24 okt 07, 04:16:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Valóságshow-k  (Megtekintve 119263 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #285 Dátum: 11 dec 17, 14:52:04 »

Én meg csak a VV1ig jutottam bár akkor is inkább BB-t néztem... az valahogy kevésbé volt gáz, hisz kisiskolásként is nézhettem, kb. csak olyan volt mint egy szappanopera xD ugyanúgy játszottunk BB-set mint mondjuk Vad Angyalosat xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #286 Dátum: 11 dec 17, 14:57:57 »

Hány éve volt a VV1?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #287 Dátum: 11 dec 17, 15:00:56 »

Ha jól emlékszem 2002 szeptemberében rajtolt, decemberig tartott, majd egyből rá indították a vv2-t 2003 január elsején... aztán fél év szünet 2003 decemberében meg jött a vv3, ami 2004 közepén ért véget.

A BB-t azt én is néztem, az jó volt. Nevet A BB2 meg borzalmas volt... meg is bukott, mint most az összeesküvők.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #288 Dátum: 11 dec 17, 15:09:09 »

Pff. Szép lett volna, 4 évesen azt nézzem. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #289 Dátum: 11 dec 17, 15:37:07 »

én meg majd nem 7 éves voltam!
És én néztem 7 évesen Nevet
Nem lehet elég korán elkezdeni nézni a valóságshowkat!  ikszdé
A BB 1,2 nézztem de a VV 1,2,3-at nem de már a 4,5 azt már néztem.
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #290 Dátum: 11 dec 17, 18:40:28 »

Tényleg, az Összeesküvőket szoktátok nézni? Én soha, azt sem tudom miről szól...
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #291 Dátum: 11 dec 17, 18:53:40 »

Hát... az ÖsszeEsküvőket szerintem senki nem nézte a készítőkön kívül. ikszdé http://comment.blog.hu/2011/11/07/a_soha_veget_nem_ero_film_is_nyert_a_film_on
Naplózva
bazs4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 21


Gin


« Válasz #292 Dátum: 11 dec 17, 23:06:59 »

Én ezzel az egész témával úgy vagyok, hogy már a név is kamu... Mi az hogy VALÓSÁGshow, és akkor berakják őket egy házba, ahol kapnak kaját, meleg van, és akkor párosodjanak, meg csinálják a feszkót. Ez csak a már így is megcsépelt színvonalat húzza még lejjebb. Az meg, hogy valaki ezt komolyan nézi, SŐT van aki el is hiszi... hát ez csak a személyt minősíti.
Az ilyen szennyműsorokat használják ki az emberi gyarlóság felélesztésére, hogy ugyan nézzed már, hogy ki fogja megd*gni Józsikát, ahelyett, hogy azzal törődnél ami körülötted zajlik, és igazán számít.  Lehánylak

Remélem nem sértettem meg senkit, ez csak egy magán vélemény.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 23:07:45 írta bazs4 » Naplózva

"Minden jótett elnyeri méltó büntetését."
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #293 Dátum: 11 dec 17, 23:41:05 »

Ez is személyenként változik, hiszen ez is olyan mint a dohányzás: Nagyon rá is lehet kattanni és lehet éjjel nappal nézni az online közvetítést stb. de van aki megnézi a napi összefoglalót és csá. Én az utóbbiba tartozom. Számomra olyan ez mint egy sorozat, de ettől függetlenül ugyan úgy foglalkozok mindennel. Nevet Ráadásul amúgy is imádom a médiával kapcsolatos dolgokat és jó nézni, hogy milyen trükköket vetnek be az emberek megtévesztésére.

Sokakban elterjedt vélemény, és már sokszor lerágott csont, hogy "ezt csak bunkók nézik", meg amúgy is mindenki a Tokhalak párzását nézi a Discoveryn, és senki nem néz ilyeneket. Viszont az ilyen fajta műsoroknak olyan magasak a nézettségi mutatói, hogy ebben minden korosztály, tanultaktól a tanulatlanokig, értelmesek, buták, stb. szóval mindenféle réteg képviselteti magát.

Egyetlen egy dologgal lehet elérni, hogy megszűnjenek az ilyen műsorok, ha az emberek nem nézik őket. Hiszen ha nincs nézettség, nincs reklámbevétel. Egy ilyen monstre produkcióra meg nem fognak kidobni milliárdokat. Lásd: ÖsszeEsküvők se lesz többet az tuti fix, hiszen csak Hajdú Píí nézte. (Akiről a mai napig fogalmam sincs, hogy mit keres még a médiában, egy ilyen tehetségtelen f-sz.)
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #294 Dátum: 11 dec 18, 02:55:36 »

Nekem már az alap ötlettel van a gondom. Betesznek néhány parasztot egy lakásba, aztán azt nézik millióan, hogy hogy veszekednek, nem mellesleg erre még pénzt is költenek. Nem szeretek általánosítani, de általánosítás nélkül nincs alap beszéd, például azt mondom, hogy a fiatalok agy mosottak... úgy ezt a műsort nem nézi olyan, akibe szorult minimális értelem.
Köztük a családom, apám, anyám, testvérem és a barátnője, az osztálytársaim kilenctizede, a munkatársaim fele ezt az idiótaságot nézik. Az nagyobbik része azzal magyarázza, hogy "ennyi butulás kijár nekünk". Hát, ha ennyire szürkék az emberek hétköznapjai, hogy ezzel a primitív műsorral aranyozzák be a napjaikat, akkor ahhoz nem tudok semmit hozzáfűzni. Értitek, eljutottunk idáig, ennyire meg vannak törve az emberek, hogy az se zavarja őket, ha függők. Pont mint a hipnózisnál. Csak akkor tudsz kilépni belőle, ha egy új szokást veszel fel, mert hiába tudod, hogy manipulálva vagy, ellene csak úgy tudsz tenni, ha más tevékenységgel helyettesíted a beléd táplált cselekedeteid. De ehelyett csak sír és sír, hogy szar az élete, de ha nem tesz érte semmit és minden nap ezt a fost nézi, akkor nem értem miért várja a sült galambot a szájába. A nézettség kisebbik része, amely azzal magyarázza a műsor nézését, hogy tanulmányozza azt, legyen az maga a műsor szervezettsége vagy az emberi viselkedés. Mint látszik, ez is az agy mosás része, mindenre jó, csak arra nem, hogy magadra figyelj. (De itt vagyok élő példaként is, rám is hat, itt osztom az észt ahelyett, hogy magammal törődnék.) Másrészt ha tényleg ilyen szempontból nézzük, azt se értem, hogy miért néznénk, hisz egy ilyen embernek televíziója sincs a háztartásában. Vagy miért röhög az emberi primitív viselkedésen... (lásd apám) bár nem tudom, hogy igazából mi lenne a 'helyes viselkedés' miközben a valóságsót nézzük, de annyi biztos, hogy nem a röhögés... inkább az együttérzés. Én például mindig elszomorodok mikor kimegyek a konyhába és anyám üvölteti a tv-t és mindig az megy benne, hogy vitáznak. Nem a jeleneten... hanem, hogy emberek millióik nézik ezt.
Az meg egy más téma, hogy milyen kufár módon ültetik a tudat alattinkba a jeleket... és akkor azt hiszed, hogy van szabad akaratod...
Ezt csak a bunkók nézik. Mosolyog
Naplózva



heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #295 Dátum: 11 dec 18, 02:59:01 »

Ezt még hányszor írod le?
Én se nézem, ezeket, de lassan unalmasabb vagy náluk.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
bazs4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 21


Gin


« Válasz #296 Dátum: 11 dec 18, 08:46:51 »

Egyetértek Stance-val.
Lehet, hogy nem minősít amit nézel, de nyilván azért nézed, mert élvezed. Ez pedig igenis minősít. Szóval lehet te nem akarod beismerni, hogy élvezed azokat a konfliktusokat, és emberi primitívséget, amit látsz, de attól még hatással vannak rád.
Naplózva

"Minden jótett elnyeri méltó büntetését."
bazs4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 21


Gin


« Válasz #297 Dátum: 11 dec 18, 09:22:44 »

Sajnálom, hogyha esetleg személyeskedésnek vetted, amit mondtam, nem ismerem a TV-zési szokásaidat, és nem is foglak emiatt elítélni. Nem húzhatok le mindenkit aki nézi, mert konkrétan én is ismerek ellen példát, csak azt nem igazán értem, hogy minek ez neki? Mosolyog  Gondolkozik
Azért azt is meg kell vallani, hogy van az a réteg - elég vaskos réteg - akinek tényleg az ilyen szennyek jelentik az "Életet", és ez ad nekik egész napos beszédtémát, ahelyett, hogy magukkal foglalkoznának.
Naplózva

"Minden jótett elnyeri méltó büntetését."
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #298 Dátum: 11 dec 18, 09:28:47 »

Attól hogy valaki ilyet néz, nem kell elítélni azonnal. Különösen ha nem is ismered, és fogalmad sincs arról hogy ki milyen.

Ez nagyon is igaz, elképzelhető az is, hogy csak kíváncsi az illető, mint mondjuk én.
Ezzel úgy vagyok, hogy néha az ember ha letört, és mivel a valóságsókban vannak úgymond "játékok", az fel tudja vidítani az illetőt. (Persze ha a vesztes személy vagy csapat nem hisztizik...)

Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #299 Dátum: 11 dec 18, 09:36:07 »

Jaja, ez is igaz.
Off: RTL klubon lesz is Legyen Ön Is Milliomos!...
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!