24 jún 29, 02:43:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lehet Kabuto utolsó koporsójában és miért?  (Megtekintve 38130 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #105 Dátum: 11 jún 11, 15:07:09 »

Azt nem tudom biztosan, hogy ki van benne, de azt igen, hogy ki nincs. Azon gondolkodtam a napokban, hogy ha Kabuto vissza tudta volna hozni Rikudou-sennint akkor miért szövetkezett Tobival? Tehát én kizárnám Rikudout, mert egy edo tenseies Rikudouval -sztem- Kabuto átgázolt volna mindenkin. Semmilyen segítségre nem lett volna szüksége és Tobit/Madarát könnyűszerrel el tehette volna láb alól.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 11, 15:07:51 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #106 Dátum: 11 jún 11, 15:41:02 »

Idézet
Azon gondolkodtam a napokban, hogy ha Kabuto vissza tudta volna hozni Rikudou-sennint akkor miért szövetkezett Tobival? Tehát én kizárnám Rikudout, mert egy edo tenseies Rikudouval -sztem- Kabuto átgázolt volna mindenkin. Semmilyen segítségre nem lett volna szüksége és Tobit/Madarát könnyűszerrel el tehette volna láb alól.

Lehet azért mert tudja, hogy nem bírná irányítani azt a hatalmas erőt, vagy valami bökkenője lehet, de viszont lehet tobi nem tudja ezt és ijesztésnek neki jó. Bár akkor se értem, hogy miért nem támadott tobira rá hisz szerintem a mögötte lévő öt akatsukis is elég nagy ellenfél lett volna és megtudta volna szerezni a sasuket. Pl. pein lett volna a testőre elment volna vele sasukehoz míg a többi akatsukis lefoglalja a tobit.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #107 Dátum: 11 jún 24, 21:58:35 »

Azért nem támadta meg mert jobb neki így kivárni.Nem tudta hogy mi/mik vannak Tobi kezében (jinchuuriki-k, bijuu-k, zetsu sereg, maradék akatsuki tagok), ezért most vár míg a háború meggyengíti őt és a megfelelő időben csap le. Mosolyog Várom már Oro-t nagyon!  Ördögi
Naplózva
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #108 Dátum: 11 jún 25, 10:45:55 »

én Rikudo és Madara mellett még Danzoura is gondoltam,bár nemtom h mért Nevet
de nincs kizárva,lehet Kabuto vmikor megszerezte a DNS-ét
vagy lehet egy olyan személy is,akire még csak nem is gondoltunk
lehet h vki,akiröl csak pár szo volt
jut eszembe,akár még Konan is lehetne,elvégre őt sem élesztette fel Kabuto
és még lenne pár ötletem,de sztem ezek a legvaloszinübbek
biztosat majd csak akkor tudunk meg ha megjelenik a történetben Nyelvesít Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 25, 11:02:53 írta eragon007 » Naplózva

biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #109 Dátum: 11 jún 25, 14:30:13 »

amúgy ti láttátok azt a vashomokos csávót a felélesztettek között?
bár ő is csak egy gyenge tipp mert sasori legyőzte, de attól még roha..tul erős volt
amúgy még ki az aki kage szinten lehet akár csak az említett karakterek közül?
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #110 Dátum: 11 jún 26, 12:39:56 »

De az senkinek se tűnik fel, hogy Kabuto azt mondta, hogy ne féljen nem árulja el senkinek? Ergo nem valószínű, hogy über erős ember van ott hanem olyan aki leleplezné Tobi hazugságait...ezért lenne logikus az igazi Madara.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #111 Dátum: 11 júl 09, 13:09:42 »

A vashomokos csávót legyőzte sasori, és emberi bábút csinált belőle, mint az anyjából, és az apjából. Így ők gyakorlatilag halottak, de a testük át lett alakítva, így őket kizárnám.


A koporsót illetőleg két elképzelésem lenne.
1. Az első hokage felesége van a koporsóban. Amellett, hogy jinchuriki volt, van egy olyan érzésem, hogy Madara és az első hokage érte is harcolt nem csak a faluért. Tehát ezt így érzelmi vonalon gondoltam.
2. Madara van a koporsóban.
 A klónos verzióval azért nem értek egyet, mert, ha ténylegesen klón lenne, és narutóval harcol, akkor szimplán fává alakulna, mert a a faelem használók kölcsönhatásba kerülnek a kilencfarkú erejével. Lásd: Yamato, vagy az utóbbi mangákban a fehér zetsu seregecske.

A maszkos emberkének is lehet a neve Uchiha Madara, csak szerintem az ifjabbik. Az édasapja van a koporsóban. Ha ő talált dns-t az első hokagétól, akkor kabuto is találhatott dns-t Madarától. Továbbá a maszkos emberke így ismerhette régről zetsu-t is aki azért Tobi-zza őt, mert régen a családban ez volt a beceneve. A Tobi mostanra már meglehet 60 éves is, így a ráncok is passzolnak. A végzet völgyében akik harcoltak feltehetőleg nem voltak 10 évesek, és ez már legalább 80 éve történt, így ki lehet számolni.  Mivel ő is Uchiha simán szerezhetett szemeket. Az pedig, hogy miért élhet hosszú időt, azt azzal magyaráznám, hogy az anyja az első hokage felesége volt. Azért nem tudunk róla semmit, mert titkolt gyermek. A levél falut azért támadja, hogy bosszút álljon apja halálán.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #112 Dátum: 11 júl 09, 15:06:21 »

nekem ilyen ötletem van, hogy tobi az madara fia, és a koporsóba madara van.

a másik ötlet meg az hogy tobi = madara és kabuto rejtélyes koporsójába is madara van, és ezért volt az a selytelmes párbeszéd a koporsónál. (kabuto megtanulta hogy csináljon élő emberből is edo tensei másolatot)

Vagy tényleg rikodu vagy valamelyik kölyke van benne, és azoktól madara is megijedne, és esetleg az lenne a történet vége hogy kabuto elveszti rikodu felett a kontrollt és hogy letudják győzni, összekel fogniuk ellene a végén...

Véglis a zetsuk segítségével tudhatott dns-t szeretni, vagy lehet hogy a rikodu által készített hold ból tudott dns-t szerezni vagy csak a csakra amiből készült, elég volt rikodu felélesztéséhez
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #113 Dátum: 11 júl 11, 06:17:31 »

A vashomokos csávót legyőzte sasori, és emberi bábút csinált belőle, mint az anyjából, és az apjából. Így ők gyakorlatilag halottak, de a testük át lett alakítva, így őket kizárnám. ...

Az Apa és Anya bábok nem emberi bábok. Sasori szülei meghaltak valamilyen harcban/háborúban. Az két "közönséges" báb, amiket Sasori készített, hogy pótolja velük a szüleit.

... A maszkos emberkének is lehet a neve Uchiha Madara, csak szerintem az ifjabbik. Az édasapja van a koporsóban. Ha ő talált dns-t az első hokagétól, akkor kabuto is találhatott dns-t Madarától. ...

Tobi elvileg nem "talált", hanem a Végzet Völgyében szerzett DNS-t Hashiramától.

... A végzet völgyében akik harcoltak feltehetőleg nem voltak 10 évesek...

Ez nem túl esélyes, mivel az már Konoha megalapítása után volt. Akkor Madara már rég a az Uchiha, Hashirama pedig már rég a Senju klán vezetője, plusz Hokage volt.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 11, 06:18:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morause
Vendég
« Válasz #114 Dátum: 11 júl 11, 23:17:43 »

Mivel Chakra lezárta a "Ki is lehet Tobi?" topikot így kénytelen vagyok ide írni... Amúgy ez az egész madara dolog úgy ahogy van, nem stim ahogy van mert, tobi érdekes módon mindig a jobb szemét villogtatta és érdekes módon konan ellen a balt használta fel izanagira!
Akkor a maszkot mért hordja 2 oka lehet ha tényleg ő madara akkor a hashirama küzdelme alatt vagy hogy beültetett magának a hashirama sejtjeiből olyan genetikai mutációt vagy jelet alkothatott rajta amit úgy vélt jobb ha eltakar, de ha nem ő a madara akkor szerintem egyértelmű...

Ugyebár megtudtunk pár dolgot amit nem vehetünk szavahihetőnek mivel egész idő alatt hazudott mindenkinek, az itachi történetét is itt ott megbuherálta hogy sasuke hozzá csatlakozzon, hiszen itachi elmondta neki meg már mindenki tudja hogy tobi állt a 16 évvel azelötti róka támadás mögött, de sasukénak mégis azt mondta tobi hogy köze sem volt hozzá, és sasuke nem hülye ha elmondja a teljes igazságot neki akkor a srác vonyítva szaladt volna vissza konohába!
Meg az eddig rendíthetetlen tobi huszár hirtelen bekaksizik egy edo zombitól! Ha madara lenne az akkor szerintem hashiramán kívül félni valója nincsen bár szerintem a feleségének mitonak sem lehetett gyenge ereje de nem hiszem hogy kabuto őt idézte meg tehát madarának max hashiramától lenne félin valója! (és igen tudom hogy hashiramát nem lehet megidézni)
De Tobinak mint egy ismeretlen csaló... számtalan olyas vki lehet aki betudja fosatni hogy a lebukás veszélye fen áll!! Akárhogy is csűri csavarja kishi a szálakat Tobi körül annál inkább kezd érdekelni hogy ő kicsoda!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 11, 23:20:12 írta Morause » Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #115 Dátum: 11 júl 12, 01:13:38 »

Én is arra hajlok, hogy a koporsóban Madara van, az igazi. De Egy érdekesség eszembe jutott Kabutoval kapcsolatban: a DNS-eket akár előre is begyűjtheti a kiszemelt egyénektől. Így lehet A jelenlegi "Madarából" is "félretett" egy kis DNS mintát, aki ugye lehet hogy csak valamiféle Zetsus másolata önmagának, amihez a saját DNS-ét is adta. Így ha csak próbaképp is, de Kabuto felhasználta volna a tőle vett DNS-t, akkor a már halott (eredeti) Madara Lehetett volna a koporsóban.  Gondolkozik

De ennél persze sokkal egyszerűbb és logikusabb az a verzió, hogy Tobi=Izuna... De még megeshet véleményem szerint, hogy egy McDonald's-os bohóc, vagy Mario volt abban a bizonyos koporsóban.  ikszdé smirksweat
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #116 Dátum: 11 júl 12, 06:18:43 »

Moderátor:

Megint töröltem pár hozzászólást. Ez még mindig nem a "Ki is lehet Tobi?" téma.


Mivel Chakra lezárta a "Ki is lehet Tobi?" topikot így kénytelen vagyok ide írni...

Ha azt tudod, hogy én zártam le, akkor az is tudnod kellene, hogy ha van ÚJ ötleted és megírod nekem PÜ-ben, akkor megnyitom a témát.
Ez a hsz-ed itt ugyanolyan témába nem illő, mint a fentebb említett töröltek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #117 Dátum: 11 júl 12, 22:32:29 »

Chakra a sasoris dologban igazad van, én tévedtem. Az, hogy tobi talált a végzet völgyében dns mintát, az az én szótáramban ugyan az mint, ha szerzett volna. Valószínűleg nem a piacon szerezte be, mert az, hogy szerezte az már magában foglalja azt is, hogy nem ő találta hanem adták neki.  Én úgy gondolom, hogy miután megtudta, hogy az apja meghalt, elment a völgybe, hogy megnézze, hogy az apjával mi van, és akkor talált dns mintát.

Maga a harc tudtommal is konoha alapítása után volt. Ezért, helytálló az amint mondtam, hogy valószínűleg nem 10 évesek voltak. Klán vezértként minimum a 20-30as éveiben volt. Tekintve azt, hogy milyen régen volt a csata, helytálló az hogy Madara fia már lehet abban a korban, hogy a ráncai vannak.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 12, 22:33:22 írta Duuu » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #118 Dátum: 11 júl 13, 09:56:28 »

Idézet
Tekintve azt, hogy milyen régen volt a csata, helytálló az hogy Madara fia már lehet abban a korban, hogy a ráncai vannak.

Szerintem meg lehet olyan korban, hogy már rég meghalt volna és örülhet magának, hogy még él a fia is:) Hisz 80ével ezelőtt történt a harc és ha akkoriba élt a fia akkor gondolom nem pár évesen ment oda megnézni az apját hanem 10körül és akkor már kb. 90évesnek kéne lennie a fiának is:)
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #119 Dátum: 11 júl 13, 09:59:54 »

Mchnak igaza van, és amúgy is, Madara kb 20 éves lehetett, mikor elvileg meghalt. Ha volt egy fia, aki már olyan értelemmel rendelkezett, hogy összeszedje az apja darabkáit, akkor legalább annak is tinédzsenek kellett lennie, mert kétlem, hogy egy 10 éves ilyenen gondolkodik. De még ha 10 éves is volt, akkor Madara 10 évesen csinált egy eltitkolt gyereket? Nevet Sztem ez az ötlet elvethető...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!