24 szep 23, 06:20:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 647392 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1815 Dátum: 08 aug 07, 15:51:23 »

Mandát szerintem nem lehet csak úgy megidézni. Ő a leggőgösebb a megidézett lények közül. Ha nincs kedve nem harcol. De én is Orochimarut tartom erősebbnek azért, mert Orochimaru nyilván nem kereste volna a konfrontációt Sasorival, ha nem érezné úgy, hogy le tudja győzni. (Gondolok itt a hidas merényletre, amikor Orochimaru megpróbált csapdát állítani Sasorinak. Yamato viszont Sasorinak álcázta magát, akit időközben Sakura és Chiyo már legyőzött)

A korábbiakhoz képest nagy a pangás a topicban, de majd felprögnek a dolgok pár hét múlva, ha az Akatsuki újra színre lép. Mosolyog
Naplózva

Tomi is a good boy.
Lion
Vendég
« Válasz #1816 Dátum: 08 aug 07, 16:02:22 »

Nah, akkor hadd szóljak hozzá ehez a Sasori vs Oro dologhoz...
Szerintem Oro félkézzel legyűrné Sasorit!
Sasori meg tud idézni egy rakás bábot, ÉS?
Oro meg megidézi Mandát, az kb egy suhintással sz*rrá zúzza Sasori hadseregét.. Ha meg 1-2 támadást mégis bekapna Orchi, akkor egyszerűen csak azt csinálná, mint a 4farkú Naruto elleni harcnál, tehát kibújna a saját bőréből, és láss csodát: kész a vadonatúj, karcolásmentes Orochimaru!

Persze...Az a kígyó szerintem önmagába utálta Orochimarut...Csak kénytelen volt neki segíteni! Egyébként meg igaza van Tomimaru-sama-nak...Ha nincs kedve nem harcol...Mellesleg Sasori igen csak jó bábmester volt...A legjobb...Ezt se felejtsük el...Mosolyog
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1817 Dátum: 08 aug 07, 16:56:58 »

Szerintem azért Sasorinak is lenne esélye Orochimaru ellen, hisz mielőtt elhagyta a szervezetet az Ő 'társa' volt és valószínüleg nem azt tervezte bosszú alatt Sasori, hogy majd jól megdöfködi a levetett bőrét Orochimarunak, vagy csak beolvas neki. Biztos volt terve és tudta hogyan győzheti le. Mandát pedig nem keverné bele, mert minek, ha az ellenfél nem használ megidézett lényeket, akik ellen használhatná...
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1818 Dátum: 08 aug 08, 00:24:22 »

Szerintem meg vmi nagyobb kígyóidézést csakazért is belevinne, h a bábokat elintézze, és ő meg csak magával Sasorival tudjon foglalkozni.  kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Lion
Vendég
« Válasz #1819 Dátum: 08 aug 08, 00:41:00 »

Szerintem meg vmi nagyobb kígyóidézést csakazért is belevinne, h a bábokat elintézze, és ő meg csak magával Sasorival tudjon foglalkozni.  kacsint

Aki nem olvas mangát annak Spoiler veszély!!!

Neked agyadra ment a Naruto Nevet Manda az amugy se szólna bele a harcba mert nem tartaná ellenfélnek Sasorit! Hogy is mondjam...Manda túl büszke ahoz hogy le álljon szorakozni egy Sasorival...Na mind1 de ezt nem tudjuk meg mert Orochimaru meghalt, Sasori-val egyetembe!!!
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1820 Dátum: 08 aug 08, 00:50:00 »

Nah, akkor kedves Lion, olvasd el mégegyszer amit írtam..
Nem konkrétan Mandára utaltam. Gondolom nem csak ő az egyetlen nagydarab, használható idézése Oronak..
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Lion
Vendég
« Válasz #1821 Dátum: 08 aug 08, 01:11:01 »

Nah, akkor hadd szóljak hozzá ehez a Sasori vs Oro dologhoz...
Szerintem Oro félkézzel legyűrné Sasorit!
Sasori meg tud idézni egy rakás bábot, ÉS?
Oro meg megidézi Mandát, az kb egy suhintással sz*rrá zúzza Sasori hadseregét.. Ha meg 1-2 támadást mégis bekapna Orchi, akkor egyszerűen csak azt csinálná, mint a 4farkú Naruto elleni harcnál, tehát kibújna a saját bőréből, és láss csodát: kész a vadonatúj, karcolásmentes Orochimaru!

Spoiler veszély!

Némáá...Ujra elolvastam! Mosolyog Mit írtál??? Hogy Orochimaru meg idézi Mandát...Szerintem olvass vissza te! Egyébként meg csak ez az egy kígyója volt ilyen nagy...Szal Manda volt a legnagyobb de nem hinném hogy le állna ott harcolni...Hisz már akkor morgott amikor Jiraiya, és Tsunade ellen kellet harcolnia...Majd pont Sasori ellen harcolna ikszdé Na mind1 de most hiába veszekedünk ezen mikor már rég meg purcant Sasori is meg Orochimaru is:)
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #1822 Dátum: 08 aug 08, 08:06:55 »

Könnyen lehet, hogy már feltették ezt a kérdést, de most, hogy ennyire változott kedvenc bűnöző alakulatunk összetétele, megkérdem: szerintetek tudja akármelyikük is, mire kell Peinnek az a sok bijuu, s vajon ha igen, akkor mi motiválja őket, mármint, milyen jutalom?
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1823 Dátum: 08 aug 08, 11:24:50 »

Hát szerintem azt, hogy mire kell Madaranak vagy Peinnek mind a 9 bijuu azt senki se tudja, de ha minden igaz épp ezt akarja megtudni Sasuke a hachibitől (mármint, hogy mire kellhet bárkinek is az összes). Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 08, 11:26:49 írta Csibe19 » Naplózva

Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #1824 Dátum: 08 aug 08, 12:04:42 »

Hm, hm... ez eddig eszembe sem jutott.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Kaktusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1825 Dátum: 08 aug 08, 17:07:46 »

Kiváncsi vagyok, hogy Sasukét átverték e, hogy odaadják az egyik Bijuut neki. Nem sokat tudna kezdeni vele ha mindent elpusztítanak Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 08, 17:10:46 írta Kaktusz » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1826 Dátum: 08 aug 08, 21:39:24 »

Persze hogy átverték xD

Mindenkit a hatalomvágy motivált talán azt mondták mindenki kap egy Bijuut. Aztán direkt kinyiratták őket Nyelvesít Így most csak hűséges tagok vannak. Zetsu és  Kisame Madarához, Konon Peinhez hűséges, ők ketten meg nem tom biztos spanok xD Technikai KO
Naplózva


 
Avenger1992
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #1827 Dátum: 08 aug 09, 11:15:01 »

Meg hát szerencséje van sasukének hogy narutóék kinyírtak már egyet akatsuki tagot mert akkor nyugodtan tud harcolni itachival ha elintézik a többit is.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1828 Dátum: 08 aug 09, 13:25:34 »

Tóth köszönjük értékes duplapostodat, de olvass vissza a ki is lehet Tobi témában... És ne itt OFF-olj...
Zárójelben megjegyzem: Tobi arcát még nem láttuk! Csak egy részét! Az meg nem elég, hogy összehasonlítjuk Obitóval!

Kezdjük azzal, hogy Saske mit kezdene Akatsuki tagként egy byuuval...  Saske boy simán átált a sötét oldalra...  Mosolyog
+ Madara nem hiszem hogy átverte Saskét, mert a saját oldalán akarja tudni... Az Akatsukinak kell a sharingan... Ha már Itachi elpatkolt... (Annak ellenére, hogy Madarának is van) + Kell a töltelék ember... Nem hülyeségből küldte Madara Saskééket a Hachibiért...
+ Még nem tudjuk milyen módon akarják felhasználni a Byuukat... Eddig csak az biztos, hogy kiszippantja őket a junchirikiből az a marha nagy idézett szobor... Meg az, hogy uralkodni akarnak a segítségükkel... Amit tudunk az akatsuki céljairól, az enyhén mondva ködös...
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 09, 13:36:14 írta Gabesz » Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1829 Dátum: 08 aug 09, 18:55:14 »

SPOILER!

A mangában Jiraiya és Pein harcánál Jiraiya is feltette ezt a kérdést. Pein azt válaszolta, hogy segítségükkel a tökéletes pusztító jutsu-t fogja megalkotni, aztán kiosztja a biyuukat az országok között, hogy a világ nagy része elpusztuljon, és hogy az emberek a nagy pusztulásban ugyanazt a traumát éljék át mint ő, és ezt követően egy békés világ vegye kezdetét. Magyarul elég eszement terv.
Az Akatsuki naggyűlésen, Hidan kérdésére ugyanezt a tervet úgy adta elő, hogy az Akatsuki próbál majd meg ebből anyagilag profitálni, hogy aztán átvegyék az uralmat a világ felett.
Kérdéses, hogy Madarának fűződik-e érdeke bármelyik verzióhoz. Az valószínűtlen, hogy Madara Senju Hashiramán akar bosszút állni, mert ő már nem nagyon él. Ugyanez igaz az Uchiha klánra is. Konohát úgy is be tudta volna venni, ha az akkor még teljes Akatsukival nekiront a falunak.
Szerintem Hokage akar lenni, mint Naruto! Azt akarja, hogy elismerjék a létezését! >.<# Nincs jobb ötletem!  :/
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 09, 21:43:42 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!