24 szep 23, 13:21:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 295526 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #1245 Dátum: 10 ápr 15, 10:18:53 »

Vagy ő is tudná használni Haku jég elemét, azt úgy siklana a térben mint Iceman és közbe dobálgatná a RasenshurikenT! Nevet

Sztem nem fog tanulni másik elemet. Legalább is nem az lesz a vérvonalképessége, ha lesz ilyen. Nyelvesít
Most gyakszizza a rókuci használatát az is eléggé nagy erőt képvisel. Sőt, az eddig látott legnagyobbat. Mi kell még? Nevet
Shunsin No Jutsu? Nevet
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1246 Dátum: 10 ápr 15, 13:55:19 »

Igen, ugy gondolom, hogy egy plusz klón segítségével egy rasenganba nyomna bele 2 elemet, ha ez egyátalán lehetséges lenne. Ha megtanulná normálisan előálítani a rasengant, és nem kell neki klón, akkor megint csak 2 klón kell majd neki. Én erre nagyon de nagyon kevés esélyt látok.
Naplózva
crespo15
Vendég
« Válasz #1247 Dátum: 10 ápr 16, 22:47:48 »

És ha nem csak Fuuton: Rasen Shuriken-t hozna vele létre... hanem más szél elemű rasengan alapú támadásokat például: meg csinálná a rasengant és tudjuk hogy a rasengan mint egy mini tornádó bele vezetné a saját szél elemű chakráját és vhogy elengedné a rasengan formáját hogy az ereje meg maradjon és lenne belőle hatalmas tornádó pusztán a kezébe amit irányítani is képes mert a rasengan alapja irányítás kézsége megmaradt Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1248 Dátum: 10 ápr 17, 07:33:09 »

Szerintem lehetlen, mert a rasengan szél elemel keverve = a rasenshurikenel. Max csak más elemel tudná kombinálni. Esetleg(, mint a chidorinál használt chidori penge) az alakját megváltoztathatja, valamilyen módon, de nem tudom, hogy a forgás miatt lehetsége-e ilyen.
Naplózva
laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #1249 Dátum: 10 ápr 17, 08:39:14 »

hát elvileg a szél is csak körülötte van  Gondolkozik és a pengékkel vág
bár addig nem volt benne olyan hogy a sejteket elemi szinten lebontja, szóval az már szél elem benne

ha bármivel kombinálja, az a tűz lehet vagy maxx villám
a tűz logikus mert minden konohai ismeri
úgy meg extra erősség mert 2 elem kombóban
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1250 Dátum: 10 ápr 17, 10:12:43 »

Igaz felerősítenék egymást, de sasuke elleni támadásban nem lenne hatásosabb mintha csak síma tüzet használna hozzá. Ha viszont szél és víz van benne, az megálítaná a tüzet is, meg a villámot is.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1251 Dátum: 10 ápr 17, 12:00:58 »

Szöcske Katonja szerintem nem ér fel a Sennin Fuuton Rasen Shurikennel....Megmondta Yamato hogy ha több elemi chakra van benne mint a tűz jutsuban,akkor a szél nyer.Hogy az Amaterasu ellen milyen lesz,az más kérdés....Főleg hogy Szöcske beépítette magába Ita szemeit.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #1252 Dátum: 10 ápr 17, 19:08:45 »

Most 1 felvetés nem kell lehurogni... na azon gondolkodtam hogy igaz Narutonak is van még elméletileg 1 elemje... eddig kombinálta a szél elemel a rasengant, nos tegyük fel a szél elem a villám ellen jó mi lenne ha a 2ik elem valóban a víz lenne és mikor 1 über chidori ellen menne akkor szél elem rasengan, és ha tűz ellen akkor meg víz elem rasengan mert ha már szélel tudta kombinálni lazán tudná vizel is...
OFF: a 2 elem egyesítéséhez nem kell vérvonali képesség ha jól tudom ahoz csak akkor kell ha a 2 elemet 1 elemként használja egyszerre(példa a szél és a víz egyesítéséből egyenesen jeget használ) mivel hogy Sarutobi papa is tudta használni a két elemet egyesítve, ott az a láva kombo az egyesített elem aztán volt 1 rész mikor Naruto egyesítette a szél elemet a tüzel vagy mivel azt hiszem Kakashival vagy Yamatoval nem tudom már pontosan de úgy emlékszek volt 1 ilyen rész is Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #1253 Dátum: 10 ápr 17, 19:18:18 »

-Az elejével szimpatizálok.

-A második résznel már nem.
    Rámutattál a lényegre.
    Amikor Naruto kombozott két elemet azoz kellett Yamato is (kakuzu elleni belépö)
    Egy személynek egyszerre két ellem csak kekken genkai-al megy!
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1254 Dátum: 10 ápr 17, 20:00:01 »

Szerintem Naruto-nak nem kéne még egy ellem, elég a szél is, kétlem, hogy Kishi a sima Katon technikák ellen betenni neki egy új elemet. Meg mondjuk én nem is nagyon tudom elképzelni, hogy egy vízelemű Rasengan-al ellenálljon egy Katon jutsu-nak, persze ettől függetlenül elképzelhető, de én nem látnám értelmét.
A Fuuton-al nem egy chidori elleni jutsu-t kapott, hanem egy iszonyatosan nagy pusztító erővel rendelkező technikát, és ez csak egy jutsu, szerintem kár lenne még több elemet adni neki, mert lehet, hogy jelenleg csak egyetlen elemet ismer, de ennek az egy elemnek a lehetőségeit se korlátozta még ki.
Jelenleg a Rasengan, egy közel és távol bevethető, gyilkos erejű technika, ezt erőszintben fejleszteni már szerintem nem lehetne, más elemet vinni bele, nem lenne túl nagy dolog, mert lehet, hogy Sasuke sok Katon jutsu-t ismer, de ezek már nem olyan technikák, amik ellen Naruto ne tudna védekezni. Főleg Sennin módban, míg Sasuke köhögi a tűzet, Naruto már rég mögötte van. Nevet
A vérvonali képesség tényleg az, hogy ha két elemből egy lesz, mint a jég, és fa, ha csak a két elem erejét használod egy jutsu-ban, az még nem vérvonali képesség, ( akkor azért kellett Yamato, mert Naruto-nak egy eleme van, de Hiruzen pont jó példa erre a föld-tűz kombinált jutsu-ival, és nála senki se mondta, hogy ez az ő vérvonali képessége ) de Naruto milyen két elemet tudna egy Rasengan-ban kombinálni? És ha tudna, akkor minek tenné? Én nem tudom, hogy mennyire biztos, hogy Naruto-nak lesz vérvonali képessége, ( manapság már semmi se biztos, ami nem a manga Nevet ) de kétlem, hogy ez egy új elem lesz, és azt is, hogy köze lesz a Rasengan-hoz.
Szerintem az lenne jó kombináció, hogyha a Szél elem: Rasenshuriken jutsu-t a Kyuubi palásttal egy időben csinálná, mert szerintem így még közel távon belül se roncsolná a testét, legalábbis én így gondolom.
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1255 Dátum: 10 ápr 18, 13:42:47 »

OFF: laccy neked ki mondta hogy a 4 villám beállítottságú volt?Egyébként gratula az előző hsz-eidhez,nagyon értelmesek voltak....Jól el tudtatok vitatkozni a filleres kristály elemről, a RASENGAN topicban Mosolyog

ON: Naruto csak azért tudta megcsinálni a FRS-t,mert elosztotta a feladatokat a klónok között.Ha a 4. is rájött volna erre a módszerre,biztosan meg tudta volna csinálni ő is.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1256 Dátum: 10 ápr 18, 13:48:56 »

A rasengant a 4. nem tudta volna azzal a módszerel megoldani, legalábbis nem biztos, hogy tudta volna csinálni, mert kakashi is mondta, hogy naruto-nak rendelenesen sok csakrája van, és lehet, hogy a 4.-nek  nem volt annyi chakrája.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #1257 Dátum: 10 ápr 18, 13:55:47 »

A 4.nek nem igazán volt szüksége sztem a Rasenshurikenre, mert a Shunin No Jutsu mellé neki bőven elég volt a sima rasengan. Inkább e miatt nem lett tovább fejlesztve. Narutonak meg adottak a klónok, hisz neki az  harcmodora és is nála jobban is működik a rasenshuriken. A másik, hogy Mintao nem ismerte a Senjutsut, annélkül meg elég nehéz eldobni az FRS-t. Mosolyog
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1258 Dátum: 10 ápr 18, 14:02:39 »

Hiroto,ha le tudta pecsételni a Kyuubit,akkor nem tudott volna megcsinálni egy FRS-t?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
laccy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #1259 Dátum: 10 ápr 18, 14:25:17 »

ezt említik hogy meg akarta csinálni, Kakashi, 80. rész márcsak hogy előre visszanézzetek, ne hülyeséget mondjatok bizonyíték után is  Hümm-hümm
csak nem tudta
amúgy a sok technika sosem árt, elvileg előbb meg kell jelölje az ellenfelet, a kunait a közelébe kell dobja
a rasengan erős, dehát láthattuk elég könnyű kitérni előle, meg azért nem minden védelmet üt át egyből

Minato meg ismerhette a Senjutsut, mivel ő is békákkal kötött szerződést
Naplózva
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!