24 ápr 28, 01:26:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gantz  (Megtekintve 45415 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #120 Dátum: 13 szep 21, 14:39:48 »

Még csak 15 részt láttam, de hogy is mondjam, tetűlassu a történet. Még az akció jeleneteknél, részeknél is nagyon lassú. Ezt leszámítva tetszik az egész. Itt például "jól áll" a 3D effekt, ellentétben a Narutoval.
Jelenpillanatban úgy néz ki lesz egy új Nishi.
Naplózva

....................................................................................................................
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #121 Dátum: 13 szep 22, 18:59:09 »

Jézusom. Most hagyd akkor abba és folytasd mangában. Sokkal, de sokkal de sokkal jobb. Nem is értem miért nézi valaki animében.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #122 Dátum: 13 szep 22, 19:19:47 »

Animét szivesebben nézek mint mangát, bár utóbbit tudnám telefonról is könnyedén.  Gondolkozik
És gyorsaságot leszámítva van más különbség, sztori, karakterek?
Naplózva

....................................................................................................................
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #123 Dátum: 13 szep 22, 19:57:06 »

Nagyon kidolgozott a grafika mangában, fényévekkel jobb mint az animében és teljesen más érzést vált ki az emberből sokkal monunemtálisabb történet hatását váltja ki. A Sztori sokkal részletesebb, meg hosszabb mangában. + egyszerűen az animének valahogy nincs meg a varázsa sztem.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #124 Dátum: 13 szep 26, 14:27:54 »

A 18. rész után már felpörögtek az események.
A véget szokásosan elcseszték, ahogy az lenni szokott egy hosszabb mangás, rövidebb animés dolgoknál (pl Beelzebub). A mangát, melyikkel kell kezdeni? Itt is van esetleg később kiadott 0. fejezet?
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 22:09:04 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #125 Dátum: 13 szep 29, 08:29:32 »

Nincsen tudtommal. A Metrós résznél kezdődik.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #126 Dátum: 13 szep 29, 22:20:13 »

Pár side story van. Pl Nishi "csajozik" Nevet Vagy az Osaka csapat-ot ismerhetjük meg kicsit jobban.
Naplózva


ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #127 Dátum: 13 okt 02, 13:26:01 »

Pont ezért kérdeztem, hogy mi az első, melyikkel kezdjem. Nehogy belefussak valami spoilerbe. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 13:27:40 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #128 Dátum: 13 okt 02, 18:07:47 »

Belinkelem ide is =D Eléggé koppintás szaga van =D
Istenem... Na mindegy, csak annyit írok, hogy Mátrix, Pacific Rim, Ghost in the shell, Rekviem egy álomért. Ha megtaláltad a közös pontot, akkor megtaláltad...

A mangát, melyikkel kell kezdeni?
kezd elejéről, ha eljutottál az Osaka Teamhez, akkor utána ebbe lapozz bele!
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #129 Dátum: 13 okt 03, 10:16:02 »

Istenem... Na mindegy, csak annyit írok, hogy Mátrix, Pacific Rim, Ghost in the shell, Rekviem egy álomért. Ha megtaláltad a közös pontot, akkor megtaláltad...

Nem találtam meg, egy analfabéta hülye vagyok. Az én k*rva anyámat hogy szóvá mertem tenni hogy mennyire hasonlít a Gantz és a Tűzgyűrű.
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #130 Dátum: 13 okt 03, 19:43:52 »

A közös pont az, hogy mindegyik adózik tisztelgéssel az elletétes(kelet-nyugat) kultúra iránt mondanivalójában vagy technikájában. Ez pont nem plágium szerintem, főleg mert be is vallják céljukat, forrásaikat etc,etc...
plágium az én szememben az, amikor valaki lenyúl valamit és azt állítja, hogy ez teljesen véletlen egybeesés és ő mekkora király...

(Hú de szar jeges borogatással a kezemen gépelni. ikszdé)
Naplózva
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #131 Dátum: 13 dec 06, 22:34:18 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:36:30 írta dert » Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #132 Dátum: 14 márc 17, 07:59:35 »

Jobb az anime, mint a manga?

Én most kezdtem neki nemrég a mangának (szóval ne spoilerkedjetek légyszi), a 170. résznél tartok, amikor Kurono szakítani készül a barátnőjével. Eddigi észrevételeim:

- Az első rész baromira tetszett, mert:
*Kurono emberi jellem annak gyengeségeivel együtt
*Már az első részben meghal, azaz nem hozza a szokásos "a főhős mindig megmenekül" sémát
*Misztikus töltetet adott, ahogy a holtak megjelennek egy szobában, elmélkedve a léten (ezt a vonalat erősítendő jött be később a buddhista pap is, ugye) - enyhe Sartre utóérzés Mosolyog

-Nem rajongtam annyira a küldetésekért, viszaesett ezzel egy tipikus shonen szintjére, de jó volt, ahogy vaciláltak a morális kérdések miatt (lemészárolhatjuk-e az idegeneket)
-Nem tudom melyik volt hamarabb, de nagyon emlékeztet a Hoshi no Samidare-ra
-Kellő mennyiségű szex
-Úgy érzem akkor lett volna szép vége, amikor Kurono egyedül marad
-Izumit már erőltetettnek érzem, de még elfogadható. A két mágus, majd a vámpírok viszont borzalmasak. Ez utóbbi főleg úgy, hogy Kurono öccse is "véletlenül" pont közéjük tartozik.
-A két állapot közötti átjárhatóság egyelőre inkább zavar, mint nem, de együtt tudok élni vele.

Elmélkedések:
-Miért őket választja ki Gantz?
-Kicsoda Gantz?
-Hogyan csinálja Gantz?
-Miért csinálja Gantz?

Az eddigi tippem az volt, hogy Gantz is egy földönkívüli, aki így akar megszabadulni a többi földönkívülitől. De ezt az elméletemet most megzavarták a vámpírok.

De összességében tetszik, izgalmas, régen olvastam már végig mangát. És már csak 200 rész van hátra Szomorú Az anime a teljes mangát feldolgozza vagy csak az első x részt? Ha anime-készítő lennék, az első évad végét odatenném, ahol Kurono egyedül marad.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #133 Dátum: 14 márc 17, 10:49:55 »

Az anime ott kapott alternatív befejezést emlékeim szerint, miután Kurono egyedül marad a Budhista templomos küldetés után. Oda bevágtak egy eléggé elcseszett utolsó küldetést, ha jól emlékszem.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #134 Dátum: 14 márc 17, 10:51:36 »

Összehasonlíthatatlanul jobb a manga. Ezt a mesterművet egyszerűen mangára tervezte az isten és eljuttatta a mangaka fejébe. Nevet Arra, hogy kicsoda Gantz majd lesz válasz a vége felé. Igaz több kérdést vet fel, mint amennyit megválaszol. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!