18 »

Renji maga utalt rá, hogy már Aizen szintjén van. Nem tudom mennyi alapja van ennek, hülyeség lenne ha igaza lenne, de amíg nem cáfolja meg a mangaka valamivel, addig lehet rá tényként tekinteni. Aizen meg szerinted is elverné, úgyhogy ez alapján Renji is.

Sanji vs Gin:
Ez szemét húzás volt... két kedvencemet küldöd egymásnak, ráadásul úgy, hogy Gin nyilvánvalóan a Bleach egyik legerősebb karaktere... ejj-ejj... sajnos/hála az égnek Gin nyerne, viszont egy Hell Memories-es rúgás, és a Shinigami számára vége a játéknak. Csak a Butou Renjin miatt több esélyt látok Gin győzelmére... 70-30 szerintem is.

Az "először" alatt tényleg az első ilyen megnyilvánulásodra gondoltam.

Csak ismételni tudom magam, pontosan ezért raktam idézőjelbe az adott szót.

Mivel nem úgy linkelted hogy a többi oldalt is megtudjam nézni, nem tudok rá ellenérvet írni, de az első linken kívül mindegyiken látszik, hogy nem shunpozik, hanem simán arrébb ugrott.

És azért, mert Gin semmi kardforgatást nem mutatott. A Shikaiával szórakozott, illetve párszor hárított, de közelharcra eddig kb egyszer volt kényszerítve, akkor pedig Hitsugaya eléggé szivatgatta. Zoro-t láttad hányszor vagdosta meg pl Mr.1? Vagy akár Kaku? Vagy milyen szenvedéseket kellett kiállnia Kuma miatt? Jóval nagyobbakat mint két vágás. Ráadásul azon a dínós szigeten levágta félig a lábait, és a szeme se rebbent tőle.
Azt pedig mindenkinek elmondhatja, hogy milyen hosszú a kardja, Zoronak is nyugodtan megteheti.

Ezen viszont jót nevettem. Zoro nem mutatott fizikai erőt? Nevet

http://www.youtube.com/watch?v=qz90R2YJBks&feature=related 04:18: Ugyan nem 1000 virágszirom, de nem hinném hogy különösebben alulmaradna a mennyiségben, vagy akár jellegben a Senbonzakurával szemben. (Ezt az utolsó mondatodra írom).
Szintén az előző linken 07:16-nál jelenti ki Kaku, hogy elég erős Zoro. Azon kívül a vállára kapott egy dínót és bőven rohangált vele (Dínós szigeten), edzésként egy tevét ültetett a kardjára amit fél kézzel emelgetett (Arabasta, mikor Luffy először meccsel Crocodile-lal), egy emeletesházat dobott vissza félholt állapotban Mr1.-ra (szintén Arabasta), és még sorolhatnám... A dínó nyilván túlzás volt, de attól még megtörtént.

Mindenesetre én hagyom a témát, ha esetleg más is hozzászól a dologhoz akkor írok majd még, de ennek nem sok értelmét látom.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #413 Dátum: 12 jan 19, 20:08:15 »

Renji nem mutatott semmit amivel Aizen szintjén lenne. Lehet, hogy tényleg oda jutott, de míg nem látunk semmi speckó skillt tőle, addig az alapján ítéljük meg, amit láttunk.

Igen, közben írtam 2-3 postot, nem értem miért ragadtál meg az elsőnél... (ja de, pontosan tudom).

Arrébb ugrott? Te jó isten, a mangának sem hiszel?? Felesleges kikeresnem animébe, mert úgysem ismered el. Tovább meg nem tudom miért lapoznál, mikor a Shunpo egy olyan technika, amitől felgyorsul és 2 kocka múlva már egy totál más helyen van (egyedül a harmadikon nem látszik, hogy eltűnne Gin, de ott látszódik a nagy sebesség).

Kardforgatás csak a közelharc lehet? Gin a kardja hosszúságát és gyorsaságát kihasználva műveli a kardforgatást, Zoro meg közelharcban kamatoztatja tudását.

A házat elfelejtettem, bár nem lenne ideje ezt a fajta fizikai erőt itt kamatoztatni.

Azért egy zárt helyen, ahol akárhova lép a penge élességű virágszirmok szétdarabolják, csak ne legyen már Bear Grylls Zoro-ból, ne élje már túl. Azon a szutykok felülről estek, majd eltűntek, viszont a Senbonzakura darabolná őt amíg és ahonnan csak tudja.

Okés, hagyd csak, én is befejeztem a mondókámat Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #414 Dátum: 12 jan 20, 15:09:15 »

A Senzenbonzakurába eddig elenyészően kevesen haltak bele, ahhoz képest hány embert eltalált már.

Zoro csak közelharban nyomja? Thriller Bark Ryuuma(?), a zombi ellen, Enies Lobbys tatsumakik...  Gondolkozik És még kismillió, 'shuhintok a karddal és kettévágom a 100 méterrel odébb lévő betontömböt' no jutsu.
Meg pár OP fejezettel előbb is pár őr azon filózott, hogy melyik állat vághatta ketté a kupolát. Én nem tudom vizuálni, hogy konvernyitó-styleban körberohanta ikszdé

Maga a harc nem érdekel, lehet Gin nyerne, de azért Zoróból ne csináljunk már félvak nyomorékot, Ginből meg Gandalfot ^^

szerk:
új harc:  Midnight (Fairy Tail) vs. Solf J. Kimblee (Fullmetal Alchemist)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 16:08:24 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #415 Dátum: 12 jan 20, 16:16:35 »

Igen, elenyészően kevesen. Például a 7. Espada, aki ha minden igaz Byakuya eddigi legerősebb ellenfele volt (Yammy-t most ne nézzük, mert ott volt Ken-chan is.) Konkrétan arról a technikájáról beszéltem, amit ellene is nyomatott (tudjuk melyik, nem keresem ki a nevét), annak pedig 100%-os az ölési rátája a jelenleg látottak szerint.

Míg alá tudom támasztani az érvelésemet, addig akár Szent Mihályt is csinálhatok belőle. Írd le mi nem tetszett és érvelek neked, ha kell. Amúgy gman véleményét várnánk mindketten szerintem, de ő meg nem nagyon ír most ide Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #416 Dátum: 12 jan 20, 17:29:03 »

Miért várnánk meg? Csodát még ő se tud tenni. A Gandalf-nyomi hasonlatot az arányaiban kellet volna értelmezni, majd legközlelebb ezt is külön leírom. Mert ha Gin Gandalfként, Zoro akkor is minimum Szarumánként tolja.

Igazából én voltam a hülye, egy Sanji fant nem lehet meggyőzni arról Zoróval kapcsolatban, amit az nem akar elhinni, mentségedre ez fordítva is igaz.

Mint ki is elmeltem, a csata végeredmény nem érdekel, bár Zoro-párti vagyok, van jobb dolgon is ezen fliózni, főleg, hogy a másik résztvőtől nem kicsit undorodom.

Mivel közös nevezőre nem fogunk jutni, ezétr inkább arra a harcra érveljél, amit vastag fekete betűkkel írtam egy hsz-emmel följebb, arról érdekel a véleményed. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #417 Dátum: 12 jan 20, 18:01:57 »

Várjuk=Mistich és jómagam várjuk a véleményét. Nem számolok bele minden havi 1x betévedő személyt a "körünkbe" [értsd (mert sajnos már a saját véleményemhez is magyarázatot kell fűznöm, hogy ne tapossak senki lelkébe): bárki véleményét szívesen meghallgatom, de azért a szokásosan író tagok véleményére többet adok].

Hogy jött most ide Sanji? Sanji vs Zoro harcban elfogultan beszélek, viszont itt nem. Azaz de, de nem Sanji miatt.
Meg lehet győzni, csak ne ilyen hülyeségekkel gyere, aminek se alapja, se értelme...

Akkor meg miért írsz egy harchoz, amihez nincs kedved érvelni? Tedd akkor a "jobb dolgodat", de ne én legyek a farok, mert meg mertelek kérni, hogy fejtsd ki a véleményed. Legyél Zoro-párti, de okkal. Az undorító részt meg remélem rám értetted, mert akkor csak egy jót nevetek rajta, viszont ha Ginre céloztál... találkozunk még Nevet

Mivel az érvelésedbe gyakorlatilag képtelen vagyok belekötni (és sajnos nem azért, mert olyan jó), ezért áttérek a Kimbley harcra:
Kimbley ha jól rémlik "csak" robbantgatni tud. Midnight illuziója viszont elég erős, valószínűleg Kimbley is belefutna. Maximum bölcsek kövével nyerhetne.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #418 Dátum: 12 jan 20, 18:57:44 »

AZ a fehér öltönyös idióta labdába se rughatna itt. Egyetlen oylan megmozdulása volt, mikro a puccos ruháknál, pár kisebb bombánál és a puszta tébolynál többet villantott, és ez az volt, mikor megszólalt Pride fejében. Éjfél elég erős és ygors, főleg éjfolkor, de azért egyébként is, szeriintem ez elég előny KImbleyvel szemben. AZ egyetlen veszélyes húzása az lehet, ha mindkettőjüket simán felrobbantja. Legalábbis én így látom.

Byakuya meg megeszi Zorot. Nem könnyen, nem is reggelire, de egy olyan jó, emberes ebéd neki, ami akán a torkán is akadhat ikszdé
Szerintem valószínűleg akkor is nyerne, olyan nincs, hogy ne tudj feltartani Zorot a bankaiával, közben meg van ideje annyit szvalni, amenynit akar. Egy jó kidouval megsegítve meg már be tud vinni egy (vagy többezer) halálos találatot.
Zoronak ezzel szemben tényleg ott a nagyobb kitartása, és fizikai ereje, amivel viszont egy Byakuyához hasonló rendkívül gyors, és alapvetően távolsági beállítottságú ellenféllel szemben nem ér annyit, mint amekkora előnynek ez hangzik.

Remélem nem baj, hogy beírtam, látom, hogy ez ilyen elit hely...  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 19:16:06 írta STM » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #419 Dátum: 12 jan 20, 19:06:00 »

Oké, megpróbálom úgy leírni, hogy senki se értse félre:
gman szavára várok, STM, Sabaku, Shiro, gabig (és asszem más nagyon nincs is, aki érdembe beszólt volna ide, ha mégis van, akkor bocs) szavára meg nem, mert vagy itt vagytok, vagy nem. Egyébként nem úgy volt, hogy te nem nézel One Piece-t? Csak hogy én is kötekedhessek picit Mosolyog bár azóta eltelt pár hét/egy hónap, de ember legyen a talpán, aki 500+ részt megnéz ennyi idő alatt...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!