24 szep 21, 20:37:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646007 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #2295 Dátum: 09 feb 24, 13:31:00 »

Madara-ról annyit tudhatunk, hogy:
- Egyességeket köt, és szeret szervezkedni. (Említette Zetsu-nak, hogy Itachival is volt egy egyezségük)
- Valószínűleg jól manipulál (Lásd: Sasuke)
- És a háttérből ő mozgatja a szálakat, de úgy csinálja, hogy ne tudják ki is az igazi főnök. Azaz: Tobiként ismertük meg, aki eléggé ügyetlen tag, közben meg: Hopp egy Madara... szal...

Én szerintem Madara egy lépéssel mindig előrébb jár, és már tudja hogy mi is fog történni ez után. Mindent okkal tesz. Szerintem tök jó főgonosznak xD
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2296 Dátum: 09 feb 24, 13:34:43 »


Yeah, képes volt eljátszani az idióta Tobi szerepét, csak hogy ne vegyenek észre semmit. De lehet, hogy csak Peinék tudták a titkot, mert Deidara halála után hozzájuk ment. Kisamének meg fogalma se volt eddig róla...
DE majd kiderül előbb-utóbb úgyis
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2297 Dátum: 09 feb 24, 16:50:17 »

Szerintem is Madara karolta fel Nagatoékat.Most valamilyen szinten alárendelt helyzet van közöttük, de csak a kor különbség miatt szerintem.
Hát ilyen elvetemült meg kegyetlenül erős harcosoknál szented valakit is érdekel a korkülömbség?  Pojén
Itt csak az erő számít,ha már csak azt vesszük,hogy az akatsuki-ban itachit 2 tag is meg akart darálni,csak mert erős volt!
Jó lehet vannak azért köztük olyanok akik tisztelik a másikat,pl kisame és itachi,de ez nem sok mindenkire mondható el az akatsukin belül!

Ami meg tobit illeti,én bírnám ha nem csak megjátszaná ezt a természetét,és végre láthatnánk egy jóarc uchihát,aki nem nagyképűsködik! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 24, 17:02:12 írta con » Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #2298 Dátum: 09 feb 24, 17:34:24 »

Hát Con, azért (most finoman fogalmazok), de bebaszna, ha Madara egy mókamester poéngyár lenne, azok után, hogy megölte a saját testvérét, ráadásul úgy, hogy a tesója maga ajánlotta fel... >.<# >.<#

Engem még azis érdekelne, hogy Madara hogy élte túl a harcot, meg hogy mit csinált az elmúlt 50 évben?
A Senju klánban amúgy mindenki fa elemű volt? Mert ha igen, akkor hová lettek?
Naplózva

Geeez...
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2299 Dátum: 09 feb 24, 17:50:15 »

Miért én bírnám ha a legnagyobb uchiha tök jó arc lenne,az már más kérdés hogy e mellett őrült,de pein is az, mégis egy csomóan szeretik!! Nevet
Am meg nem is ölte meg a tesóját,csak a szemeit szedte ki!
  Pojén Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 24, 17:51:30 írta con » Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2300 Dátum: 09 feb 24, 19:00:26 »

1:Nem biztos,hogy a testvére belement,attól ,h azt mondta...2:nem ölte meg
Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #2301 Dátum: 09 feb 24, 21:24:05 »

Hát nézőpont kérdése. Egy uchihanak annyi, ha megvakul. Meg mutattak is egy koporsót, amiben egy bekötött szemű tag feküdt. De a legjobb haverját tuti kinyírta, hogy MS-t megszerezze...
Naplózva

Geeez...
uchihaitachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2302 Dátum: 09 feb 24, 21:27:59 »

nekem itachi tetszik a legjobban az akatsukiban:D:D:Dtobi pedig fogadok a hülyesége mellett ö a legrosszabb fiu az egész akatsukiban Nevet pein meg öt is kedvelem de még olyan sokat nem tudunk rola de viszont a gondolataiban legtöbbször egyetértek
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2303 Dátum: 09 feb 24, 21:49:06 »

Hát szentem meg nem mondott igazat az itachi-s sztoryról,mivel később halljuk tobitól,hogy ő maga sem tudta hogy miért nyírta ki a klánt itachi,szal azt csak kitalálta hogy az oldalára állítsa sasukét,és ezzel még elő is hozatta vele a mengekyou-ját(habár az lehet eleve is előjött volna)!
Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #2304 Dátum: 09 feb 24, 22:14:31 »

Szászke a Mangekyou képességet nem Itachitól kapta? Az a homlokpöckölés szerintem valami jutsu volt... Gondolkozik
Mer Szászke nem nyírta ki a legjobb barátját, és az egyetlen aki MS-t csinált e nélkül az Kakashi, de Szászke ugye lószar hozzá képest.
Naplózva

Geeez...
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2305 Dátum: 09 feb 24, 22:20:41 »

Hát azok csak a mangekyou képességei voltak,egy pöccintéssel nem lehet átadni a mangekyou-t,akár itachi akár nem! Nevet

Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #2306 Dátum: 09 feb 24, 22:22:40 »

Mármint igen, a képességeket adta át. De szóval Itachi trickje nélkül nem küldene Szászke amaterasukat. Csak nem tökéletes az MSje, mer ő is megvakul, nem?
Naplózva

Geeez...
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2307 Dátum: 09 feb 25, 07:58:13 »

Con a fuuton rasenshurikenre is sokan mondták lehetetlen, aztán láss csodát... Nevet Én már semmit sem zárok ki!  Nyelvesít
Naplózva

Radic
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #2308 Dátum: 09 feb 25, 13:24:30 »

Tobi=Madarával? Le vagyok maradva. Ez hol derült ki?
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2309 Dátum: 09 feb 25, 13:26:24 »

Con a fuuton rasenshurikenre is sokan mondták lehetetlen, aztán láss csodát... Nevet Én már semmit sem zárok ki!  Nyelvesít
Hát azért ez más tészta!

Meg am is,ha az egész mangekyou-ját átadta volna,akkor madara nem mondja,hogy ültessék bele sasukének itachi szemeit!
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 25, 13:28:13 írta con » Naplózva
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!