24 szep 23, 17:22:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 295615 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1305 Dátum: 10 nov 04, 08:57:12 »

Egyértelműen hamis... ne butítsd már a népet a saját szintedre -.-"
Naplózva
olajfesték
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


2. Kakashi fan


« Válasz #1306 Dátum: 10 nov 06, 13:42:37 »

Nemtudom hogy ezt valaki kérdezte már, de több olyan kisfilmet is látunk mint a hold rasenganos kis film! Ami nincs benne a naruttóban Szomorú! DE az is lehet hogy benne van szóval valaki nyögje már ki hogy HA az egy rész a narutoból akkor hányadik?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1307 Dátum: 10 nov 06, 13:46:27 »

Mi az hogy "nyögjük már ki"...? -.-"

Amiről beszélsz, az a 3. Naruto mozi. Abban van a holdas Rasengan. Onnantól minden moziban (Shippuu 1-3) van egy különleges Rasengan a végén, ami a mangában nem szerepel. Egyfajta filler (töltelék).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
NARUTO11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 94



« Válasz #1308 Dátum: 10 nov 07, 08:12:37 »

bisztos lehetünk abba hogy lesznek enél eröseb rasengan mert ahogy naruto-nő ugy egyre erösebb lesz  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 07, 08:24:30 írta NARUTO11 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

YOU ARE DEAD!!!!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1309 Dátum: 10 nov 07, 08:22:54 »

nah ez nekem fáj...
Ez a rasenshuriken. Már jópár részben benne volt, és megsugom, a mangában is. Lehet h csak eddig elkerülte a figyelmed ^^
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #1310 Dátum: 10 nov 17, 22:45:38 »

Csak egy elméleti kérdés.

Ha egy rasengant megnövelnek lehet e pajzsként használni a tűzgolyók, surikenek vagy más támadások ellen?
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #1311 Dátum: 10 dec 03, 15:30:39 »

A mai mangából kiderült, hogy nem is volt akkora nagy hülyeség ez a múltkori fake rasengan, hisz most Kishi majdnem pont ugyan azt lőtte el.... kitudja lehet végül hasonló lesz a működése. Várom már mi fog elsülni ebből az új rasenganból.

A múltkori manga egyik színes lapján látható Naruto a barátokkal, és 6 rasengan lebeg körülötte. Lehet, hogy olyan masszív és töménytelen nagy chakrát tud majd összesűríteni, hogy egyszerűbb, ha azt szétszedi 6 darabra már előre.... De ez már a jövő zenéje lesz.

Az is érdekel, majd, hogy mi lesz a rasen shuriken sorsa, az egy elég jó kis támadás lett a remete móddal, így viszont ismét csak veszélyt jelent rá.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1312 Dátum: 10 dec 03, 15:48:27 »

Remélem nem egy lövés lesz , amit a kezéből lő ki mert ez így már kezd emlékeztetni a dragon Ball ra , de érdekel mi is lesz ez. Elég vonzónak tűnik nekem .Amúgy észrevettétek , hogy amikor azt az új Rasengant csinálta ott a vállán lévő jelböl kinyúlt az a fekete vonal ami akkor jelent meg először ott mikor visszazárta a Kyuubit ? Kíváncsi vagyok ez mit jelenthet.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 04, 17:54:14 írta dosreis » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #1313 Dátum: 10 dec 04, 23:21:08 »

Szerintem még így is használhatja a rasenshurikent ha csak a csakra kezekkel/farkakkal hozza létre mert közvetlenül nincs a közelében.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #1314 Dátum: 10 dec 04, 23:41:00 »

A nyolcfarkú azt mondta, ha egész csata közben használja a rókaformát, akkor kinyiffan. Tehát ha megy harcolni két sennin klón fel a hegyre, harc elején megidézgeti, így mehet a rasen-shuriken, ha meg 10 perc sennin mód elleni csata nem elég jöhet a róka mód. Ha sasukéval kellene párhuzamba állítania képességeiket, szerintem így festene:
Naruto                             Sasuke
rasengan                         chidori
futon rasenshuriken        enton (amaterasu és fajtái)
bijuu rasengan                susanoo
Lehet vitatkozni, hogy melyik az erősebb, de így van alaptechnika, haladó technika és végső technika mindkét félnél.
Na, lényeg, amit az egészből ki akartam hozni, az az, hogy szerintem nem vész el a rasenshuriken.
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1315 Dátum: 10 dec 23, 13:51:21 »

hali! előszőr írok ide Nyelvesít sztem az a rasen shintan, az a bijuu bomba Nyelvesít de ez már tök olyan mint a kamehameha xD
az tetszene, ha csinálna 1 védelmi rasengant, h csinál 1 rasengant, át megy kyubi módba, aztán csak csinálja, és vhogy bele olvad a rasenganba, vagy esetleg üreges lesz a rasengan, és nem lehet áthatolni a rasenganon Nyelvesít kakashi is azt mondta vmikor, h nincs védelmi jutsuja, csak támadó jutsuja, ez jó is lenne Nyelvesít olyan lenne mint a hyuga kaiten, vagy mi, csak mondjuk erősebb lenne
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1316 Dátum: 10 dec 23, 15:36:24 »

eléggé erősnek számít, mármint a fejlesztései, de a sima rasengan se semmi Nevet amikor Kakashi először mutatta, Naruto tisztára ledöbbent (tulajdonképpen menőzni akart vele Naruto, azonkívül, hogy erős jutsu)
elképesztő, hogy mennyire gyerekes (talán mert gyerek?)
akkor elvileg ezt csak 4-en ismerik...hmmm...


@a rasen-shuriken is nagyon tetszik, bölcs állapotba Peint azzal dobálta asszem...régen volt az már Nevet
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1317 Dátum: 10 dec 23, 15:57:18 »

Nem annyira biztos, hiszen a legfrissebb mangában ugye megtudjuk, hogy a 4. igazából a bijuu-ágyú helyettesítése végett készítette. Ebből szerintem következik, hogy Kushina is tudta használni - meg ugye ha azt a formáját nézzük, akkor Méh és a 3. mizukage is, meg az összes bijuu. Mosolyog (A többi jinchuurikit direkt nem írtam)
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 23, 16:37:33 írta Loah » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1318 Dátum: 10 dec 23, 18:32:08 »

Nem értelek. Miért akarta volna a 4. a bijuu ágyú helyettesítésére létrehozni. Minatonak fogalma sem lehetett arról, hogy mi a bijuu bomba. Nincs itt semmi helyettesítési cél hiszen már az előtt használta a Rasengant mielőtt találkozott a rókával. Tehát még nem is látott bijuu bombát de már megalkotta a Rasengant. Emlékezzél rá, hogy amikor először találkozott Madarával, aki megidézte Kushinából a rókát akkor már Rasengant használt. Az nem zárható ki, hogy képeken/régi jelentéseben találkozhatott vele de megalkotnia akkor is majdnem nulláról kellett. Esetleg információhoz juthatott Kushinától de ahogy gyűlölte öt a róka kétlem, hogy valamit is elmondott volna neki róla. Én úgy gondolom, hogy volt valami kevés információja erről a fegyverről. Három éves gyakorlás és kísérletezés hatására pedig megszületett a Rasengan. Jelenleg hárman ismerik illetve tudják használni. Naruto, Kakashi és Konohamaru.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1319 Dátum: 10 dec 23, 19:36:35 »

A felesége volt a jinchuuriki, elég ideje volt rá, hogy kísérletezzen.
Mellesleg szerintem Kushinának sem sikerült teljesen irányítása alá vonnia a rókát (hiába a különleges chakrája), ezért ugrott a bijuu-ágyú. Valamit ki kellett találni, így lett a Rasengan.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 23, 19:44:32 írta Loah » Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!