24 szep 22, 22:17:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 647186 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Lion
Vendég
« Válasz #1920 Dátum: 08 aug 21, 21:37:05 »

Valeshika ebben egyetértek...De azt se felejtsük el hogy eddig senki nem tudta megfejteni Pein titkát így hát Shikamaru nem biztos hogy rá fog jönni! Ha úgy vesszük hogy a főszereplő az akinek el kell pusztítani a rosszat akkor vagy Naruto vagy Sasuke fogja megölni Peint....De szerintem Naruto fogja megölni Peint mert hát ugye meg kell bosszúlnia Jiraiya-át! Mosolyog
Naplózva
Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #1921 Dátum: 08 aug 21, 21:43:47 »

Ja ez valszeg így lessz, de sztem shika megfejti a titkát küldenek ellene egy csapatot, mindenkit lever kivéve Narutót. Ő meg egy fullos rasengannal vagy vmi remete teknikával kiüti Peint.
De azt se felejtsük el hogy lehet hogy 2 csapatot kell küldeni: 1-et Pein ellen, 1-et pedig Nagato ellen  >.<# talán.
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1922 Dátum: 08 aug 21, 22:01:24 »

lehetséges h igazad van Kakashi-senpai,Naruto nagy valószínűséggel elveszíteni a fejét és átváltozna mivel esély enm lenne amúgy pein ellen mégis csak az Akatsuki vezére.Csak hát akkor oda Yamato is kelleni fog
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1923 Dátum: 08 aug 21, 22:05:27 »

hát igen ez kockázatos mert pein szentem eléggé felb***** naruto agyát ahoz hogy átalakujon.... bár végülis pein nem valami beszédes, szentem szó nélkül neki megy Nyelvesít nincs kedve jirayáról csevegni
Naplózva

So troublesome....
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1924 Dátum: 08 aug 21, 22:13:22 »

Valóban de sztem ha Naruto bezombolni és ott előjönne 4 farok Pein esélytelen lenne
Naplózva
Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #1925 Dátum: 08 aug 21, 22:16:11 »

Jaja ikszdé De sztem képes lenne legyőzni a kyuubit is, ha más nem azért mert Kisame is egyedül üti ki a 4 farkut (vagyis ezt mondja) akkor a vezér igencsak odaveri a 9farkut is Hümm-hümm
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1926 Dátum: 08 aug 21, 22:19:51 »

azért érdekes így előre találgatni én már nagyon kíváncsi avgyok de ez úgy lenne helyes mint Shikamaru esetében ő is megboszzulta Asumát akkor Narutónak is meg kell bosszulnia szeretet mesterét Mosolyog
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #1927 Dátum: 08 aug 21, 23:09:41 »

Hát leeht de azért ha az 5 nagy shinobi nemzet összefona esélytelenek lennének az Akatsukisuk

Hát ha már duplapost, és chatalés megy akkor le írom a véleményem énis Nevet Nana...És szerinted az 5 nagy Shinobi nemzet össze is fog? Nem...Van olyan shinobi nemzet aki nem is hallot az Akatsukiról...Vagy ha hallot is akkor se érdekli mert nekik nem tett semmi rosszat így hát nekik mind1 hogy van Akatsuki vagy nincs! És azt végképp ne felejtsük el hogy ez nem úgy van hogy odamegyünk 100-an és akkor mészárolunk...Mert hiába vagyunk 100-an ha nem tudunk semmit...Ők vannak 5-en vagy többen és iszonyúan erőssek! Meg gondolatlan lépések csak több halált hoz mint hasznot..
Naplózva
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1928 Dátum: 08 aug 21, 23:11:45 »

ez is igaz de nem tom sztem azért Naruto és korosztály vmint mestereik nem le becsülendőek uez vonatkozik gaara-ékra is
Naplózva
Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #1929 Dátum: 08 aug 21, 23:15:07 »

Igazis meg nem is mer konoha elvileg értesitette a többi nemzetet is És az aka mindegyiknek árt mer mind1iknek van biyuu-ja
És a Sorás részekben amikor az Anbu elfogja Danzout akkor mondják hogy ara tanitotta őket hgy a túlerő legyőzi az egyéni erőt
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1930 Dátum: 08 aug 21, 23:16:59 »

köszi végre vki egyett ért szóval ez a lehetőség is fennállhatott volna de hát nem így csinálták meg most követni fogja a manga szálat az anime
Naplózva
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1931 Dátum: 08 aug 21, 23:23:29 »

De egyyebként ez a szervezet nem vmi nagy cuuc nem tom mért de ha úgy támadtak volna h felkészültek ellene akkor esélyük nem lett volna az akatsukisoknak lásd deidara esetét is próbálták támadni dehát nem igen jött összenekik pedig a védelmük is meg volt hozzá csak hát nem számoltak azzal h yura elárulja őket,most h nem lett volna ez az árulás sztem Sasoriék nem jutottak volna be a faluba

Moderátor: Nem dupla poszt, csak töröltem
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 21, 23:38:33 írta Shiro » Naplózva
Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #1932 Dátum: 08 aug 21, 23:28:24 »

Hát lehet. De ha deidera csinált volna egy olyan mikroszkopikus c4-es bombát, akkor vége a falunak
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1933 Dátum: 08 aug 21, 23:30:19 »

az is lehet de nem hinném azért h bejátszotta volna vagy hogy egyáltalán eljutott volna addig hogy alkalmazni is tudja a teknikát
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #1934 Dátum: 08 aug 21, 23:32:03 »

Azért Yondaime jó lenne ha egy kicsit logikusan gondolkodnál mielött a szavakkal dobálóznál. Én szerintem az hogy "semmi esélyük" nem lenne az azért egy kicsit túlzás. Saját véleményem szerint Sasori és Deidara ellen nem tudott volna mit kezdeni a Homok Falu mert miután le győzték Gaara-t mindenki nagyot nézett hogy a Kazekage-Sama-t le győzték...Senki nem mert volna velük szembe szállni. Mellesleg ott van Sasorinak a 100 báb...Egyébként gratulálok remek ez a kis hsz vadászat, csak gondoltam beszállok a beszélgetésbe Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!