24 szep 23, 13:17:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 295511 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
kakashi_sensei
Vendég
« Válasz #105 Dátum: 07 nov 26, 17:03:44 »

nah a Rasengan... ez az 1ik kedvenc technikám Nevet a 2. a Chidori
ennek a 2nek a párbaja nah az eléggé  Nevet
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #106 Dátum: 07 nov 26, 18:26:16 »

Remélem naruto kiagyal tényleg vmi "védőpajzs" technikát,hogy tudja használni a Fuuton: Rasen Shurikent,engem ez foglalkoztat leginkább Nevet Azért ő Konoha meglepetés ninjája ,mert tuti kitalál vmit Nevet Kishimoto sensei nem hagyhat kárbaveszni egy ilyet Nyelvesít
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #107 Dátum: 07 nov 26, 19:57:15 »

Még mindig a "végső Rasengan" a legjobb! Nevet

Jiraiya megcsinálta!
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 30, 14:57:41 írta memoryan » Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #108 Dátum: 07 nov 26, 20:38:46 »

Szerintem végső Rasengan-t akart írni, nemrég használta Jiraiya a mangában. kacsint
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #109 Dátum: 07 nov 26, 20:46:29 »

Így már értem  :-X
Kicsit le vagyok fáradva...   :-X
Én mégis a Rasen Shurikenre szavazok szerintem az sokkal erősebb!!!
Főleg mivel az nemcsak "egyszerű" rasengan ,hanem ötvözve van az elemi chakrával,de ezt leírták,már előttem  :-X
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #110 Dátum: 07 nov 27, 14:58:45 »

Aza végsö rasengan az az volt amit az egyik Pein beszippantott ???
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #111 Dátum: 07 nov 27, 19:09:21 »

Igen az.
Egyébként kitalálltam a rasengan egy újabb fajtáját.
Véleményezzétek:
Nos a forgást nem a tenyárba összpontosítja, hanam maga köré.
és így egy óriási rasengan alakul ki körülötte, ami egyfajta pajzsként is funkcionál.
Mit szóltok? Egyáltalán érthetően írtam?
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Miku-chan
Vendég
« Válasz #112 Dátum: 07 nov 27, 19:17:31 »

Én értemmire akarsz kilyukadni, valami olyasvalamire mint Neji technikája. De szerintem ebben az esetben ez nem működne, mert ez azt jelentené, hogy ő a rasengan közepe és magára irányítaná a saját chakráját, szerintem akkor magát sebezné vele, valami olyasmi lenne, mint Deidara önrobbantó technikája, szerintem. De kiváncsi vok a többiek véleményére is, ez egy elég érdekes ötlet. (Lehet, hogy te adsz Kishi-mesternek titkos tanácsokat, mi?  Nevet)
Naplózva
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #113 Dátum: 07 nov 27, 19:20:47 »

Nem tudom lehet, hogy tényleg önmagát sebezné, de lehet, hogy a rasengan közepe "üres", tehát amimközeledi az szétesik.--->Beesik a Föld magjába, mivel a rasengan gömb alakú. (Persze ha tud repülni nincs gond. Nevet)
Naplózva
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #114 Dátum: 07 nov 28, 06:30:32 »

Érdekes lenne ha rasengan technikából kifejlesztene egy védőpajzsot, de kísérletezni kell nem? Sok ninja használt már maga által kifejlesztett technikát, de mindíg csak azokról beszélnek amik sikerültek is. Mindegy. Jól hangzik.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #115 Dátum: 07 nov 28, 14:59:13 »

Na lám, a kedvenc Technikám^^ Baromi erős Technika sztem, bár kicsit nem nehéz eltalálni vele az ellenfelet? És a Chidorinál ez erősebb?
Naplózva
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #116 Dátum: 07 nov 28, 17:54:27 »

Napközben beszéltem haverommal és megbeszéltük, hogy a rasengan elsajátításának első szintjéből, amikor csak úgy örvénylik a chakra, nem lehetne-e kifejleszteni egy védőpajzsot? Nem venné körbe a testét, csak a kezében örvénylene mondjuk 1méter sugarú körben, és azzal elhárítja a támadásokat, vagy a felé dobott cuccokat:)
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #117 Dátum: 07 nov 28, 19:59:58 »

Hát nem tudom, a rasengan egy elég erős és sok chakrát fogyasztó technika mégha csak az első lépésről is van szó. De nem hiszem hogy az első lépést ilyenre lehetne használni. Emlékeztek amikor Jiraiya mutatta Narutonak, hogy mi az eredménye, ha úgy használja a rasengant, hogy a harmadik részét nem csinálja meg? Csak egy spirál lett a fán. Ahoz, hogy teljesen fedjen, ahhoz kell a harmadik lépés, hogy maximális sebességgel örvényeljen (de hülye szó   ;D) a chakrája és hogy maximálisan gömb alakú legyen (a második lépés lényegében az volt, hogy több chakrát vigyen bele).

De szerintem túl nagy pazarlás lenne egy ilyen technikát pajzsnak használni, meg Naruto alapjában inkább támadó mint védekező tipus. Inkább kitér, hogy ő támadhasson.
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #118 Dátum: 07 nov 30, 22:17:54 »

csinálhatna egy olyan rasengant mint sasuke chidori-ja, hogy körbeveszi a tesét Nevet
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #119 Dátum: 07 dec 01, 15:53:34 »

Ez a pajzsos dolog nem is lenne roszz ötlet..csak nem tom hogy kishinek is eszébe fog jutni egy ilyen jutsu Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!