24 szep 22, 16:12:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646945 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3015 Dátum: 10 jún 29, 22:06:34 »

Idézet
Az a maszknak a rögzítő cuccosa
Ez valószinűbb Mosolyog Elnézést hogy felhoztam Nevet
De akkor is miért áll ferdén ?Nevet semmi értelme Nevet utálom Kishit Nevet

Mert éppen lefelé venné a maszkot, amikor begyullad. ^^

Moderátor:
Amúgy meg mindenki rövidlátásban szenved, vagy tényleg nem tűnik fel, hogy az nem a "Ki is lehet Tobi?" téma? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3016 Dátum: 10 jún 29, 22:32:18 »

már eddig is gondolkoztam hogy szemüveget kell csináltatnom,de lassan kezd bebizonyosodni xDD
ismét bizonyítottam hogy hülye vagyok,köszönöm-köszönöm*meghajol* xD
Amúgy a Ki is lehet Tobi téma,az hol van?most sehol nem találom Gondolkozik

meg mire kilépek a témából,el fogom felejteni úgyhogy itt megkérdezem inkább,hogy lehet megcsinálni hogy egy linknek más szövege legyen?tehát nem www.valami.hu hanem katt?

Meg hogy ne off-oljak teljesen hány tag is volt eredetileg az akatsukiban?13?Oroval együtt..most valahogy eszembe jutott xD
Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #3017 Dátum: 10 jún 29, 22:36:54 »

énse találom, mehetünk együtt a szemüvegeshez^^
összesen egyszerre csak10 tag lehet, mert 10 újja van a szoor bácsinak, de kiesett Oro, helyette jött Deidara (L) aztán még plusz beállt a HEBI, akik 4en voltak, szóval összesen 15.
És akkor nem számoltam bele, hogy Nagato 7en volt. (ugyértem a 6 hulla meg ő)
Szép kis szám, erre most vannak 3an, csak addig voltak nagy legények amíg nem lendültek támadásba.

edit: megtaláltam! csak nem a szereplőknél volt. http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.0 De le van zárva. akkor lehet kérni az újranyitást, hamár beszélünk róla?
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 29, 22:39:58 írta Meroko » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3018 Dátum: 10 jún 29, 23:27:14 »

Akkor lehet kérni az újranyitást, ha új fejlemény van azzal kapcsolatban, ki is lehet Tobi. Vagy ha valakinek ÚJ(!) ötlete van ezzel kapcsolatban. De abban a témában már nagyon sok minden ki lett fejtve, szóval sok sikert az "új ötlethez". Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3019 Dátum: 10 júl 08, 01:42:12 »

Nem tudtam, hova írjam, lehginkább ide illik..

Egyszer láttma valahol egy képet a mangából, amin Zetsu levelei közt látszotta  nyakában egy homlokvédő, egy fala (nem emlékszem melyik Nevet) áthúzott szimbólumával.. úgy rémlik, hiteles volt.

Erről tud valaki valamit?
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3020 Dátum: 10 júl 11, 11:53:27 »

Szóbakerült a maszk különlegesége a manga topikban, és én nem szeretnék ott ofolni, ezért inkább ide írom le:

Ha már szóbakerült a maszk, akkor én felvetném azt a dolgot, hogy lehet, hogy a maszk egy másoló maszk, és lemásolja valamilyen úton módon az eredeti használó erejét és személyiségét, és ha a maszkot felrakják egy másik személyre, vagy egy halotra, akkor az átalakul az eredetivé. Az is lehet, hogy a maszk változik az évek alatt, és veszít az erejéböl, ez magyarázhatná azt is, hogy miért változott meg a masszk kinézete, és miért csak árnyéka önmagának madara. Vagy esetleg váltogatni kell az alanyokat, mert a maszk hatását egy test nem bírná évekig, és minden személynél más formát vesz fel a maszk. Az is megeshet, hogy a maszktól csak rövid ideig tud megválni, és ezért van rajta állandóan.  Ez csak egy kósza ötlet volt. Pojén
Naplózva
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3021 Dátum: 10 júl 16, 16:04:53 »

jaja, van benne valami igazság Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 12:21:08 írta Hellus-chan » Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #3022 Dátum: 10 júl 16, 16:11:28 »

Ezt az ObiTobi dolgot már kismilliószor kitárgyaltuk, nézz be a Ki is lehet Tobi témába, mellesleg szvsz nem valószínű hogy köze lenne hozzá (a miértekért kérdezz PÜben vagy esetleg légy olyan kedves visszaolvasni itt és az említett topikban). Ami a maszk különlegességét illeti, érdekes ötlet, de ez esetben a sharingannak is át kéne kerülnie ami elég macerás dolog, Én mindenesetre ezt se tartom túl valószínűnek, de nem teljesen lehetetlen ötlet.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3023 Dátum: 10 júl 16, 16:27:46 »

Az akatsuki mióta létezik?
Mert ha Tobi hozta létre és kellett neki a 9farku akkor miért szabadította rá Konohára? simán elvihette volna a rejtekhelyre. Vagy akkor még nem létezett a banda Nevet és később jött rá hogy hibát követett el mert elengedte a rókát Gondolkozik
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #3024 Dátum: 10 júl 16, 19:26:47 »

fontos a sorrend. és a másik, hogy idő kellett az előkészületekhez. Szinkronba hozni a szobrot Nagatoval és stb. azért nem rabolta el már 16 éve a kjuubit mert akkor még nem volt rá szüksége.
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #3025 Dátum: 10 júl 19, 09:41:18 »

A szobor az nem nagato találmánya? Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/447/9

Ott idézi meg Nagato Pontosan

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/447/12

Ott meg durvul vele Pontosan
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3026 Dátum: 10 júl 19, 11:06:41 »

Ha jól emlékszem a bijuuk elzárásának sorrendje van. Tehát 1-től mennek 9-ig. Mivel akkor még nem nagyon volt elzárva talán egy sem, így felesleges volt elvinnie a Kyuubit. Nem tudta volna végig kordában tartani szerintem...
Naplózva
paintes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #3027 Dátum: 10 júl 21, 17:59:24 »

Sziasztok

Ha meghall majd minden Akatsukis akkor vége lesz a sorozatnak ? Szomorú Mert mostanában nagyon gyorsan hullanak Szomorú
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3028 Dátum: 10 júl 21, 19:54:48 »

Ezt az ObiTobi dolgot már kismilliószor kitárgyaltuk, nézz be a Ki is lehet Tobi témába, mellesleg szvsz nem valószínű hogy köze lenne hozzá (a miértekért kérdezz PÜben vagy esetleg légy olyan kedves visszaolvasni itt és az említett topikban). Ami a maszk különlegességét illeti, érdekes ötlet, de ez esetben a sharingannak is át kéne kerülnie ami elég macerás dolog, Én mindenesetre ezt se tartom túl valószínűnek, de nem teljesen lehetetlen ötlet.

Nem muszály a saringannak is átkerülnie, lehet olyan mint az edo tensei, hogy a testet is hasonlóvá teszi. Szóval lehet, hogy tobi valójában egy edotensejelt személy, és csak a maszk biztosítsa hogy szét ne essen.  Ez magyarázat a kezére is, amikor ledobta, mert egy szinte hullárol ledobni a cucost nem nehéz. És viszarakatni se.

Spoiler veszély, aki nem olvassa a mangát !!!!!!!

Gyorsan fogynának az akások? na nézük csak: Pain: nagato fel lett támasztva, és nincs szétbontva, és egészséges a teste, lehet olyan jó, mint a szétbontott painek.
Kakuzu: kakuzu minden valószínűségel gyengébb az eredetinél, és még szivekre is nagy valószínűségel szüksége van.
Ita: ita akár erősebb is lehet, mert nem kell félnie a betegségtöl, és a vakságtol. Nem fogja magát visszafogni még konoha ellen se.
deidara: Ő is nagy valószínűségel gyengébb az eredetinél, de a robantás az robbantás marad, ugyan akkorát roban.
Hiddan: hidan akár még elhet is, csak elő kéne kaparni. neki adom a legkissebb esélyt.
Ugye tobi erősebb lett, mert nem kell a féleszűt játszania.
kisame: kisame kémkedik jelenleg, erős és bijuu gyüjtés a szakterülete. Semmi baja nincs
zetsu: semmit nem tudunk róla,  de biztos van egy kis ereje
sasuke: erősebb mint valaha, fél konohát egy szempillantásra kinyirná
kabuto: erős, erőssebb mint volt, oro génjeivel a technikái is félelmetesek.
és a bijuk, szinte az összes az övék.
A zsoldos sereg, amihez a sok lóvé kellet, még felálhat.
Szerintem az aka erősebb mint valaha.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 21, 19:58:48 írta hiroto » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3029 Dátum: 10 júl 21, 19:56:21 »

de ha nem olvas mangát akkor sokra nem megy az infóddal xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!