24 ápr 29, 00:35:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullbring  (Megtekintve 33389 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #75 Dátum: 12 júl 08, 01:58:00 »

Mivel a Fullbringes történet előtt illetve Aizen legyőzése előtt a hollow és Zangetsu egyesült, így nagyon valószínű, hogy nem lesz többé hollowikáció Ichigonál. Főleg úgy, hogy most már a történet utolsó harmadába lépett és nemigen lenne rá idő, hogy még azzal is bajlódnia kellene az írónak.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #76 Dátum: 12 júl 08, 15:40:13 »

De arra is emlékezhetsz, hogy a normál idő és dangaiban lévő idő sűrűsége miatti eltérés is úgy jelentkezett késői hatásként, hogy Ichigo haja visszanőtt az eredeti hosszúságra. Ezt Urahara el is magyarázta anno hogy miért...
Így a shinigami-hollow erő is ismét külön válhatott ameddig el nem veszített teljesen az erejét. De pesze ez egyelőre csak fikció, ameddig Kubo ki nem találja, hogy miképp is legyen.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #77 Dátum: 12 júl 08, 19:15:59 »

Igazából zangetsu és a hollow mindig is egyek voltak. Csak mindig a dominánsabb fél alakjában volt. Nem ma láttam már, szal javítsatok ki ha tévedek. Nevet
És ennél az összeolvadásnál sztem csak annyi volt a különbség, hogy itt nem volt már dominánsabb, hanem egyenlőek voltak, így az alakjuk sem csak az egyiké volt, hanem fele fele.
Ez az egyik a másik meg amit rougon írt, végülis a haja is visszanőtt, így ez is semmissé válhatott sztem.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Zsofya93
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #78 Dátum: 12 júl 08, 19:26:20 »

am tudom, hogy csak filler, de a kagerozás-nozomis sztoriban használta a hollow erejét... szóval kíváncsi vagyok ezt hogyan fogják megoldani az anime további folytatásában, különben újabb ellentmondásnak lehetünk tanúi...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #79 Dátum: 12 júl 08, 21:13:17 »

A Kagerozás fillernek nincs semmilyen hatása a történetre.

A Dangai használata utáni öregedés, majd onnét visszafiatalodás nemigen befolyásolhatja Zangetsut és Shirosakit mert amikor a visszafiatalodás megtörtént akkor már Tensa Zangetsu már nem létezett. Együtt aludtak el mindketten Aizen kettévágása után. A visszafiatalodás pedig ezután történt meg és egy elég hossz és fájdalmas esemény volt az elmondásuk szerint. Tudom, sokan szeretnék látni de szerintem már nem fog önálló énként szerepelni az a hollow forma.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #80 Dátum: 12 júl 08, 21:19:23 »

Igaz, a dangai-os dolog. Ha minden visszafordult volna, akkor az erejét sem vesztette volna el. Akkor ez kilőve, viszont a másik amit írtam, azt még mindig esélyesnek tartom.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #81 Dátum: 12 júl 08, 22:50:04 »

Én amire esélyt látok az az, hogy Ichigotól a fullbring megszerzése miatt nem képesek elvenni a bankaiát. Valahogyan nagyon hozzákötődött Ichigohoz. Az első alkalommal amikor Ivan próbálta elcsaklizni tőle, akkor látható volt a képeken, hogy Ichigoról a fullbring darabjai megpróbáltak leválni de aztán visszaálltak a helyükre. Amire kíváncsi vagyok az inkább az, hogy Ichigo beszélt e egyáltalán Zangetsuval mióta visszakapta az erejét. Nekem nagyon hiányzik a történetből egy ilyen jelent sor. Meg legalább így látni lehetne, hogy változott e a fullbring hatására Zangetsu is ha már a kard megváltozott.
Naplózva
Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #82 Dátum: 12 júl 09, 16:41:45 »

Az is lehet hogy az a kard nem ugyanaz a Zangetsu, hiszen ez nem Ichigo ereje, hanem a kapitányoktól kapott erő.... és ezért nem tudják elvenni tőle mert nem is az övé. Viszont, hogy a fullbringet megtanulta hsználni, így az a kard, és szellemi erő amit kapott a régi erejéhez hasonlít, mert a fullbringet ahhoz hasonlóra fejlesztette ki.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #83 Dátum: 12 júl 09, 17:36:11 »

De Ichigo tudja a Getsuga Tenshót, ami Zangetsu képessége, szóval ugyanaz a Zangetsu csak megváltozott a Fullbring miatt. A Bankaiját meg még nem tudjuk, hogy miért nem tudták elvenni. Lehet, hogy a Fullbring miatt, a belső Hollow miatt, a kapitány-hadnagy plus reatsu miatt, vagy épp ember mivolta miatt, vagy ezek összessége miatt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #84 Dátum: 12 júl 09, 19:48:36 »

Amikor nem volt kardja és szellemeket se látott a sima fullbring is getsuga szerű dolgot csinált, mert ezt ismeri, és ezt az erőt akarta elérni, ezért lett hasonló az ereje is.
Amikor uj kardot kapott az is lehet Zangetsu, de nem a régi változott át, hanem a kapitányok erejét használja úgy, mintha a sajátja lenne. A kardba meg a saját lélekenergiáját irányítja bele, és ez önnálósul valamelyest, ahogy én látom, tehát aki tudja a getsugát, az Ichigo, és a mástól kapott erőt is ugyanúgy használja.
A hollow meg benne van még, mertúgy emlékszem Ginjo említi, hogy benne "is" van, tehát evvel szerintem azt is mondta hogy Ichiben is van. Gondolkozik
Egyébként szerintem a dolgok összessége miatt nem tudják elvenni a bankai-t, a kombinált dolgok mindig nehézséget okznak smirksweat
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #85 Dátum: 12 okt 16, 17:19:09 »

Most erre próbálok valami értelmes magyarázatot adni. Tuti hogy a fullbringnek köze van hozzá. Ugye a fullbring re az volt mondva hogy egy tárgynak az emlékei alapján lesz ilyen olyan képessége. Nha már most akkor mivan ha vagy annyira emlékezik ichigora vagy nem tudom pass . tuti hogy kiderül idővel.
Másik meg amúgy miért tudják elvenni a bankait? az nem a shinigami része? vagy azért mert anno el lett mondva a bankai edzésnél hogy a bankait át kell hívni e világra?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!