24 ápr 27, 20:42:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gantz  (Megtekintve 45414 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Dátum: 07 dec 31, 12:02:07 »

ez az egyik kedvenc animém  
tele vérrel és akcióval 1 hibája van az hogy rövid
mindössze csak 26 részes  :o

a történet egy  Gantz nevű gömbről szól ami visszahoza valahogy a meghalt embereket  Nyelvesít
ez történik a főhősünkel is  Nevet Nevet
aki szereti az az animét amiben meghal a főhős annak ajánlom  mert Kei ( főhős) az első rélszben már meghal  Nevet Nevet
aki teheti az nézemeg mert egy nagyon jó kis anime  Nevet Nevet Nevet Nevet
itt van a leírása  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 16, 11:26:01 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #1 Dátum: 07 dec 31, 18:56:30 »

Elkezdtem nézni... nem tudom, hogy befogom -e fejezni, mert nekem ez túl véres. Nevet   Gondolkozik A történet érdekes,  egész jó a képi világ ... izgalmas cselekmények... minden megvan, de nekem túl sok a vér... Most a negyedik résznél járok, természetesen folytatom tovább, aztán majd meglátjuk.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 12, 16:42:01 írta Chidori » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2 Dátum: 08 jan 02, 08:19:49 »

Ez is olyan, hogy vagy abbahagyod az első rész után, vagy nem tudod abbahagyni.
Nekem se sikerült... Nevet
Egész jól megtudták csinálni a világ kegyetlenségeit és tülöttségét, emelett a szereplők szinte nem is ellensúlyozzák, inkább rátesznek még egy lapáttal, szóval eléggé morbid, de valahogy csak annyit tudokk mondani az egészre, hogy subarashii... Nyelvesít
Naplózva

Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #3 Dátum: 08 jan 03, 14:52:24 »

Emberek ez hatalmas anime volt. Pedig emlékszem, hogy kb 3 rész után még mennyire nem jött be...  :o Az imént végeztem vele... fantasztikus nagy volt.. és a vége...áá.. csodás. Most sajnos nem tudok írni hosszabb elemzést , mert el kell mennem, de amint visszajövök írok egy hosszabb beszámolót. Fantasztikus volt, tényleg.  8) Rengeteg kérdés van bennem, a végét megmondom őszintén annyira nem is értettem, de így is nagyon ütött... GANTZ 10/10. Folyt köv hamarosan..
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #4 Dátum: 08 jan 03, 18:41:10 »

Na, újra itt vagyok. Tehát Gantz. Hmm.. nem is tudom, hogy hol kezdjem.  Hümm-hümm Amikor az animeddictson elolvastam a Gantz ismertetőjét, akkor tudtam, hogy érdemes lesz belevágni a dolgokba. Olyan animet még ugyanis soha nem láttam -de még csak nem is hallottam róla- ami ennyire a halál utáni élettel foglalkozik. Az alaptörténete tehát bennem már rögtön pozitív érzéseket váltott ki, reméltem, hogy a kivitelezése is valami hasonló jó lesz. Az lett. A képi világa  szép, az animeban elhangzott zenékre különösen felhívnám a figyelmeteket. Az opening, ending TÖKÉLETES, az egyes jelenetek közt elhangzott zenék pedig utánozhatatlanok.  Bár ez a 26 rész nem olyan hú de kevés,  én egy részt sem untam. Pedig túl vagyok én már olyan klasszikusoknak mondható animekon mint pl: Death Note, Samurai Champloo stb… az iméntiek is nagyszerűek, de volt legalább egy olyan rész ahol bizony ott is untam a dolgok menetét. Itt pedig nem. Még mielőtt bárki azt gondolná, hogy a Gantzot a Death Note szintjére teszem, az téved… mert nem. A Gantz  a TOP3 anime listámon például helyet sem kap. Pedig tényleg nagyszerű… de nem fért  be. (az ötben azért benne van  Nyelvesít). Hiába a sok pozitívum, azért mégsem mondom ezt életem animejanak, ám mégis nagy hatással volt rám, kihagyni nem szabad.. nagy hiba!  A sok pozitívum mellett jöjjön a negatívum is, mert az is volt.. igaz nem sok. Elsőként talán a túl sok vért említeném meg. Tudom, hogy ez hozzátartozik a Gantzhoz hasonló  típusú animekhoz, azért nekem mégiscsak  fura volt.. igaz, kb 3-4 rész után hozzászoktam és a végén már az sem zavart, ha leszakadt testrészekkel találkoztam. A másik kisebb negatívum az talán Kishimoto. Könyörgöm… akkora hangsúlyt fektettek az ő kebleire, hogy az  nagyon zavaró volt. Még ha legalább szép lány lett volna Kishimoto, akkor azt mondom ok… de így.  :o :o Gondolom férfi szemmel nézve ez a vélemény majd megcáfolásra kerül, de nem baj.  :-X Most pedig jöjjenek a kedvelt szereplők. (a sorrend Kuronot leszámítva NEM számít.)


Kurono: Talán ha kellene kedvenc karit mondanom, akkor rá tenném a voksomat. Nem azért mert, pont ő a főszereplő, hanem mert nagy benyomást tett rám. Az első kb. 2-3 részben kifejezetten utáltam. Egy hasznavehetetlen , szex mániás kis mitugrásznak tartottam. Egy ideig tényleg az volt… ám teljesen pozitív irányban elkezdett fejlődni. Egy bátor és nem utolsó sorban hasznos csapattag lett,  aki számára alig ismert emberekért is feláldozta volna az életét.

Nishi: Hiába szerepelt csak pár rész erejéig, én nagyon megkedveltem. Már – már betegesnek mondható életvitele, rám teljesen meggyőző hatással volt. Külsejében, stílusában és hangszínében egyébként kicsikét Gaarat (Naruto) véltem felfedezni.

Katō: Gondolkodtam, hogy őt a kedvenceim között említsem –e vagy sem, de végül úgy döntöttem, hogy ő is befér a kedvencek közé. A jófiú imázsát néha eléggé untam, szent és sérthetetlen volt. Azonban, hogy ennyire szerette az öccsét és ennyire gondoskodott mindenkiről, az engem meggyőzött. Sajnáltam a halálát. Érdekelt volna még az öccse sorsa, hogy vajon mennyire tudott megbírkózni a további történésekkel. Kár, hogy Kató halála után ez egyáltalán nem kapott hangot.

Sakuraoka: Ő sem szerepelt valami sokat, de a karaktere számomra pozitív volt. Jó hatással volt Kuronora, ráadásul ő is pillanatok alatt ment át életmentőbe, amikor a savas szobor megjelent előtte, azt hittem elfut, de még akkor is felvette a harcot és azt bizonygatta Kurononak, hogy majd együtt megveszik azt a Labirintusos könyvet.  :'( Kár érte, igaz Kishimoto és a többiek halála után vhogy éreztem, hogy ő sem fog visszajutni Gantzhoz.  Szomorú

Mika: Szimpatikus, könnyedén megszerethető karakter volt. Kár, hogy meghalt… azt gondoltam, hogy talán közte és Kurono közt lehet valami.
 
Masanobu Hojo: Tipikus szépfiú, én mégis megszerettem. Nálam az egyik legnagyobb jellemfejlődésen ő megy át. Kezdetben egy nyápic, mindenáron haza menni akaró szépfiú volt. Emlékszem talán neki esett le legkésőbb, hogy nem juthat haza egykönnyen és ideje lenne végre fegyvert ragadnia. Ám ami utána jött… egy bátor, védelmező kölyök, akit harc közben érte a halál. Sajnáltam nagyon. Azért Sadakoval nagy volt a csókja.  :-[

Sadako: Hiába mutatta alig az arcát, hiába szerepelt alig, mégis itt van a kedvencek közt. Amikor a végén megcsókolta Masanobut…hát majdnem sírtam. Kár, hogy alig mutatták az arcát és, hogy annyira rejtélyes volt.

Kishimoto: Megmondom őszintén, őt nem igazán kedveltem. Kurononak eléggé nagy szenvedést okozott olykor lelkileg, ráadásul túl sokszor mutatták olyan helyzetekben, hogy… :-X :-X Mégis.. amikor megvédte Katót, az gyönyörű szép volt. Kínok közt halt meg, de nagyon bátor volt. Úgy döntöttem őt sem hagyom le a listámról.


Összefoglalva: Ez egy nagyon jó anime… bár én hiszek Istenben, azért egy pillanatig elgondolkodtam azon, hogy mi van ha halálunk után ránk is egy GANTZ vár. Nyelvesít Jó, jó tudom… képtelenség, de akkor is jó volt eljátszadozni a gondolattal.  És, hogy mi is történt az anime végén? Magam sem tudom.. nem tudtam mire vélni ezt a vonat elég ugrást.. nem tudom, hogy Kurono azért csinálta-e ezt, mert már elege volt Gantzból és ő is követni akarta – e Katóékat, vagy vmi más volt a célja.. a vonat márpedig nem állt meg (lásd ending utáni jelenet), Kuronóékat elgázolták. Már ha még ott voltak a síneken. Sajnos ezt nem nagyon értettem, de nincs gond, így is nagyon élveztem és ettől a kis titoktól még élvezetesebb ,még  rejtélyesebb lett az anime. Senki ne hagyja ki!

10/10
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Válasz #5 Dátum: 08 jan 03, 19:09:33 »

nah azért ennyit nem akartam leírni én hogy az emberkék az anime megnézése után örüljenek vagy semm  Nevet Nevet
dehát nembaj   ugyse lett volna idegem ennyit írni  Nevet Nevet
én tudtam hogy jó anime xD
jah igen mangában azthallotam hogy folytatódik a történet  Nevet Nevet Nevet

jah a vége Kurono a célpont hehehe xD  Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
Naplózva
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #6 Dátum: 08 jan 03, 19:33:07 »

Á.. én ilyen vagyok, ha nagyon magával ragad egy anime, akkor ömlik belőlem a szó. Egyébként köszi, hogy nyitottál neki topikot, a te írásod is ösztönzött, hogy belevágjak.  Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Válasz #7 Dátum: 08 jan 05, 12:00:52 »

ááá semiség semmiség  Nyelvesít Nevet Nevet Nevet
jah mongyuk előszőr énse bírtam Kurono-t amikor az oszt termében képzelődött xD
a pancser xD
de aztán ott a madárnál hogy felhúztamagát xD  elegelett a dolgokból  Nyelvesít
Naplózva
gadavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #8 Dátum: 08 ápr 06, 12:02:28 »

nekem a 3. küldetés tetszett a legjobban az nagyon oda tett Nevet
ja légyszi valaki mondja el hogy most mi is lett a vége mer jo láttam de nem tudtam felfogni Figyelmeztetés  ?
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #9 Dátum: 08 ápr 08, 08:37:39 »

Hú a legvégét én se értem...  :'X Azt nekem is el lehetne magyarázni.  Pontosan Mit kerestek a végén a síneken???  Technikai KO
De azt nagyon bírtam a Gantztól, h a végén  K. lett a célpont az egyszerűen zseniális volt... Ördögi
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Válasz #10 Dátum: 08 ápr 12, 11:32:41 »

hát   izé ...szó ..mi szó

szerintem azért kerültek  oda  mert hát mindenki meghalt még a csaj is akit "K" a hátán cipelt
és hát végülis az anime végén  a célpönt maradt életben  >.<#
meg "K" ott a sineknél halt meg
és hát most ez azt jellentette hogy végleg örök nyugovora tért  >.<#
vagy visszakerült az élet be  :'X Gondolkozik Nevet
de ez csak az anime szerint  Mosolyog szerintem  Nevet

mert a mangában tovább folytatódik az izgalmas történet   "K"-vel  Nevet
Naplózva
gadavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #11 Dátum: 08 ápr 12, 16:26:59 »

ja én aszittem h mindenki meghal de akk tévedtem Pirul
ja és van manga Nevet nem tod megmondani h magyarul honan lehet leszedni?
Naplózva
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Válasz #12 Dátum: 08 ápr 15, 20:03:07 »

hát  most már foggalmam sincs xD
de egy szerláttam  valahol de  a  manga  fordítás még az anime végét se érte el  >.<# ( izé remélem érted xD  )
szóval csak english  verziont láttam  gyakran  >.<#
Naplózva
Ranma23
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21



WWW
« Válasz #13 Dátum: 08 aug 18, 18:40:16 »

ja én aszittem h mindenki meghal de akk tévedtem Pirul
ja és van manga Nevet nem tod megmondani h magyarul honan lehet leszedni?

Urahara Shop honlapja onnan le tod szedni most álltak neki lefordítani onnan ahonnal eltér egymástól a manga meg az anime....
Naplózva

Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #14 Dátum: 08 aug 18, 23:38:49 »

Háát, csak ennyit tudok mondani:  KIRÁLY! Nevet Ez nekem nagyon átjött... Nevet.
Nah de komolyan Mosolyog, komolyan jó anime, kár, hogy a rövidebb, alternatív befejezést választották, de hát ígysem lett olyan rossz, mondjuk a vége kicsit befejezetlen, legalábbis nekem. Mosolyog
A mangát meg szeretjük..., hogy folytatódik és van magyar fordítással. Mosolyog
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!