24 szep 21, 08:39:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 645424 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2415 Dátum: 09 ápr 01, 07:35:44 »

Ez a bijuu fogás már ott sántít, hogy ugye Madara tudta irányítani a Kyuubit (ami a legerősebb mind közül). Na most, akkor nehogy már a Sanbit meg ne tudja. Tehát  sztem ez valami nem mutatom meg azt, hogy igazábol mit tudok, csak ugy elvagyok elvet követte sztem. Kakashi is hányszor mondta Narutoéknak, hogy soha ne mutassák meg feleslegesen az ütő lapjaikat, ha nem kell. Nyilván Deidara és Tobi 1 szinten nem mérhetőek. Az 1 másik kérdés, hogy Madara elhúzza a mézés madzagot mindenki előtt és a végeredményben nagy szerepe lesz a legfiatalabb Uchihanak.
Egyébként, ha már sakkról beszélünk en Sasuket nem említeném meg rajta. Ő új játékos. Maximum úgy, hogy az elhullotak helyett betenni valahova... Azt hogy egybol királynőnek.... Az Pein-Sama helye! Pein nélkül nincs Akatsuki. Ö mindennek az iranyítója.

De ha már itt tartunk nálam ez valahogy így nézne ki:

Gyalogok: Yuura és a többi kém akiket Sasori irányított + Kakuzu kapcsolatai. Könnyen feláldozhatóak

Futók: Taka. Ő rájuk már azért jobban oda kell figyelni, de még mindig nem olyan nagy veszteség

Huszárok: Deidara, Hidan, Sasori, Zetsu, Konan. Fontos szerephez jutnak, viszont nem szólnak bele a "nagyok" dolgaiba

Bástyák: Itachi, Kisame, Kakuzu. Ők 3an alap pillérek. Nélkülük az akatsuki erősen gyengül.

Királynő: Pein. Minden bábú mozgatója, az adu ász!

Végül a Király: Uchiha Madara. Nem vesz részt alapvetően  a játszmában, de jó helyezkedéssel megis aktívan irányítja azt. Ő mindennek a agyszülöttje.

Sasuket pedig valahova a Huszár kategoriába tenném jelenleg. Nyilván kapni fog még ennél nagyobb szerepet, de sztem most még annál nem több!
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2416 Dátum: 09 ápr 05, 22:18:58 »

hát... elnézést, de szerintem Itachi-t kiveheted a bástyák közül és átrakhatod a királynőhöz. Így két királynő van, akik mindent ütnek, ha jól taktikáznak velük. Az már más tészta, hogy Itachi nem nagyon hajtogatott végre parancsokat, hisz nem volt érdeke. De ha erőt nézünk, akkor egy szinten van Peinnel.A többi rendben van, bár én Sasukét és a takát is a gyalogok közé tenném, hisz úgy vezetik őket, ahogy akarják. Kis szóviccel: megy a parasztvakítás ezerrel ikszdé De tény, hogy én is úgy gondolom, hogy még nagy szerepe lesz...
Naplózva
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #2417 Dátum: 09 ápr 10, 07:39:44 »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ODA A KEVDENC FŐGONOSZOM = NAGATO! Technikai KO Szomorú

Ő nála max csak Madara lehetne erősebb, de valami azt súgja, hogy Itachi nem véletlenül mondta, hogy már csak árnyéka önmagának. Lehetséges, hogy a teleportácion kívűl nem is tud mást használni, mert akkor még logikus is lenne, hogy ezt mondta Itachir róla, és hogy nem ölte meg Naruto társait az erdőben, mialatt Itachi Sasuke ellen harcolt. Gondolkozik
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2418 Dátum: 09 ápr 10, 08:54:10 »

Hát az, hogy "csak" a teleportációt tudja használni az nem elég?  >.<#
A 4. Hokage a teleportációjával egész sereget ölt le. Nevet
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #2419 Dátum: 09 ápr 12, 13:29:43 »

Két kedvencem van az Akából.. Zetsu.. x"DDD
Am Deidara és Hidan. :'D Mindkettőt egyik ismerősöm kedveltette meg velem..  smirksweat
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #2420 Dátum: 09 ápr 13, 11:55:37 »

Hát nekem Pein a kedvencem és azért mert Nem fél attól, hogy Naruto most véget vet az életének és a békéjének, ő mindent fel tesz egy lapra, a célja érdekében. Talán ebben hasonlít is Narutóra. 
Hidan-t is nagyon bírtam a szövege miatt.
Viszont ugyan még szinte semmit sem tudunk Tobiról (Madaráról) de nekem már így is ellenszenves, már csak azért, mert kihasználja azokat, akik a társai. pl Pein
Naplózva
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #2421 Dátum: 09 ápr 15, 16:10:40 »

Hát én kb. mindenkit csipázok a csapatból,Sasorit leszámítva... Szomorú
Mer szerintem nála az lett a sz*r, hogy a Sakurával harcolt és úgy elég gyengusnak állították be.. Nyelvesít
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #2422 Dátum: 09 ápr 15, 17:26:27 »

hát.. azért gome.. de nem csak Sakura volt ott... meg azért Sakura sem a legygyengébb teremtmény a világon...

Nekem meg folyamatosan változnak a kedvenceim, most Pain valahogy bejött az elsőhelyre emiatt a hippifázisa miatt *písz*
Aztán utána Hidan jön, szerintem nagyon jó karakterre sikerült ő is , az az óriási képmutatás, és hogy a hite szerint él az tetszik benne, legalább 1 szabad ember
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2423 Dátum: 09 ápr 16, 18:31:59 »


Érdekes... az Akatsukisok régóta dolgoznak együtt, mégis alig ismerik az igazi testüket. Pl. amikor Sasori meghalt, Zetsu megnézte a testét s azt mondta, "szóval, ez Sasori igazi teste..."

Az 1AÉ is ezt mutatja...
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #2424 Dátum: 09 ápr 16, 18:53:11 »

Azt azért nem lehet mondani szerintem, hogy "együtt dolgoznak". Amikor először feltűnnek hologramként, akkor pl: azt mondják, hogy azóta nem jöttek össze mióta Orochimaru elhagyta őket, szóval nem taliznak rendszeresen. Amikor le kell valamit pecsételni akkor látják egymást, de nem kötnek szoros ismeretségeket.
Csak a társak tudják pontosan mit is tud a másik, pl: Deidara is tudta hogy néz ki Sasori igazi teste, valamint a korábbi partnere Orochimaru is.
Azt sem tudjuk egyáltalán ki volt tisztában azzal, hogy Pein az Pein, szerintem élőben nem találkoztak vele, csak mikor a hologrammon meglátták a fura szemét, úgy gondolták jobb lesz, ha azt csinálják amit mond.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2425 Dátum: 09 ápr 16, 18:57:54 »


Köszönöm szépen a választ, Thanatos.

Egyébként, a felhasználóneved nem az orosz Őrség-sorozatból van?  Hümm-hümm Nyelvesít Imádom azt a regényt!

Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #2426 Dátum: 09 ápr 16, 19:08:09 »

Tényleg, itt van pár kérdés amit hadd tegyek fel: Szerintetek
-mit csinálnak az Akatsukisok mikor nincsen semmi dolguk?
-ha valamelyiküknek elszakad a köpenye, hol szerez újat?
-hol van eredetileg az a nagy szobor amit megidéznek?
-az országok hogy nem vették még észre hogy hatalmas, turizmusra is alkalmas barlangokat akadályokkal vesznek körül fekete köpenyes emberek?

Egyébként a nevemet a görög mitológiából vettem.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2427 Dátum: 09 ápr 16, 19:12:19 »


Elég érdekes kérdéseket tettél fel
-ha nincs dolguk, akkor biztos edzenek vagy keresik tovább a démonhordozókat  Gondolkozik
-szerintem nem szereznek újat. Emlékszel, Hidannak is elszakadt a köpenye és úgy is maradt a szétszakadásáig?
-a nagy szobor az még mindig rejtély. Senki nem tudja hol van...
-hű, erre elég nehéz válaszolni!  Ohh My God talán nagyon el vannak foglalva a küldetésükkel...
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2428 Dátum: 09 ápr 16, 19:29:40 »

Szerintem:
-Eredetileg bűnözők, de biztos mindegyőjüknek vannak privát gondjaik. Pölö: Kakuzu fejvadászatai.
-kakairuRULEZ-zal értek egyet. kacsint
-Ha tippelnem kéne, Eső falut mondanám. Gondolkozik
-Gondolom folyamatosan változtatják a rejtekhelyeket, mint Oroék.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2429 Dátum: 09 ápr 16, 19:37:51 »

Amíg nincsenek küldin addig kakuzu és Hiddan tuti fejvadásztak.
Pein/Nagato, Konan intézték a falucskájuk ügyeit.
Madara dettó.
Sasori bábúkat gyüjtött, Deidara meg kritizálta Nevet
Kisame kisérgette Itachi a szemészhez Nevet
Zetsu meg pasz...

Amúgy ha feltételezük, hogy profik akkor valószinüleg nemszeretik megosztani másokkal a tudásukat, technikájukat... Sasori valszeg ezért nem mutatta meg a testét és az, hogy nemtalálkoztak másokkal a csapttagjaikon kívül az meg dettó óvintézkedésnek néz ki pl: elfogják szegény Hidant és jól megkínozzák(  >.<#) azt elmondja, hogy kik a tagok mit tudnak stb... persze ha ismer is valakit de mondjuk 10éve látta utoljára akkor az infó anyit ér mintha nem is lenne.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!