24 szep 22, 06:34:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Chidori / Raikiri  (Megtekintve 135159 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #330 Dátum: 08 dec 22, 23:12:37 »

Az szerintem egy Chidori Nagashi volt.
Bár azért azon a Chidori "önindítózáson" néztem egyet... mi van, Sasuke? Nem indul egy pöccre a jutsu? ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #331 Dátum: 08 dec 22, 23:24:34 »

Biztos merült az akksi...  Nevet
Chidori nagashival nem csapja le úgy a gyakorlóbábok fejét... Az a furcsa, hogy a chidori az szúrásra szolgál, egy közelharci technika... Tehát távlra nem működik... Szerintem inkább egy filler jutsu lessz az.. Gondolkozik
Naplózva
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #332 Dátum: 08 dec 23, 05:11:15 »

 alap,
meg most szerintem a movie hoz akarnak igazodni, a csajt is azért hozták be a részbe
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #333 Dátum: 08 dec 23, 15:50:18 »

A következő hsz SPOILERT is tartalmaz!

A mangában, amikor Sasuke rátámadt Orochimarura, kardszerűvé formálta a chidorit. Oro ekkor azt mondta, hogy nem is tudta, hogy Sasuke ilyen formai manipulációra is képes. Az már nem chidori nagasi volt, mert az egyszerűen csak ráz mindenkit, mint a veszedelem, de nincs ilyen határozott alakja. Szerintem most - a shippuuden 89. részében - éppen ezt tanulja, a chidori formai manipulációját. Márpedig az nem "filler jutsu", mivel a mangában is használja majd, Orochimaru karjának felhentelésére, vagy Itcahi ellen - igaz genjutsuban. Emlékeztek arra, amikor Naruto azt tanulta, hogyan tud a rasenganhoz (formai manipuláció) elemi chakrát keverni (elemi manipuláció)? Kakashi ekkor azt mondta, hogy ilyen szempontból a chidori is befejezetlen jutsu, mivel nincs benne formai manipuláció. Na, szerintem Sasuke pont ezt tanulja.
(Lehet azért nem adott bele egyből padlógázt, mert akkor Orochimaru még a végén meghallja, hogy berreg a motor, és elmarad a meglepetés a drága senseinek.)
Naplózva

Tomi is a good boy.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #334 Dátum: 08 dec 25, 16:52:19 »

Filleres chidori xD Amúgy kinézetre sima...
Naplózva


 
Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #335 Dátum: 08 dec 26, 01:17:17 »

a chidori is befejezetlen jutsu, mivel nincs benne formai manipuláció.

chidori nem azért befejezetlen mer NINCS benne formai manipulácio, hanem csak azért mert nem tökéletes( a
rasengan viszont 100százalékos formai manipulációt használ)
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #336 Dátum: 08 dec 26, 12:31:54 »

Nem a rasengan is befejeeztelen de ennek a megfelelő témában járhatsz utána. bye bye

A chidorit kakashi befejezte csak olyan jutsut hozott létre amelynek hazsnálata legtöbbször veszélyes ezen tudott volna még javítani lehet, de a sharingan miatt már felesleges.
Naplózva


 
Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #337 Dátum: 08 dec 26, 12:45:25 »

bocs ez itt off lesz smirksweat, de...... nem mondtam h a rasengan befejezett, mert nem az
de akkor is 100%-os formai manipulációt használ)

Kakashi maga mondta hogy a raikiri befejezetlen(nme tom má mikor)
csak a sharingan miatt már felesleges volt neki befejezni de ennek ellenére
próbálta otvözni a chidori elemi és a rasengan formai manipulációját(csakhát nem sikerült neki >.<#)
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #338 Dátum: 08 dec 26, 17:09:55 »

Vagyis azt akarta megcsinálni mint naruto,csak nem széllel hanem villámal!
De mint tudjuk csak narutonak sikerült elemi manipulációval ötvözni!
De ez már Télleg nagyon OFF
Naplózva
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #339 Dátum: 08 dec 30, 03:20:21 »

az a chidori amit sasuke a shippuden 89 és 90 használ az természetmanipulációs chidori?és mé kell hozzá átokpecsét?
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #340 Dátum: 08 dec 30, 14:11:04 »

átokpecsét azért kell, mert neki van, és akkor kemény, de amúgy nemkell, csak ettől több chakrája van nagy nemtom...
és amúgy minden chidori természetmanipulációs, attól "ráz"
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #341 Dátum: 09 jan 01, 10:04:21 »

Az átokpecsét egybegyűjt és sok chakrát halmoz fel rövid időre, ami kell a jutsuhoz.  Pontosan
Naplózva


 
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #342 Dátum: 09 jan 02, 12:01:23 »

Valószínűleg a kardos chidorit gyakorolta, nézzétek csak meg a 343-as mangát, amikor Orochimaru-t megtámadja, ott is használja az átokpecsétet a jutsuhoz, de Oro mégcsodálkozik is rajta hogy milyen formai manipulációt használ, biztos nem egyszerű ha kell hozzá az átokpecsét.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #343 Dátum: 09 jan 02, 12:17:35 »

Háát nem tudom.Pl, ha már itt tartunk, sztem azé nem is olyan nehéz, mert Kakashi farkas raikiri-e is formai manipulációt igényelt, és nem nagyon ment le tőle az ereje.Sőt Sasuke a Hachibi ellen is bevetette 3 Amaterasu után tehát... Nyelvesít
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #344 Dátum: 09 jan 02, 14:21:12 »

Hát szentem attól függ az a kardos chidori,hogy hogy meg milyen messze irányítja,és kakashinak azt a farkasos témát még nem is ismerlyük,mert csak egyszer láttuk,és lehet hoyg sokkal többchakrát igényel mint sasuke kardos(vagy milyen)chidorija!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 02, 14:22:25 írta con » Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!