24 szep 22, 10:13:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646703 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3105 Dátum: 10 aug 15, 21:16:43 »

a gyűrűkre visszatérvén ez a magán megállapításom

valaki tudja hogy a kezeken való elrendezés mi alapján van nekem van? egy elméletem bár sokan nem értenek vele eggyet
szerintem fontossági sorrend lehet:
1. Pein ő a vezér és az akatsuki legerősebb embere
2. Deidara hogy pein vagyis nagato szavait idézzem deidara különleges volt, ez abból lehet hogy a naruto-ban ismert legerősebb és legokosabb távolharcos ninja-ja.
3.Konan nagato-nak a legfontosabb ember nem maradhat le
4. Itachi az egyik legerősebb karakter és hát ereje fontos az akatsukinak
5. Zetsu elég jó kém megfigyelő és "eltakarító"
6. orochimaru(nem lett meg a gyűrű ami az övé volt biztos a gyűrűnek van vmi szerepe)
7.Kisame a 0 farkú bijuu legtöbb chakra és a legjobb aki a jinchurkiket el tudja kapni élve
8.Kakuzu az akatsuki pénztárosa bár elég fontos erejéből tekinve a feljebb lévő társai ütik
9. Hidan nem a legerősebb karakter de kakuzuval kombinálva szinte legyőzhetetlenek
10. Sasori az akatsuki legkevésbé használható karaktere
10. Tobi szerintem az álruhája megőrzése miatt és nem tudtak szerezni új gyűrűt
szerintem ennél logikusabban nem lehet felállítani bár ki tudja ?
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3106 Dátum: 10 aug 15, 21:56:36 »

ez így tökéletes hipotézis csak a hozzászólás első része értelmetlen.
Naplózva


datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #3107 Dátum: 10 aug 15, 22:05:41 »

az egész hozzászólás értelmetlen, hiszen ha már pein az 1, akkor miért nem konan a 2, hiszen csak elöbbre tartom a szerelmem, párom , társam mint akármilyen "különleges" deidara-t.

De ilyen vagy még hasonló elmélet sehol sem volt még gondolatban sem, hogy ki melyik pozición áll. sztem ne is készítsünk belőle történeteket..
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3108 Dátum: 10 aug 16, 07:15:34 »

nevezhettek sasori fannak, de ha dei olyan facagyerek lenne sasori nem fenyegtné így h:
"Fel akarsz bosszantani? Tudod hogy mi lesz, ha kihozol a sodromból" ikszdé
meg maga dei is mondta hogy sasori erősebb nála. Attol hogy kishi hamar kinyírta kétlem hogy legkevésbé használható lenne. Főleg hogy az 1farkú kiszívása alatt az ő kémeit áldozták fel, meg orochimaru és az akatsuki között is ő volt a kapocs, márpedig azt tudni hogy az akatsuki nem szívlelte marcsit. Sajna keveset láttunk sasoriból, de én nem tenném utolsó előtti helyre semmikép. De Tobi elé se Nevet annyira nem erős még ő se sztem. Ez a rangsor teljesen értelmetlen volt.
Sasori rendelkezik szerintem a legtöbb harci tapasztalattal Tobi és Kakuzu után. Közel 40 éves lehet. Ráadásul nem érez fájdalmat, és nincs szüksége ételre. Még vallatni is nehéz lenne Nevet

az is lehet h csak túl elfogult vagyok Mosolyog
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3109 Dátum: 10 aug 16, 08:41:40 »

Az a gond Sasorit nem kell vallatni , ő magától fecseg ki mindent. Elvégre ő volt az aki elárulta az Akatsukit. ^^
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3110 Dátum: 10 aug 16, 09:02:03 »

Sasori mikor árulta el az akatsukit? Nevet
ha arra gondolsz h elmondta sakuráéknak h hol találkozik kabutóval azzal egyáltalán nem árulta el a zakatsukit... marcsi halála az akatsuki célja is, ráadásul semmi kára nincsa bból az akatsukinak ha sakuráék marcsival harcolnak Nevet te vagy sasorit kevered valakivel, vagy nem ismered az árulás szó fogalmát Nevet


és visszatérve a gyűrűkre ,szerintem fontosak nagyonis. ugy gondolom h csak az tud segédkezni a bijuu szívásban akinek van gyűrűje, és a megfelelő ujjon áll. Ha csak dísz lenne akk nem kutatták vna felsasori karját, és deidara is mondta h meg kell találnia a gyűrűt. Miért emelte ki hogy a gyűrt is meg kell találni? szal tuti hogy fontosak
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 09:47:22 írta Zer0 » Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3111 Dátum: 10 aug 16, 17:27:28 »

szerintem murcik nem aztmondta hogy sasori gyenge mert nagyon nagyon erős de pótolható. Deidara mert azért nem pótolható mert a narutoban ismert legerősebb távolharcos mellesleg a jutsui egytől egyik művésziek(magyarul szinte legyőzhetetlenek) a c2 pedig nem sok embert ismerek aki érne ellene valamit(kakuzu sasori pein) de ez inkább a deidara jutsujai részre tartozik és más logikus rendszert senki nem tud felállítani
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 17:42:17 írta LordHidan » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3112 Dátum: 10 aug 16, 18:18:14 »

Mert nincs itt semmilyen logikus rendszer.. a gyűrük, meg az ujjra állás,. meg midnen iylesmi.. csak rituálé....
Egyébként ze nem a ki nyerne topic...

Amúgy tudjátok mi lett volna király? Vagy msot, hogy feltámadtak, mi lenne király? És msot sor is kerülhet rá...
Látni az akatuskiskat egy nagyobb csatában zúzni, tucat ellenfleek ellen. Most mekkroa lenen mrá ahoyg Dei' c2-je egy kissebb századot elporlaszt,Sasori a száz bábbal bebizonyítja, hoyg nem hencegett amikro összemérte őket Chiyo tíz bábjával (bár ami a száz bábból maradt, az Sunánál lehet.. meg az eredeti testénél, tkeercsekben... jó kérdés, akkor mit fog használni), Kakuzu elemi jutsui úgy sávokban tisztítják meg a terpet.. jó, én az eggyesített shinobi haderő pártján vagyok, de azrét epikus lenne Nevet
Utána persze, ahogy Kishi megmutatta, mekkora is a különbség egy S-rangu valaki, meg egy század chuuunin közt, jöehtnek a komoylabb ellenfelek, és meglátjuk, menynire halhatatlanok az edo tenseiel visszahozottak.

Nagy tömeg eleln talán tényleg Dei a legpraktikusabb  Gondolkozik



Amúgy Sasorit ezúttal, ha Ksihi Kishis lesz, kankuro fogja lenyomni, méghozzá a Sasori bábbal. Legalábbis harcolni fognak. Ez is nagyot szólna.
Naplózva
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3113 Dátum: 10 aug 16, 20:03:00 »

Vidám befejezés lenne ha az akatsuki mindenkit kinyírna konohában, meg még sasukét is. Nevet
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3114 Dátum: 10 aug 16, 20:16:06 »

én ennek nagyon örülnék személy szerint a történetben sasuket és a konohaiakat utálom a legeslegeslegjobban
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3115 Dátum: 10 aug 16, 20:40:38 »

Kiváncsi lennék, ha mind valóságos karakter lenne, akkor is ezt gondolnád e.xD

Egyébként STM, most hogy vizuáltam. Áááh. Remélem Kishi szépen kivitelez egy jó kis Akatsuki zúzást. Nevet
Mellesleg, ha belegondolok, Sasori azt mondta, hogy a bábjaival egy nemzetet hódított meg. Ez mind szép és jó. De melyik volt az a nemzet?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3116 Dátum: 10 aug 17, 07:39:31 »

Hát ha nem lesz vmi jó kis flashback kétlem hogy ezt megtudjuk de én elhinném sasorirol Nevet
Chiyorol bezzeg elhiszed h elfoglalt egy várat 10 bábbal mi? Nevet
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3117 Dátum: 10 aug 17, 08:01:08 »

helyesbítek azt mondta hogy a bábjai képesek meghódíteni egy nemzetet

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/272/14
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/272/15
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 08:04:41 írta LordHidan » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3118 Dátum: 10 aug 17, 08:18:09 »

jah... az animében mondta így hogy elpusztított egy nemzetet velük. Kár h ilyen hamar meghalt sasori Szomorú  Néhány harcot megnzétem vna töle Nevet bár a kazekagének és hirukonak is annyi lett... kíváncsi vok , hogyan fog harcolni megint emberként. lol ujra " igazi kisfiú" lesz Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3119 Dátum: 10 aug 17, 08:18:59 »

Akkor ezek szerint csak a hasára csapott, és benyögte, hogy: Áááh, ha már egy öregasszonyt meg egy kiscsajt nem is, de egy nemzetet simán lenyomok a bábhadseregemmel?xD

Valamire alapoznia kellett ezt a kijelentést.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!