24 ápr 28, 23:09:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullbring  (Megtekintve 33387 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #60 Dátum: 11 szep 01, 14:50:55 »

Kicsit összefoglaltam a fullbrigereket illetve azok képességeit.

Ginjou - shinigami, fullbring, képes elvenni más képességét és azt a magáévá alakítani. A shinigami képességét nem ismerjük.
Riruka - A Babaház fullbring képessége. Képes valakit ide bezárni ahol harcra kényszerítheti a bent lévő tárgyakkal, személyekkel. Giriko még egy időzárral is ellátta ami hatására 15 perc múltán durvábbak lesznek az ellenfelek. Aki 30 percig kitart az túlélheti mert kitud jönni a házból.
Kutsozawa Giriko - Időmanipulátor a fullbringje. Mást nemigazán tudunk róla.
Yukio - Számítógép játékokba helyezés a képessége. Látunk már ilyet más történetekben is. tudja a játékban manipulálni az időt és valószínűleg a nehézséget is. Tulajdonképp a játékon belül akár Isten is lehetne hiszen manipulálhat mindent a játék szabályai kivételével.
Jackie - Piszkos vagy mocskos cipők. A képessége szerint annál gyorsabb és erősebb minél piszkosabbak a cipői.
Tsukishima - A végzet könyve fullbring képesség birtokosa. Képes valakit megvágni és magát belehelyezni annak múltjába illetve ezáltal mások múltját megváltoztatni.
Shishigawara - Jackpot Knuckle. Tulajdonképpen egy szerencsén alapuló fullbring képesség. Attól függ a hatása, hogy mit dob ki magának ütéskor és ez szerint változik a hatása is.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #61 Dátum: 11 szep 19, 06:51:26 »

Az elmúlt pár fejezetben láthattuk, hogy nem teljesen tökéletes Tsukishima fullbringjének hatása. Ha valaki elkezd kételkedni a saját emlékeiben, akkor gyengülhet a hatás. De ez a kételkedés látszólag elég nagy szellemi megterhelést is okoz és úgy néz ki, hogy akár  idegösszeomlást is okozhat (Ginjou megjegyezte, hogy "hányan omlottak már össze a fullbringed hatása alatt").
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #62 Dátum: 12 márc 29, 17:06:17 »

Nekem csak egy kérdésem lenne. Ennek az egész Fullbringes dolognak mi értelme volt ha Ichigo úgyis Rukiától és a többiektől kapta vissza az erejét? Ahhoz, hogy kiderüljön a jelvény körüli turpisság felesleges volt ez az egész cécó. Arról nem is beszélve, hogy milyen sután lett vége xD Azt meg végkép nem értem, hogy az animébe minek kellett belerakni, inkább lett volna vége az Arrancar arc-al. Sajnos nálam a Bleach a sok fillerrel, meg most ezzel a Fullbring dologgal nagyon elásta magát  Neeem
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #63 Dátum: 12 márc 29, 17:09:27 »

Orihimének vajon fullbringje van ?
ezen már én is gondolkoztam, és szerintem igen Mosolyog mármint úgy lenne logikus Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #64 Dátum: 12 márc 29, 17:32:58 »

Egy sima átvezető arc volt a Fullbringes. Eredetileg Ichigo erejének visszaszerzéséhez kellettek Ginjou-ék, de végül is csak annyi szerepük lett, hogy Eperkét erősebbé tették (mivel megkapta a fullbring erejét, ezáltal a Shinigami képességei felerősödtek, plusz nem tudják elnyelni az új náci katonák a bankai-át), és Kubo próbálta valami izgalmasabb, vagy legalábbis látványosabb történet keretében felvezetni ezt. Aztán hogy hogy sikerült neki ez az izgalmasabb rész, az más kérdés. (Bár szerintem közel nem olyan rossz mint ahogy azt sokan beállítják, nálam a Naruto színvonalat még így is eléri.)

Himének pedig majdnem biztos hogy Fullbringje van, akárcsak Sadonak.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 29, 17:34:19 írta Mistich » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #65 Dátum: 12 máj 08, 16:24:56 »

Most néztem vissza azt a részt, amikor Hachi helyreállította Orihime hajtűjét és ott mondta, hogy majdnem olyan, mint a Shinigamiknak a Zanpakutojuk és, hogy ez nagyon ritka. Utalás a Fullbringerekre ? Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
pataialex
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #66 Dátum: 12 jún 13, 14:01:56 »

Visszaolvastam ezt a  topicot, és nagyon sokat leszólták ezt a Fullbringes részt, 1 hónapja kezdtem el ezt az egész Bleachet, mert a Naruto heti 1 részével kevés volt:D Na de ránéztem erre a topicra egyszer, mikor még a közepén tartottam a Bleachnek és el is vették a kedvemet:/ De nekem nagyon bejött a fullbringes rész, ezt azért írtam e, hátha vki mint én betéved ide, és elveszi a kedvét a kommentek.
SPOILEr féleség jön:D


Emellett írták sokan, hogy már az Arrancar végén be kellett volna fejezni.. hülyeség, lesz még itt sok Arrancar szerintem, mert mikor elmondják az ítéletet Aizen felett ott még vigyorog, szóval őt is még látjuk:D
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #67 Dátum: 12 jún 13, 14:55:25 »

szerintem csak ezt az egész fullbring dolgot kihagyhatták volna... Ichigo elveszti az erejét és visszaszerzi de azt is elveszik, majd végül mégiscsak Rukiának köszönheti, hogy ismét halálisten lesz... szóval szerintem csak felesleges volt ennyi Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
pataialex
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #68 Dátum: 12 jún 13, 15:38:29 »

De azért bevallahtod, érdekes, meg látványos volt :d főleg mikor még a kifejletlen Fullbringbe volt, az a füstölő ruha, + ha már jönne anime( amiről semmit sem tudok... nagyon nem írnak róla) akkor vmi jó kis harc jönne-> fullbring+shinigami erő hajjaj:D
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #69 Dátum: 12 jún 13, 15:40:08 »

Az volt annak a lényege, hogy Ichigo most már Fullbring erőt is birtokol. Ha szimplán Rukia vissza adja neki az erejét, akkor nincs Fullbring, ami jól jön neki most a mangában.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #70 Dátum: 12 jún 13, 19:14:57 »

Pont ahogy írod. Összetartozik a Fullbring és az új shinigami erő. Valahogy jobban kötődik a bankaia és ezáltal nem tudják lenullázni. nem is csoda, hogy akkor támadták meg SS-t amikor nincs ő kéznél. Egyszóval szükség volt erre az átvezető Fullbring történetre.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #71 Dátum: 12 jún 13, 21:52:38 »

VAGY azért lett kitalálva ez a cucc, hogy a főszereplőre ne hasson, és mehessen hiroskodni, miközben a főtájcsó nem lesz képes egy laza shikait sem benyomni, mert minek.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #72 Dátum: 12 jún 13, 22:27:42 »

Fogalmazhatunk így is.  Nevet Ettől viszont a dolog nem változik. Ha nem lenne valami hátulütője a dolognak akkor 5 nap alatt vége is lenne a történetnek, mert már Ivan ellen elbukott volna.
Naplózva
Zsofya93
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #73 Dátum: 12 júl 08, 00:14:57 »

Sziasztok! Én azt nem tudom, hogy ettől a Fullbringes dologtól, ill. hogy újból visszakapta a Shinigami erejét Ichigo Rukiáéktól, a Hollow ereje nincs már meg? Mert ez tűnne logikusnak, a jelek szerint még nem is használta, pedig már többször is megtehette volna (Ginjou, Sternritterek)... viszont ez az erő nagy "egyediséget" adott neki... meg végül is sztem az egész lényéhez hozzátartozik...
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #74 Dátum: 12 júl 08, 01:08:30 »

Azt még nem tudjuk hogy megmaradt-e a hollow ereje(bár én is nagyon örülnék ha igen Mosolyog).Főleg hogy amikor visszaadták az erejét akkor abba a "kardba" vizardok is beleadták az erejüket Gondolkozik(shinji,kensei,stb)tehát nagy eséllyel lehet neki.
Amiért pedig nem használta eddig annak 2oka lehet vagy nem tud róla,vagy mert bízott abban hogy a bankai is elég a legyőzésükhöz.Bár ahogy az eddigi harcokat láttuk az új arc-ban nem is volt rá szüksége(még) Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!