24 jún 29, 02:58:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lehet Kabuto utolsó koporsójában és miért?  (Megtekintve 38134 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #90 Dátum: 11 jún 06, 17:12:56 »

És ha teszem azt, Rikudou-sennin testét mumifikáták?
Lehet, hogy abban az időben ez volt a szokás.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #91 Dátum: 11 jún 06, 17:25:09 »

Ez igaz, de őt ki győzné le? Arra azért fogadni mernék, hogy Kabuto irányítaná annyira, hogy ne "nyugodhasson meg" és így már jöhet ellene Sasuke+Naruto+Tobi hármas, úgysincs esélyük.
Naplózva

Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #92 Dátum: 11 jún 06, 17:42:36 »

Most komolyan miről beszélünk? Az a fazon(a sennin) már csontostul lebomlott ennyi idő alatt. A testének nincs olyan sejtje, ami ne bomlott volna le annyi idő alatt. Minden országban volt már legalább 4 kage az 4 emberöltő 4*50év=200év plusz az a néhányszáz év, amíg az önálló klánok egymással háborúztak.

Szerk- http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/398/17   Na jó itt azt írja, hogy csak 80 év az az idő, amit 200-nak kalkuláltam, de akkor is piszok régen élt a sennin ahhoz, hogy még legyen DNS-e.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 06, 17:47:56 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #93 Dátum: 11 jún 06, 17:50:17 »

II. Ramszesz meg ötezer éves, mégis jól tartja magát.

CsukiIce: pont ettől lenne izgalmas. Nevet
Naplózva
vico84
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #94 Dátum: 11 jún 07, 16:51:00 »

Most komolyan miről beszélünk? Az a fazon(a sennin) már csontostul lebomlott ennyi idő alatt. A testének nincs olyan sejtje, ami ne bomlott volna le annyi idő alatt. Minden országban volt már legalább 4 kage az 4 emberöltő 4*50év=200év plusz az a néhányszáz év, amíg az önálló klánok egymással háborúztak.

Szerk- http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/398/17   Na jó itt azt írja, hogy csak 80 év az az idő, amit 200-nak kalkuláltam, de akkor is piszok régen élt a sennin ahhoz, hogy még legyen DNS-e.

azért azt hozzá fűzném hogy egy emberöltő az 25-30 év nem pedig 50.

De szerintem kizárt hogy a sennin lenne benne.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #95 Dátum: 11 jún 07, 17:05:35 »

Idézet
De szerintem kizárt hogy a sennin lenne benne.

Szerintem is az, én a fiaira gondolok (Bár őket is elég nehéz lehet visszahozni) . Azért gondolok a fiaira mert velük még tud variálni a kishimoto, hogy olyan erőre tegye őket amit még lebírnak verni pár erős shinobi (Tobi,Sasuke,Naruto stb.) akár összefogva. Rikodouról meg többet tudunk mint a fiairól az erejéről tudunk már valamit, fiai-t meg bebírná úgy állítani, hogy nagyon erősnek, de viszont nem olyan erősnek mint Rikodou-t így lehet az egyik fiát lebírnák győzni ha összefogna az a három személy akit leírtam vagy akár több.
Naplózva
vico84
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #96 Dátum: 11 jún 07, 17:21:45 »

Azért arra is gondolni kell hogy olyan személyről van szó akire még tobi is úgy gondolt hogy nevet sem kellett neki említeni.
Emlékezzetek hogy mit mondott, kabutó és tobi is ugyanarra az emberre gondolt. Vagyis valami nagyon hírhedt vagy híres shinobi lehet akit vagy ismerünk vagy nem.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #97 Dátum: 11 jún 07, 17:29:18 »

Én nem sok értelmét látom egy nagyon brutális erejű, eddig ismeretlen karakternek, így, a végén.
Ez nem Kishire vallana.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #98 Dátum: 11 jún 07, 17:44:24 »

Azért arra is gondolni kell hogy olyan személyről van szó akire még tobi is úgy gondolt hogy nevet sem kellett neki említeni.
Emlékezzetek hogy mit mondott, kabutó és tobi is ugyanarra az emberre gondolt. Vagyis valami nagyon hírhedt vagy híres shinobi lehet akit vagy ismerünk vagy nem.

Persze, hogy nem kellett nevet említenie Kabutónak. Hiszen mutatta Tobinak, hogy ott van a koporsóban. Csak mi nem láttuk Tobi fejétől. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vico84
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #99 Dátum: 11 jún 07, 18:12:05 »

na erre már nem emlékeztem. Ég a fejem Nevet
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #100 Dátum: 11 jún 07, 18:39:30 »

A "ne aggódj nem mondom el senkinek" csak arra utalhat hogy madara van koporsóban meg kabuto sem tobizná vagy mondaná hogy "most madara néven szerepelsz"  ha nem tudná hogy madara van a koporsóban semmi értelme nem lenne ha rikodou vagy valamelyik fia lenne.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #101 Dátum: 11 jún 07, 18:43:25 »

EZ a Tobi fiú nagyon relytélyes. Van valami titka, akár így, akár úgy, és bárki is van a koporsóban, ez egyből leleplezi a titkát, bármi is legyen, szerintem ez az amit biztosan kijelenthetünk.
Az, hogy az igazi MAdara az,  az nem olyna biztos.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #102 Dátum: 11 jún 07, 19:06:24 »

Azért arra is gondolni kell hogy olyan személyről van szó akire még tobi is úgy gondolt hogy nevet sem kellett neki említeni.
Emlékezzetek hogy mit mondott, kabutó és tobi is ugyanarra az emberre gondolt. Vagyis valami nagyon hírhedt vagy híres shinobi lehet akit vagy ismerünk vagy nem.

Vagy egy olyas valaki akit tudatosan töröltek ki a történelemből, hogy senki se tudjon róla, de Tobi tud róla, és Orochimaruból is kinézem hogy ő is képben volt ezzel az illetővel kapcsolatban (így Kabuto elött is nyílt titok volt), de elég nyomós oka lehetett hogy ha nem hozta vissza, de Kabuto nincs tisztában azzal hogy mivel is játszik. - Ez is egy elmélet a sok közül.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 07, 19:08:53 írta SSS » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #103 Dátum: 11 jún 07, 19:07:52 »

Nagy rációt nem látok benne, de az biztos, hogy marha jól hangzik.
Naplózva
Cassco
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #104 Dátum: 11 jún 11, 11:27:46 »

"Hozzád kellene beköszönnöm Tobi. Elnézést mostanában madaraként szerepelsz nemde?"
illetve
"Te őrült.. Hogy csináltad ezt?  - Az nemszámít, de megnyugodhatsz nemmondom el senkinek"

Engem ez arra utal következtetni hogy Kabuto tudja hogy Tobi nem madara és ha kiderülne kivan a koporsóban akkor
tobinak rossz lenne (talán mert madara van benne és akkor oda az álca) Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!